Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2011., 18:55   #1
Ljubavni problemi Teensa

ovaj imam 16 godine i istina je da jos nikad nisam imao curu...problem je vjerojatno jer ne izlazim previse jer su mi starci koma i u tome da nisam previse popularan... jos ako mi mozete reci kako da curu osvojim na nekom chatu (na fejsu npr.) ...kako osvojiti cure ako bas nisi jak na izgledu?? hvala
miamiheat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 19:11   #2


nebuš na fejsbuku curu upoznal ni osvojil, jedini način je da ideš van nekamo...
metalmaniacjb is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 19:17   #3
Quote:
miamiheat kaže: Pogledaj post
ovaj imam 16 godine i istina je da jos nikad nisam imao curu...problem je vjerojatno jer ne izlazim previse jer su mi starci koma i u tome da nisam previse popularan... jos ako mi mozete reci kako da curu osvojim na nekom chatu (na fejsu npr.) ...kako osvojiti cure ako bas nisi jak na izgledu?? hvala
Pričaj s ljudima. UŽIVO
Maky993 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 19:35   #4
Pa ako cemo realno, ekipa sa 16 uglavnom svoje cure i to upoznaje na fejsu nije bas najbolji nacin, ali je fejs ionak vec postao nezaobilazan..

Quote:
miamiheat kaže: Pogledaj post
ovaj imam 16 godine i istina je da jos nikad nisam imao curu...problem je vjerojatno jer ne izlazim previse jer su mi starci koma i u tome da nisam previse popularan... jos ako mi mozete reci kako da curu osvojim na nekom chatu (na fejsu npr.) ...kako osvojiti cure ako bas nisi jak na izgledu?? hvala
ovo zvuci kao da sve padaju na izgled. e ne padaju.
just be yourself. nema ti tu nekog konkretnog savjeta koji ce ti moc pomoc jer je svaka cura drukcija..
__________________
Ljudi imaju jaku potrebu ostavljati nešto nedovrš
Daisy^.* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 19:44   #5
Quote:
Daisy^.* kaže: Pogledaj post
ovo zvuci kao da sve padaju na izgled. e ne padaju.
Pokaži mi 2

Prodaj im neku dobru priču,treniraj se malo to po forumu prije!
__________________
"Ima onih što im se ne sviđa, da netko može bez novaca.
Još smo tu i još se udara - zajedno stara i nova generacija!"
sku bi du is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 23:18   #6
cekaj godinu pa fataj ove klinkice koje dolaze u tvoju skolu, al su tek prvi razred...njima ce bti fora imat starijeg...
smajlić15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2011., 00:26   #7
Quote:
miamiheat kaže: Pogledaj post
ovaj imam 16 godine i istina je da jos nikad nisam imao curu...problem je vjerojatno jer ne izlazim previse jer su mi starci koma i u tome da nisam previse popularan... jos ako mi mozete reci kako da curu osvojim na nekom chatu (na fejsu npr.) ...kako osvojiti cure ako bas nisi jak na izgledu?? hvala
izlasci i popularnost nista ne moraju znacit. ja izlazim svake sub nekad i petkom pa sam curu upoznao iz skole odmah do moje.
prije ces curu u sk il negdje upoznat neg vanka.
a ak nisi jak na izgledu onda moras bit fantasticno dobar u sarmiranju cura. ako nisi NAUCI, VJEZBAJ ...
i ak vec mislis ic u lov na internet cure onda ti preporucujem da na njima samo vjezbas sarm
samo molim te nemoj odma se sav zaljubit jer to cesto zavrsava ocajno i depresivno.
e da i ak curu oces jos malo vise osvojit moras se dobro ljubit
 
Odgovori s citatom
Old 22.07.2011., 00:36   #8
Vježbaj malo, nabaci formu, treniraj recimo pk, to ti je super za samopouzdanje, jednom kad na sebe staviš 6 pack abs, dobru frizuru i odjeću + osjećaš se samopozdano s izgledom i tijelom, i drugi će te tako gledati.

Počni izlaziti. Zapamti, opuštenost u razgovoru, samopozdanje kojim zračiš dok govoriš i humor su velikim djelom stvar iskustva. A to se iskustvo lako stiče tako da par puta izađeš negdje. Ako si k tome zadovoljan sa svojim tijelom - to je to
Neo The Anomaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2011., 00:42   #9
Quote:
Neo The Anomaly kaže: Pogledaj post
Vježbaj malo, nabaci formu, treniraj recimo pk, to ti je super za samopouzdanje, jednom kad na sebe staviš 6 pack abs, dobru frizuru i odjeću + osjećaš se samopozdano s izgledom i tijelom, i drugi će te tako gledati.

Počni izlaziti. Zapamti, opuštenost u razgovoru, samopozdanje kojim zračiš dok govoriš i humor su velikim djelom stvar iskustva. A to se iskustvo lako stiče tako da par puta izađeš negdje. Ako si k tome zadovoljan sa svojim tijelom - to je to
ko zna kak izgleda..kaj ti brijes da se to moze za mjesec dana dobit?
mozda je ćelav il na jez. mozda nema para za lijepu odjecu.

i daj procitaj bolje. starci mu ne daju vanka.
 
Odgovori s citatom
Old 22.07.2011., 00:57   #10
Quote:
ZagrebBoy kaže: Pogledaj post
ko zna kak izgleda..kaj ti brijes da se to moze za mjesec dana dobit?
mozda je ćelav il na jez. mozda nema para za lijepu odjecu.

i daj procitaj bolje. starci mu ne daju vanka.

Lijepa odjeća nije nužno skupa. Čim ti pokušavaš sebe promijeniti i treniraš za to, automatski se psihički i tjelesno poboljšavaš. Nije stvar u tome koliko će točno tebi vremena trebati da dobiješ izražajne mišiće

A ovo za van, sorry, nisam pročito prvi post A ne znam što da ti kažem, kreni od toga da se poboljšaš u onome u što si nesiguran, plus ovi savjeti za osvajanje
Neo The Anomaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2011., 01:11   #11
Quote:
Neo The Anomaly kaže: Pogledaj post
Lijepa odjeća nije nužno skupa. Čim ti pokušavaš sebe promijeniti i treniraš za to, automatski se psihički i tjelesno poboljšavaš. Nije stvar u tome koliko će točno tebi vremena trebati da dobiješ izražajne mišiće

A ovo za van, sorry, nisam pročito prvi post A ne znam što da ti kažem, kreni od toga da se poboljšaš u onome u što si nesiguran, plus ovi savjeti za osvajanje
al on ima 16 god sto znaci da ce uz uvjet da nema tragove misica imat izrazajne misice tek sa 17 i pol uz redovan trening a uz extreman trening bi to 17-e mogao se sklesat cist solidno
i jos uz vjezbanje sarmiranja i slicnih aktivnosti trebat ce mu jako dugo znam po sebi
 
Odgovori s citatom
Old 22.07.2011., 01:33   #12
Gle dečko, nemoj se time zamarati. Imaš tek 16 godina, mlad si. Imaš vremena za cure.
1. Ak ćeš se zamarati time kaj nemaš curu, past ćeš u bedaru (ako već nisi, al mislim da jesi), a to ti ne treba jer samo gubiš dragocjeno samopouzdanje.
2. Što se tiće izlazaka i staraca, sa starcima se gotovo uvijek može sve riješiti razgovorom. Razgovaraj s njima i prvih par puta se drži dogovora (ako kažu da dođeš u 10 doma, dođi 5 minuta ranije da stekneš povjerenje, a kasnije ide sve lakše)
3. Nekim curama nije bitan izgled toliko, koliko opuštenost, iskrenost i smisao za humor. Takve su cure najbolje
4. Naći ćeš curu kad ćeš se najmanje nadati, jer se takve stvari ne mogu planirati nego dolaze spontano.

Da zaključim: glavu gore, i sve će doć na svoje
shotman is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2011., 02:32   #13
Nije bitna lova, nie bitno ak ias ogavnu facu..
eto ti jedna ziva istina
It doesn't matter the kind of car you drive, what matters is the size of the arm hanging out the window..SALA
gle..zavodjenje djevojaka je umjetnost..
upravo zato jer su cure znatno manje povrsne nego decki lakse im je..decki padaju na prvu..cure samo zainteresiras, ali lako i odbies..znaci
da se sve MORA a nemoze se..svesti na jednu recenicu bila bi: svaka djevojka ima odredjeni tip decka, ako ih naucis razumjeti dalje je pitanje samo koliko si ti spreman biti taj
__________________
Samo biznis, nista leasing, samo krupno, nista sitnis.
KIKIC1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2011., 11:53   #14
Quote:
smajlić15 kaže: Pogledaj post
cekaj godinu pa fataj ove klinkice koje dolaze u tvoju skolu, al su tek prvi razred...njima ce bti fora imat starijeg...
hahah..dada pa pokusavao sam i sa starijima al nikve koristi, ubrzo su nasle drugog
__________________
FOREVER...
miamiheat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2011., 13:14   #15
Nije kriv ni izgled, ni starci, nego ti. Ne izlaziš, a zbario bi curu.
Ne možeš to preko fejsa napravit !

Počni izlazit, uživo pričat s ljudima, pa budeš upoznao neku. A ak ne, uvijek ti ostaje - fejs.
Shadow807 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2011., 13:37   #16
Quote:
miamiheat kaže: Pogledaj post
ovaj imam 16 godine i istina je da jos nikad nisam imao curu...problem je vjerojatno jer ne izlazim previse jer su mi starci koma :mad : i u tome da nisam previse popularan... jos ako mi mozete reci kako da curu osvojim na nekom chatu (na fejsu npr.) ...kako osvojiti cure ako bas nisi jak na izgledu?? hvala : )
Da li baš smatraš da ti će ti se život znatno popraviti ako imaš curu?
Misliš li da biti u vezi će te učiniti sretnim , da je to ono što želiš promijeniti?

Viruj mi nigdi se ne isplati žuriti pa da se ne zaletiš previše i odtrčiš u zagrljaj nekoj rospiji

I nemoj nikada cure hvatati na fejsu

Sad je ljeto uživaj s ekipom , rasteži te izlaske sjebi nekako starce

traži ljetne avanturice ovo ono


za busom i curom se nikada ne trči, uvik naiđe drugi/a

Quote:
ZagrebBoy kaže: Pogledaj post
samo molim te nemoj odma se sav zaljubit jer to cesto zavrsava ocajno i depresivno.
e da i ak curu oces jos malo vise osvojit moras se dobro ljubit :kava :
koga ti zajebaješ pa pogledaj si potpis
a i ovo zadnje ti je
Kacunar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2011., 18:14   #17
Quote:
Kacunar kaže: Pogledaj post



koga ti zajebaješ pa pogledaj si potpis
a i ovo zadnje ti je
mislio sam da se ne zaljubi u curu sa fejsa il interneta opcenito
a ja stojim uz svoj potpis

sta fali zadnjem, istina je. barem kod nekih cura.
 
Odgovori s citatom
Old 22.07.2011., 21:57   #18
Slažem se s ovim da počneš trenirat nešto, vježbat. Dobit ćeš na izgledu, možda ne puno, nešto malo ali ćeš se osjećati bolje, dobit ćeš samopouzdanja, a to je ono što se vidi. Ne moraš curama uletit odma sa nekim spikama vamo tamo, lagani prijateljski razgovor može učiniti puno toga s vremenom. samo budi prirodan i doć će sve na svoje. Nemoraš se sekirat.
Eto ja sam cijelu zimu preživjela bez ijednog momka, i nije mi bio ni potreban, a sad sam u sretnoj vezi, koja se rodila iz prijateljstva.
Dogodi se onda kad se najmanje nadaš
dementra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2011., 01:07   #19
Kaj je to pK?
ma frende, ne treba ti, to je obveza samo takva...
smajlić15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2011., 06:02   #20
Mislim da je glavni razlog sto ti zelis curu jer eto imas 16 i to je normalno vrijeme za izlaske tj kud svi tam i mali Mujo.
A to je (barem po mom) misljenju pogresno, jer ne mozemo ti mi tu pomoci kako da ti osvojis bilo koju curu, bolje se ne opterećuj tim stvarima, a kad upoznaš u rl-u određenu osobu onda se javi. Eto, moje mišljenje, nazalost nije da sam ti nesto pomogla.
Lilli_007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:28.