Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Kriptovalute

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2017., 11:18   #10241
Quote:
shaw81 kaže: Pogledaj post
Fulao si ceo futbal. Uopce nije fokus na minerima.
https://blog.dash.org/a-tale-of-two-...s-85b9fed25dd1


Sent from my MI 6 using Tapatalk
aha,sigurno je narasao bas sad kad se ne moze vise nista namajnat. ove blogove altcoina ne citam, jer tamo samo navlace ljude koji misle da ce ze obogatit kao inicijalni majneri. a za to je sada vec puno prekasno...

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
__________________
stacking satoshis
testing is offline  
Old 22.11.2017., 11:21   #10242
Quote:
shaw81 kaže: Pogledaj post
Dashevci su daleko od cigosa. Imaju najnapredniji dev team i po meni najbolju politiku razvoja. A dok btc krelci gledaju crvene i zelene dildose, vjeruju u nekog boga i vesele se nekoj zaradi od +/- 10% na tjednoj bazi, dashevci lete u stratosferu sa +5000% u godini dana.

Sent from my MI 6 using Tapatalk
i dash i btc su bili nekad 1$, pa sad racunaj tko je odletio vise. slazem se da je u ovom trenutku isplativo nesto uloziti i u altcoine, ali onaj tko holda btc malo duze, njemu je skroz svejedno koliko tisuca posto ide neki altcoin gore...

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
__________________
stacking satoshis
testing is offline  
Old 22.11.2017., 11:24   #10243
Quote:
testing123 kaže: Pogledaj post
aha,sigurno je narasao bas sad kad se ne moze vise nista namajnat. ove blogove altcoina ne citam, jer tamo samo navlace ljude koji misle da ce ze obogatit kao inicijalni majneri. a za to je sada vec puno prekasno...

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
Nije pre kasno za uloziti u dash, ne siri dezinformacije. Ima puno novih ljudi koji bas sada citaju ovaj forum jer im je Toni Milun i index.hr rekao da je su neki zaradili milijune na bitcoinu. A u biti dobra lova se dere na altovima tipa dash i bch a ne na rokotacini od bitcoina gdje se transfer novaca ceka po 24h a zamisao mu je bila suprotna.

Sent from my MI 6 using Tapatalk
__________________
TheBigLebowski "tvojim dragim bankama se lose pise"
shaw81 is offline  
Old 22.11.2017., 11:26   #10244
Quote:
testing123 kaže: Pogledaj post
i dash i btc su bili nekad 1$, pa sad racunaj tko je odletio vise. slazem se da je u ovom trenutku isplativo nesto uloziti i u altcoine, ali onaj tko holda btc malo duze, njemu je skroz svejedno koliko tisuca posto ide neki altcoin gore...

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
Koliki postotak ljudi holda btc neko duze vrijeme?

Sent from my MI 6 using Tapatalk
__________________
TheBigLebowski "tvojim dragim bankama se lose pise"
shaw81 is offline  
Old 22.11.2017., 11:29   #10245
Quote:
shaw81 kaže: Pogledaj post
Dashevci su daleko od cigosa. Imaju najnapredniji dev team i po meni najbolju politiku razvoja. A dok btc krelci gledaju crvene i zelene dildose, vjeruju u nekog boga i vesele se nekoj zaradi od +/- 10% na tjednoj bazi, dashevci lete u stratosferu sa +5000% u godini dana.

Sent from my MI 6 using Tapatalk
Moguće, nisam softveraš pa ne mogu to komentirat. Međutim tko koristi DASH? I ostale valute, mislim sad na ove koje su zamjena za novac, da ne ulazimo u ostale koje imaju neku drugu primjenu i nisu sredstvo plaćanja. Dakle postoji li neka statistika kolko se plaća sa BTC, LTC, DASH, XMR i sl. ??
hevi is offline  
Old 22.11.2017., 11:30   #10246
Quote:
shaw81 kaže: Pogledaj post
Koliki postotak ljudi holda btc neko duze vrijeme?

Sent from my MI 6 using Tapatalk
jako mali, isto kao i ovi sto holdaju dash prije 5000% skoka ako si jedan od tih, svaka ti cast

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
__________________
stacking satoshis
testing is offline  
Old 22.11.2017., 11:33   #10247
Quote:
hevi kaže: Pogledaj post
Moguće, nisam softveraš pa ne mogu to komentirat. Međutim tko koristi DASH? I ostale valute, mislim sad na ove koje su zamjena za novac, da ne ulazimo u ostale koje imaju neku drugu primjenu i nisu sredstvo plaćanja. Dakle postoji li neka statistika kolko se plaća sa BTC, LTC, DASH, XMR i sl. ??
Pa bolje je pitanje tko ce koristiti recimo btc za dnevne transakcije? Sta ces doci na kasu nekog ducana i cekati 8h da ti se prebace fundsi sa tvog walleta?

Sent from my MI 6 using Tapatalk
__________________
TheBigLebowski "tvojim dragim bankama se lose pise"
shaw81 is offline  
Old 22.11.2017., 11:34   #10248
Quote:
testing123 kaže: Pogledaj post
jako mali, isto kao i ovi sto holdaju dash prije 5000% skoka ako si jedan od tih, svaka ti cast

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
Nisam, kupio sam ga na 380 prije par dana

Sent from my MI 6 using Tapatalk
__________________
TheBigLebowski "tvojim dragim bankama se lose pise"
shaw81 is offline  
Old 22.11.2017., 11:35   #10249
Quote:
shaw81 kaže: Pogledaj post
Nije pre kasno za uloziti u dash, ne siri dezinformacije. Ima puno novih ljudi koji bas sada citaju ovaj forum jer im je Toni Milun i index.hr rekao da je su neki zaradili milijune na bitcoinu. A u biti dobra lova se dere na altovima tipa dash i bch a ne na rokotacini od bitcoina gdje se transfer novaca ceka po 24h a zamisao mu je bila suprotna.

Sent from my MI 6 using Tapatalk
ako trejdas onda u svakom slucaju...altcoini tomu i sluze da se dodje do sto jeftinijeg bitcoina. majneri isto. btc ce rijesit problem sa lightning networkom (iako sam prekjucer slao i otislo u prvom bloku). znaci ako si jak u trejdanju, onda ces zaradit tako i tako, nebitno o coinu, ali ako nisi, onda si hrana za ove koji znaju...

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
__________________
stacking satoshis
testing is offline  
Old 22.11.2017., 11:37   #10250
Quote:
testing123 kaže: Pogledaj post
ako trejdas onda u svakom slucaju...altcoini tomu i sluze da se dodje do sto jeftinijeg bitcoina. majneri isto. btc ce rijesit problem sa lightning networkom (iako sam prekjucer slao i otislo u prvom bloku). znaci ako si jak u trejdanju, onda ces zaradit tako i tako, nebitno o coinu, ali ako nisi, onda si hrana za ove koji znaju...

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
Daj neki konkretni update za lightning network, trazim vec danima po netu u nadi da cu dobiti neki eta i plan implementacije a sve sto nalazim su price jednake mojsiji koji je razdvojio more da zivotinje mogu preko. Tnx

Sent from my MI 6 using Tapatalk
__________________
TheBigLebowski "tvojim dragim bankama se lose pise"
shaw81 is offline  
Old 22.11.2017., 12:03   #10251
Quote:
shaw81 kaže: Pogledaj post
Daj neki konkretni update za lightning network, trazim vec danima po netu u nadi da cu dobiti neki eta i plan implementacije a sve sto nalazim su price jednake mojsiji koji je razdvojio more da zivotinje mogu preko. Tnx

Sent from my MI 6 using Tapatalk
Andreas M. Antonopoulos je nedavno rekao da se LN testiraju već dvije godine na testnetu.

Negdje drugdje sam čuo da su trenutačno na 60%.

Sada kada neće morati trošiti vrijeme na borbu protiv ostalih, očekujem da će se razvoj ubrzati.

Quote:
tronplayer kaže: Pogledaj post
Pridružujem se pohvalama. Da pišeš na engleskom, možda bi dobio global following
Hvala!

Novi blog je up.
__________________
Cryptobegin

Zadnje uređivanje Toranaga : 22.11.2017. at 12:16.
Toranaga is offline  
Old 22.11.2017., 12:30   #10252
Quote:
shaw81 kaže: Pogledaj post
Daj neki konkretni update za lightning network, trazim vec danima po netu u nadi da cu dobiti neki eta i plan implementacije a sve sto nalazim su price jednake mojsiji koji je razdvojio more da zivotinje mogu preko. Tnx

Sent from my MI 6 using Tapatalk
ja sam trazio, nisam nasao nista..
na kraju sam stavio google alert da mi javlja kada nesto novo nadje, ali sve vijesti su varijacija starih ili sl
Taroth is offline  
Old 22.11.2017., 12:39   #10253
Quote:
shaw81 kaže: Pogledaj post
Daj neki konkretni update za lightning network, trazim vec danima po netu u nadi da cu dobiti neki eta i plan implementacije a sve sto nalazim su price jednake mojsiji koji je razdvojio more da zivotinje mogu preko. Tnx

Sent from my MI 6 using Tapatalk
ja jedino kaj znam je kako radi i da je navodno na 60%, a sad kad ce. tu sam ko i ti. uglavnom danas planiram napraviti transakciju za cca 200$, pa javim koliki je bio fee i koliko je trebalo da sjedne.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
__________________
stacking satoshis
testing is offline  
Old 22.11.2017., 13:55   #10254
Quote:
Toranaga kaže: Pogledaj post

Sada kada neće morati trošiti vrijeme na borbu protiv ostalih, očekujem da će se razvoj ubrzati.

Nije to borba, to je zdrava konkurencija. A najgore im tek dolazi

Sent from my MI 6 using Tapatalk
__________________
TheBigLebowski "tvojim dragim bankama se lose pise"
shaw81 is offline  
Old 22.11.2017., 14:23   #10255
kako sam shvatio, Dash je spomenut na nekoj konferenciji, pa je onda nastao ovaj rally... nije li to pump&dump?
Taroth is offline  
Old 22.11.2017., 14:34   #10256
100 kriptovaluta opisano u najviše 4 riječi.

Zadnje uređivanje srletina : 22.11.2017. at 14:47.
srletina is offline  
Old 22.11.2017., 15:46   #10257
Quote:
Taroth kaže: Pogledaj post
kako sam shvatio, Dash je spomenut na nekoj konferenciji, pa je onda nastao ovaj rally... nije li to pump&dump?
Klasični pump&dump, traje već pola godine. Sad ce se sdumpat, samo sto nisu...

Sent from my MI 6 using Tapatalk
__________________
TheBigLebowski "tvojim dragim bankama se lose pise"
shaw81 is offline  
Old 22.11.2017., 15:58   #10258
Evo, ako se netko slucajno pita kako je bch opet skocio sa 1180-1380$ u pola sata...

https://bitinfocharts.com/bitcoin%20...xHsiWEmeYE8a7k

Sent from my MI 6 using Tapatalk
__________________
TheBigLebowski "tvojim dragim bankama se lose pise"
shaw81 is offline  
Old 22.11.2017., 16:48   #10259
Quote:
shaw81 kaže: Pogledaj post
Evo, ako se netko slucajno pita kako je bch opet skocio sa 1180-1380$ u pola sata...

https://bitinfocharts.com/bitcoin%20...xHsiWEmeYE8a7k

Sent from my MI 6 using Tapatalk
Ma jasno je to, pa svaki dan se napucavaju coini, ovo je još i sićušan skok u usporedbi sa valutama koje skaču(pumpaju ih) 50, 100 ili više % dnevno. Ovo i nije pump. Zasad.
hevi is offline  
Old 22.11.2017., 18:56   #10260
Ovo je tema za BTC, a ne za DASH. Hvala
Quorgyle is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:56.