Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2006., 16:55   #81
Taj problem nisam nikada imala. A inace kada bilo tko drugi puni masinu umjesto mene, prenapune je i nikad ne opere kako treba. Treba i to znat.
Prasak sam davno koristila ali mi nije dobar kao tablete.
 
Odgovori s citatom
Old 30.04.2006., 17:20   #82
Pa normalno da je problem kad je perilica Candy
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 12:20   #83
UGRADBENA PERILICA POSUĐA CANDY CDI 1012

Kupujem za poklon perilicu sudja, e sad ja imam Candy ugradbenu od prije 5 godine i super sam zadovoljna i mislila sam kupiti Candy. Da li netko ima iskustva sa ovim novim modelom ugradbene perilice CANDY CDI 1012 ? je li to OK izbor?
jelena23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 20:04   #84
Da li se u perilicu za suđe stavlja sol za omekšavanje vode u poseban spremnik ako se za pranje koriste tablete koje sadrže sol?
Hvala!
dado_o1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 21:39   #85
Quote:
jelena23 kaže:
Kupujem za poklon perilicu sudja, e sad ja imam Candy ugradbenu od prije 5 godine i super sam zadovoljna i mislila sam kupiti Candy. Da li netko ima iskustva sa ovim novim modelom ugradbene perilice CANDY CDI 1012 ? je li to OK izbor?
ja imam CDI 2012 i zasad zadovoljan. Imam je oko mjesec dana(10-ak pranja) i zasad sve o.k. jednostavna za koristenje-jedna tipka jedna funkcija.
__________________
Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi!
GRUNF
andy_0702 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 06:50   #86
Koristim perilicu Candy CDS 150 oko 4 mj. i imao sam istih problema na početku. U servisu mi je rečeno da jedan od razloga bi mogao biti zaštopana mlaznica na propeli i da je treba izvaditi i očistiti.To se i dogodilo nekakvi komadič kao plastike bio zaglavljen na izlazu mlaznice , očistio i dalje je radilo.Još jednom se to ponovilo isti slučaj,a sada radi odlično.
Trapko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 14:24   #87
Quote:
dado_o1 kaže:
Da li se u perilicu za suđe stavlja sol za omekšavanje vode u poseban spremnik ako se za pranje koriste tablete koje sadrže sol?
Hvala!
Obavezno stavi sol. Ja imam perilicu Electrolux sa funkcijom 3 u 1, dakle kad je uključena ta funkcija i stavim tabletu 3 u 1 onda kao ne bi trebala stavljati dodatnu sol i sjajilo, ali rezultati nisu bili zadovoljavajući tako da sam sad isključila tu funkciju...
daisy123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 15:22   #88
Moja Aristonka (45 cm) ima faze kad ostavi bijeli film na svom suđu uključujući samo dno suđerice. Koristim tablete (prije Calgonit, sada DM-ove 5u1) i sol i tekućinu za ispiranje (ostao višak od poznanika pa ja trošim), ali Aristonka i dalje štrajka kako joj dođe.

Ne kužim pravilo.
Beboje is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 00:13   #89
@dado_o1: Ako imas tvrdu vodu (npr. Zagreb) obavezno stavi sol u posudu. BTW, mislim da si trebao otvoriti novi thread.

@Beboje: djeluje kao problem s ispiranjem, provjeri dovod vode. Mozda je zastopana mrezica na spoju crijeva i slavine ili je razdjelnik zastopan kamencem.

Uglavnom, ako primjetite da se vrijeme pranja porduzilo u odnosu na prije (npr. s 45 min na preko 1 sat) provjeritie dovod i odvod vode. Ciscenje mrezice je jednostavno, a u ciscenje razdjelnika se nemojte upustati ako nemate avanturistickog duha.

Tom
tom324 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2007., 09:16   #90
da li to ovisi o perilici ili negdje griješim? imam candy-evu perilicu. stavljam i sol, tekućinu za stakla i tabletu ili gel. probala sam i calgonit i somat i dm-ovu, ali čaše dobe bijelu, mlječnu boju. jel problem u perilici, temperaturi ili nečem trećem. molim pomoć!
tikvatikvica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2007., 09:42   #91
Quote:
tikvatikvica kaže: Pogledaj post
da li to ovisi o perilici ili negdje griješim? imam candy-evu perilicu. stavljam i sol, tekućinu za stakla i tabletu ili gel. probala sam i calgonit i somat i dm-ovu, ali čaše dobe bijelu, mlječnu boju. jel problem u perilici, temperaturi ili nečem trećem. molim pomoć!
imam candy perilicu, znam hrpu ljudi koji je imaju i sve pet...
stvarno ne kuzim u cemu bi mogao biti problem- mozda eventualno ako koristis program za pola perilice, a stavis cijelu tabletu pa se mozda dobro ne ispere.

inace case savrseno se sjaje. najbolja mi se pokazala ona somat 5 u 1 ali i calgonit je bila super...

probaj se zaliti candy-HR, pa nek oni utvrde u cemu je problem...
__________________
Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi!
GRUNF
andy_0702 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2007., 09:48   #92
Quote:
tikvatikvica kaže: Pogledaj post
da li to ovisi o perilici ili negdje griješim? imam candy-evu perilicu. stavljam i sol, tekućinu za stakla i tabletu ili gel. probala sam i calgonit i somat i dm-ovu, ali čaše dobe bijelu, mlječnu boju. jel problem u perilici, temperaturi ili nečem trećem. molim pomoć!
to se i meni dešava, ali samo na nekim čašama .... pa pretpostavljam da je i do kvalitete čaše ...
Lavica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2007., 10:25   #93
Hvala na savjetu!
tikvatikvica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 22:32   #94
PERILICA SUĐA

Kupila sam whirpoolovu perilicu sudja, već tjedan dana isprobavam razne kombinacije i nikako pogoditi optimalno rješenje da ne ostaju bijele mrlje po suđu.

doziranje soli je u redu i sjajilo je na mjestu i deterđent, calgonit, 3 u jedan.. ali svaki put sve ostane puno vodenih mrlja.

Molila bih savjet onih koji se kuže un problematiku.

zahvaljujem
aneri76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 23:12   #95
nemam iskustva sa mrljama, samo da pitam-calognit, to je ona sol sta se stavlja u perilicu?ona sta kosta 40 kn po kilu?ili je to neka druga?
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 23:18   #96
Meni je to znak da stavim sol
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 23:28   #97
Operi na ruke, ka i druge žene.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 01:52   #98
Quote:
aneri76 kaže: Pogledaj post
Kupila sam whirpoolovu perilicu sudja, već tjedan dana isprobavam razne kombinacije i nikako pogoditi optimalno rješenje da ne ostaju bijele mrlje po suđu.

doziranje soli je u redu i sjajilo je na mjestu i deterđent, calgonit, 3 u jedan.. ali svaki put sve ostane puno vodenih mrlja.

Molila bih savjet onih koji se kuže un problematiku.

zahvaljujem
mislim da ime veze sa sušenjem, treba izvaditi suđe nešto ranije ili kasnije, probaj
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 08:44   #99
ja imam njihovu perilicu i zadovoljna sam .... nemem nikakvih mrlja ... jedino na kratkom programu (onom od 30 minuta) stavljan pola tablete jer mi na njemu ne ispere dobro ...

kad fali sol ili sjajilo svjetli lampica ... sjajilo mi je na 4
Lavica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 09:01   #100
Quote:
aneri76 kaže: Pogledaj post
doziranje soli je u redu i sjajilo je na mjestu i deterđent, calgonit, 3 u jedan.. ali svaki put sve ostane puno vodenih mrlja.
Ja se nikako riješit tih mrlja, nisu uvijek, ali jesu, evo baš malo prije pisala o tome na drugoj temi.
Aneri, da nije kod tebe ovo:
Ako sam dobro razumjela, calgonit 3 u 1 plus sjajilo, plus sol ???
3 u 1, ili sad već 5 u 1, ima u sebi sjajilo i sol, pa ako uz takve tablete, staviš još posebno sjajilo i sol u dozatore, onda dupliraš doze...
Možda je to...
__________________
:)
colour is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:27.