Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2015., 09:08   #21
Ako mondeo nije novi onda vw već 16 godina nije napravio novog golfa.
cc18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2015., 09:37   #22
Pa čovjek je očigledan troller, šta se živcirate bezveze
frenchman is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2015., 15:32   #23
Quote:
cc18 kaže: Pogledaj post
Ako mondeo nije novi onda vw već 16 godina nije napravio novog golfa.
S tim se apsolutno slažem! Platforma i motori mogu biti novi,al je dizajn gotovo identičan.
DrVelečasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2015., 17:47   #24
opet vi mlatarate o dizajnu, a svaki ford izgleda kao da je dizajnersko rješenje tražio putem javne nabave pa je ovaj put pobijedio dječji vrtić iz kine jer je njihov crtež bio najjeftiniji.
ja se ne mogu pomirit s tim da će biti podešen za udobnost.

a to kako izgleda... pa ko i svaki drugi auto u toj klasi.
__________________
FIAT GP 1.4 8v, LPG, Renault fluence 1.5 dci 110, renault clio 1.6 GT 130,
nasumfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 23:11   #25
Evo počele su prve akcije : http://www.njuskalo.hr/auti/ford-mon...oglas-14865760
dln is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 00:48   #26
900 km? I još je stigao biti proizveden 2014. Jel je onda novi auto ili ne...
z_k is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 10:08   #27
I zašto samo 2 godine garancije? Meni su u grand Autu rekli 5 godina...

I nikako mi nije jasno tko su ti ljudi koji prodaju takve aute?!? Dakle izvjesna Doroteja koja upravo traži cimericu, prodaje staru drvenu kupu, stari plinski bojler i stroj za mužnju krava (vidjet ostale njene oglase na njuškalu) baš sada odlučila prodati novu poslovnu limuzinu srednje klase?

Znam da je sve moguće i razni ljudi se raznim stvarima bave, ali meni to sve djeluje mutno, kao i pola (i više od pola) ponude na njuškalu.
RoadRage is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 10:51   #28
Ono kad baš hoćeš biti 'slavan' pa napraviš prednji kraj wannabe Aston Martin. Zadnji kraj kao i stara generacija, bezveze.

Unutra izgleda jebeno, osim ove mase tipki na volanu.
tomi0806 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 16:05   #29
Quote:
RoadRage kaže: Pogledaj post
I nikako mi nije jasno tko su ti ljudi koji prodaju takve aute?!? Dakle izvjesna Doroteja koja upravo traži cimericu, prodaje staru drvenu kupu, stari plinski bojler i stroj za mužnju krava (vidjet ostale njene oglase na njuškalu) baš sada odlučila prodati novu poslovnu limuzinu srednje klase?

Znam da je sve moguće i razni ljudi se raznim stvarima bave, ali meni to sve djeluje mutno, kao i pola (i više od pola) ponude na njuškalu.
Onda vidiš broj telefona, provjeriš ga i vidiš da je kontakt broj iz oglasa http://www.amc-medjimurje.hr/

S obzirom da je u sustavu PDV-a i ima naljepnice po sebi rekao bih da prodaju Demo vozilo. A zašto ga sami ne stave na Njuškalo ne znam, ali pretpostavljam jer su firma pa bi morali možda plaćati i oglašavanje na njuškalu.

A možda ih i dotična jednostavno zajebava.
iandic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 18:03   #30
A možda dotična radi u salonu pa može uzeti auto povoljnije i preprodajom spremit koju kn u džep na 'rvacki način
__________________
Besplatno hranim trollove
Loborek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 23:38   #31
U oba slučaja mi to sve djeluje pomalo neprofesionalno...ali opet mogu shvatiti da danas takve firme svaku kunu pokušavaju uštediti...
RoadRage is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 09:29   #32
Quote:
RoadRage kaže: Pogledaj post
U oba slučaja mi to sve djeluje pomalo neprofesionalno...ali opet mogu shvatiti da danas takve firme svaku kunu pokušavaju uštediti...
Pa imao si primjera čak i na topicu o octaviji gdje je netko pisao kako kum radi u jednom salonu i kako na taj način prodaje testne octavije. Najprije ju uzme sebi po povoljnijoj cijeni i zatim ju proda. Naravno da na taj način zaradi još jedu - dvije plaće.
__________________
Besplatno hranim trollove
Loborek is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 18:09   #33
s čim se vi zamarate...da mogu ja odma bi uzeo takvog mMondeja, pa makar mu prednji kraj bio "wanna be" g. Aston M a zadnji kraj Fokus...ionako ga kao vozač ne gledaš izvana neg iznutra...
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 08:02   #34
Iznutra mi je lošije napravljen od sada već starog modela....EU Mondeo ima puno bolju ergonomiju i lakše je naći optimalan položaj sjedenja. Ovaj koji je stigao iz USA je sav naopako...ima uže siceve i dužu sjedeću površinu, unutrašnjost kao da već sada vapi za redizajnom. Izvana je odličan!
Neka...barem će nagodinu vani biti puno povoljnih starih Mondea.
__________________
Pero
pero_OS is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 08:43   #35
Quote:
pero_OS kaže: Pogledaj post
Iznutra mi je lošije napravljen od sada već starog modela....EU Mondeo ima puno bolju ergonomiju i lakše je naći optimalan položaj sjedenja. Ovaj koji je stigao iz USA je sav naopako...ima uže siceve i dužu sjedeću površinu, unutrašnjost kao da već sada vapi za redizajnom. Izvana je odličan!
Neka...barem će nagodinu vani biti puno povoljnih starih Mondea.
ma e, US građani su poznati kao tanki, slabašni i uski, onako po prirodi su takav narod
funkomatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 17:23   #36
Quote:
RoadRage kaže: Pogledaj post
I zašto samo 2 godine garancije? Meni su u grand Autu rekli 5 godina...

I nikako mi nije jasno tko su ti ljudi koji prodaju takve aute?!? Dakle izvjesna Doroteja koja upravo traži cimericu, prodaje staru drvenu kupu, stari plinski bojler i stroj za mužnju krava (vidjet ostale njene oglase na njuškalu) baš sada odlučila prodati novu poslovnu limuzinu srednje klase?

Znam da je sve moguće i razni ljudi se raznim stvarima bave, ali meni to sve djeluje mutno, kao i pola (i više od pola) ponude na njuškalu.
Jamstvo u Fordu - 2 godine tvorničkog jamstva, a ostatak do 5 godina tj. preostale 3 godine jamstva daje ti ovlašteni servis kojem si dao povjerenje za servisiranje automobila (ako želiš zadržati jamstvo ne možeš mijenjati servis).
quetin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 15:20   #37
Kad sam bio preko nedavno, imao sam priliku 2 dana uživati u novom Mondeu (tj. Fusion-u).
Mogu reći slobodno - auto me oduševio. Jedina mi je zamjerka (za srednji SE paket s podosta doplata) dimenzija središnjeg ekrana, ali koliko sam vidio u Europi će dolaziti verzija sa većim ekranom.
Ono što sam već ranije rekao, šteta je što je globalno u Fordu sad prisutno to odvratno plavo osvjetljenje

Sve što je na dodiru je jako ugodnih materijala, mekano, lijepo dizajnirano. Ergonomija je čak bih rekao na razini i skupljih auta. Prostran je i iznenađujuće udoban (iako je možda za očekivati da je američki mekši? ).

Još kad pogledam američku cijenu dođe mi za plakat Srednji paket, dakle SE sa kožom, automatikom, el. prednjim sjedalima, šiberom, kamerom za vožnju u natrag... jeftinije od ulaznog dizela kod nas.
frenchman is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2015., 15:31   #38
Quote:
quetin kaže: Pogledaj post
Jamstvo u Fordu - 2 godine tvorničkog jamstva, a ostatak do 5 godina tj. preostale 3 godine jamstva daje ti ovlašteni servis kojem si dao povjerenje za servisiranje automobila (ako želiš zadržati jamstvo ne možeš mijenjati servis).
Što duze jamstvo - više te deru u servisu.
Da se auto sa original dijelovima puno jeftinije servisirati, nego kod "mudrih"
gulikoza.Nikad neću potpuno novi kupiti, već godišnjaka ili sl. ...
Nikad ne bi u servis išao, radije bi novac karitasu poklonio.
... Nego da malo osvjezim temu , jel ko kupio kakav Mondeo (novi), kakvi su
dojmovi, čuo sam da ovaj dizelaš sa 150 ks ide ko metak
dln is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 08:09   #39
ček, a ko te tjera da ideš u ovlašteni servis? ta "deracina" je tvoj izbor
__________________
spol: M
cickova is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 13:25   #40
Koliko vidim, u Češkoj počela prodaja Mondea s 1.0 trocilindrašem, 125KS
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:13.