Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2015., 16:44   #41
Quote:
WXW kaže: Pogledaj post
Javris i hasnfefer, vama je bitno pljuvati, samo se o tome radi. Kakvi su vam problemi osim kompleksa? Bilo bi lijepo otvoriti posebnu temu gdje će se samo pljuvati, ulaz imaju samo specifični forumaši koji kod nekih proizvođača traže dlaku u jajetu. Kao onaj matko gsi, popljuvao Octaviju koja je bolja od svih Opela skupa.
Dva prekidača dva prekidača, ili zbog izgleda ili nečeg drugog. Mada postoji kod Audija i sa jednim prekidačem.
Jednostavo zaobiđite ako nemate (večinom nemate, koliko vidim) šta pametno za napisati. Tko osim nekoliko vas konstatno pljuje? Dosadni ste, shvatite već jednom, trolate.
Di je problem? Pljuje sve svašta na forumu, neki pljuju a neki glorificiraju ono što voze, ti svugdje braniš VAG...

Di sam ja rekao da Audi nema sve na jednu tipku? Ima, ali kao što se vidi nije uvijek/svugdje imao i to u godinama kada je konkurencija imala.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 19:11   #42
Ne branim ništa, pljuje se jer se nema šta pametnije napisati, bez činjenica. To se zove trolanje, kvare se teme i kvaliteta rasprave. To je sve.
__________________
Potpis
WXW is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 19:23   #43
meni je jos mozda jaca stvar otvaranje gepeka....npr audi a8...
nosis neke stvari u obje ruke...dodjes blizu...kljuc je naravno u dzepu...mahnes lagano nogom ispod zadnjeg kraja i voila otavara se gepek.....
i ovo startanje bez kljuca je super-.....

jedna anegdota...idemo sef i ja iz hannovera za zagreb...ovaj se sav uzjebo bez kljuca nemozemo za zg...ja ga pitam pa gdje ga ostavio...sve pretrazili...na kraju on drzi kljuc cijelo vrijeme u rukama i mase s njime...
a ja mamlaz...bilo je to 2004-e i cudim se ko pura ddreku kako tip vozi bez kljuca...tj kljuc mu u dzepu...
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 16:11   #44
Quote:
WXW kaže: Pogledaj post
Javris i hasnfefer, vama je bitno pljuvati, samo se o tome radi. Kakvi su vam problemi osim kompleksa? Bilo bi lijepo otvoriti posebnu temu gdje će se samo pljuvati, ulaz imaju samo specifični forumaši koji kod nekih proizvođača traže dlaku u jajetu. Kao onaj matko gsi, popljuvao Octaviju koja je bolja od svih Opela skupa.
Dva prekidača dva prekidača, ili zbog izgleda ili nečeg drugog. Mada postoji kod Audija i sa jednim prekidačem.
Jednostavo zaobiđite ako nemate (večinom nemate, koliko vidim) šta pametno za napisati. Tko osim nekoliko vas konstatno pljuje? Dosadni ste, shvatite već jednom, trolate.
Kad već tražimo dlaku u jajetu...

Sjećam se kada sam još krajem 80-ih išao u školu na mojoj liniji je vozio jako dobar vozač. Mi smo se skupili oko njega i svaki je imao pravo otvarati i zatvarati vrata na jednoj stanici. Jedan gumb radi sve. To nije pljuvanje, to je činjenica. Pljuvanje i trolanje je izjava;
Quote:
popljuvao Octaviju koja je bolja od svih Opela skupa.
(Svakako si trebao istaknuti da je premium, bar u rangu Rolls Roycea.) pa razmisli o tome tko trola a tko iznaša činjenicu.

@Vhrkac, otvaranje prtljažnika "nogom" bi trebalo biti dostupno i u Passatu.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 11:54   #45
Quote:
xtreme kaže: Pogledaj post
Ja sam imao istu dilemu i na kraju nisam uzeo. Djelomično jer sam prvotno planirani budget prebacio za preko 20,000 KN pa sam sam sebi rekao da to negdje mora prestati

Drugi je razlog što bez obzira što on automatski zatvara/otvara vrata sam nekako računao da ionako moram provjerit jesam li ključ uzeo, a onda mi nije problem stisnut gumb kad već dođem do auta.

Doduše par puta sam bio u situaciji da nosim stvari iz auta s obje ruke pa bi ta doplata imala smisla. Apropo lijenosti moram priznat da mi se na Insigniji sviđa fora s automatskim paljenjem svjetala, dugih svjetala, brisača i namještanjem sjedala (memorija).
ma što imaš provjeravati, što imaš ključ ostavljati u autu? Ključ je uvijek u džepu ili onoj pederskoj torbici ako ju nosiš i nemaš što provjeravati. auto se sam zaključa kada odeš od njega. Ako si bespotrebno i vadio ključ/karticu i ostavio ga u autu isti se neće zaključati pa taman se ti maknuo do Andromede.
dobar je i onaj sistem gdje mahneš nogom ispod gepeka i isti se sam otvori pa možeš ubaciti stvari bez predhodnog odlaganja na cestu

Ljudi nadoplate za maglenke koje nikad ne koriste i ničem ne služe osim za šminku, a kamoli nebi za keylessgo
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 13:14   #46
jel se keylessgo da naknadno ugradit u auto?
isto i ovo za gepek...ali to mi je manje bitno...
__________________
Trust me I know what I'm doing
Sledge_Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 13:55   #47
Quote:
Sledge_Hammer kaže: Pogledaj post
jel se keylessgo da naknadno ugradit u auto?
isto i ovo za gepek...ali to mi je manje bitno...
Da se, ali je skup sport. Moraš ugraditi (najčešće) 5 antena i promijeniti sve kvake, staviti one sa senzorima. I promjena softvera.
frANZi50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2015., 11:52   #48
Quote:
Sledge_Hammer kaže: Pogledaj post
jel se keylessgo da naknadno ugradit u auto?
isto i ovo za gepek...ali to mi je manje bitno...
Imam utisak da bi se to moglo čak osjetno lakše ugraditi nego keyless sustav. Treba senzor koji je kraćeg dometa i ne preosjetljiv da ti se ne dogodi otvaranje prilikom parkiranja na livadi
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2015., 15:10   #49
Pa nije da vozim puntica da ga parkiram po livadama

Inace to pitam samo da bi se mogo smijat ljudima u puntu i pezou kak imaju sklop skuplji od auta
__________________
Trust me I know what I'm doing
Sledge_Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2015., 16:14   #50
Quote:
Sledge_Hammer kaže: Pogledaj post
Pa nije da vozim puntica da ga parkiram po livadama


Ja želim čitat tvoju knjigu kad je napišeš
Hrconjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 00:45   #51
Quote:
Sledge_Hammer kaže: Pogledaj post
Pa nije da vozim puntica da ga parkiram po livadama

Inace to pitam samo da bi se mogo smijat ljudima u puntu i pezou kak imaju sklop skuplji od auta
Nekad i na parkinzima ima trave. Doista nemam pojma kako su to riješili, ako su uopće.
Senzor pokreta (kratkodometni) nešto žice i maleni mikroprekidač bi trebali sve to držati u pogonu.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:01.