Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2004., 20:33   #41
Dakle, to nije test nego show.
__________________
Ustrijeli me Vendi
Ogius is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2004., 22:44   #42
Quote:
shinobi_gatana kaže:
Pozdrav Ernesto Che Guevara!

Je tesko je nastradao u ratu, tocnije stao je na minu i izgubio dio noge (stopala ako se ne varam). Takodjer potpuno si u pravu sto se tice netrpeljivosti Rostohar - Majhen, ali mislim da je to vise uvjetovano netrpeljivoscu izmedju Bujinkana i Genbukana odnosno izmedju Hatsumia i Tanemure. Iskreno receno cuo sam jako "lose" price o Majhenu od njegovih ucenika (neki bivsi, neki sadasnji)....
u svakom slučaju Majhen puno zna o Ninjutsu… no to ne znači da je i dobar učitelj…puno toga znam i o njemu a i o Rostoharu…no neke stvari koje sam čuo da se prakticiraju na treningu kod Majhena jednostavno su me prenerazile… no dobro taj moj šok možda i nije objektivan..s obzirom da ja obožavam borilačke vještine…a Ninjutsu je ipak nešto drugo…i u svom arsenalu (a tako i treningu) koriste neke stvari koje baš i nisu «plemenite» i borilačka vještina….no kao što rekoh u svakom slučaju Majhen je vrsni znalac Ninjutsua..ako niš drugo neizmjerno mi je drago što je jednog našeg slavnog ali bahatog i drskog boksača «slomio» i time ga javno posramio…
Ernesto Che Guevara is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2004., 23:47   #43
Quote:
Ernesto Che Guevara kaže:
u svakom slučaju Majhen puno zna o Ninjutsu… no to ne znači da je i dobar učitelj…puno toga znam i o njemu a i o Rostoharu…no neke stvari koje sam čuo da se prakticiraju na treningu kod Majhena jednostavno su me prenerazile… no dobro taj moj šok možda i nije objektivan..s obzirom da ja obožavam borilačke vještine…a Ninjutsu je ipak nešto drugo…i u svom arsenalu (a tako i treningu) koriste neke stvari koje baš i nisu «plemenite» i borilačka vještina….no kao što rekoh u svakom slučaju Majhen je vrsni znalac Ninjutsua..ako niš drugo neizmjerno mi je drago što je jednog našeg slavnog ali bahatog i drskog boksača «slomio» i time ga javno posramio…
ovo zvuči zanimljivo.kojeg boksača? kako slomio?
Afrofeet is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2004., 00:05   #44
Quote:
Afrofeet kaže:
ovo zvuči zanimljivo.kojeg boksača? kako slomio?
babo tračaro....makni se od anonimnog nika i napravi nešto od sebe..samo bi tu srao...bitango..budi faca a ne baba
Ernesto Che Guevara is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2004., 10:10   #45
Quote:
Afrofeet kaže:
ovo zvuči zanimljivo.kojeg boksača? kako slomio?
mene isto zanima
__________________
Ustrijeli me Vendi
Ogius is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2004., 10:57   #46
Znam (rekli su mi stariji) da je svojedobni nogometaš Nikica Cukrov nabio u Bakru u kafiću Matu Parlova.
cincilator is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2004., 11:06   #47
Šta nije nabio Cikatića?
__________________
Ustrijeli me Vendi
Ogius is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2004., 11:08   #48
Quote:
Ogius kaže:
Šta nije nabio Cikatića?
Ne, tada niko nije čuo za Cikatića.
cincilator is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2004., 11:10   #49
Quote:
cincilator kaže:
Ne, tada niko nije čuo za Cikatića.
Joj da sad sam se sjetio. To sam ga ja nabio.
__________________
Ustrijeli me Vendi
Ogius is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2004., 15:31   #50
e, jel istina da je trening ninjutsua prilično brutalan, u smislu da nije čudno da se krvavih zubiju ili rasječene usnice vraćaš doma s treninga? Mislim, jel to istina??
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2004., 15:39   #51
Quote:
Shoki kaže:
e, jel istina da je trening ninjutsua prilično brutalan, u smislu da nije čudno da se krvavih zubiju ili rasječene usnice vraćaš doma s treninga? Mislim, jel to istina??
Toliko je brutalan, da je cudno ako se uopce vratis doma s treninga.

Sorry, ali uskoro idem na godisnji, pa se danas malo zajebavam po forumu (vidi i tajne borilacke vjestine ).
__________________
Ljude pokreće iracionalnost. Racionalnost ih usmjerava.
skeptik is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2004., 23:57   #52
Quote:
Ernesto Che Guevara kaže:
babo tračaro....makni se od anonimnog nika i napravi nešto od sebe..samo bi tu srao...bitango..budi faca a ne baba
de smrdiš već. koji si ti troll.
Afrofeet is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2004., 00:06   #53
Quote:
Afrofeet kaže:
de smrdiš već. koji si ti troll.
:asshole:
Ernesto Che Guevara is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2004., 15:11   #54
Pozdrav Skeptik!

Ma tak to rade oni koji nemaju pojma. S takvim kretenarijama i infatilnim ponasanjem mulac bi ostao bez glave u Japanu, ali kod nas je vazno samo da to impresionira publiku kaja se u 99.9% posto slucajeva bas i ne kuzi u to sto one rade i kako bi to trebalo izgledati. Prodaju publici pricu, ovi to popuse i to ti je reklama.

Dobra zabava na moru!
shinobi_gatana is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2004., 15:26   #55
Pozdrav Ricky!

Test izgleda ovako. Jedan ninja sjedi na podu, mozda je bolje reci da kleci na koljenima, a sjedi na svojim petama. Drugi ninja je iza njega i taj drugi ninja izvlaci mac i sjece prvoga ninju (koji sjedi) s ledja. Dok izvlaci mac prvi ninja cuje zvuk maca i zna kada ce ga drugi ninja napasti. Kada drugi ninja napadne prvi blokira napad svojim macem i izmice se.
Sada to mozda izgleda komplicirano, to moze izvesti na takav nacin svako ko to ponovi vjezbajuci 50 puta. Ako to ponovis 500 puta onda stvarno nemas brige.
Znak nije nuzno zvuk maca koji se izvlaci iz toka, to moze biti neki drugi zvuk, sjena, neka reflekija...
shinobi_gatana is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2004., 15:29   #56
Pozdrav Ogius!

Kao sto sam vec rekao to bi trebao biti pravi test ali kako to kod nas ide lakse je muljati pa ce 100 ljudi popusiti pricu, a jedan nece. U Japanu bi neko ostao bez glave zbog takvih gluposti.
shinobi_gatana is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2004., 15:42   #57
Pozdrav Ernesto Che Guevara!

Slazem se da Majhen zna o ninjutsu, isto se tako slazem da to ne znaci da je dobar ucitelj. Kad smo vec kod toga mene je najvise zasmetalo kada su ga nekolicina njegovih ucenika pozvali u Medvedgrad (pivnicu) i pokusali razgovarati s nim o treningu. Cim je jedan njegov ucenik predlozio u ime svih ostalih da se nesto izmjeni na treeningu Majhen se poceo bahato naderavati i pozvao ga van da se potuku. Ma mislim to je stvarno sramota. Koje to moraju biti frustracije kada se on tako postavlja na svoje ucenike i kada nemre prihvatiti nikakvu konstruktivnu kritiku od njih. "Tehnicke" promasaje kojih znam mnogo mu mogu oprostiti, ali ovo je stvarno previse.
Takodjer stvari tipa pljuvanje u lice na treningu su mi odvratne i smatram ih iznimno opasnima. Takve stvari se mogu prodati mulcima, ali ako naletis na pravog razbijaca samo ces ga jos vise razljutiti pa ce ti umjesto dvije samarcine polomiti noge.
Majhen se kuzi u ninjutsu, ali bi morao promjeniti neke stvari.
shinobi_gatana is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2004., 15:54   #58
Pozdrav Shoki!

Ma nikome nije u interesu da ti ostanes krezum i da zavrsis u bolnici nakon svakog treninga, ali...
Neki ucitelji ninjutsua kod nas vrte svoje kolo i ne primjenjuju iste metode ucenja kao u Japanu. Odnosno izmislivsi toplu vodu doveli su sigurnost ucenika u pitanje. Ja osobno poznajem momka koji je morao napustiti treninge ninjutsua u Bujinkanu zbog konstantnih ozljeda ramena. Danas cetiri godine kasije jos ima problema s istim ramenom. To mu je zbog padova. U Japanu se padovi uce na tatamiju ili kak bi mi rekli strunjaci, dok je on morao uciti padove na betonu. Kako nije znao ispravno pasti svaki put bi ozljedio rame i tako trening za treningom on je fino zavrsio pod nozem u bolnici. To njegovo rame je izgledalo strasno. To je bila ziva rana...
shinobi_gatana is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2004., 16:05   #59
Pozdrav i tebi shinobi_gatana!

Kao prvo. Vi svi ovdje pričate o nekim ljudim. Jesu li to tipovi iz Zagreba ili od nekud drugdje (tj. tko je tko iz ovog topica, Majhen recimo)?
Drugo! Da li si ti učenik ili učitelj ninjitsua?
Treće! Kako netko može dozvoliti da ga netko pljuje??? Misim to je kretenizam prve vrste i nema veze s treningom.
Četvrto!Koliko je po tebi ninjitu efikasan u šori i kakva je ona po sebi (ofenzivna, defanzivna ili nešto treće - ne zanimaju me oružja, znaći samo ruke i noge) ???

Aj sad bok! Idem kući !!

Ricky is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2004., 20:44   #60
Quote:
shinobi_gatana kaže:
Pozdrav Ernesto Che Guevara!

Slazem se da Majhen zna o ninjutsu, isto se tako slazem da to ne znaci da je dobar ucitelj. Kad smo vec kod toga mene je najvise zasmetalo kada su ga nekolicina njegovih ucenika pozvali u Medvedgrad (pivnicu) i pokusali razgovarati s nim o treningu. Cim je jedan njegov ucenik predlozio u ime svih ostalih da se nesto izmjeni na treeningu Majhen se poceo bahato naderavati i pozvao ga van da se potuku. Ma mislim to je stvarno sramota. Koje to moraju biti frustracije kada se on tako postavlja na svoje ucenike i kada nemre prihvatiti nikakvu konstruktivnu kritiku od njih. "Tehnicke" promasaje kojih znam mnogo mu mogu oprostiti, ali ovo je stvarno previse.
Takodjer stvari tipa pljuvanje u lice na treningu su mi odvratne i smatram ih iznimno opasnima. Takve stvari se mogu prodati mulcima, ali ako naletis na pravog razbijaca samo ces ga jos vise razljutiti pa ce ti umjesto dvije samarcine polomiti noge.
Majhen se kuzi u ninjutsu, ali bi morao promjeniti neke stvari.
točno tako
Ernesto Che Guevara is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:49.