Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Pogledaj rezultate ankete: Mislim da će vozačku titulu ove godine uzeti:
Hamilton 7 35.00%
Vettel 13 65.00%
Glasovatelji: 20. Ne možete glasovati u ovoj anketi

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 21.04.2017., 11:58   #11
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Otkad je Senna bolji vozač od Prosta pa si donio taj zaključak za Hamiltona ?

Vidjeti ćemo kroz sezonu tko je kalkulant, a tko nije i kako će se stvari odigrat, naravno ako Mercedes i Ferrari budu stalno u egalu, a ako se i RB pridruži bit će veselo.

Ja se uglavnom radujem ovoj sezoni, napokon imamo pravu borbu. Nisam je vidio godinama.



Hamilton i Vettel nisu zapravo nimalo slični, Vettel je veliki radnik, pa taj čovjek zna skoro svaki aspekt svoga bolida, ide na sva testiranja, povučen je iz medijskog svijeta itd. itd.

Hamilton on the other hand...
I Hamilton je radnik i zna sve aspekte bolida, i upravo je sto se toga tice hvaljen od strane struke, izuzetno kvalitetan razvojni vozac sa jako dobrim feedbackom.

Ostavi po strani Hamiltonov privatni zivot, to sto je pod reflektorom medija ne znaci ama bas nista.

Ovo za Sennu je davno prozvakana tema, i da unistio je Prosta u istom bolidu, ostavi se bodova sinek i takvih gluposti, Prost je mogao biti ispred samo ako je Senna odustao, u jako malo slucajeva je bilo drugacije. I ne nije to mitomanija barem ne sa moje strane jer sam navijao za Prosta.

Vettel kalkulant?, Vettel izrazito pametan?, oces da ti linkam 20-30 primjera koji te demantiraju, Vettel je jednako sirov kao Hamilton i niti malice nije kalkulantniji od njega,a bogami ni smireniji.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:57.