Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2009., 16:09   #41
Quote:
get kaže: Pogledaj post
Je su to ratkape ili kaj na zadnjoj slici.

U svakom slučaju to mi se nikako ne sviđa.
Nazalost jesu, no naručene su nove alu felge... Jel bi ti rekao - "Hvala, ja neću takav auto bez alu 20" ?". Glavno da je autek doma u garaži, pohvale organizatorima na brzoj isporuci (10 dana) kao i na fakat odličnoj organizaciji i poštenoj igri...

Usput, prodajem ljetne gume 16" sa slike - povoljno
Comet is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2009., 16:13   #42
Quote:
Comet kaže: Pogledaj post
Nazalost jesu, no naručene su nove alu felge... Jel bi ti rekao - "Hvala, ja neću takav auto bez alu 20" ?". Glavno da je autek doma u garaži, pohvale organizatorima na brzoj isporuci (10 dana) kao i na fakat odličnoj organizaciji i poštenoj igri...

Usput, prodajem ljetne gume 16" sa slike - povoljno
Ne, ne, auto je odličan, ali brate kako ga ove felge nagrđuju, to je prestrašno.

Ja bi to eventualno ostavio za zimske gume.
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2009., 16:18   #43
Već su gore, bridgestone blizzak lm30, a ljetne će biti 225/55 R17" na felgama kao na slici:

Comet is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2009., 16:22   #44
Quote:
get kaže: Pogledaj post
Ne, ne, auto je odličan, ali brate kako ga ove felge nagrđuju, to je prestrašno.

Ja bi to eventualno ostavio za zimske gume.
Ma auto je pojam na cesti, nemam što prigovorit stvarno, naravno te ratkape treba skinit i stavit neke alufelge. No eto to bar nije skupo, a dojam je tada potpun.
johny5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2009., 16:22   #45
Quote:
Comet kaže: Pogledaj post
...
bijela mi je prekrasna, stalno vidjam jednu u gradu, strasno izgleda uzivo u bijeloj boji
__________________
It's time to go
jasmin16v is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2009., 17:42   #46
Quote:
Saško kaže: Pogledaj post
Jesi ziher da je to isti motor?

Ovi u Chevroletu (125 KS i 150 KS) su mi nekak otprije poznati, još iz Lacettija i Epice, a u Insigniji je valjda neka nova generacija motora...
meni u salonu rekao da je motor isti kao u insigniji sam je pojačan na 160 ks. VM MOTOR Talijanski.
Slatky is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2009., 17:44   #47
Meni je bijela neupečatljiva, prednja svjetla skoro pa se provide pored te boje...ne kažem da je ružna nego oću reć kad bi birao(a ti nisi imao mogućnost izbora) svakako bih uzeo tamniju boju(tamno sivu, crnu, metro). Al da sad ne kvarim doživljaj manje je bitna sama boja od samog auta koji je

Usput, čestitam
giga_games is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2009., 19:12   #48
Quote:
Slatky kaže: Pogledaj post
meni u salonu rekao da je motor isti kao u insigniji sam je pojačan na 160 ks. VM MOTOR Talijanski.
Krivo su ti rekli. To je VM vjerojatno, al on nema veze s 2.0 "JTD-om" koji je u insigniji.
__________________
All generalizations are false, including this one.
-dominic- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2009., 19:21   #49
Quote:
-dominic- kaže: Pogledaj post
Krivo su ti rekli. To je VM vjerojatno, al on nema veze s 2.0 "JTD-om" koji je u insigniji.
Jel ima netko nekakve podatke o motoru chevy cruzea. U vezi insignije je sve jasno no za cruze nemogu ništ naći nabrzinu??
Uglavnom laccetijev 2.0 common rail 120 ps i captivin 2.0 sa 150 ks nisu identični kao u insigniji.
johny5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2009., 19:25   #50
evo i tu kažu da je VM Motor http://www2.autoportal.hr/2009070162...enu-id-68.html
Slatky is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2009., 19:29   #51
Pusti novinare, evo ti: RA 420 SOHC
I to nije motor u insigniji, nego u antari. Kubikaža ti uostalom nije ista, iako su oba 2.0CDTI razlikuju se po snazi.
__________________
All generalizations are false, including this one.
-dominic- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2009., 19:33   #52
Quote:
-dominic- kaže: Pogledaj post
Pusti novinare, evo ti: http://www.vmmotori.it/en/01/00/01/index.jsp.
I to nije motor u insigniji, nego u antari. Kubikaža ti uostalom nije ista, iako su oba 2.0CDTI razlikuju se po snazi.
Sada sam pogledao na jednoj njemačkoj stranici i cruzeov motor odgovara specifikacijama onom u chevrolet captivi a to nije identičan motor kao u insigniji.
Točno govoriš cruze ima motor koji ima i opel antara 2.0 cdti 150 ks.
johny5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2009., 19:35   #53
A ja cijelo vrijeme pričam...?
__________________
All generalizations are false, including this one.
-dominic- is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2009., 10:44   #54
Quote:
patriot kaže: Pogledaj post
jasmin me preduhitri..naravno da ti vjerujem da osvojio auta,nego me uvijek odusevi kad citam upise vlasnika o njihovim vozilima..
Ne, svi će doći na forum i pisati romane o tome kako su se zajebali i kukati na što su ispalili 10-20-30 iljada ojra. A što će pisati nego da je super, uostalom valjda ga je kupio zato što mu se sviđa, pa shodno tome dojam će se uglavnom pojačati kad dobije svoj primjerak, kad ga malo osjeti. Naročito je veliki "napredak" kod onih koji nakon godina i godina vožnje kojekakvih krševa sjednu u bilo kakav novi auto...

A ovdje je čovjek svojim trudom pošteno zaradio Insigniu, pokazao je da zna štedljivo voziti, pa bi mu se i moglo vjerovati za napisane rezultate (osim što je stvarna brzina zasigurno manja, bar cca 5-10km pri tih 150km/h)
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2009., 10:52   #55
ode ti u drugu krajnost..samo rekoh,kako me zapanji kako svi nakon kupnje voze nenadjebive aute..a bilo je ovdje forumasa koji iznjeli rezenciju kako bi i trebalo..meni za desetak dana dolazi auto kojem je unutrasnjost ocaj zivi i nakon redizajna..plastican da boli glava,a dizajn unutarnji ko da ni sami nisu znali sto bi napravili..i sad bi ja trebao bajke pisati kako po ergonomiji samo bmw eventualno bolji..
__________________
Gdje je najteže,gdje je najgore,tu treća bojna ratuje..Na našim leđima,stotine bitaka..Slava nam ne treba,neka ide drugima..Dok oni pjevaju,mi lijemo krv..3 bojna-neprobojna
patriot is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2009., 15:11   #56
Quote:
Comet kaže: Pogledaj post
http://slike.hr/slike/d/dsc03493_df776.jpg

http://slike.hr/][IMG]http://slike.hr/slike/d/dsc03496_6097f.jpg

http://slike.hr/][IMG]http://slike.hr/slike/d/dsc03489_2aa87.jpg[/URL]
Ova šampanjac boja mu nikako ne stoji
giga_games is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2009., 18:01   #57
Nije to sampanjac boja nego Pannacotta (tako pise u papirima) i stoji mu super, odi do salona i pogledaj uzivo pa ces promijeniti misljenje.
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2009., 18:32   #58
bijela je jako in...
Komar22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2009., 20:44   #59
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
... pokazao je da zna štedljivo voziti, pa bi mu se i moglo vjerovati za napisane rezultate (osim što je stvarna brzina zasigurno manja, bar cca 5-10km pri tih 150km/h)
Za cjelokupnu istinu pridodajem :
Bio danas u ZGu, ispalo da kad brzinomjer pokazuje 150km/h, po GPSu auto ide 142km/h. Potrošnja pri toj brzini danas bila oko 9 zbog jake kiše i zimskih guma, po suhome ostajem da može po BCu biti 8.2l/100km.
Inače, stil vožnje koji je bio na natjecanju definitivno nije za svakodnevnu upotrebu - siguran sam da DPF filter i ostali dijelovi motora ne bi bili oduševljeni .
Comet is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 07:29   #60
Zar niste na natjecanju vozili benzince? Kakav DPF?
__________________
Nikad robom...
Saško is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:10.