Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2009., 23:42   #1
Osjećaj poslije seksa

Primjetio sam da skoro svaki put poslije dobrog seksa osjećam neki težak osjećaj. Ono: "Zašto ja to uopće radim?"
Znam da je bilo dobro, ali svaki put poslije imam osjećaj kao da mi to ne treba. Isto tako kada traži drugi put za redom, jednostavno mi djevojka postane fizički odbojna. Nešto kao, gađenje sa određenom svjesnošću. Koliko god mi ona bila privlačna i lijepa jednostavno imam neki čudan osjećaj.

Ne znam jeli tko doživio slično. Osjećaj je onako poprilično čudan jer neku od boljih stvari u životu degradira.
DT.T is offline  
Old 28.01.2009., 23:48   #2
Quote:
DT.T kaže: Pogledaj post
Primjetio sam da skoro svaki put poslije dobrog seksa osjećam neki težak osjećaj. Ono: "Zašto ja to uopće radim?"
Znam da je bilo dobro, ali svaki put poslije imam osjećaj kao da mi to ne treba. Isto tako kada traži drugi put za redom, jednostavno mi djevojka postane fizički odbojna. Nešto kao, gađenje sa određenom svjesnošću. Koliko god mi ona bila privlačna i lijepa jednostavno imam neki čudan osjećaj.

Ne znam jeli tko doživio slično. Osjećaj je onako poprilično čudan jer neku od boljih stvari u životu degradira.
jebiga, meni se to znalo događat sa bivšom, al tek pred kraj veze kad su se stvari zahuktavale. neznam u kakvom ste odnosu..
muad´dib is offline  
Old 28.01.2009., 23:52   #3
Ma nije to uopce cudno...egzistencijalne dileme valjda, nije orgazam bezveze "mala smrt"
larlar is offline  
Old 28.01.2009., 23:52   #4
meni se obicno vrti u glavi zasto mi je opet okrenuo ledja a tako nam je fino bilo
something_sweet is offline  
Old 28.01.2009., 23:52   #5
Quote:
DT.T kaže: Pogledaj post
Primjetio sam da skoro svaki put poslije dobrog seksa osjećam neki težak osjećaj. Ono: "Zašto ja to uopće radim?"
Znam da je bilo dobro, ali svaki put poslije imam osjećaj kao da mi to ne treba. Isto tako kada traži drugi put za redom, jednostavno mi djevojka postane fizički odbojna. Nešto kao, gađenje sa određenom svjesnošću. Koliko god mi ona bila privlačna i lijepa jednostavno imam neki čudan osjećaj.

Ne znam jeli tko doživio slično. Osjećaj je onako poprilično čudan jer neku od boljih stvari u životu degradira.
Mislim da nemoraš brinuti. Vrlo često gotovo kao uvijetovani refleks muškarci nakon seksa izgube volju za daljnjim seksom (žene lude radi toga) ali to je čest slučaj..neki kažu da tome treba tražiti korijene u našim životinjskim isprogramiranim nagonima za što većim i širim raspršavanjm sjemena radi mješanja genetskog materijala sa širokom bazom radi napredovanja vrste. Nekad u osvitu čovječanstva muškarci nisu bili toliko monogamni i poželjno je bilo da ne oplođuje jednu ženu pa možda ali samo MOŽDA od tuda i taj refleks...vjerojatno ti se želja za partnericom nakon par sati opet javi i sve je u redu, dakle, ne brini...možda neko ima neku drugu teoriju
__________________
Spavanje je gubljenje korisnog vremena - odmorit cemo se kad umremo:-)
FARGO NEW is offline  
Old 28.01.2009., 23:53   #6
Ne znam. Nakon sexa s mojom voljenom nama vuče na još jedan pa na još...
__________________
Čuda još postoje ! Semper Fi!!! ...i letim...
Semper Fi is offline  
Old 28.01.2009., 23:54   #7
Post

Evo iskreno, meni se to znalo dogoditi samo nakon one night standa. I to ne baš odmah, odmah nakon seksa nego dan nakon. Znala sam se par dana osjećati nekako čudno... u svakom slučaju loše!
I sada kada se sjetim tih godina ludovanja i studiranja, malo me je sram toga. pitam se- pa šta mi je to trebalo.
Meni je to bio neki podsvjesni znak da sam spremna za vezu.. I zbilja se to ispostavilo kao istina! Sada uživam sa svojim dečkom u seksu i nemam više tih groznih ili ikako loših i ružnih osjećaja nakon seksa

Možda nisi s pravom osobom?
Mugs is offline  
Old 28.01.2009., 23:57   #8
Question

Quote:
larlar kaže: Pogledaj post
Ma nije to uopce cudno...egzistencijalne dileme valjda, nije orgazam bezveze "mala smrt"

Kako to misliš, orgazam- mala smrt??

Prvi put čujem za to. šta to znači?
(Znam da Francuzi za spavanje kažu da je "mala smrt")
Mugs is offline  
Old 29.01.2009., 00:00   #9
A valjda je tako. Jer želja mi se vrati nakon sat, sat i pol

Zabrinuo sam se da nije kakav ozbiljniji problem.
DT.T is offline  
Old 29.01.2009., 00:01   #10
Quote:
Mugs kaže: Pogledaj post
Kako to misliš, orgazam- mala smrt??

Prvi put čujem za to. šta to znači?
(Znam da Francuzi za spavanje kažu da je "mala smrt")
evo link
http://en.wikipedia.org/wiki/The_little_death
larlar is offline  
Old 29.01.2009., 00:06   #11
Postkoitalna depresija. Completely normal.
lilith131 is offline  
Old 29.01.2009., 00:07   #12
Quote:
larlar kaže: Pogledaj post
Ja sam čuo za to.
Seksom bez zaštite, tj. slobodno miješanje spolnih tekućina se ne gubi životna energija...
DT.T is offline  
Old 29.01.2009., 00:12   #13
Quote:
DT.T kaže: Pogledaj post
Ja sam čuo za to.
Seksom bez zaštite, tj. slobodno miješanje spolnih tekućina se ne gubi životna energija...
ovo mi zvuci nevjerovatno, jer bas ejakulacijom muskarci gube energiju i spava im se, pa je i fora odgodit to kako bi se dulje mogao seksat
larlar is offline  
Old 29.01.2009., 01:33   #14
Quote:
Mugs kaže: Pogledaj post
Kako to misliš, orgazam- mala smrt??

Prvi put čujem za to. šta to znači?
(Znam da Francuzi za spavanje kažu da je "mala smrt")
Krivo si cula. Kazu za orgazam ne za spavanje. Tocnije za zenski orgazam.
Ispijač Mozga is offline  
Old 29.01.2009., 01:48   #15
Quote:
muad´dib kaže: Pogledaj post
jebiga, meni se to znalo događat sa bivšom, al tek pred kraj veze kad su se stvari zahuktavale. neznam u kakvom ste odnosu..
Ja sam mislio da se stvari zahuktavaju na početku?
__________________
I feel the need, the need for speed.
Vale_23 is offline  
Old 29.01.2009., 01:48   #16
A gle, svatko je od nas drugačiji, tak da se nemoj osječati čduno, gčupo ili neznam šta...

Je da nisma imao takvih problema, jer iskreno nisam imao one night stand , samo u vezi, i nije mi se tak šta događalo, možda prvi i drugi put, ono kad se u sve to novo upušta pa bude čudno nakon toga, ili malo neugodno,al et,sam u tim počecima,kasnije ne,kad se na sve to navikne...al et,svi smo mi drgačiji, ništa ti ne brini...
Daxter_02 is offline  
Old 29.01.2009., 01:59   #17
Quote:
DT.T kaže: Pogledaj post
Primjetio sam da skoro svaki put poslije dobrog seksa osjećam neki težak osjećaj. Ono: "Zašto ja to uopće radim?"
Znam da je bilo dobro, ali svaki put poslije imam osjećaj kao da mi to ne treba. Isto tako kada traži drugi put za redom, jednostavno mi djevojka postane fizički odbojna. Nešto kao, gađenje sa određenom svjesnošću. Koliko god mi ona bila privlačna i lijepa jednostavno imam neki čudan osjećaj.

Ne znam jeli tko doživio slično. Osjećaj je onako poprilično čudan jer neku od boljih stvari u životu degradira.
Nisam citala ostale postove, samo tvoj.
Nego, po tvom opisu mi se cini kao da nisi sa pravom osobom,
nakon sexa, ako si umoran, to je sasvim normalno,
ali ako ti se djevojka gadi nakon toga??
Mislim da u pogresnu osobu guras pimpac?
malatajna is offline  
Old 29.01.2009., 08:49   #18
Meni se to isto desilo i to zbog toga jer sam ponešena strašću završila s krivom osobom.Jedan sex ok, al više ...nema šanse!Strast te može ponesti al to nije isto što i LJUBAV!Kad se zaljubiš u neku, nečeš se preispitivati nego češ "lebdjeti"i uživati!
jednojaja is offline  
Old 29.01.2009., 09:04   #19
Quote:
DT.T kaže: Pogledaj post
Primjetio sam da skoro svaki put poslije dobrog seksa osjećam neki težak osjećaj. Ono: "Zašto ja to uopće radim?"
Znam da je bilo dobro, ali svaki put poslije imam osjećaj kao da mi to ne treba. Isto tako kada traži drugi put za redom, jednostavno mi djevojka postane fizički odbojna. Nešto kao, gađenje sa određenom svjesnošću. Koliko god mi ona bila privlačna i lijepa jednostavno imam neki čudan osjećaj.

Ne znam jeli tko doživio slično. Osjećaj je onako poprilično čudan jer neku od boljih stvari u životu degradira.
Postoji izreka "svaka životinja je poslije seksa tužna"; nikad je nisam shvatio. Možda sam memljiviji i sneniji, ali vrlo spokojan i dubinski sretan. Družica ne da mi ne postoje odbojna, nego bi je usisao u sebe, ovaj put bez seksualnih primisli jer smo to upravo obavili. To mi se čini kao jedina iskrena ljubav prema ženi, jer tih desetak minuta nakon nemam baš nikakvu želju.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Old 29.01.2009., 09:12   #20
Ono što sam kroz godine shvatila jest činjenica da se netom nakon seksa najiskrenije i najtočnije vidi što partneri osjećaju jedno prema drugome.
Žene, muškarci, svejedno, bez iznimke.
Čovjek je tad ogoljen.

A ovo što se tebi događa... Događa ti se zato što se ne seksaš sa osobom koju voliš. Jer kad ima ljubavi onda nema nikakve postkoitalne depresije. Onda je trenutak nakon seksa i orgazma možda i ljepši nego sam čin. Intimniji, topliji, nježniji.

Nisam jednom i od samih muškaraca čula- jebo te, kako sam glup bio što sam spavao s ovom ili onom. Nakon toga sam se osjećao doslovno PRLJAV. Bilo bi bolje da sam ga izdrkao.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger