Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2013., 23:28   #181
Quote:
Alex S kaže: Pogledaj post
Žensko do u srž
Što imaš protiv Koji otrov
Elizabeth H is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 23:32   #182
Quote:
Elizabeth H kaže: Pogledaj post
Što imaš protiv Koji otrov
Suti, ja bi se trebao buniti jer si napisala moju filozofiju a on ju prozvao zenskom
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 23:36   #183
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Suti, ja bi se trebao buniti jer si napisala moju filozofiju a on ju prozvao zenskom
Da nemam ovaj nick koji imam mislila bi da se nije zabunio nego samo bio siguran da sam muško
Elizabeth H is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2013., 15:33   #184
Najbolje je držat jezik za zubima, ja pričam samo u sadašnjosti. Prošlost je prošlost i neka je poglavlja najbolje zatvorit i zaboravit!!! Trust me!!!!
ane36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2013., 20:51   #185
Quote:
ane36 kaže: Pogledaj post
Najbolje je držat jezik za zubima, ja pričam samo u sadašnjosti. Prošlost je prošlost i neka je poglavlja najbolje zatvorit i zaboravit!!! Trust me!!!!

Pipl mast trast Ane
Fatalna Crna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2013., 20:54   #186
:P

Nije jedini! Glavu gorree! Nacices boljeg veruj. Srecno. Za muskarcima i autobusima nikad nemoj trcati i zbog istih se sikirati.
Noraaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2013., 21:24   #187
Quote:
ane36 kaže: Pogledaj post
Najbolje je držat jezik za zubima, ja pričam samo u sadašnjosti. Prošlost je prošlost i neka je poglavlja najbolje zatvorit i zaboravit!!! Trust me!!!!
Pa dobro neces liku kojeg znas par dana odma otvorit dusu, ali mislim da je ok nakon nekog vrimena ispricat neke stvari. Ja osobno ne bi volila da mi neko prisuti neke bitne stvari
november-rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2013., 22:12   #188
Istresti dušu potencijalnom ili "svježem" partneru kao na seansi kod psihoterapeuta je jedno; biti autentičan nešto je sasvim drugo.
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2013., 23:57   #189
Quote:
Elizabeth H kaže: Pogledaj post
što možda nebi trebala reći jer se može iskoristiti protiv mene...naime dečku s kojim sam bila rekla sam što mi se nije sviđalo kod prethodnog...a on gotovo isto to napravio meni...
I to što si dečku rekla što ti se kod bivšeg nije svidjelo se "iskoristilo protiv tebe"? Ili, što je lako moguće, nisam shvatila.
__________________
Everloving.
Walk with me Pater, all alone this tedious journey. Ženskog roda. Piški uz vjetar. It's possible.
Ceres is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2013., 10:18   #190
Quote:
Ceres0 kaže: Pogledaj post
I to što si dečku rekla što ti se kod bivšeg nije svidjelo se "iskoristilo protiv tebe"? Ili, što je lako moguće, nisam shvatila.

Poanta je u tome da sam rekla što ne volim i što ne mogu tolerirati...a on mi je nakon izvjesnog vremena napravio to isto...ma ne žalim ja...samo ne mogu vjerovati da ljudi mogu biti tako surovi...i ako znaju da ti je do njih stalo i da te mogu time povrijediti...ali ...sve to je život...i svako zašto ima i svoj zato...tako da sam naučila i s tim živjeti...
Elizabeth H is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:15.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger