Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Eurosong

Eurosong Hello, Europe! This is Forum.hr calling!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2012., 00:50   #601
Trebali smo poslati Huljićevu PROVIDENCU. Pjesma osvaja na prvo slušanje.


Joksimović Uh.....
majalenaaa is offline  
Old 16.03.2012., 13:54   #602
Hrvatska radiotelevizija u svom će središnjem Dnevniku u nedjelju 18. ožujka premijerno prikazati spot za pjesmu Nebo s kojom će Nina Badrić u svibnju predstavljati Hrvatsku na Eurosongu u Bakuu, glavnom gradu Azerbajdžana.

Spot je snimljen u produkciji HRT-a i Aquarius Recordsa, a potpisuje ga redatelj Darko Drinovac. Riječ je o djelu visoke estetike i sjajnog kadriranja koje prati vrhunska koreografija koju je osmislio Ivan Barberić, plesač i koreograf.

Ninin spot jedinstveni je spoj pjesme i vizualne prezentacije, a verzija pjesme Nebo koju će Nina izvesti u 2. polufinalnoj večeri 24. svibnja u Bakuu bit će ponešto drugačija i osvježena u odnosu na onu s albuma NeBo.
manchild is online now  
Old 16.03.2012., 14:37   #603
Pjesma totalno bezveze,pokusaj da se napravi nesto kao emocionalna balada ali pjesma jetotalno bezlicna,par akorada,neka nabacan melodija bez nekog smisla...steta ima ona puuuuno boljih pjesama,pa sto nije isla sa onom "carobno jutro" bez obzira sto je vec bila na Dori...
maple leaf rag is offline  
Old 16.03.2012., 15:32   #604
http://www.youtube.com/watch?v=Ir82f...ayer_embedded#!
Nebo u novom aranžmanu.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Old 16.03.2012., 23:04   #605
Novom verzijon se dobila eurovizičnija stvar, puno je bolja melodija, ali se izgubilo na snazi i emociji!

Nije loše, al ipak prva verzija mi je bila bolja!
__________________
Don't be a drag, just be a queen
Jumper_05 is offline  
Old 17.03.2012., 00:06   #606
Quote:
Jumper_05 kaže: Pogledaj post
Novom verzijon se dobila eurovizičnija stvar, puno je bolja melodija, ali se izgubilo na snazi i emociji!

Nije loše, al ipak prva verzija mi je bila bolja!
mozda zato sta je snimala poslije operacije, pa na eurosongu bude bolje
dje-CAk is offline  
Old 17.03.2012., 13:41   #607
Quote:
dje-CAk kaže: Pogledaj post
mozda zato sta je snimala poslije operacije, pa na eurosongu bude bolje
Vjerojatno zbog toga! Na eurosongu bi tribalo bit bolje!
__________________
Don't be a drag, just be a queen
Jumper_05 is offline  
Old 17.03.2012., 14:21   #608
Meni čak i nije pjesma loša, barem u odnosu na neke konkurente. Uistinu mislim da bi mogla do finala, a tamo šta bude....
Imran is offline  
Old 17.03.2012., 22:48   #609
Adele se nakon operacije glasnica oporavljala godinu dana, a Nina tjedan nakon operacije snima pjesmu, za EUROVIZIJU?! Možda je Nina trebala odustati na samom početku jer je znala da je u lošoj kondiciji, ne znam zašto se pokušava dokazati, svojim je dosadašnjim radom zaslužila poštovanje, a mislim da će se ovim samo pokopati -na euroviziji će fejlat svjetski i sva će krivica pasti na nju, posve nepotrebno ...

Aranžman mi se ne sviđa (uz sve dužno poštovanje), pjesma je promućkaj-prolij, a imala je dobar potencijal. Žao mi je što stvarno naša zemlja nema sreće (i pameti) u izboru pjesme s kojom se predstavljamo Europi.

PS. Uspjeli smo i na kladionici od jučer pasti za 7-8 mjesta i sad smo pri samom dnu, a bili smo po sredini... :/
Perestrojka is offline  
Old 17.03.2012., 23:14   #610
za eurosong treba Jelena Rozga s pijesmom koja ima snazni refren koji bi zapalio publiku zbog glazbe... ove mlitave balade bas i nece bit masovno prihvacene...

A poslusajte Joksimovicevu pijesmu... nekako je ujednacena stilski i aranzman jednostavan, osvaja na prvo slusanje. Nebo osvaja tek kasnije, a s novim aranzmanom je meni teze probavljivo...
dje-CAk is offline  
Old 18.03.2012., 13:12   #611
Bolja je ova nova verzija.
hurts is offline  
Old 18.03.2012., 15:44   #612
danas spot u dnevniku
manchild is online now  
Old 18.03.2012., 15:51   #613
Pjesma je novim aranžmanom dobila na dramatici, potpuno se čuje gradacija u pjesmi, ima neki klimaks oko druge minute i kad se sve zbroji, svaka sekunda pjesme je dobro iskorištena
Ingvar25 is offline  
Old 18.03.2012., 20:28   #614
Na kraju dnevnika je premijerno prikazan Ninim spot
Flipi is offline  
Old 18.03.2012., 22:27   #615
Quote:
Flipi kaže: Pogledaj post
Na kraju dnevnika je premijerno prikazan Ninim spot
evo spota: http://www.youtube.com/watch?v=OL8oiaoBlmQ
manchild is online now  
Old 18.03.2012., 23:43   #616
PUuuuno bolja nova verzija!
vox is offline  
Old 22.03.2012., 17:19   #617
Nova verzija JE bolja ali i dalje ova pjesma je katastrofalan izbor za eurosong.

Nini ovo stvarno nije trebalo.

Bolje da su poslali Rozgu ili Huljica ...rozga bi sve prodrmala, a providenca je stvarcina i po.

ako vec ne oni, mislim da bi cak i Skoro bio bolji ( mislim da sam uhvatila da se njegovo ime spominjalo u uzem izboru).
__________________
Miki Maus je štakor!
kleopatra_23 is offline  
Old 29.03.2012., 23:51   #618
Nova verzija je puno bolja, i sad mogu reći da se nećemo osramotit... Al ako je pametna, iskoristit će promenada klub...

Jel se stigne ona još predomislit i poslat 'dat će nam Bog'?
otkaz is offline  
Old 01.04.2012., 11:55   #619
Quote:
Perestrojka kaže: Pogledaj post
Adele se nakon operacije glasnica oporavljala godinu dana, a Nina tjedan nakon operacije snima pjesmu, za EUROVIZIJU?!
Ja mislim da ona i nije imala problema s glasnicama,već ih je išla samo poboljšati radi eurosonga,jer ona nikak ne može pjevatu u živo,uvijek se muči...
Jeguljica is offline  
Old 01.04.2012., 21:31   #620
Quote:
Jeguljica kaže: Pogledaj post
Ja mislim da ona i nije imala problema s glasnicama,već ih je išla samo poboljšati radi eurosonga,jer ona nikak ne može pjevatu u živo,uvijek se muči...
Donekle se slažem s tobom.
Naime, Nini se stvarno nešto dogodilo s glasom nakon Nove godine.
Ako pogledate nastup koji je imala s klapom Intrade u Areni (link), možete vidjeti da joj je glas puno snažniji i "zdraviji" nego na Dori. Ovaj koncert održan je početkom prosinca prošle godine.
Znači, operacija je opravdana. No, da su joj dodatno glas time "korigirali", mislim da jesu.
Prvi intervjuu nakon operacije: http://www.youtube.com/watch?v=PgnrnZnyAu4
Studio 45 (u 12. mjesecu): http://www.youtube.com/watch?v=Es2VI...eature=related

Kada govori, vidi se da joj je glas sada puno snažniji (u gostovanju u emisiji Studio 45 glas još nije bio "bolestan"). I boja glasa je drukčija - čišći je (možda je to prolazno i samo je posljedica operacije, a možda je kronično). I ja mislim da su njome operacijom posnažnili glas.
Ona je u jednom intervjuu izjavila da puši i vjerojatno je sada prestala, što će joj glas činiti snažnijim. Tako da će vjerojatno imati stvarno dobar nastup na Eurosongu, ali i općenito u karijeri nakon ove operacije.
Što se tiče njezinog glasa općenito, mislim da je Nina uvijek bila mediokritet po tom pitanju. Meni je njezin glas uvijek bio prosječan - niti loš, ali niti odličan kao u Vanne, Kindl i Dizdar. Njome se glas precijenjuje, čisto zbog glazbe kojom se bavi i zbog predstavljanja u publici - kvalitetne pjesme i "damski" stil. S Rozgom je obrnuto. Njezin glas se podcjenjuje zbog glazbe kojom se bavi, iako ima daleko snažniji glas od Nine. Realno gledajući, Nina nema tako snažan glas, tj. nikada nije imala tako snažan glas. Ona je vjerojatno uzela satove vokalnih vježba i vjerojatno je dosegla sa svojim glasom najviše što je mogla, ali da je ona tako odlična kako se priča, nije. Ja Ninu volim, da se razumijemo. Meni je ona kao osoba (ne poznajem ju , ali pretpostavljam) jako draga i super su mi njezine pjesme i mislim da u kombinaciji s pratećim vokalima ona super zvuči, a bez njih sasvim solidno, ali ipak mislim da joj se ne trebaju davati titule koje očito ne zaslužuje.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:31.