Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2010., 11:44   #201
Quote:
honey :) kaže: Pogledaj post
Ima li neko kome je skinoren pomogao? Dobila sam tu kremu u kombinaciji sa klindamicin losionom od dermatologa, ne vidim neko poboljšanje. Prošlo je tek 15 dana, treba da sačekam 2-3 meseca da bi se videli rezultati. Vidim da ste pominjali ovu kremu, pa me zanima je li neko imao pozitivna iskustva s ovim?
ja sam je koristila i vidjela sam poboljšanje nakon tjedan dana ali me previše isušivala pa sam je prestala koristiti.
__________________
Pina colada boy you make the girls ahh
and when the sun goes down
you make my world spin around :)
Happy as usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 11:51   #202
Isušivala? Meni bi to bilo super, imam jako masnu kožu lica ali ništa mi ne pomaže. Mada u uputstvu piše da se maže ujutru i uveče, meni dermatolog rekla da je mažem svako drugo veče. Kako si je ti koristila?
honey :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 11:56   #203
Quote:
honey :) kaže: Pogledaj post
Isušivala? Meni bi to bilo super, imam jako masnu kožu lica ali ništa mi ne pomaže. Mada u uputstvu piše da se maže ujutru i uveče, meni dermatolog rekla da je mažem svako drugo veče. Kako si je ti koristila?
koristila sam je navečer, svaki dan. rješila me prištića sa crnom točkicom koje sam imala na obrazima. ali mi je nakon 3 mjeseca koža bila toliko isušena da mi se ljuštila nemoguće Probaj mazati svaki dan, navečer. Ja kad samo jedan dan ništa ne mažem, sve mi izbaci po licu.
__________________
Pina colada boy you make the girls ahh
and when the sun goes down
you make my world spin around :)
Happy as usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 12:02   #204
Ok, hvala! Mislila sam da krenem da je koristim svako veče, ovako ne vidim nikakav efekat. Meni bi odgovaralo da mi se koža malo isuši, jer mi je neverovatno masna, pogotovo leti, ne znam šta da joj radim....
honey :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 12:16   #205
Quote:
honey :) kaže: Pogledaj post
Ok, hvala! Mislila sam da krenem da je koristim svako veče, ovako ne vidim nikakav efekat. Meni bi odgovaralo da mi se koža malo isuši, jer mi je neverovatno masna, pogotovo leti, ne znam šta da joj radim....
Povremeno ipak koristi neku emulziju za masnu kožu da ti je nahrani, ja sam isto tako stalno isušivala kožu pa se još više mastila. Sa svime treba umjereno.
I meni je ovog ljeta lice poludilo
__________________
Pina colada boy you make the girls ahh
and when the sun goes down
you make my world spin around :)
Happy as usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 12:45   #206
Znam da i za masnu kožu treba nega, i pitala sam dermatologa, rekla mi je da se trudim da za sad ne stavljam ništa na lice, videću sa njom kad budem išla na kontrolu šta bih mogla da ubacim. Za sad verovatno ne treba, kada prođu vrućine, nadam se da će lice malo da se smiri i da ću moći nešto da koristim. Ne smem ni da se šminkam, sama sebi grozno izgledam sa ovakvim licem, još kad se preko dana usijam...
honey :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 12:53   #207
Quote:
llaallaalllaaa kaže: Pogledaj post
Da, mijenjali su oni kolekciju, navodno je poboljšana. Ja mislim da je to to. Al u svakom slučaju ova vam se kolekcija sastoji od 3 podkolekcije. Sada je izašla ova 'zelena' i trebaju još tri. Sačekaj pa ćeš vidjet koja ti najbolje odgovara, il uzmi ovu. Za njeno djelovanje uopće nije skupa Uvijek naručim kad je ima i preporučio sam nekim ljudima koji od mene naručuju - svi prezadovoljni
I forumaš sam (ovu mi je kolekciju dermatologica preporučila jer sam imo zaista nepodnošljivu kožu sa tonu akni, mitisera i doslovno krvavo lice. Probaj ovo dvoje (masku + piling) jednom tjedno. Ujutro umivaj lice i po danu a navečer si uzmi Avene Cleanace K kremu (92,00kn) Ubojita kombinacija za mitisere. Ujutro ako imaš akne il prišteve uzmi si Skinoren kremu (88kn) Sada mi je koža čista, akni ni mitisera nema a kožu ovom kolekcijom čistim jednom tjedno
U redu. Onda ću si uzeti. Mislim da je ta zelena baš za čišćenje - ostale su za neš drugo. Puno ti hvala!!!
Brontosaur is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 16:57   #208
nisam sigurna sta je to ali pitat cu na ovoj temi
javljaju mi se "pristici" tocno na prijelazu usne i koze lica.potkozno je i ne moze se istisnuti,crveno.zanima me jel moze biti mozda neka gljivicna infekcija jel se vec dulje vrijeme pojavljuju.nikad jos nisam bila kod dermatologa jel nije bilo potrebe,pa me zanima sta vi mislite,pa cu otic di treba
__________________
Blog
snjeguljica2901 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:59.