Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2014., 22:06   #41
Quote:
Fiionna kaže: Pogledaj post
po čemu si to zaključio/la?
Prihvaćam da sam možda zaključila krivo ali imam neki osjećaj.

On u njega zapravo sumnja zbog priča koje kruže po firmi, a te priče je mogao čuti samo od tebe.

Već vidim:
Dobila si posao i sva sretna dolaziš doma: "Joj ljubavi, dobila sam posao, nemam iskustva ali moj novi šef je odlučio riskirati sa mnom jer vjeruje da imam potencijala."
Tjedan dana kasnije: "Znaš šta ima novo? Šef je ostavio ženu i kupio novog BMW-a."
Srijeda: "Danas mi je Marija rekla da je njoj rekla Sanja da je saznala od Ane da je šef spavao s Jasnom!"
Ponedjeljak: "Danas sam vidjela da se upucava Katici s prvog kata!"
Srijeda: "Čula sam da je kupio stančinu od 500 kvadrata... što će mu toliko mjesta za njega samog??"
Utorak: "Danas smo razgovarali o vezama i pitao me koliko smo ti i ja zajedno. Baš čudno..."
Petak: "POŠEVIO JE KATICU!"
Srijeda: "Danas me pohvalio pred svima! Katica je skoro umrla od zavisti!"
Četvrtak: "Ljubavi, pogodi što! Kaže da sam bila tako dobra na zadnjem projektu da me vodi sa sobom na seminar van grada. Naravno, prespavat ćemo tamo. Idemo onim njegovim super novim autom!"

Jebiga, muški ego je zajebana stvar.
SpringMaiden is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 22:11   #42
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
Riješi problem s dečkom ako ne možeš riješiti ljubomoru riješi dečka.
Iz ljubavi možeš svašta pretrpjeti ali jednog dana , konstantnim predviđanjem radi čega će on biti ljubomoran i hranjenjem te njegove ljubomore, ljubav blijedi i umoriš se. Nemoj se dovesti u to da ideš jer si preumorna da se više boriš i opravdavaš. Ljubav i veza je puno više od toga. Zar te ne vrijeđa to nepovjerenje?
jako me to vrijeđa, sinoć je to i vidjeo.
ali nekako mislim da će se s vremenom morati naviknuti na to da idem na sastanke s šefom, ali me ne dijeli s njim.
posao mi treba.
nema razloga za ljubomoru, zna da nisam tip koji vara.
Fiionna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 22:21   #43
Quote:
Fiionna kaže: Pogledaj post
jako me to vrijeđa, sinoć je to i vidjeo.
ali nekako mislim da će se s vremenom morati naviknuti na to da idem na sastanke s šefom, ali me ne dijeli s njim.
posao mi treba.
nema razloga za ljubomoru, zna da nisam tip koji vara.

Vidi Fiionna , on je sad ljubomoran na šefa, sutra će biti na susjeda , preksutra na vrijeme koje provodiš bez njega s bilo kim drugim.
Ljubomora je veliki problem. Ukoliko je ne eliminiraš ona se hrani i bude sve veća.


Kako se eliminira. Obučeš suknju izađeš pred njega... ideš vas s curama i sama vidiš da super izgledaš. Zadovoljna si kako si se uredila. Izađeš pred njega i on ti kaže kao u šali :"Nisi imala ništa kraće za obući , onda kad se neki kreten zaljepi za tebe bit će on kriv. Crne hlače ti bolje stoje."
Onda ti odeš u sobu (suknju spremiš torbu jer ćeš je obući u autu) i obučeš dopičnjak. U prolazu mu pošalješ pusu i izađeš.
Eto imala si što kraće za obući
ok možda je glup primjer ali tako u svemi oko čega je ljubomoran. Znači umjesto da se povučeš ti još dodaj. Pazit će oko čega ti prigovara
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 22:24   #44
Mislim da je u današnjoj ekonomiji i stanju države bolje i lakše nać novog dečka nego posao.

Moj savjet je da se prije rješiš dečka ako ne uspijete rješit stvari brzo i uskoro, nego posla. Jer dečkih ima posvuda a poslova baš i ne.
 
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 22:27   #45
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
Vidi Fiionna , on je sad ljubomoran na šefa, sutra će biti na susjeda , preksutra na vrijeme koje provodiš bez njega s bilo kim drugim.
Ljubomora je veliki problem. Ukoliko je ne eliminiraš ona se hrani i bude sve veća.


Kako se eliminira. Obučeš suknju izađeš pred njega... ideš vas s curama i sama vidiš da super izgledaš. Zadovoljna si kako si se uredila. Izađeš pred njega i on ti kaže kao u šali :"Nisi imala ništa kraće za obući , onda kad se neki kreten zaljepi za tebe bit će on kriv. Crne hlače ti bolje stoje."
Onda ti odeš u sobu (suknju spremiš torbu jer ćeš je obući u autu) i obučeš dopičnjak. U prolazu mu pošalješ pusu i izađeš.
Eto imala si što kraće za obući
ok možda je glup primjer ali tako u svemi oko čega je ljubomoran. Znači umjesto da se povučeš ti još dodaj. Pazit će oko čega ti prigovara
Zato ja uvijek kažem da se nikad ne treba previše vezat za nikoga. U mene ti je draga možeš radit što želiš, ali zapamti svi smo zamjenjivi .
nerdfucker2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 22:31   #46
Quote:
nerdfucker2 kaže: Pogledaj post
Zato ja uvijek kažem da se nikad ne treba previše vezat za nikoga. U mene ti je draga možeš radit što želiš, ali zapamti svi smo zamjenjivi .
Ma ljubomorni ljudi su budale. Što nekog čvršće držiš prije će otići.

Ja uvijek mislim , bio bi lud da me vara.
Nije ni to dobro ... ja previše vjerujem.
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 23:05   #47
Ljigav,'vakav 'nakav.Cijelo vrijeme priča o njemu,a čovjek nije ništa ni napravio.
Tebe je same strah da te on ne zavede.A nije ni čudo što ti je dečka strah onda.
Kao da nemaš kontrolu nad svojim postupcima.
Ova tema je za kurac.
yoitsme is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 18:12   #48
Quote:
Fiionna kaže: Pogledaj post
jako me to vrijeđa, sinoć je to i vidjeo.
ali nekako mislim da će se s vremenom morati naviknuti na to da idem na sastanke s šefom, ali me ne dijeli s njim.
posao mi treba.
nema razloga za ljubomoru, zna da nisam tip koji vara.
Gle, to što se tiče (potencijalno zločestog) šefa ne treba te niš brinuti. Samo drži odstojanje, pokazuj da samo tu radiš i prihvatit će te kao OK kolegicu.

A za dečka.. znam po iskustvu za jedan takav slučaj. Mi smo imali tajnicu, ja sam joj bio šef s 26 god (zbog čega je tip totalno ludio jer je ona imala 24) i na kraju je morala odstupiti s posla zbog toga.

Drž tog dečka pod uzdama, ili bolje pronađi drugog Sastanci su normalna stvar u upravnim/menadžerskim poslovima čak i u 22h navečer.
__________________
J.S.B. - 4some, 3some, 2some - handsome :DDD
ExHandsome is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 18:20   #49
Quote:
nerdfucker2 kaže: Pogledaj post
Zato ja uvijek kažem da se nikad ne treba previše vezat za nikoga.
Teško da možeš dozirati vezanje za nekoga.
pikikun is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 19:30   #50
Quote:
pikikun kaže: Pogledaj post
Teško da možeš dozirati vezanje za nekoga.
Never test the deep water with both feet. Treba imati opcije tako da te partnerica ne uzima zdravo za gotovo. Ženama je najveći turn off kad si uvijek tu i kad te nikoja neće. To znači da ona onda nije po ničemu posebna . Je sjebano i malo narcisoidno, al štaš. Takav je život.
nerdfucker2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 21:07   #51
Quote:
nerdfucker2 kaže: Pogledaj post
Treba imati opcije tako da te partnerica ne uzima zdravo za gotovo. Ženama je najveći turn off kad si uvijek tu i kad te nikoja neće.
Nemam pojma je li ženama najveći turn off kad si im uvijek dostupan (ovo da te nijedna neće ne znam kakve veze ima) ali ako jeste, siguran sam da je boldano još veći turn off jer je proračunato, barem meni.

Ali, nebitno.
pikikun is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 21:12   #52
Quote:
pikikun kaže: Pogledaj post
Nemam pojma je li ženama najveći turn off kad si im uvijek dostupan (ovo da te nijedna neće ne znam kakve veze ima) ali ako jeste, siguran sam da je boldano još veći turn off jer je proračunato, barem meni.

Ali, nebitno.
Pf, pa nećeš joj govorit što radiš nego joj pokažeš. Malo flertaš sa njezinim prijateljicama, smiješ se i zajebaješ sa prodavačicama i tako malo začiniš vezu da ne upadne u onu ustaljenu fazu. Ukoliko stvari krenu krivim tokom ona će lako naći drugoga, a ti ako sve uložiš u vezu najviše gubiš, pa tako uvijek treba ostavit sve opcije otvorene. Ne odjebavat društvo radi cure, puštat da ti diktira gdje ćeš eto baš svaki petak i subotu provest i tako.
nerdfucker2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 21:21   #53
Flertanje s njezinim prijateljicama bi mi bilo balavo, smijanje i zajebavanje s prodavačicama - blah, ništa posebno, tako i tako se zajebajem sa ženama i muškarcima, društvo ne bih odjebao zbog cure ali ne bih ni curu odjebao zbog društva a cura mi ne bi diktirala gdje ću eto baš svaki petak i subotu provesti.
pikikun is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 11:00   #54
Quote:
pikikun kaže: Pogledaj post
Flertanje s njezinim prijateljicama bi mi bilo balavo, smijanje i zajebavanje s prodavačicama - blah, ništa posebno, tako i tako se zajebajem sa ženama i muškarcima, društvo ne bih odjebao zbog cure ali ne bih ni curu odjebao zbog društva a cura mi ne bi diktirala gdje ću eto baš svaki petak i subotu provesti.
Pa kad pogledaš proces zavođenja kud ćeš bezveznije i balavije od toga? Prodavanje nekih priča, uzdizanja sebe bla bla sve bespotrebno. Da ideš zavodit kao što ideš pričat sa prijateljom mislim da bi ostao suv dugo vremena. Tebi se možda čini logično i bespotrebno, al to ne uzburkava emocije. Racionalnost i logika ubija "romantiku". Mind games raspiruju vatru.
nerdfucker2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 19:50   #55
Nema trajnog lijeka za ljubomorne ljude, oni se samo malo primire, ali ih izazove svašta, realno i iskonstruirano u njihovoj glavi! Dakle možeš živjeti s tim bremenom, ako ti se čini vrijedno, ili otići. Na koncu, mislim da niti tvoj isključivi stav nije realan. Dati ćeš otkaz svaki puta kada te šef ili kolega pokušaju zavesti? Zašto, pa nisi ti lutka za napuhavanje za kojom se poseže bez ograde. Pa neki se stalno, kako koji s koliko takta i šarma, pokušavaju zavući u ženske gaćice. Do granice pristojnosti to nije ništa strašno i skandalozno. Daš im do znanja da smanje doživljaj i oni to uglavnom i učine. Točka.
Druga opcija je da te zbilja zatvori u kuću i izvodi samo pod kontrolom.....
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 00:57   #56
Kad tad ces potrositi svog sefa
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 01:11   #57
Nebi on bio ljubomoran da mu ti nisi napričala kak imaš sexy, šarmantnog šefa s dobrim autom. Prestani mu pričat takve stvari. Drugi put reci za nekog da je gadan ko noć. A i dečko ti je malo poremečen kad ga brinu stvari koje se nisu ni dogodile
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 01:14   #58
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Nebi on bio ljubomoran da mu ti nisi napričala kak imaš sexy, šarmantnog šefa s dobrim autom. Prestani mu pričat takve stvari. Drugi put reci za nekog da je gadan ko noć. A i dečko ti je malo poremečen kad ga brinu stvari koje se nisu ni dogodile


Ali to nije sve! I autoricu brinu stvari koje se nisu ni dogodile, kao da samo čeka da se dogode, pače - nada im se. Možda je stvar ega - ako je toliki ženskar, a nju ne pokuša zavesti, osjećat će se manje privlačna od kolegica koje je već zaveo. Jer ništa mi drugo logično ne pada na pamet na temelju njezinih postova.
__________________
Sramota forum.hr-a::::Dalmacija
Beta ženka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 10:54   #59
Quote:
Beta ženka kaže: Pogledaj post


Ali to nije sve! I autoricu brinu stvari koje se nisu ni dogodile, kao da samo čeka da se dogode, pače - nada im se. Možda je stvar ega - ako je toliki ženskar, a nju ne pokuša zavesti, osjećat će se manje privlačna od kolegica koje je već zaveo. Jer ništa mi drugo logično ne pada na pamet na temelju njezinih postova.
Meni se čini da si ti najbliže točnom odgovoru. Ovdje jedino imamo problem narcisoidnog ega, ništa drugo .
nerdfucker2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 11:18   #60
Quote:
nerdfucker2 kaže: Pogledaj post
a ti ako sve uložiš u vezu najviše gubiš, pa tako uvijek treba ostavit sve opcije otvorene.
Ne odjebavat društvo radi cure, puštat da ti diktira gdje ćeš eto baš svaki petak i subotu provest i tako.
Off, al nema veze:
A sto ako dobijes?
A drustvo ne odjebes zato jer to cura trazi. Drustvo odjebes zato jer vise trebas nju nego ekipu? ako ona mora traziti da budes s njom, to je gotova prica.
RIB is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:45.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger