Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2015., 10:22   #21
Quote:
Hildegard kaže: Pogledaj post
Kao ljubitelju mačaka to mi nikad nije pomoglo kod suprotnog spola jer bi gotovo uvijek naišao na ljubiteljice pasa

Takve ti ni ne trebaju.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 24.04.2015., 10:46   #22


__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 24.04.2015., 11:19   #23


Moja mituška spava sa nama od druge noći. To što nam djeca nisu radila, ona je uspjela. Ponekad spava između naših jastuka, a ponekad oko nogu. Najvise voli kad joj je glavica na mom jastuku, a šapica na ruci, njuška negdje pod vratom, u kosi.....
Zadnjih dana joj izbijaju zubi pa joj malo smrduckaju usta pa izbjegavam da me dira po lici, a nekoliko noći mi je napadala ušne resice toliko ih cuclajući da su mi bile crvene. Vec sam mislila da cu mlijeko dobiti. Inace po danu se bas ne voli maziti, a po noci.....druga maca.
Fay Bluefrost is offline  
Old 24.04.2015., 11:26   #24
Naša isto opet zadnjih noći spava između nas dvoje. Ta ima periode od par dana ili tjedana kako joj šta paše. Početkom mjeseca je svaku večer odlazila spavati u grebalicu, onda je par dana spavala ispod kauča kad ga rastegnemo na tepihu, sad spava na krevetu. Onda preko dana nekad spava na kauču, jedno vrijeme joj je bilo fora na košari s robom za pranje, pa par dana na stolici od radnog stola... Taman misliš da je ispucala sva mjesta i onda ju nađeš da spava na nekom novom mjestu.
Ariana B. is offline  
Old 25.04.2015., 10:57   #25
Quote:
charmed84 kaže: Pogledaj post
Jel to samo moja radi ili i vaše mice - nakon kaj se pokaka obuzme je neko luđačko veselje i počne divljat,trčati i grati se lovice s nama. Al samo nakon kakanja.
Moji su skužili da nakon kakanja ide prozračivanje pa zauzimaju startnu poziciju pred prozorom ili vratima. A ponekad samo kopaju po pjesku da me navuku da otvorim.
Begemotica is offline  
Old 26.04.2015., 02:48   #26
Luđakinje s mačkama - vol. 2

Spartakus je samo dvije ili tri noci spavao s nama u krevetu, iako ga ja zovem :zimogrozna:
Uvalja se na kosaru za ves, na nocni ormaric, bilogdje vise od kreveta da nas moze nadgledati i tako spavati. Doduse, sad mi spava u krilu i polovica ga visi preko moje ruke pa jedva tipkam (tablet) ali na kaucu smo, ne u krevetu.
Ima par pretrcavanja i ludovanje kad legnem, ali onda se smiri.
Kaj se tice kenjaze, uredno otpjeva citavu operu prije odlaska, najavi nam.
Nakon - nista. Mozda ima veze kaj jede sirovo pa ne smrdi, ne bjezi od dreka itd.


Ovako spava samo kad je na meni, inace ima normalnu facu
I promijenio je zube falabogu, sad vise ne grize (toliko) sve oko sebe. Zadnje sam ga vidla da je glodao stolac al tad je jos imao 7 ocnjaka.
ryell is offline  
Old 26.04.2015., 15:25   #27
Božidar Božić:



__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Old 26.04.2015., 16:24   #28
Quote:
charmed84 kaže: Pogledaj post
Jel to samo moja radi ili i vaše mice - nakon kaj se pokaka obuzme je neko luđačko veselje i počne divljat,trčati i grati se lovice s nama. Al samo nakon kakanja.
Tako i moja, baš evo jutros poslije kakanja; zatrpa i samo izleti van sva nakostriješena i počne trčat po stanu
bezšećera is offline  
Old 26.04.2015., 18:32   #29
joooj što je ovaj spartacus postao mrcina. i znači zadovoljna si s barfom? ajde, mogli bi i mi probati.

a božidar je ko orahnjača. divan je. i super paše uz psinu po koloru, šta ne? mogu glumit da su familija.
Orak is offline  
Old 26.04.2015., 20:09   #30
Spartacus ajme zubici

A Bozidar je divan, divan

Ovo moje razmazeno zlo je pocelo jesti, durio se valjda jer sam otisla bila.
__________________
Thoughts are the shadows of our feelings - always darker, emptier and simpler.
Velvet Black is offline  
Old 26.04.2015., 20:17   #31
Spartakus i Božidar, prekrasna dva mačora! Rastopit ću se.

Moja ušminkana haharica. Sva si je važna dok je u svečanom. A tek kako fino briše pod.
Fay Bluefrost is offline  
Old 26.04.2015., 20:27   #32
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
a božidar je ko orahnjača. divan je. i super paše uz psinu po koloru, šta ne? mogu glumit da su familija.
Da, Božidar i psina su frendovi
Božidar je super mačak
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Old 26.04.2015., 20:31   #33
Imam i ja svog konja za trku...

Ariana B. is offline  
Old 26.04.2015., 20:52   #34
Kad odeš na put i u torbu staviš štapiće za mace upoznaš puno prijatelja









__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 26.04.2015., 21:00   #35
Dosta si tih štapića spakirala.
Ariana B. is offline  
Old 26.04.2015., 21:09   #36
Nije beg cicija a Muš ionako mora na dijetu pa eto, ugodno s korisnim
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 27.04.2015., 02:22   #37
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Takve ti ni ne trebaju.
Ne trebaju naravno! Ionako sam na putu da budem muški ekvivalent usidjelici sa hrpom mačaka


Krasni su vam primjerci mačkova

A Božidar mi izgleda baš kao fini cakani gospon
Hildegard is offline  
Old 27.04.2015., 02:28   #38
Božidar je gospodin, vidiš kak lijepo sjedi za stolom
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Old 27.04.2015., 11:49   #39
Božidar
I još je šapice stavio pristojno na stol.
__________________
neukusu treba reći NE
veruschka is offline  
Old 27.04.2015., 12:01   #40
Cats, ti si kao onaj iz Carobne frule, samo sto ti imas stapice i macju pratnju
Svi mackovi na slikicama su predivni, a i Bozidar, Nora, mala birmica s kravatom....evo i moj vas pozdravlja u svojoj klasicnoj pozi "vidi kako imam lijepi fluffy trbuhic"...
Sakura is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:47.