Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2007., 23:57   #41
Quote:
aktovka kaže: Pogledaj post
Mene naprosto oduševljava kako ta mala pozira. Ona vodi ljubav s kamerom. Prirodni talent, samo takav.

meni se sviđa njena boja kose. i frendica.

nego, fakat smo piran/h/je.
__________________
Golden lads and girls all must,
As chimney-sweepers, come to dust.
foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 00:00   #42
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
a ona s lizalicom u ruci...
Mora dignit ruku da se vidi zlatan prsten
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 00:00   #43
Quote:
foka kaže: Pogledaj post
nego, fakat smo piran/h/je.
zakaj? pozvala nas je. ne, serem. nije nas pozvala. molila nas je nije tu jedna - dvije njene fotke, nego cijelo bogatstvo. to ne može lišo proći

ipak, u ovom trenutku više me zanima što ima mia za reći
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 00:01   #44
Quote:
teniska loptica kaže: Pogledaj post
za koga se te cure uređuju/prenemažu/preseravaju? za nekog 3 put starijeg od njih?

rebege is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 00:01   #45
Quote:
foka kaže: Pogledaj post
meni se sviđa njena boja kose. i frendica.
Je, jebena joj je boja kose. A frendica mi se cini kao slatkica koja je totalno pod vlašcu male begovicke. Baš bi bilo zanimljivo promatrati socijalnu dinamiku ove grupice.
aktovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 00:03   #46
Cekamo trenutak kad ce mala begovicka prestat voditi ljubav s kamerom, a pocet vodit ljubav pred kamerom.
aktovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 00:04   #47
Quote:
aktovka kaže: Pogledaj post
Je, jebena joj je boja kose. A frendica mi se cini kao slatkica koja je totalno pod vlašcu male begovicke. Baš bi bilo zanimljivo promatrati socijalnu dinamiku ove grupice.
o, da.

Quote:
11. 05. u 17:17 ANAfuckingMARIJA reče: [p]
da i ja sam mislila da mi je bila frendicane oslanjaj se previše na nju....pozzz marija

11. 05. u 17:19 mala_begovicka reče: [p]
da ana bila dok mi ti nisi zabila nož u leđa...

11. 05. u 17:21 ANAfuckingMARIJA reče: [p]
neznma baš...a da nije obrnuto bilo?!al dobro nećemo opet o tome..dosta mi je svađanja..

11. 05. u 17:23 mala_begovicka reče: [p]
ne ana nije i ti to dobro znaš..da i molim te ak trebamo nekaj rješit nečemo to prek tulumarke..

11. 05. u 17:25 ANAfuckingMARIJA reče: [p]
aj bar se s nečim slažem s tobom...pusek u nosek
__________________
Golden lads and girls all must,
As chimney-sweepers, come to dust.
foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 00:05   #48
jebote ne mrem vjerovat...Znati vi kak je ona prije bila ruuuužna po onim svim slikama od prošle godine-valjda jer je pred mamom morala bit bez šminke i to...sad je treba i pol,ne mrem vjerovat ... zar je to really ona?
padmé_amidala is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 00:05   #49
Quote:
aktovka kaže: Pogledaj post
Je, jebena joj je boja kose. A frendica mi se cini kao slatkica koja je totalno pod vlašcu male begovicke. Baš bi bilo zanimljivo promatrati socijalnu dinamiku ove grupice.
evo:

"Verbalno nasilje podrazumijeva sustavno vrijeđanje, a emocionalno nasilje je sustavno ignoriranje i isključivanje iz grupe.

Zagrebačka glumica Mia Begović kaže da je njezina kći Maja Lena (14) imala takav problem. Radilo se, veli, o grupi curica koje su je "uzele na zub" ružnim, podsmješljivim komentarima, šaptanjem iza leđa, isključivanjem, vjerojatno zato što je njezina kći bila uspješna u dvije škole, redovnoj i baletnoj, te je na neki način "plaćala" to što joj je majka poznata osoba.

No, ta priča ima happy end - nakon što joj se kći povjerila, glumica je razgovarala s njezinom razrednicom te ravnateljicom škole. One su, pak, zajedno sa školskom psihologinjom, pričale s tim djevojčicama, objasnile im koliko njihovo ponašanje može povrijediti, rekle im da se pokušaju staviti na mjesto Maje Lene...

- Danas su najbolje prijateljice. A u školi moje kćeri s roditeljima se razgovara o bullyingu, dijele im se brošure, moli ih se da svakako u školi prijave takav slučaj, upozorava ih se na znakove koji ukazuju da im je dijete u školi maltretirano, ako im se samo ne povjeri. Klinci se, naime, kad je riječ o fizičkom maltretiranju, radije povjeravaju prijateljima nego roditeljima, ili o tome ne govore nikome, pa ni nastavnicima ili profesorima, bojeći se da će im, ako progovore, biti još gore - priča glumica."



danas su najbolje prijateljice?? bully i meta bullyja, maja-lena?
teniska loptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 00:05   #50
Jebo ih pusek u nosek
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 00:06   #51
Quote:
kokakoka kaže: Pogledaj post
zakaj? pozvala nas je. ne, serem. nije nas pozvala. molila nas je nije tu jedna - dvije njene fotke, nego cijelo bogatstvo. to ne može lišo proći

ipak, u ovom trenutku više me zanima što ima mia za reći


ne mogu odoljeti:

Quote:
19. 05. u 11:33 mala_begovicka reče: [p]
buahahahaha..jao mallicchhka..a od kud ti mene znaš!?jao strašno što priče rade...buahahaha

19. 05. u 12:7 bonita reče: [p]
da ma kad bi slusali price svi bi mi ovdje bile kurve, jadnice, sponzoruse,umisljene,, i da ne nabrajam dalje... ljudi shvatite da se svasta prica a da pol tog nije istina..

19. 05. u 12:21 mala_begovicka reče: [p]
DA DRAGA ISTINA...PUSA

19. 05. u 15:14 d-devil reče: [p]
a šta ćeš tak ti je to...........

19. 05. u 17:14 mala_begovicka reče: [p]
a draga..hvala i drago mi je kaj ima ljudi poput tebe koji su normalni i koji nemaju predrasuda..ljubim te..pusa:-)))
__________________
Golden lads and girls all must,
As chimney-sweepers, come to dust.
foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 00:09   #52
+dodatak:

07. 06. u 22:20 elaaa_ekonomska reče: [p]
gle draga mene boli briga za tebe..uostalom svi znaju kakva si bila i tko se s tobom družio,a za koga je bila cijela osnovna...malo tebe istina draga boli....daj se malo spusti na zemlju nebi ti zaista škodilo...i razmisli zašto se ljudi s tobom druže...zasigurno ne zbog nekog prijateljstva...sve ti se događa kao i u osnovnoj...što se tiće razgovara-KAO SLUŠALA SAM TE!!!!!!!! hihihihi... pošto si malo glupa,rekla sam da prepostavljam ono što je mafija stavila u zagradu (AMR) znaći da misli o A-ANI M-MARIJI R-RAIĆ .... pošto tebi treba da shvatiš....ali neželim o raički sad svi znaju da si je iza leđa uvijek ogovarala i pljuvala a koliko se ja sječam ona se sa pola osnovnjaka svađala zbog tebe jer je bila na tvojoj strani i to JEDINA ONA!! Mislim glupo je da sad tako pljuješ po njoj a kad je vidiš ulizuješ joj se..ja o njoj nisam imala dobro mišljenje jer se motala oko svakog dečka ali to je bilo perije i mi smo to riješile,ali vjeruj mi da će ona saznati kako pljuješ po njoj...a i nisam znala da ti je i ona pomagala oko viskovića...jer ja koliko znam po pričamo od prije,on se nikad nije zanimao za tebe,već za ............ ma neželim se svađati,nadam se da će ju ljudi kad tad shvatit kakva si (uključujući i raičku)...... ciaaaao

07. 06. u 23:18 mala_begovicka reče: [p]
slušaj draga moja...ne znam koji je tebi k**** ali očito ti stvaram neke komplekse u životu..a daj molim te o kakvoj ti svađi pričaš pa koji je tebi draga moja mislilim da kaskaš koju godinicu...kaj si se raspisala o meni vidim da ti očito stvaram neke velike probleme u tvom malom životu,odi svoje komplekse liječiti...a uostalom istina ne boli pa bolje imati neke normalne ljude a ne ovakve seljančure...e nabavi si život i malo uskladi ono kaj pišeš a jebote KOLIKO TI JE VREMENA TREBALO DA ONO NAPIŠEŠ,...buahahahhahahah
teniska loptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 00:11   #53
Quote:
foka kaže: Pogledaj post


15 godina

ASTI! djevojko? djevojke?
15 godina?!

Wtf? Roditelji ih puste takve van kuće?
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 00:13   #54
Isusa ti. Buduca zlatna mladež se verbalno zlostavlja te si međusobno otuđuje novac za užinu, a nakon toga si daju puseke u noseke.
aktovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 00:14   #55
a ova slika?




natrackana beba-lutkica-slatkica
teniska loptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 00:14   #56
prijateljica je slatkica al mala daj biži od ove đavlije begovićke!!!
bolja je od nje za 3 klase al vidi se ko je in charge...šteta za slatkicu..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 00:16   #57
Quote:
teniska loptica kaže: Pogledaj post
a ova slika?




natrackana beba-lutkica-slatkica
Jesam samo ja išla brojati zube ovom decku? Bila sam sigurna da ih ima nekoliko viška.
A mala begovicka mi je slatka na ovoj fotki. Onak je nasmijana i simpa i ne vodi ljubav s kamerom.
Druga je stvar što drži dolje malog za penis, pa se mali sav ozario.
aktovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 00:17   #58
Quote:
teniska loptica kaže: Pogledaj post
natrackana beba-lutkica-slatkica
I prikica kojem počinju rasti brčići
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 00:19   #59
Quote:
aktovka kaže: Pogledaj post
Druga je stvar što drži dolje malog za penis, pa se mali sav ozario.
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 00:19   #60
Quote:
aktovka kaže: Pogledaj post
Jesam samo ja išla brojati zube ovom decku? Bila sam sigurna da ih ima nekoliko viška.
donirati će ivi jerković
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:52.