Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2017., 17:51   #341
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
Ne, direktno u kaslić na ocjenu stručnom žiriju.


Reći će ti da ih drži lova i da je jedno od njih sponza pa se opet vraćamo na početak.
Obavezno fotka u badiću i donjem vešu. Plus zadnji izvod tekućeg računa tek toliko da imamo sve činjenice. Ocjene budu objavljene u HRT-ovom dnevniku u 19.00 h.

Nekim muškičima je žena uvijek sponza bez obzira koliko zarađuje iako možda zarađuje više ili jednako kao muškarac s kojim dijeli život i kućni proračun. Predrasude i šovinizam na najjakiJe. Od kada novac može platiti jebeno dobar i nenadjebiv seks?
Lunar Crescent is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 17:53   #342
Quote:
Lunar Crescent kaže: Pogledaj post
Obavezno fotka u badiću i donjem vešu. Plus zadnji izvod tekućeg računa tek toliko da imamo sve činjenice. Ocjene budu objavljene u HRT-ovom dnevniku u 19.00 h.

Nekim muškičima je žena uvijek sponza bez obzira koliko zarađuje iako možda zarađuje više ili jednako kao muškarac s kojim dijeli život i kućni proračun. Predrasude i šovinizam na najjakiJe. Od kada novac može platiti jebeno dobar seks?
Vidim ne znaš što je šovinizam.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 18:07   #343
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Vidim ne znaš što je šovinizam.
Govoreći kako su cure sponze uzdižeš muški rod nad ženskim. Kao da si jadne ne mogu same zaraditi za kruh.

Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Ne, nego kad netko svoju argumentaciju temelji na nečemu što je neprovjerljivo.
A tvoje argumentacije su u cijeloj ovoj priči?
Lunar Crescent is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 18:08   #344
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Navedi jednu.

Mogu li povući ovo što sam rekla dok ne nađem bar jednu?
Kad/ako nađem javim se, može?
Tnx unaprijed.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 18:13   #345
koliko nevjernika u ljubav...ah..po ovome ispada da ako jedna strana vise zaraduje, da je druga strana automatski ljepsa ili sponzorusa...
jelena-85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 18:17   #346
Quote:
jelena-85 kaže: Pogledaj post
koliko nevjernika u ljubav...ah..po ovome ispada da ako jedna strana vise zaraduje, da je druga strana automatski ljepsa ili sponzorusa...
Možda je više zavist nego li sama nevjera u ljubav.
Lunar Crescent is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 20:23   #347
Nikad mi to nije bio kriterij, i nije mi bio problem biti s nekim u vezi tko jedva preživljava s malo novaca, ako je kao osoba OK. Nisam sklona materijalizmu, niti sam tražila sponzora. Dapače, potrudila sam se prilično oko obrazovanja, da ne bih bila ovisna o muškarcu i njegovom uzdržavanju.

Quote:
student987 kaže: Pogledaj post
lagao da imam bolji posao
Ovo bi me moglo totalno odbiti. Čemu laganje? Kako onda stvoriti odnos s povjerenjem, ako te muškarac laže dok još nije ništa ni počelo?

Radije prihvati sebe i svoj posao, budi iskren prema ženama i komplekse prepusti drugima. Time ćeš imati manje potencijalnih kandidatkinja, ali će te koje te odaberu unatoč tome, vjerojatno biti karakterno bolje i voljne raditi na sebi. I ono što je bitno, zainteresirane za tebe, a ne za tvoju lovu.
Možda ćete se onda moći i zajednički izboriti za napredak i bolju financijsku situaciju u budućnosti.
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 08:44   #348
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Navedi jednu.
Mogu ja? Jednom kad smo imali raspravu na forumu, ti si rekao da svoje zakljucke iznosis na temelju ljudi koje znas i s kojima si pricao. Kad sam ja rekao isto, onda si ponosno izjavio da mi ti ljudi lazu.

Stalno radis isto.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger