Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2012., 06:00   #61
MMA fanzone vol.2

Werdum me iznenadio dobrom formom, uopće se ne doima umornim i istrošenim.

A Nelsona izgleda mora pregazit vlak da bi pao

EDIT: kako god završila glavna borba večeri, za Condita na disciplini kako samo uspijeva izdržat takve provokacije
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)

Zadnje uređivanje R1982 : 05.02.2012. at 06:37.
R1982 is offline  
Old 05.02.2012., 06:49   #62
Eto kako završiš kad glumis vegetarijanca u kavezu s morskim psima

EDIT: i Diaz se još čudi kako to da je izgubio

GSP će još dugo ostati prvak.
__________________
Blaze Starr
ishamael is offline  
Old 05.02.2012., 06:54   #63
Isuse, ovakvog luzera kao Diaza nikad u životu nisam vidio. Ovaj govor je na razini djeteta od 5 godina kad mu uzmeš omiljenu igračku. Šteta, jer je odličan borac, al ponašanje mu je nula
__________________
Blaze Starr
ishamael is offline  
Old 05.02.2012., 06:57   #64
Quote:
ishamael kaže: Pogledaj post
Isuse, ovakvog luzera kao Diaza nikad u životu nisam vidio. Ovaj govor je na razini djeteta od 5 godina kad mu uzmeš omiljenu igračku. Šteta, jer je odličan borac, al ponašanje mu je nula

totalno, evo ja san se ulogira samo da kažen kako mi je drago šta je izgubia.
Pa tip je u glavi totalni idiot.Šteta šta vjerojatno nećemo vidjet što bi mu motivirani GSP napravio.
Pepy the Killer is offline  
Old 05.02.2012., 06:59   #65
Bu hu hu, on je bacao te baby kicks, ja sam bio agresor i ganjao ga po kavezu, bu hu hu...pa Condit je odradio svoj game plan, nije nasjeo na Diazove provokacije. Nece Diaz u mirovinu, jer je mlad i vruca mu je glava, al s ovim govorom se srozao na najnizi nivo. Ovo je gore od vazelina po leđima i steroida.
__________________
Blaze Starr
ishamael is offline  
Old 05.02.2012., 12:41   #66
kakav je bio nelson?ocekivao sam da bi mogao dobiti werduma.steta
nikolica is offline  
Old 05.02.2012., 12:55   #67
Quote:
ishamael kaže: Pogledaj post
Isuse, ovakvog luzera kao Diaza nikad u životu nisam vidio. Ovaj govor je na razini djeteta od 5 godina kad mu uzmeš omiljenu igračku. Šteta, jer je odličan borac, al ponašanje mu je nula
Totalni drama queen, baš kao neko razmaženo derište. Žao mi je što Diaz nije pobijedio samo zbog GSP-ove izjave da je i on htio da Diaz pobijedi da ga može pošteno nalemati u kavezu



Quote:
nikolica kaže: Pogledaj post
kakav je bio nelson?ocekivao sam da bi mogao dobiti werduma.steta
Nelson po mom mišljenju vrlo loš, previše se uzdaje u tu svoju one-knockout desnicu koju je uspio ubaciti možda jednom ili dvaput. Ali brada kao da je od kamena, Mirkov high kick je sjeo na nju pa je svejedno ostao na nogama mislim da Nelsonu trebaju bolji boksački treneri.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Old 05.02.2012., 13:04   #68
treba skinuti škembu i barem u lhw
kepmip is offline  
Old 05.02.2012., 13:06   #69
Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post
Nelson po mom mišljenju vrlo loš, previše se uzdaje u tu svoju one-knockout desnicu koju je uspio ubaciti možda jednom ili dvaput. Ali brada kao da je od kamena, Mirkov high kick je sjeo na nju pa je svejedno ostao na nogama
Taj Mirkov high kick nikako nije onaj pravi high kick, jer je s tim kickom rusio i Hunta. Inace, Nelsonu se lose pise ako se samo pouzdaje u desnicu i bradu-kapacitet primanja udaraca ce se smanjiti, tijelo uzme svoj danak. Pogledaj Wanderleija danas, pada kao komarac, Mirka da ne spominjem, cak i Minotaur...
__________________
Blaze Starr
ishamael is offline  
Old 05.02.2012., 13:45   #70
Da, ali Mirkov loš high kick je i dalje bolji od 90% kickova
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Old 06.02.2012., 15:01   #71
Ma mirka bi Werdum ubio u stand upu .
adriano670 is offline  
Old 06.02.2012., 19:40   #72
Diaz je takav kakav je,ipak je pohvalio condita i nadam se da ce se jednom ipak borit protiv gsp-a jer je odlican borac.Borba je bila izjednacena ali vjerujem da je condit ipak zasluzio pobjedu zbog veceg broja udaraca iako je diaz bio agresivniji.

Werdum je bio dobar protiv nelsona i mozda mu sljedeci protivnik bude mir.oboje imaju dobre pobjede iza sebe ako izuzmemo werdumov mec protiv reema.tamo je werdum također zadao vise udaraca nego reem ali se stalno bacao pa je valjda zato izgubio mec.
Mislim da bi mec između werduma i mira trebao bit za izazivaca titule ako se dogodi
__________________
Gumiflex
Vesela Ćonka is offline  
Old 06.02.2012., 20:31   #73
neznam baš svaka čast mir-u al zadnje borbe su mu pre loše jednostavno je spor
D.I is offline  
Old 06.02.2012., 21:43   #74
Quote:
D.I kaže: Pogledaj post
neznam baš svaka čast mir-u al zadnje borbe su mu pre loše jednostavno je spor
po meni bi isto trebali napraviti Werdum - Mir, to bi bio sjajan match !!
mmafann is offline  
Old 07.02.2012., 14:08   #75
Quote:
D.I kaže: Pogledaj post
neznam baš svaka čast mir-u al zadnje borbe su mu pre loše jednostavno je spor
ako je spor onda bi ga werdum trebao sredit.ipak tko jos dolazi u obzir osim werduma i mira?cain i carwin su izgubili zadnje borbe,kongo i hunt se bore uskoro ali nemaju takve pobjede iza sebe kao ova dva.barnett i cormier se trebaju jos borit a onda ce tek u ufc valjda...ako se reem i jds budu borili na proljece onda bi se pobjednik tog meca mogao borit na jesen a werdum ili mir bi bili odlicni protivnici za bilo koga.
__________________
Gumiflex
Vesela Ćonka is offline  
Old 07.02.2012., 16:01   #76
Quote:
D.I kaže: Pogledaj post
neznam baš svaka čast mir-u al zadnje borbe su mu pre loše jednostavno je spor
takve su mu sve...Mir nije kalibar za top borca, ali mislim da bi bila zanimljiva borba s Werdumom, naravno ogromna prednost Werdumu!
Marc88 is offline  
Old 07.02.2012., 19:34   #77
Quote:
Marc88 kaže: Pogledaj post
takve su mu sve...Mir nije kalibar za top borca, ali mislim da bi bila zanimljiva borba s Werdumom, naravno ogromna prednost Werdumu!
Pričamo o Miru koji je Nogueiri slomio ruku? Nogueiri, nositelju crnog pojasa u BJJ? OK, vidi se na Werdumu da je od svoje borbe s Reemom radio na kondiciji ili muay thaiju, ali u tom matchupu ja osobno ne mogu decidirano izdvojiti pobjednika. Ali da bih to volio vidjeti, bih

Dodatak: Nelson mora popraviti svoj boks pod hitno, ovako kao i Mirko čeka jednu šansu tri runde pa ju ni ne dočeka.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Old 07.02.2012., 20:11   #78
kaj seru svi po tom Miru... nije dobar, nije dobar, a sve nešto pobjeđuje...Mislim svako ima svoj način, a čovjek je bio doživio nesreću i u konstantnom je oporavku tako da bi mogli prestat sa prognozama
bijatch is offline  
Old 07.02.2012., 22:39   #79
Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post
Pričamo o Miru koji je Nogueiri slomio ruku? Nogueiri, nositelju crnog pojasa u BJJ? OK, vidi se na Werdumu da je od svoje borbe s Reemom radio na kondiciji ili muay thaiju, ali u tom matchupu ja osobno ne mogu decidirano izdvojiti pobjednika. Ali da bih to volio vidjeti, bih

Dodatak: Nelson mora popraviti svoj boks pod hitno, ovako kao i Mirko čeka jednu šansu tri runde pa ju ni ne dočeka.
jeli to onaj Mir kojeg je Minotaur nadboksao i nadhrvao a da sudac nije zeznuo stvar vjerovatno bi ga zavrsio, ili je onaj Mir kojeg su Carwin
,Lesnar,Vera napravili amaterom???
Marc88 is offline  
Old 07.02.2012., 22:42   #80
Quote:
bijatch kaže: Pogledaj post
kaj seru svi po tom Miru... nije dobar, nije dobar, a sve nešto pobjeđuje...Mislim svako ima svoj način, a čovjek je bio doživio nesreću i u konstantnom je oporavku tako da bi mogli prestat sa prognozama
a sinko moj koga je pobijedio? gubi svaku drugu borbu, Kongo i Nelson nisu neko mjerilo,bolestan Mino(prva borba) i potroseni Mirko takodjer nisu mjerilo, jedino mu se moze cestita na vrhunskom JJ-u sto je pokazao u gotovo svakoj pobjedi ali to je sve i to je nedovoljno + porazi u kojima ispada amater!
Marc88 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:57.