Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2021., 17:25   #1
Laserska epilacija pazuha i prepona u Medicu

Pozdrav svima

U cjeniku Medica našao sam da se nudi laserska epilacija pazuha i prepona po cijeni od tisuću kuna za svaki tretman. Prva stvar koja me zanima (nemojte me sprdati ) - misli li se pod preponama na stidne dlake? Jer to mi treba. Kompletno micanje SVIH stidnih dlaka.

Spreman sam izdvojiti toliko, ali je li dovoljan jedan tretman ili se to rješava u nekoliko navrata? U slučaju da je potrebno učiniti nekoliko tretmana, u redu, ali kolike su šanse da mi svaki idući naplate dodatnih tisuću kuna ili bi sve ulazilo u originalnu cijenu - 2000 kuna?

Radi se o tome da toliko jako to želim učiniti jer me gustoća dlaka živcira i osjećao bih se ljepše i higijenskije. Ali se bojim toga da u slučaju kada bih morao učiniti nekoliko tretmana da bi mi svaki dodatni naplatili još tisuću kuna.

E da.. Je li potrebno učiniti dermatološki pregled prije toga? To me isto tako zanima.

Hvala!
MarkGrown is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2021., 17:09   #2
Mislim da je najbolje da ih nazovete i raspitate se o svemu sto vas zanima. Vjerujem da ce vam bez problema odgovoriti na sva pitanja.
Squishy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:58.