Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2006., 14:26   #41
Quote:
HUNTRESS kaže:
pa zar nije ko neki običaj da kuma i ostale kokoške sređuju djevojačku, a mlada da se eventualno malo ubaci???
Pojma nemam - ne kuzim se u obicaje, izbjegavam ih
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2006., 14:26   #42
Takodjer kuma I djevojacka se blizi.
Dogovor je da ju organizira mlada-mislim da bi se lose provele kad
bi organizaciju prepustila meni-sirotoj studentici
Ali naravno da i ja i sve kokoske sudjelujemo u dogovorima.
Ici cemo negdje van, mozda nesto prigrist prije ali najbitnije
se ponapit i dobro zabavit
__________________
Sve je u redu.
Čočo san is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2006., 14:34   #43
Quote:
Čočo san kaže:
Takodjer kuma I djevojacka se blizi.
Dogovor je da ju organizira mlada-mislim da bi se lose provele kad
bi organizaciju prepustila meni-sirotoj studentici
Ali naravno da i ja i sve kokoske sudjelujemo u dogovorima.
Ici cemo negdje van, mozda nesto prigrist prije ali najbitnije
se ponapit i dobro zabavit
pa šta vi planirate? ja bi prvo ove svoje odvela na jedno misto di su kokteli 10 kn da dobro podmažemo grlo, a onda na jedno misto di možemo plesat i skakat i divljat
HUNTRESS is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2006., 14:55   #44
Quote:
HUNTRESS kaže:
pa zar nije ko neki običaj da kuma i ostale kokoške sređuju djevojačku, a mlada da se eventualno malo ubaci???
To je obicaj vani, a ne u Hr.A posto se mi volimo furat na neke zapadne i americke obicaje tako smo i to pokupili. Ja cu sama organizirat svoju djevojacku, a ako mi bude trebala pomoc zamolit cu cure. To ce bit moja vecer i bit ce upravo onakva kakvu ja zelim, a ne kakvu je netko drugi zamislio.Al kao sto kazes, tvoja mlada ce tad imat trbuh do zuba pa joj se ne da zafrkavat s time. A ako se njoj ne da, zasto bi se tebi trebalo dat?I to jos za cure za koje te ocito nije briga...
__________________
If life gives you lemons - make a lemonade!
BebeHappy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2006., 20:53   #45
Quote:
HUNTRESS kaže:
je, ja mislin da bi me linčovale, problem je u tome šta ja moran zadovoljit svačiji ukus, a i usto, mlada će tada imat drobinu do zubiju , a i ukus njenih prijateljica je sve samo ne sličan mom ukusu... tako da sam u džumbusu
onda lipo napravi prezderancija party. puno kolača, šta više kaloričnih... pa ce se prežderat i dugo poslije grintat kako su se nadebljale. ali bar je zagarantirano da će pičajući o debljanju mislit na djevojačku. i tako će im dugo ostat u sjećanju jer se kili teško skidaju
__________________
jupilica.blog.hr
eritrea is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2006., 09:31   #46
Quote:
pa šta vi planirate? ja bi prvo ove svoje odvela na jedno misto di su kokteli 10 kn da dobro podmažemo grlo, a onda na jedno misto di možemo plesat i skakat i divljat
Tvoj plan cini se dobar
Mi planiramo nesto prigristi ili kod mlade doma (ima najveci prostor) ili u nekom restoranu-ideja koja mi se manje svidja, a onda
takodjer na neko mjesto di cemo plesati, skakati i divljati
I bas jedva cekam
Btw., jel vi kupujete nesto mladoj za djevojacku i sto kupujete?
Mi smo mislili neki nakit+sexy donje rublje, ali ustvari postoje neke nesuglasice jer svaka kokos ima drugu ideju
__________________
Sve je u redu.
Čočo san is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2006., 02:03   #47
ne, mislim da je onih 3000 kn koje joj darujem za vjenčanje posve dovoljno... možda joj samo ove druge ženske nešto kupe, al sumnjam da ću ja...
HUNTRESS is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2006., 14:47   #48
Quote:
Čočo san kaže:
Mi planiramo nesto prigristi ili kod mlade doma (ima najveci prostor) ili u nekom restoranu-ideja koja mi se manje svidja, a onda
takodjer na neko mjesto di cemo plesati, skakati i divljati
I bas jedva cekam
Ja za svoju djevojačku planiram svoje cure odvesti jedan dan na wellness....cijeli dan masažice, bazeni, jaccuzzi i tako to....
Tempion is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2006., 09:30   #49
Quote:
Tempion kaze:
Ja za svoju djevojačku planiram svoje cure odvesti jedan dan na wellness....cijeli dan masažice, bazeni, jaccuzzi i tako to....
Mogu ja na tvoju djevojacku?
__________________
Sve je u redu.
Čočo san is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2006., 13:45   #50
Bila sam jednom u bircu u kojem se odrzavala djevojacka..veliki je birc, tocnije rijec je o jednom zg klubu..i curke su imale jedan separe..tu je plesao cak i striper..i bilo im je bas zabavno koliko sam ja vidjela..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 11:15   #51
Di? Di?
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 11:38   #52
ja bum napravila tulum doma....istjerat ću dragog, i pozvati cure, kupiti brdo cuge...puštati mjuzu ili spojiti karaoke mislim da bu to ludo!
DiscoKoogla is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 12:30   #53
Moja je sestra imala svadbu krajem lipnja pa smo tjedan dana prije svadbe nas par imale "djevojačko popodne" s jumbo pizzom na obližnjem jezeru!Kupanje,sunčanje - uživancija!
Ja nisam imala djevojačko.Ne robujem onom " mora se" i ne osjećam se zakinutom za nešto. Posudila sam film u videoteci , kupila omiljeni čips i napravila si jedan martini - čisto da nazdravim sama sebi! Moja kuma je zapravo bio kum (old friend) i njega sam spakirala na momačko da špijunira dragog i njegove dečke. Šalim se...
Paula K. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2006., 20:12   #54
ja također nisam imala djevojačko jer sam imala previše obaveza...i moram priznati da mi je sada pomalo žao...no može li se to poslije svatova?
mišica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2006., 18:50   #55
ja sam bila prije 3 godine prvi put kuma,nisam ja organizirala djevojačku nego mlada.bili smo u bircu i bilo je čisto ok.cuga,muzika,zezancija..
 
Odgovori s citatom
Old 26.06.2006., 08:36   #56
sto se tice kumstva, ja sam bila vjencana kuma 3x i sva tri put sam organizirala neku proslavu, zezanciju odnosno djevojacku vecer...tak da imam iskustva. I mogu vam reci da ce kod mene biti puno cura da izađemo van, no i same se znamo najbolje zabavljat tak da bum ja napravila tulum. Kuma mi nema stalno radno mjesto pa tako i manjak $love$ no volja za partyem je uvijek tu
ove godine sam dobila brdo instrumenata za ročkas, tako da udaraljke, zvečke, def, kokteli, rakijica, medica, limonchelo, bambusi, naravno nekaj i za klopat.... itd...i biti ce to prava fešta :klap:
DiscoKoogla is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2006., 10:48   #57
Cure trebam malo pomoći, vezano je uz djevojačku,ali da ne objašnjavam, da li možda koja od vas zna gdje možda u Zgb. mogu napraviti tisak na majicu?!
iva11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2006., 11:10   #58
imaš u mesničkoj u centru nekakvu radnju za to...negdje na početku. Prošeći malo pa vidi, ne znam kako se zove dućan, ali tak mi je rekao frend.
DiscoKoogla is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2006., 11:13   #59
Quote:
DiscoKoogla kaže:
imaš u mesničkoj u centru nekakvu radnju za to...negdje na početku. Prošeći malo pa vidi, ne znam kako se zove dućan, ali tak mi je rekao frend.
Hvala ti, ići ću danas provjeriti!!!Prijateljica ima ovu subotu djevojačku pa bi joj htjeli napraviti neku fora majcu sa natpisom npr. ''Buduća gđa......'' ili tako nešto i onda bi na ta slova našili nekakve perlice, kamenčiće i sl...Nadam se samo da cijena tog tiska nije neka astronomska?!
iva11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2006., 12:03   #60


Dali je bolje napravit djevojačku tjedan dana prije ili dan prije... mislim u petak?
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:23.