Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2010., 08:22   #201
Kad netko zvučno čisti (duge) nokte, onda se počeška po kosi i gleda ih :bljuv:

edit
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 08:34   #202
kad se nekom ljepe bijeli, slinavi skoreni kutovi usana.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 09:01   #203
joooj Rabbit da, na to mi se zeludac okrene FUJ
fuj i za zlundravo meso nebi to rukom takla pogotovo kad je kuhano aaaa
namocen kruh u vodi gadno, u mlijeku/kakau/bijeloj kavi(divki) fino
slani stapici namoceni u vodu, isto gadno
krvavice i iznutrice, radje umrit od gladi nego to jest
__________________
Zaplaci kad te nitko ne vidi....
Kleine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 09:28   #204
Meni se gade ljudi koji su "manijakalno uredni" / "opsesivno-kompulzivni" / "picajzlasti", a zapravo nisu. Ne razumijem zašto netko ima potrebu od sebe raditi superčistu i superurednu osobu ako to nije. Kome je to u interesu?

Mislim, naime, na one koje "sve peglaju", a to što ispeglaju izgleda zgužvanije nego moje koje ja NE peglam...
Zatim na one koje obrišu pod pa tu krpu odlože na stol dok nešto drugo obave
Zatim one koje su super uredne i čiste, a šalteri za svjetlo su im tako prljavi i upackani da ih palim laktom...
Zatim one koje suše prljavu krpu za pod na radijatoru, a onda na isti taj radijator (bez da ga operu) stave sušiti svoje gaće...

I tako...

I da, neopisivo mi se gadi kad netko hoda bos. Ajde, u svojoj kući, koju očistiš, OK (iako mi je i to fuj), ali kad živiš u domu pa izađeš na hodnik bos Ljudi ne znaju kakva sve sranja nosimo na cipelama.
__________________
... was sie will, bekommt sie auch ...
Thirteen is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 09:30   #205
Jaaaaako mi se gade tripice/fileki !! Ne samo jest,neg i kuhat....kako god okrenes ko da kuham/jedem crvice,gliste
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 09:35   #206
Quote:
Thirteen kaže: Pogledaj post
Meni se gade ljudi koji su "manijakalno uredni" / "opsesivno-kompulzivni" / "picajzlasti", a zapravo nisu. Ne razumijem zašto netko ima potrebu od sebe raditi superčistu i superurednu osobu ako to nije. Kome je to u interesu?
isključivo u interesu te iste "picajzle" Zgodan način da pasivnoagresivno maltretira sve oko sebe.
Mrzim ih, užasni su.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 09:53   #207
Quote:
Thirteen kaže: Pogledaj post
Meni se gade ljudi koji su "manijakalno uredni" / "opsesivno-kompulzivni" / "picajzlasti", a zapravo nisu.
x
Possibility is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 13:55   #208
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
isključivo u interesu te iste "picajzle" Zgodan način da pasivnoagresivno maltretira sve oko sebe.
Mrzim ih, užasni su.
to je al ono drito uber passive agressive
ko hrpa zemski koje su se krenule tu javljati kak jao majko mila obavezno sve kad kupe operu prije nego sto stave na sebe
ono joj daj cut the crap
maltene pa da ne hodaju po vani s plasticnim rukavicama i gas maskama
bljak...gade mi se takvi ljudi


ono sto mi se stvarno gadi je kad netko kopa nos i onda uredno pojede smrklje
nevjerojatno kolko ljudi to rade, ili to sam ja primjecujem
ono kao nece se skuziti a drito iz noseka fino u usta i onda grickaju to
da....sad mi je sluzbeno muka pri samoj pomisli

i apsolutno je nevjerojatno kolko ljudi ne pere ruke nakon nuzde
i trebalo bi znanstveno proucavati zasto su muskarci nesposobni obrisati vlastito dupe nakon kenjanja...zene sanjaju o danu kad ce naci njihov ves koji nije da oprostite zasran
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.

Zadnje uređivanje electric_barbarella : 12.02.2010. at 14:02.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 14:30   #209
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
i apsolutno je nevjerojatno kolko ljudi ne pere ruke nakon nuzde
Ni meni nije jasto zašto je nekome faking teško odvrnuti slavinu, uzeti sapun i oprati ruke

Ali, ne zašto bi, fino malo popiša u školjku, malo okolo (pa to je sve isto ), onda si dobro otrese pimpek i ne opere ruke, a kasnije tim rukama dira kruh

Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
i trebalo bi znanstveno proucavati zasto su muskarci nesposobni obrisati vlastito dupe nakon kenjanja...zene sanjaju o danu kad ce naci njihov ves koji nije da oprostite zasran


Moj svekar je jedan od tih, jadna svekrva više mu uopće ne kupuje svijetli veš, sve bokserice koje mu kupi su ili crne ili smeđe, da se manje kuže fleke.

Ali, zato MM, nikad nisam iza njega našla zmazane gaće, sve fino čisto, zato jer se uvijek opere nakon nužde, i tako sam od sebe, nisam ga ja morala preodgajati
__________________
In the midst of winter, I found there was, within me, an invincible summer.../ Salt in the air, sand in my hair...
Sashica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 14:35   #210
Quote:
Sashica kaže: Pogledaj post
Ni meni nije jasto zašto je nekome faking teško odvrnuti slavinu, uzeti sapun i oprati ruke

Ali, ne zašto bi, fino malo popiša u školjku, malo okolo (pa to je sve isto ), onda si dobro otrese pimpek i ne opere ruke, a kasnije tim rukama dira kruh





Moj svekar je jedan od tih, jadna svekrva više mu uopće ne kupuje svijetli veš, sve bokserice koje mu kupi su ili crne ili smeđe, da se manje kuže fleke.

Ali, zato MM, nikad nisam iza njega našla zmazane gaće, sve fino čisto, zato jer se uvijek opere nakon nužde, i tako sam od sebe, nisam ga ja morala preodgajati
pa jebo coravog djuru ak je to meni jasno
kaj je tak tesko uzeti vlaznu maramicu i dupe si obrisati
uzmi zilet i zdepiliraj si fino guzu ak te dlake smetaju
a ne da se jos malo drekeca prikelji za dlake i onda tak lamače okolo po gaćama dok hodaš
isuse kak sam gnjusna
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 15:38   #211
Ja perem sav ves i odjecu koju kupim u ducanu. Ne znam sto je tu cudno

Ono jebote ko zna koliko je ljudi navlacilo to na sebe, a sorry ne znam dal se ti ljudi peru, koliko cesto, kakve higijenske navike imaju. Drugo, mama me uvijek ucila da se pere. Trece, ta roba smrdi po novome i meni je to fuj.

Ne vidim problema kad dodem doma poskidati etikete i baciti u masinu
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 15:50   #212
Je l' perete i najlonke prije oblačenja?
__________________
... was sie will, bekommt sie auch ...
Thirteen is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 16:31   #213
Quote:
Thirteen kaže: Pogledaj post
Je l' perete i najlonke prije oblačenja?
Nije mi jasno kako sam zaboravila ne navesti taj, meni izuzetno, neopisivo gadan odjevni predmet koji nikada nisam, ali ni neću staviti na sebe, a prema kojem gadljivost osjećam još od vrtića. Zapravo kad usporedim ''to'' i crve, hračke, tjelesne izlučevine... nisu za mene ništa naspram ''toga''.
Mopsi 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 16:37   #214
Ajme meni, cijelo vrijeme sam mislila da sam gadljiva, ali prema vama nisam uopće!
Ne znam za porod i te stvari, nisam nikad gledala, ali ne smatram ga ponižavajućim ni gadnim ( malo je strašno zbog krvi i to, al mora dijete izać nekako...)
Ovo rukovanje s ljudima ( i nošenje gluposti da se odmah operete ) mi je šokantno, kako uopće preživljavate? Gadi vam se sve moguće. Naravno da ima u tramvaju svega i odvratno je kad netko smrdi ( pogotovo ujutro ekipa koja popije kavu i ne opere zube + cigareta ) ali da vam je toliko zlo od toga. Pa operete se doma i bok.
Ovo za pse shvaćam, znam ljude koji dopuštaju da ih ližu i kad donesu piće ( koje pas napadne i obliže čašu) uopće ne reagiraju. Ne smatraju psa nimalo prljavim. Katastrofa!
velika_mrvica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 16:49   #215
Quote:
Thirteen kaže: Pogledaj post
Je l' perete i najlonke prije oblačenja?
taj smo slucaj vec pokrili... scrolaj
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 17:12   #216
sad mi je lakse kad sam ovo procitala, mislila sam da sam luda al ok ima nas još... stvari koje su meni gadljive itekako imaju smisla a x puta sam se dovela u situaciju da me netko blijedo gleda jer ne razumije zasto nesto radim...npr. u zahodu u kafiu ili klubu kvake diram maramicom jer, u klubovima pogotovo, nikad nema sapuna i neću moći oprati ruke kako treba poslije pa računam da je bolje da izbjegavam dodirivanje svega... a druge tete u zahodu me gledaju kao da sam Monk...
mrzim i kad me netko dira po kosi, kad me cure pitaju labelo da im posudim, ne volim dirati novac, sve u javnom prijevozu, ne naslanjam se na šaltere, obavezno operem robu nakon kupnje...
dosta mi se i ljudi gade - kad kihnu u ruku i onda se uhvate za rukohvat (mislim da je to mentalitet - ako sam ja bolestan boli me briga hoce li se i netko drugi razbolijeti), kad me diraju po licu - alergična sam na to...
ima dosta stvari, možda nekad i pretjerujem ali kad vidim sređenu curu da potpeticama i savršenom šminkom i crnim ispod umjetnih noktiju jednostavno se naježim...brrrrr
__________________
What would you attempt to do if you knew you could not fail?
dumbrella is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 18:06   #217
O da,veoma sam gadljiva
Na ovo pogotovo:

-javni wc
-jutarnji/ustajali zadah kod ljudi(kada osjetim to,istog trena bih mogla da povratim)
-miris urina
-psece/macije kake(fuj,fuuujjjjj)
-dlake uopce,u hrani,vodi,na ciniji,na sudoperu,bilo gdje
-kasasta hrana(fuuuujjjjj)
-pljuvanje
-brisanje/ciscenje nosa rukama
-kondom
-podrigivanje
-povracka
-grickanje nokata,uzasavam se kada vidim da to neko radi,a Bog sam zna sta je prije toga sve dirao tim rukama
-neoprane ruke poslije nuzde
-ugrusci,mislim na ugruske od krvi
-sluzave stvari,sta god da je u pitanju,ako je sluzavo,meni se odmah povraca
__________________
Don't you want to die? Walk beside me evermore.
Betty_01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 18:11   #218
dovoljno da ne mogu čitati ovu temu
Akina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 20:13   #219
one gljive sta kinezi stavljaju u svu hranu, crne ljigave
__________________
Zaplaci kad te nitko ne vidi....
Kleine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 21:43   #220
Gadi mi se sama pomisao na to da postoje muškarci koji umjesto u školjku pišaju u umivaonik.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:58.