Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2010., 16:34   #1
jarak - erozija terena

na dužini cca 40 m bocno na zemljistu nalazi se jarak dubine cca 1-1,5m u kojem se nalazi suma, taj jarak je i granica parcele, kako je nagib jarka prema parceli cca 70-80 stupnjeva i uzima mi oko 1-1,5m (tako da gubim cca 60 m2) zemljista cijelom duzinom namjeravam navesti dodatno zemlju u taj jarak i nadoknaditi taj gubitak u tlocrtu zemljista. ima li netko adekvatan a ne preskup prijedlog kako da zaustavim navezenu zemlju da ne odklize dalje u jarak. varjante sa betoniranjem skarpe i sl su mi preskupe. zamislio sam si varijantu pocincanih stupica postavljenih svaki 2-3 metra izmedu kojih bi postavio nekakvu mrezu koja bi zadrzala zemlju a na koju bi onda sa druge strane zasadio nekakvo bilje cije ce korjenje dodatno zadrzavati eroziju zemlje. postoji mi u glavi i nekakva varjanta sa starim auto gumama slozenim jedne na druge u razmaku i adekvatnom nagibu ispunjene navezenom zemljom.. hajde molim prijedloge, thanks
kudkojimilimoji is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 18:11   #2
Mat mreža

Jedino ne znam koliko je ovo financijski isplativo.
Sanable is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 17:22   #3
Quote:
Sanable kaže: Pogledaj post
Mat mreža

Jedino ne znam koliko je ovo financijski isplativo.
gledao sam i slicne stvari, no nasi poduzetnici i firme kada im se obratis s upitom putem maila u principu ne odgovaraju, a zanimale su me cijene i efikasnost..., no nista, a vidim da i mena nekakvih savjeta ni ovdje nazalost
kudkojimilimoji is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2010., 00:27   #4
daj sliku neku stavi da bolje vidimo u čemu je problem....možda če onda izači neka kvalitetna riješenja....
Plavoki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:33.