Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2024., 19:06   #6881
Quote:
maraschino199 kaže: Pogledaj post
evo o tome vam ja pricam..dakle, vi ste na forumu napisali da je ilegalno, naglasavam da ovo nije nikakva kritika vama, samo kazem sta mene osobno buni

ja sam sada pitao bet365 support dvaput, rekli su da imaju licencu za rad u hrvatskoj i nema brige sto se tice uplate isplate bankovnim putem

dakle,pitao sam ih dvaput i sad sta napraviti i sta reci? da li mi netko moze ovo objasniti ?

tko je u pravu? ako zovem sutra poreznu hoce li mi oni reci nesto po tom pitanju, je li moguce nesto dobiti napismeno, pretpostavljam da ce se samo pozvati na neki zakon i tjt
bet365 nema licencu za hrvatsku
to sto pise Malta nema nikakve veze jer ako ce ti itko ic cesljat transakcije vidjet ce se tocno kome je isla uplata

par sto eura? sansa da te itko ista pita se mjeri u promilima za taj iznos
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2024., 19:13   #6882
Quote:
Padrone kaže: Pogledaj post
bet365 nema licencu za hrvatsku
to sto pise Malta nema nikakve veze jer ako ce ti itko ic cesljat transakcije vidjet ce se tocno kome je isla uplata

par sto eura? sansa da te itko ista pita se mjeri u promilima za taj iznos
ok, samo kazem nije mi jasno jer mi je support rekao dvaput da nema brige, da imaju licencu za hrvatsku... ja cu navjerojatnije batalit bet, ali eto pitam da mi ne bi netko za 3 godine rekao, kakva je ovo uplata, pa dobijes kaznu zbog pisljivih 200eura

doduse, jos nisam cuo da je netko dobio kaznu, ali eto..
maraschino199 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2024., 13:43   #6883
Ispred tebe je hrpa ljudi koju bi kaznili za puno veće iznose.
Cleary is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2024., 14:59   #6884
Quote:
Cleary kaže: Pogledaj post
Ispred tebe je hrpa ljudi koju bi kaznili za puno veće iznose.
ja se s tobom slazem..ali AKO je ilegalno, onda zasto se ne kaznjavaju?? taj dio mi nije jasan nikako

ili je ilegalno ili nije...ako je, zasto ih ne kaznjavaju i zasto mi je betov support rekao dvaput da imaju licencu u hrvatskoj i da se moze vrsiti uplata/isplata preko banke
maraschino199 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2024., 23:37   #6885
Quote:
maraschino199 kaže: Pogledaj post
ja se s tobom slazem..ali AKO je ilegalno, onda zasto se ne kaznjavaju?? taj dio mi nije jasan nikako
problem je u našem zakonodavcu koji bi zabranio internet klađenje u stranim kladionicama bez licenci, ali ne zna kako to napisati u zakon, a da kada bi došlo do neke kazne tu kaznu ne pobije svaki student treće godine prava, ako ne kod nas onda na EU sudu ili Strasburu ili gdje već, pa je onda najlakše mahati papirom, pogodovati lutriji i naći 'akere koji će blokirati bet365.com
BijedniVitez is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2024., 11:59   #6886
bet365 sigurno nema licencu za priređivanje igara na sreću, izdanu od Ministarstva financija.
Tu na dnu stranice je popis svih licenciranih priređivača: https://www.porezna-uprava.hr/bi/Str...interneta.aspx
Oni su na popisu "blokiranih". Taj pokušaj blokiranja je napravljen amaterski i naravno da se brzo proširio način kako zaobići blokadu.
Slobodno pošalji link na bet365 podršku. Živo me zanima što će ti reći.

Nisam još čuo ili pročitao da je porezna nekome pravila probleme zbog uplata na strane priređivače igara na sreću, no to ne znači da ne treba paziti.
deda.cro is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2024., 14:28   #6887
Quote:
deda.cro kaže: Pogledaj post
Slobodno pošalji link na bet365 podršku. Živo me zanima što će ti reći.
indijac ili pakistanac koju preuzme taj link je ce prvo bit zbunjen, onda ce preusmjerit indijcu iznad njega koji istop ne zna i onda ce se preusmjerit nadzorniku koji zapravo zna neki vrag osim onog sto pise u manualu za CS i MOZDA ce mu odgovoriti

tecaj 1.05 da nebude dobio smislen odgovor
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2024., 19:42   #6888
bet365 sigurno zna da su zabranjeni u HR, a ako unatoč primaju igrače iz HR, onda je valda jasno da im mogu radit što im se sprdne...
Deda Mraz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:38.