Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2017., 16:22   #1
Je li kasno početi trenirati nogomet u 16. godini?

Da li je kasno početi trenirati nogomet u 16-oj godini? Nisam ga igrao par godina zbog povrede i imam želju sada početi u nekoj školi fudbala ali ne znam da li je kasno.
venon is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 16:23   #2
Je, već si has been.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 16:33   #3
u toj dobi bi več trebao imati klipove na jutjubu i biti 'highly rated youngster'


drži se knjige brate
__________________
Weakness is sickness
Byron M is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 17:18   #4
Quote:
Byron M kaže: Pogledaj post
u toj dobi bi več trebao imati klipove na jutjubu i biti 'highly rated youngster'


drži se knjige brate


Preporuči neku prikladnu za uvodničarove godine
Zlajoa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 19:11   #5
S obzirom da besposleni sesnaestogodisnjaci obicno zavrse na forumu trolajuci o meskeunklubu i ostale pizdarije, uhvati se ti nogometa sinko, svjezi zrak, puna pluca i pokoja modrica, sve je to bolje od tipkanja pizdarija na kompu u gluho doba noci. Ako mi ne vjerujes pogledaj Bajrona, nedo ti bog da tako zavrsis.
__________________
Not my problem.
Carlos is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 20:07   #6
Ima dosta svjetskih nogometaša koji su počeli kasnije igrati, ako si sportski tip, voliš trčati i imaš imalo smisla za loptu možeš negdje dogurati - s tim da si psihički stabilan.
Griffs is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 22:39   #7
Ako je volja jaka, i ako imas karakter, nije kasno. Ima jedna narodna izreka koja kaze, nije kasno ako je sretno. Znaci, jos uvijek je dosta toga u tvojim rukama ili nogama. I samo naprijed!
djordje5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 23:22   #8
Quote:
Carlos kaže: Pogledaj post
S obzirom da besposleni sesnaestogodisnjaci obicno zavrse na forumu trolajuci o meskeunklubu i ostale pizdarije, uhvati se ti nogometa sinko, svjezi zrak, puna pluca i pokoja modrica, sve je to bolje od tipkanja pizdarija na kompu u gluho doba noci. Ako mi ne vjerujes pogledaj Bajrona, nedo ti bog da tako zavrsis.
reče forumski Adam, metuzalem čiji je nick stariji od večine djece koju tobože bez milosti šamara po forumu
__________________
Weakness is sickness
Byron M is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 01:08   #9
Quote:
Byron M kaže: Pogledaj post
reče forumski Adam, metuzalem čiji je nick stariji od večine djece koju tobože bez milosti šamara po forumu
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 02:02   #10
Carlos vam je inače prijatelj od Josipa Katalenića. Sad ne znam jel bivši ili
Ktiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 15:07   #11
Quote:
Griffs kaže: Pogledaj post
Ima dosta svjetskih nogometaša koji su počeli kasnije igrati, ako si sportski tip, voliš trčati i imaš imalo smisla za loptu možeš negdje dogurati - s tim da si psihički stabilan.


Mozda koji su postali profici, ali ne da su sa 16 poceli napucati balun.
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 15:55   #12
ovo sam si misil reć al se nisam usudil dok nisam naša sumišljenika

https://www.quora.com/How-old-is-too...-soccer-player
If your born with Messi skills you can start at 18 and still make it.
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 15:56   #13
Je li kasno početi trenirati nogomet u 16. godini?

Quote:
babunovich kaže: Pogledaj post
ovo sam si misil reć al se nisam usudil dok nisam naša sumišljenika



https://www.quora.com/How-old-is-too...-soccer-player

If your born with Messi skills you can start at 18 and still make it.


Nema šanse, nije ni njemu ni nikome drugome isključivo sirovi talent bio dovoljan
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 17:24   #14
Batistuta je počeo trenirati s 18, a Drogba je s 19 došao studirati računovodstvo u Francusku i nogometom se počeo baviti iz zajebancije.

Nije ti kasno, pogotovo ako si atletski talent i imaš tehniku, ali općenito i da si trenirao od 6. godine jako jako malo njih se probije.
__________________
Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
Ank.Skywalker is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 14:10   #15
Quote:
Ank.Skywalker kaže: Pogledaj post
Batistuta je počeo trenirati s 18, a Drogba je s 19 došao studirati računovodstvo u Francusku i nogometom se počeo baviti iz zajebancije.

Nije ti kasno, pogotovo ako si atletski talent i imaš tehniku, ali općenito i da si trenirao od 6. godine jako jako malo njih se probije.
Jako malo ih se probije oni koji treniraju nogomet od 6 godine??
Pa o cemu ti pricas. Jako malo koji su trenirali sa 6, da su postali i profici? Ako o tome pricas, onda ok. Zato sto svaka budala sa, bar jednom nogom, dodje na nekakav nogometni trening.

A ako usporedjujes decki koji su poceli igrati sa 6 i oni sa 16 i velis da je veci omjer profica onih koji sa 16 poceli igrati, onda samo jedan od mene.

I primjeri su vam uvijek vrh. Procitate krivu triviju ili je krivo protumacite.

Drogba:
Quote:
In 1991, his parents also travelled to France; first to Vannes and then, in 1993, setting in Antony in the Paris suburbs, at which point the 15-year-old Drogba returned to live with them and his siblings.[20] It was here that he began playing team football more frequently, joining a local youth side. Drogba then joined the semi-professional club Levallois, gaining a reputation as a prolific scorer in the youth team and impressing the coach with his professional attitude. His performances earned him a place in the senior squad but despite scoring in his debut, the 18-year-old Ivorian failed to make an impression on Jacques Loncar, the first team coach.
S tim da ne pise, da li je trenirao ili ne u africi, sto vjerojatno je.

Batistuta:
Quote:
Batistuta signed professional forms with Newell's Old Boys, whose manager was Marcelo Bielsa,
1988 godine, a covjek je rodjend 1969, pa , eto izracunaj.
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 15:27   #16
Quote:
Ank.Skywalker kaže: Pogledaj post
Batistuta je počeo trenirati s 18, a Drogba je s 19 došao studirati računovodstvo u Francusku i nogometom se počeo baviti iz zajebancije.

Nije ti kasno, pogotovo ako si atletski talent i imaš tehniku, ali općenito i da si trenirao od 6. godine jako jako malo njih se probije.
Di si ti to vidio da je Drogba s 19 dosao studiratu u Francusku i poceo se baviti iz zajebancije nogometom? Kakve ti argumente tu dajes decku, Drogba igra nogomet od svoje 9-te godine u Abbevillu, sa 17 je vec bio velika nada nogometa u Le Mansu.

Slusaj decko, nogomet je sustavna igra koja se od pocetka uci, pocni ti trenirati, ako imas smisla, ako si agilan i atleta neke ces stvari moci nadoknaditi, ali nemoj imati prevelika ocekivanja, jer sa 16 godina bio ti talent ili ne trebas vec imati dobru skolu nogometa za neka veca ocekivanja ili ti bilo kakva nogometna ocekivanja. Mozda si jedan od onih rijetkih, a mozda i nisi, moj savjet ti je da igras i uzivas, ne opterecuj se nicim, bitno je da se zabavljas, ozbiljan nogomet je 98% za tebe vec promaseni vlak.
stulejmani is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 17:20   #17
Ovaj Acosty koji je sad u Rijeci je počeo za pravo igrati nogomet sa 16.
I to je kod njega itekako vidljivo po apsolutno svemu.
Drogba i ekipa mi se čine više kao neki mitovi, ali Acosty je stvarno prošao kroz to.

Meni je osobno žao što se nisam bavio rukometom iz zajebancije. Znam neke dečke koji su se nogometom počeli baviti sa 20 i to im je najbolja stvar na svijetu. Vikendom zajebancija na terenu, zajebancija van terena, imaju plaćeno jelo, alkohol i tak. Na koncu im je to ljepše i bolje nek da trče okolo nasipa ko što ja radim.
Inžinjer ekonom is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 18:21   #18
Quote:
Ndreca kaže: Pogledaj post
Jako malo ih se probije oni koji treniraju nogomet od 6 godine??
Pa o cemu ti pricas. Jako malo koji su trenirali sa 6, da su postali i profici? Ako o tome pricas, onda ok. Zato sto svaka budala sa, bar jednom nogom, dodje na nekakav nogometni trening.

A ako usporedjujes decki koji su poceli igrati sa 6 i oni sa 16 i velis da je veci omjer profica onih koji sa 16 poceli igrati, onda samo jedan od mene.

I primjeri su vam uvijek vrh. Procitate krivu triviju ili je krivo protumacite.

Drogba:


S tim da ne pise, da li je trenirao ili ne u africi, sto vjerojatno je.

Batistuta:
1988 godine, a covjek je rodjend 1969, pa , eto izracunaj.
Ne kužim što je teško pročitat što sam napisao i čemu izvlačenje krivih zaključaka.

Rekao sam da se jako malo ljudi koji treniraju od 6. probije, a pri tome sam mislio da reći da jako malo njih napravi karijeru od koje mogu živjeti. I ne ulaze tu samo ''budale s lijevom nogom'', nego i stvarno talenti koji treniraju od 6. godine, igraju i za reprezentaciju u mlađim kategorijama dođu u razdoblje 15-16 godina, počnu izlaziti, piti, pušiti, s 19 zaigraju u trećoj ligi, s 21 u županijskoj, a s 23 u mirovinu.

Dakle da ga utješim sam mu htio reći - sve i da si počeo trenirati sa 6. godina 90 % je sigurno da ne bi uspio.

Nemam pojma odakle si izvukao to da sam htio reći kako je veći brojih onih koji počnu trenirati sa 16 od onih sa 6.

Što se tiče toga kad su Batistuta ili Drogba počeli trenirati sve ok, ja sam pročitao drugačije, ali nema veze.
__________________
Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
Ank.Skywalker is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 11:26   #19
Quote:
Ank.Skywalker kaže: Pogledaj post
Ne kužim što je teško pročitat što sam napisao i čemu izvlačenje krivih zaključaka.

Rekao sam da se jako malo ljudi koji treniraju od 6. probije, a pri tome sam mislio da reći da jako malo njih napravi karijeru od koje mogu živjeti. I ne ulaze tu samo ''budale s lijevom nogom'', nego i stvarno talenti koji treniraju od 6. godine, igraju i za reprezentaciju u mlađim kategorijama dođu u razdoblje 15-16 godina, počnu izlaziti, piti, pušiti, s 19 zaigraju u trećoj ligi, s 21 u županijskoj, a s 23 u mirovinu.

Dakle da ga utješim sam mu htio reći - sve i da si počeo trenirati sa 6. godina 90 % je sigurno da ne bi uspio.

Nemam pojma odakle si izvukao to da sam htio reći kako je veći brojih onih koji počnu trenirati sa 16 od onih sa 6.
Kaj, odakle sam izvukao?! Iz jebenog naslova teme i tvog posta. OK je tvoja teza (ako je istina da si to htio reci), no po tvom postu sam ja dobio totalni drugi dojam. Ispalo je maltene onako kao, ma joj 90% klinaca kaj sa 6 godina pocne trenirati ni ne uspije, znaci godine nisu bitne... A ustvari, uslov da uopce mozda mozes uspjeti je to da sa 6 godina krenes.

Babske price ostavite za nesto drugo, ovo je surova realnost.
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 07:35   #20
Evo jedno osobno iskustvo

Od 01.08.2008 - 28.02.2009.g. pio sam vlastiti urin zbog vrlo loše krvne slike.Prvih mjesec dana pio sam samo u jutro, prvi rano jutarnji urin između 3 i 4 sata u jutro.Nakon toga pio sam kada sam god bio u mogučnosti tijekom dana.Za 40 dana krvna slika fantastična,smanjio se apetit drastično te sam skinuo 11 kg.Opči dojam vitalnosti i izdržljivosti -testirao sam sam sebe - na temperaturi od preko 30 stupnjeva više od pet sati neprekidne košnje s kosilicom od 84 kg, samohodnom, bez kape u majici kratkih rukava i po povelikom brdu.Sa 51 godinom još uvijek igram nogomet i doista mi je bilo lako izdržati tekmu umor bi nestao skoro u potpunosti za najviše 24 sata,samo da napomenem da inače uopče na vježbam niti trčim.Odgovorno tvrdim da djeluje ali naravno treba biti dosljedan u primjeni kao i kod mnogih drugih prirodnih tvari koje nam mogu pomoči u očuvanju našeg zdravlja. Postoji više načina korištenja urina a sve se to može saznati iz knjiga o urinoterapiji.

Pozdrav
Ratic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:17.