Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2006., 17:33   #81
Quote:
Ramzes kaže:
Slažem se! Ako frajer neće da liže picu, odmah mu uvalite nogu! Kad neće da pokaže respekt, ne treba mu je ni dati. Ne mogu vjerovati da ti taj frajer nije dirkao picu, taj je baš za ozbiljnjeg pregleda. A možda je pederčina.
Tako je. Ako ne liže, vjerojatno ne voli niti da mu se puši
znači pada na testu muškosti
El Bradbury is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2006., 18:04   #82
Mislin da to pitanje oko svrsavanja odnosno sexa uopce, ima veze i sa roditeljskin odgojen.Moja rodica,iz krscanske obitelji,ima problema i sa percepcijon muskarca jer u njemu u startu vidi nekoga kome je samo to na pameti,sta nije cudo ako se uzme u obzir da su joj od 16godine otkad je pocela izlazit vanka govorili:"Cuvaj obraz"i slicno..A sad, bez obzira koliko ona zelila da bude opustena i da se nekome preda u njenoj je psihi cilo djetinjstvo duboko zakopano i ne dozvoljava joj da se slobodno i spontano ponasa niti prema svome tijelu a kamoli spram nekog drugog.
Ne mora to bit ni krscanski stav, no takav primjer poznajen,,,Pretpostavljan da zavisi kako je neko opcenito odgajan,uz kakav primjer u obitelji no naravno da ulogu igra i tip licnosti a i drustvo.Moja rodica nije to mogla rijesti bez pomoci psihologa..no rijesila je problem a to je najvaznije.
Mislin da pomaze ako se u vezi osjecas slobodno,ako ste prisni no ako kod nekog postoji neka jaca blokada mislin da ju je najboje rijesit cim prije iz razloga sta s vrimenon covik biva sve frustriraniji.
Nadan se da ce Meksikanka u skoro vrime dozivit orgazam...wishing you all the best
dadah is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2006., 19:08   #83
poruka autorici threada: vježbaj sama i doživit ćeš ga

kasnije će dolazit sam od sebe
__________________
sig je nebitan. iskuliraću.
deer_hunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2006., 19:20   #84
Quote:
deer_hunter kaže:
poruka autorici threada: vježbaj sama i doživit ćeš ga

kasnije će dolazit sam od sebe
Ma neće, zajebava te.
El Bradbury is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2006., 23:26   #85
Quote:
divine kaže:
Nećeš doživjeti orgazam ako krećeš 'u sex' sa mišlju hoćeš li doživjeti ili ne.
Mislim da bi trebala sama 'istraživati' vlastito tijelo. Koliko znam, pomaže
u potpunosti se slazem
maša&maša is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 08:36   #86
Quote:
Zjena kaže:
Hm...onda mu date mapu i upute i posaljete ga da to dobro prouci doma pa neka se javi za dva dana i onda zajedno prodite uputu po uputu uz objasnjenja na mapi i naravno zatim krenite na praksu - pokret, brzina, polozaj, izgled njegove face kao i vlaznost pi*ke i zraka mora biti prema uputama inace nista od toga... Ako ne uspije, treba korigirati parametre i krenuti opet...
Puno srece zelim
Blago tebi, mora da si neki veliki je**č ili je****ca koji sve zna bez ikakvih razgovora. I još, sexsa se s istim takvim/om. Nije se čulo da partneri o sexu i pričaju? Ne? Ili te nije briga da li ona druga strana uživa (koliko i ti)?
Ne treba mu autokarta sa detaljnim stanicama, ali malo uputa nikad nije na odmet.
divine is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 09:43   #87
Quote:
divine kaže:
Blago tebi, mora da si neki veliki je**č ili je****ca koji sve zna bez ikakvih razgovora. I još, sexsa se s istim takvim/om. Nije se čulo da partneri o sexu i pričaju? Ne? Ili te nije briga da li ona druga strana uživa (koliko i ti)?
Ne treba mu autokarta sa detaljnim stanicama, ali malo uputa nikad nije na odmet.
Stvar je u tome da dosta dobro citam govortijela (dapace, sam sebe iznenadim) a inace sam strastven i na prvome mjestu mi je da je zadovoljim a na racun toga sam i ja visestruko zadovoljan jer i sebe vodim ka vrhuncu...
Ne znam, ali sa svakom s kojom sam bio u nekoj malo duzoj pa i ne tako dugoj vezi, nisam imao problema da budu prezadovoljne....I da, obicno nakon seksa se zapocne neka prica o tome kako je bilo itd...ali e bas nikada nisam trebao mape i upute i moram priznati da bi me to i ohladilo ( pocnem po osjecaju a onda dodu upute ) - inace mislim da u seksu nema pravila i da se radi po osjecaju a ne tehnicki dobro (kao Brazilski vs Njemacki nogomet...) a svi znamo kako je zanimljivo gledati Brazilce...- barem muski shvacaju o cemu pricam... Inace ako zenska zeli dati do znanja sto joj je dobro, neka pokaze to tijelom....
A to sto si ti rekla je previse uputa barem za mene...
I nadam se da necu naletjeti na neku s kojom cu imati takvih problema - a mislim da je kljuc u dobroj predigri i napaljenosti drage a zatim u samome cinu seksa...
Zjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 10:05   #88
Quote:
LaTiTeA kaže:
I treba te biti.

Kako mozes uzdasima razbijati atmosferu i glupavo se grciti?

Mislim da bih se osjecala strasno glupo da nesto pokusam odglumatati.
Ja sam dugo bila nit-glumim-nit-svrsavam tip.

Mislim... jos uvijek ne svrsavam, ali ne glumim da mi nesto pase, nego ako mi pase - onda se vidi da mi pase.

Slusaj, nisam ja namjerno glumila.. Tad nisam imala pojma o pojmu, a kamoli o sexu ista. Mislila sam da to tak treba, onak kao neko ubrzanje, a on je to krivo shvatio, a ja ga nisam htjela ispravljat. Bila je to faza sexanja u mraku. Jebiga
meksikanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 10:07   #89
Quote:
Zjena kaže:
Stvar je u tome da dosta dobro citam govortijela (dapace, sam sebe iznenadim) a inace sam strastven i na prvome mjestu mi je da je zadovoljim a na racun toga sam i ja visestruko zadovoljan jer i sebe vodim ka vrhuncu...
Ne znam, ali sa svakom s kojom sam bio u nekoj malo duzoj pa i ne tako dugoj vezi, nisam imao problema da budu prezadovoljne....I da, obicno nakon seksa se zapocne neka prica o tome kako je bilo itd...ali e bas nikada nisam trebao mape i upute i moram priznati da bi me to i ohladilo ( pocnem po osjecaju a onda dodu upute ) - inace mislim da u seksu nema pravila i da se radi po osjecaju a ne tehnicki dobro (kao Brazilski vs Njemacki nogomet...) a svi znamo kako je zanimljivo gledati Brazilce...- barem muski shvacaju o cemu pricam... Inace ako zenska zeli dati do znanja sto joj je dobro, neka pokaze to tijelom....
A to sto si ti rekla je previse uputa barem za mene...
I nadam se da necu naletjeti na neku s kojom cu imati takvih problema - a mislim da je kljuc u dobroj predigri i napaljenosti drage a zatim u samome cinu seksa...
To je odlično što ti bodytalk nije stran i što čitaš svoju/e partnerice. Odlično!
Zašto se bojiš uputa? To ne znači da si loš ljubavnik već skraćuje nepotrebna 'mučenja' i povećava obostrano uživanje. Ovdje ne mislim da ti ona neprestano (non-stop) daje uputstva (sada, ne ovdje, tu 1 min pa..) već o nekim smjernicama.
Razgovor o sexu prije i poslije čina pomaže, neke još više pali..širi vidike i saznanja što i kako i kao poboljšati vaš odnos i sex, time i zadovoljstvo
divine is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 10:11   #90
Quote:
divine kaže:
Drage moje (meksikanka i letitia), prošla sam što i vas dvije: I ne da me mučilo, već sam samu sebe otpisala kao 'normalnu' po tom pitanje. Sve moje frendice uuuuuživaju, a ja sam se i dalje pitala kako je to.... Bila sam (blago rečeno) očajna.
Prvi korak (kao što je ovdje već i rečeno) - samostalno istraživanje vlastitog tijela. I to kada si sama - jer si onda i najopuštenija (nitko te ne vidi pa se i ne zabrinajvaš kako izgledaš...itd) - milovanje cijelog tijela i naglasak je na cijelog budući da svaka žena ima 'svoj' poseban dio tjela (nazovimo to tako) koji joj je osjetljiviji i koji je početna točka njezinog opuštanja. I, da, važno je svojim dodirom istraživati vlastito tijelo. Nakon detaljnog istraživanja sa svojim rukama onda bi tek bilo dobro prijeći na vibrator (što se klitorisa tiče) i isprobavati raznorazne mogućnosti.
Tek tada (ako ste toliko otvorene prema svojim partnerima) krenuti na samozadovoljavanjedok vas on promatra - naravno da i on dobiva upute i sudjeluje , što i kako i koliko i gdje. Treba im pomoći i pokazati kako i što raditi jer su očigledno i više nego željni vas dovesti do vrhunca.
Mislim da sam bila dovoljno detaljna. Probajte, nemate što izgubiti.
Uživajte!
Tenks na savjetu. Probat cemo
meksikanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 10:22   #91
Quote:
dadah kaže:
Mislin da to pitanje oko svrsavanja odnosno sexa uopce, ima veze i sa roditeljskin odgojen.Moja rodica,iz krscanske obitelji,ima problema i sa percepcijon muskarca jer u njemu u startu vidi nekoga kome je samo to na pameti,sta nije cudo ako se uzme u obzir da su joj od 16godine otkad je pocela izlazit vanka govorili:"Cuvaj obraz"i slicno..A sad, bez obzira koliko ona zelila da bude opustena i da se nekome preda u njenoj je psihi cilo djetinjstvo duboko zakopano i ne dozvoljava joj da se slobodno i spontano ponasa niti prema svome tijelu a kamoli spram nekog drugog.
Ne mora to bit ni krscanski stav, no takav primjer poznajen,,,Pretpostavljan da zavisi kako je neko opcenito odgajan,uz kakav primjer u obitelji no naravno da ulogu igra i tip licnosti a i drustvo.Moja rodica nije to mogla rijesti bez pomoci psihologa..no rijesila je problem a to je najvaznije.
Mislin da pomaze ako se u vezi osjecas slobodno,ako ste prisni no ako kod nekog postoji neka jaca blokada mislin da ju je najboje rijesit cim prije iz razloga sta s vrimenon covik biva sve frustriraniji.
Nadan se da ce Meksikanka u skoro vrime dozivit orgazam...wishing you all the best
Jaoooooooooooo, nekako se vidim u ovoj prici!!! To mi je valjda najveci strah, da ne ostanem trudna i da mi starci ne saznaju da se sexam. Mislim, normalnim ljudima je normalno da covjek sa 27 ima neki sexualan zivot, al moji.... Ne znam kako neko moze sa starcima (mamu da ne spominjem, a kamoli tata!!!!) nacimat tu temu. Ja jos kad je na telki neka scena ljubljenja, a kamoli samog cina sexa, ma golotinja, odma prebacujem kad sam s njima. Sjebali su me........
meksikanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 10:26   #92
Quote:
deer_hunter kaže:
poruka autorici threada: vježbaj sama i doživit ćeš ga

kasnije će dolazit sam od sebe
meksikanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 10:30   #93
Quote:
meksikanka kaže:
Jaoooooooooooo, nekako se vidim u ovoj prici!!! To mi je valjda najveci strah, da ne ostanem trudna i da mi starci ne saznaju da se sexam. Mislim, normalnim ljudima je normalno da covjek sa 27 ima neki sexualan zivot, al moji.... Ne znam kako neko moze sa starcima (mamu da ne spominjem, a kamoli tata!!!!) nacimat tu temu. Ja jos kad je na telki neka scena ljubljenja, a kamoli samog cina sexa, ma golotinja, odma prebacujem kad sam s njima. Sjebali su me........
OK, jesu, jebali su te, a sada kreni rješavati svoj problem. Samo nemoj sa njima o tome pričati
Ima još takvih roditelja, koji znaju, ali se prave da ne znaju i ne žele shvatiti. Njihov problem. Kao da su tebe dobila u pošti. Pitam se koliko oni u sexu uživaju..? Ne dozvoli da tako i tebi bude
divine is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 10:41   #94
Quote:
Zjena kaže:
Stvar je u tome da dosta dobro citam govortijela (dapace, sam sebe iznenadim) a inace sam strastven i na prvome mjestu mi je da je zadovoljim a na racun toga sam i ja visestruko zadovoljan jer i sebe vodim ka vrhuncu...
Ne znam, ali sa svakom s kojom sam bio u nekoj malo duzoj pa i ne tako dugoj vezi, nisam imao problema da budu prezadovoljne....I da, obicno nakon seksa se zapocne neka prica o tome kako je bilo itd...ali e bas nikada nisam trebao mape i upute i moram priznati da bi me to i ohladilo ( pocnem po osjecaju a onda dodu upute ) - inace mislim da u seksu nema pravila i da se radi po osjecaju a ne tehnicki dobro (kao Brazilski vs Njemacki nogomet...) a svi znamo kako je zanimljivo gledati Brazilce...- barem muski shvacaju o cemu pricam... Inace ako zenska zeli dati do znanja sto joj je dobro, neka pokaze to tijelom....
A to sto si ti rekla je previse uputa barem za mene...
I nadam se da necu naletjeti na neku s kojom cu imati takvih problema - a mislim da je kljuc u dobroj predigri i napaljenosti drage a zatim u samome cinu seksa...
Sve sto si rekao stoji, i slazem se s tobom. Kod mene je mozda problem sto ne znam dati konkretne upute. Nama predigra traje nekad i po par sati, i stvarno ne mogu reci da nesto krivo radi. Kad se ljubimo i kad me dira i miluje sto puta me pita jel ti pase ovo, sta mi smeta..( presli smo s govora tjela na razgovor, na njegovu inicijativu) Al mislim meni sve pase , i sa napaljenosti nemam problema, al jos nismo otkrili taj okidac. Al prema odgovorim i savjetima na ovom forumu vidim da bi malo vise trebala poradit na sebi, jer se prakticki nikad nisam samozadovoljavala
meksikanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 10:47   #95
Bez brige Divine, necu. Iz mene nece izvuc nista Kako mi to sve ide na zivce.. Nekad se stvarno od svega toga jako lose osjecam.. A mislim da se moji ne sexaju. Mene je donjela roda. AAAAAAA, sad imam sliku u glavi!! Fakkkkkkk
meksikanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 11:02   #96
Samozadovoljavanje je definitivno ključ ka svršavanju!Treba istražiti svoje tijelo,vidjeti što ti paše i onda to bez srama reći svom partneru.Ako je on gluh na te uputke ,onda je glup i nezainteresiran za tvoj problem.
Vidim da si se ti meksikanka pronašla u priči o odgoju kao jednom od krivaca za nedoživljavanje orgazma(ili čak osnovnom krivcu).Mislim da to nema veze i da te roditelji nisu sjebali.Po tome bi ja bila jednako sjebana ko i ti jer i u mojoj kući je sex bio tabu tema,kršćanski odgoj i najveći strah mi je bio da ostanem trudna.Međutim sasvim dobro sam se razvila (čak bi rekla po ovim pričama i iznadprosječno funkcioniram u krevetu) i nemam nikakvih problema .Vjerovatno je stvar u tome što sam od rana počela sa samozadovoljavanjem i imam veliku dozu sexualnosti u sebi.
Uglavnom:vježba čini čuda pa prioni na posao i diraj se sama,pred dečkom ,zajedno..sve moguće kombinacije i doći će jednom i orgazam!!
Puno sreće
stella_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 11:07   #97
Quote:
meksikanka kaže:
Jednostavno sam se morala sad registrirat, i postavit ovaj topic jer izgubit cu oci citajuci sve teme, a ne nalazim nesto sto bi odgovaralo mom problemu. Ja NIKAD nisam dozivjela orgazam!!!!!! NIKAD! Ispizdit cu! Jednom sam skoro, al to je bilo tako davno da sad vec mislim da sam to mozda sanjala. A stvarno imam super tipa, i on to zna..(mislim, da nisam nikad) Lomi se na meni, a ne mogu mu pomoc... ni sebi...... Veceras opet isto. Sad me i nesanica muci! Jel imao itko slican problem? Sta da radim? sta, sta.................
moja cura je isti problem prozivjela, ali nakon 4mjeseca smo poceli neke stvari radit kako treba. Ovako, jednom sam bio citao zasto neke zene nemogu svrsit brzo kao ostale, tj. nedozivljavaju stimulaciju klitorisa toliko jer mozda to ne rade u pravoj pozi... te cure imaju klitoris malo višoj točci, pa onda se i ne stimulira koliko bi trebao. mi smo se oduvijek i na pocetku sevili ko ludi, da bi na kraju ispalo da za njen orgazam, sex treba vodit polako i cvrsto priljepljeni jedno uzdrugo "vodeći ljubav" a ne SEXajuci ko zivotinje :-)))... vrlo jednostavno je ispalo. tako da sada umjesto divljeg sexa vise volim i onaj njezniji.. probaj.vodit ljubav, mozda uspije.
__________________
Forum.hr - Neodređenost Mjesta i Vremena Radnje Znači Mogućnost Sličnih Zbivanja Svuda Oko Nas.
Zgaženi mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 11:11   #98
Quote:
Zgaženi mrav kaže:
moja cura je isti problem prozivjela, ali nakon 4mjeseca smo poceli neke stvari radit kako treba. Ovako, jednom sam bio citao zasto neke zene nemogu svrsit brzo kao ostale, tj. nedozivljavaju stimulaciju klitorisa toliko jer mozda to ne rade u pravoj pozi... te cure imaju klitoris malo višoj točci, pa onda se i ne stimulira koliko bi trebao. mi smo se oduvijek i na pocetku sevili ko ludi, da bi na kraju ispalo da za njen orgazam, sex treba vodit polako i cvrsto priljepljeni jedno uzdrugo "vodeći ljubav" a ne SEXajuci ko zivotinje :-)))... vrlo jednostavno je ispalo. tako da sada umjesto divljeg sexa vise volim i onaj njezniji.. probaj.vodit ljubav, mozda uspije.
evo, poanta je opet ono kaj ja velim, cura mora prvo "upoznati" svoje tijelo!
agathaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 11:12   #99
Nekada je i mene brinulo što ne mogu doživjeti orgazam samom penetracijom... otkrila sam tada da to jednostvano kod mene ne ide... Zato kao prvo uvjek očekujem par njih lizanjem (mmmm) a zatim si kasnije ili sama pomognem ili mi on pomogne... I shvatila sam da mi više paše nježnost od divljeg seksa (što se tiče postizanja orgazma)... E pa nakon tih doživljenih pet-šest, prepuštam se divljaštvu... Toplo preporučujem!
__________________
06062009
scandalous_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 11:15   #100
Tenks stella. Ma ne krivim ja nikog za svoje "stanje" , samo pokusavam naci uzrok. Jedino mi je bed sto im stalno moram lagat. Mislim, da njih slijepo slusam ne bi nikad ni dopustila da mi se netko na takav nacin priblizi, al opet to je neka druga tema. Al dobro, sad bar vidim da ima nade za mene... Ono, vjezba, vjezba, vjezba.....
meksikanka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger