Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.05.2012., 16:39   #341
idućeg ponedjeljka tisućuta epizoda rawa
Kod:
http://www.wwe.com/shows/raw/raw1000/raw-1000-photos-3
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 16:33   #342
Money in the Bank 2012





PPV Details
Date: July 15, 2012
Arena: US Airways Centre
City: Phoenix, Arizona

Match Card
RAW Money in the Bank match
Big Show vs. TBD vs. TBD vs. TBD vs. TBD vs. TBD vs. TBD vs. TBD
SmackDown Money in the Bank match
TBD vs. TBD vs. TBD vs. TBD vs. TBD vs. TBD vs. TBD vs. TBD
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 16:34   #343
Charlie Sheen u tisućutoj epizodi
Kod:
http://www.wwe.com/shows/raw/2012-06-25/charlie-sheen-raw-1000-social-media-ambassador
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 19:08   #344
prati li neko sa foruma kečere? idem pogledati money in the bank, pa javim utiske.
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 23:45   #345
Dobar PPV, svaki meč je bio na nivou.
Najkvalitetniji Daniel Briant - CM Punk
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2012., 20:09   #346
ja ih gledam tu i tamo + CM punk je zakon!
__________________
"Explorateur dans les régions supplémentaires de l'expérience. Démon à certains. Ange à d'autres." P.LeMarchand
Gogor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2012., 21:41   #347
mogao bi fasovati titulu protiv Cene, ali ne na MN Raw, već na Summerslamu, po mojim procjenama.
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 17:28   #348
Trenutna situacija u WWE-u mi se sviđa. Nema više brandova tako da se svi mogi borit gdje hoće. Oko WWE titule se svađaju Ryback i John Cena koji je drži. Na Extreme Rulesu će imati i match za koji se još uvijek ne zna stipilacija. Uglavnom solidno jer se u njihov feud mješaju Shieldovci i Hell No. Oko World Heavyweight titule feud imaju Alberto Del Rio, Jack Swaggger i njen vlasnik Dolph Ziggler. Na Extreme Rulesu će imati Triple Threat Ladder match od kojeg očekujem mnogo. Vidjet ćemo i Steel Cage match između Brock Lesnara i Triple H-a koji neće biti odličan kao onaj prošli put, ali zasigurno bolji od onog na SummerSlamu. Vjerovatno ćemo vidjet i Big Show vs. Randy Orton, Sheamus vs. Mark Henry i neka dvojica iz Shielda vs. Hell No za Tag Team šampionat.

Moram reći kako WWE pratim od 23. 8. 2009. godine. Zapamtio sam to nekako. Sviđa mi se skoro sve. Od komedija na mikrofonu do odličnih matcheva na Weekly Showovima i PPV-ima. Od Weeklya pratim redovno Raw (od 16. 11. 2009.) i SmackDown (od 2. 10. 2009.). Pratio sam 1. i 2. sezonu NXT-a i ECW od 22. 12. 2009. pa dok se nije ugasio. PPV-e ne propuštan od SummerSlama 2009, a Main Event gledam od kad postoji. To je uglavnom to.
StipeOdak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 12:57   #349
Wrestling

Pogledajte službenu internet stranicu prvih hrvatskih kečera:
http://wrestlingjezakon.wix.com/volim-wrestling
VOLIMWRESTLING is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 01:19   #350
Outsider Wrestling Fans svi ste dobrodošli.
Matt Buckner is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 20:08   #351
Ovih dana je otvoren domaći portal koji prati kečere. Evo linka: http://prohrvanje.com
__________________
Filmovi i serije
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 12:18   #352
WrestleMania 31 u Nedjelju, jeste li spremni??
Matt Buckner is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 21:57   #353
Vjerojatno se pitate kako ProHrvanje planira pratiti WM?

Pa, ima puno ideja koje imamo u planu, a s njima čemo početi danas. Krenuli smo s nečime što vjerojatno nije za nikoga od vas - odlučili smo napraviti WM vodič za početnike. Ovo je za vašeg susjeda koji bi volio pogledati, za prijatelja kojeg ste nagovorili da dadne šansu wrestlingu.

Naravno, možete i sami pročitati napisano, no ako želite nekoga nagovoriti da gleda WM ovo je dobar tekst s kojim možete početi. Ne samo da možete, zamolit ću vas da to napravite, da svojim prijateljima spomenete ovo, bilo preko društvenih mreža bilo osobno. Tko zna, možda ovime uspijemo stvoriti kojeg novog wrestling fana.

http://prohrvanje.com/wrestlemania-3...kroz-spektakl/
Matt Buckner is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 11:08   #354
Prvi Hrvatski Kečeri!

Ako voliš sport, umjestnost i akciju.... Vidimo se u Ringu!
Postani dio društva Prvih Hrvatskih Kečera!
VOLIMWRESTLING is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2015., 23:12   #355
http://prohrvanje.com/

ProHrvanje je, kao što i sam slogan kaže - Mjesto gdje živi profesionalni wrestling! Ako ste obožavatelj profesionalnog hrvanja, ovo je stranica za vas! I ako niste, a htjeli biste krenuti pratiti ovaj sport, slobodno posjetite našu stranicu, pročitajte naše članke i saznajte što je to zapravo wrestling, kako on funkcionira i što se trenutno događa.
AmbroseAsylum is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2015., 15:07   #356
Prati neko?
__________________
Roman: Sexy legs, baby girl. What time do they open?
Gisele: [pulls her gun on Roman] They open at the same time I pull this trigger. Want me to open them?
Truecrime82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2015., 16:51   #357
Dap. Samo WWE Raw. Iako sam predzadnji na preskakanje za 10 min, a zadnji nisam nikako. Ovaj od prošlog ponedjeljka ću pogledati, vjerojatno danas.
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2015., 18:01   #358
Ja sam uvijek tu negdje bio, ali u zadnjih mjesec, mjesec i pol bas pratim WWE. Ja ne znam, sta je sa scenaristima??? Uvijek isto Owens dobije UVIJEK meč, ulazi Rayback i dok on uđe Owens izađe i smije mu se. Najviše mi je zao ženske divizije. Tu se sve vrti oko Nikki i Charlote i tu i tamo Sasha Banks. Žao mi ostalih diva, pogotovo Naomi. Ima ih jako odličnih međutim pored Nikki i Charlote nemogu dobit priliku (po meni trebaju vratit Womens titulu jer 10 Diva na jednu titulu je previše i uvijek ce netko ispaštati zbog toga). WWE titula je smiješna. Kane već mjesec dana terorizira Rollinsa i uvijek ga pobijedi, i na HIAC se nebi čudio da iz nekog razloga Rollins dobije. Feud između Zigglera i Ruseva je isto teži očaj. Tag Team je jedina prava stvar po meni u ovom trenutku. #SaveTheTables #NewDayRulzzzz
__________________
Roman: Sexy legs, baby girl. What time do they open?
Gisele: [pulls her gun on Roman] They open at the same time I pull this trigger. Want me to open them?
Truecrime82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2015., 18:20   #359
Tag team je dobar jer su se pojavili Dudleysi. Da nema njih, i to ne bi bilo ništa posebno. Čitao sam na OWFans da su se kao ujedinili Shield pa će protiv Wyatta. Zanima me kako to izgleda.
Usput, većina priča je na razini sapunice, nije ni vrijedno komentiranja. Nema dovoljno dobrih kečera koji su jaki na mikrofonu da bi bilo imalo kvalitetniji.

Inače, sad su trenutno najjači meksička divizija Lucha Underground i neki Japanci. Ali nemam vremena da to gledam.

Zadnje uređivanje lemonzoo : 22.10.2015. at 18:46.
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2015., 18:57   #360
Čuo sam za Lucha Underground...TNA je propao...od NXT kečera bi moglo bit nesto. Ovo ce bit dobar feud Shield vs Wyatt familia. Survivor Series bi mogao bit dobar PPV. Nesto sam razmišljao kad bi se Goldberg vratio, mogao bi bit jeben Tag Team sa Raybackom.
__________________
Roman: Sexy legs, baby girl. What time do they open?
Gisele: [pulls her gun on Roman] They open at the same time I pull this trigger. Want me to open them?
Truecrime82 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:14.