Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2004., 16:47   #21
Quote:
Iva kaže:
ne al toga sljedeceg mislim kupiti i probati znaci, tebi je bio dobar?
ja imam onaj gel u maloj bocici sa narancastim poklopcem.. 15ml... neznam tocno kako se zove, ne pamtim nazive... budem pogledala kak se zove
meni je bio ok, fino mi je hladio oci sto mi i dan danas treba jer sam furt pred kompom a i imam malo poremecen san, a oci su mi malo vece (zabolike kako mi kazu) pa se sveee vidi,od podocnjaka na dalje.taj gelic mi je fino ohladio i osvjezio okice.nisam ga koristila redovito pa ne mogu rec tocno sto radi
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2004., 16:51   #22
Quote:
billie kaže:
Imam ja od Avona Aloe Vera Cooling gel. Koristila sam ga samo tu i tamo, zapravo nisam sigurna čemu to služi


E da, da li prije nego šta se stavi iluminator na podočnjake treba staviti neku kremu?
iskreno,ni ja ne znam koja mu je tocno primjena
nes je u katalogu pisalo gel za...oci i ja kupila.nije mi naskodio nista tako da necu rec da je losh jel.
a sto se iluminatora tice,ja uvijek stavljam kremicu.na cijelo lice.jednom sam probala bez i nekak mi je jako suho bilo.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2004., 18:47   #23
I ja stavljam kremu na lice, ali ne oko očiju. Kažu da okolo očiju treba druga. Ok, onda cu dok mi se ne potroši stavljat taj gel. Ma baš sam tuka što se tiče kozmetike
billie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2004., 04:43   #24
Re: oči

Quote:
sweet Irma kaže:
Cijeli dan sjedim za kompom, na kraju radnog vremena, a naročito krajem tjedna oči mi budu pomalo natečene, vidim i podočnjake i tako...


Dakle ne, za bore i borice oko očiju, nego za natečene, umorne, s podočnjacima....
Vecina krema za oci su namijenjene bas za tu svrhu: da smanje otekline i podocnjake. tako da u sebi sadrze neke preparate (kao npr kofein) koji ce izvuci vodu i time smanjiti napuhnutost. Krema djeluje, dok se redovito koristi, oteknuce se vraca nakon prestanka koristenja.

Ostali nacini da se smanji otok oko ociju i podocnjaci:
1) spavanje hehe, koje iznenadjenje
2) lijecenje alergija
3) krirusko odstranjenje viska tkiva
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2004., 10:20   #25
Re: oči

Quote:
sweet Irma kaže:
Cijeli dan sjedim za kompom, na kraju radnog vremena, a naročito krajem tjedna oči mi budu pomalo natečene, vidim i podočnjake i tako... Znam da je kamilica najbolji lijek, ali nije to baš praktično i nema se uvijek vremena.
Vidim da ima kremica upravo za takve probleme, pa trebam vašu preporuku ako je neka koka to već koristila ili čula dobre komentare. Dakle ne, za bore i borice oko očiju, nego za natečene, umorne, s podočnjacima....
Nedavno se pojavila od Vichya za tu namjenu. Da li ju je netko isprobao?
Ja jesam, onoa je nešto izeđu korektora i smirujuće kreme, i super je. Cijenu nemam pojma jer sam dobila tester
A za oko kao orgn koristim umjetne suze da malo osvježe...
Kruska is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2004., 20:46   #26
Podočnjaci

Već godinama pokušavam riješiti problem sa podočnjacima...

Zna li itko kakvu kremu ili bilo kakav recept koji je učinkovit protiv podočnjaka???
HVALA!!!
__________________
Tko šuti, taj se slaže... (Qui tacet, consetit...)
Annette is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2004., 22:07   #27
Korektor svako jutro ili operacija

Nego meni su i muski i zene sa podocnjacima totalno seksi.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2004., 22:12   #28
a zaaato ti se ja svidjam
nego, kakva operacija?
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2004., 22:13   #29
i meni su nekad govorili da mi je to sto naprezhem ochi, al furam lece, pa nije to.
pa od nenaspavanosti. pa od previshe sna.
pa stavljaj krastavce, kamilicu, svasta.
nista.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2004., 04:46   #30
Quote:
Karmela kaže:
Korektor svako jutro ili operacija
Kakva operacija?

Quote:
Nego meni su i muski i zene sa podocnjacima totalno seksi.
S druge strane, kad razmislim, ako se javi koji pripadnik suprotnog spola koji ovako razmislja... operacija? Sto je to operacija?
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2004., 07:04   #31
Quote:
alexxx kaže:
a zaaato ti se ja svidjam
nego, kakva operacija?
Pa kozmeticka. Ne znam kako se procedura zove ali znam da ju rade i u HR. Kaj je to neka novost?

A istina je da su tamni podocnjaci seksi i ne mozes me ubijediti u drugacije i da hoces.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2004., 15:39   #32
Pa Božo Sušec je, mislim , operirao podočnjake , ali on je imao baš one kesice, izgledao je uvijek umorno i pospano. Ja nemam te kesice ali imam modre podočnjake od uvijek. Stalno su tu, spavala ja ili ne. Ne pomaže tu puno ni slavni touche eclat .
billie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2004., 16:06   #33
bojim se da im nema spasa. i ja ih imam. ako spavam predugo ili prekratko. ima jedna magična granica, oko 8 sati, ako to pogodim, lice mi je savršeno
ne pomažu kreme i sl., hladno jutarnje umivanje daje jedan kratkotrajni efekt.

ne znam za tu operaciju, ali ja sam sa svojima saživila i već sam jednom napisala, volim ih i smatram da su sexy

p.s. božo sušec je imao one "vrećice" da, koje sačinjava masnoća i još nešto ako se ne varam. mislim da se to operira bez problema, dapače, i savjetuje se to operirati.
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2004., 16:11   #34
Ovo za Bozhu susheca je istina. Samo on nije imao klasichne zatamjnjene podochnjake (very sexy, ja cu si to crtati ) nego onako ko kornjacha kapke.

I jako mi se svidjelo shto je odmah rekao u javnosti da je to uchinio, izmedju ostalog da i publika zavrijedjuje voditelja koji dobro izgleda
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2004., 16:17   #35
ma znam i ja da se mogu operirat natecene vrecice oko ociju, al boja, kak da boju maknem?
nish, furat cu junkie look
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2004., 16:20   #36
Quote:
alexxx kaže:
ma znam i ja da se mogu operirat natecene vrecice oko ociju, al boja, kak da boju maknem?
nish, furat cu junkie look
ma nema tih bora, podočnjaka, celulita i sl. koji ne mogu izgledati šarmantno ili čak nezamjetljivo ako ih dobro isfuraš čak mislim da je puno lakše to prihvatiti i dobro isfurati nego se cijeli život žderati oko svojih nedostataka. to je opasno.
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2004., 16:24   #37
Quote:
alexxx kaže:
ma znam i ja da se mogu operirat natecene vrecice oko ociju, al boja, kak da boju maknem?
nish, furat cu junkie look

ne vuci me za jezik
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2004., 16:43   #38
vuc cu te za kosu

i opce ne znam kaj oces rec al to sapcem jer imam feeling da bih trebala skuzit a ne kuzim pa se brukam malim slovima
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2004., 16:46   #39
Quote:
LadyInRed kaže:
ma nema tih bora, podočnjaka, celulita i sl. koji ne mogu izgledati šarmantno ili čak nezamjetljivo ako ih dobro isfuraš čak mislim da je puno lakše to prihvatiti i dobro isfurati nego se cijeli život žderati oko svojih nedostataka. to je opasno.
da bash se zhderem
ma, ne jetre mi dovoljno ni da stavljam korektor na njih bas svaki put, al ovo ono.
jab radje da ji nema.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2004., 17:42   #40
ja se sa svojima nisam sazivila ali prihvatila
i da ih jebes uvik su tu
sminkala se ja nesminkala
spavala nespavala
moze samo da ih bude i ako tulumarim cilu noc da ih bude vise
opcije da ih uopce nema - nema
cak sam prije koristila razne gelove kao bas za to
sad radije uzmem kremicu za njegu oko ociju jer mi ti gelovi bili preslabi a oko podocnjaka ionako nisu puno ucinili
sta da kazem, dejtovi su mi u sumrak
__________________
Pa, bolje bit glupa, nego frustrirana debela starmala nedojebana skompleksirana krava - by Crow Jane
377chiara is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:58.