Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2006., 16:33   #21
Bila sam samo jednom u Subwayu. Uzela sam CIJELI (jer mi pola nije dosta)sendvič (ono pecivo s parmezanom i origanom, pileća prsa, pizzaiola umak i crne i zelene masline) uz pepsi ak se dobro sjećam.
Bilo je jaaako fino, ali ne dovoljno fino da mi ne bude žao da za tu lovu nisam otišla par sto metara dalje na lignje sa žara i police od krumpira ili konkretnu pizzu ili do Mimice na dvije procije ribica i čašu crnjaka ili do prvog Konzuma po 10 deka pršuta, 10 deka Paškog sira i pol Kalničkog kruha

Hebeš, ak već tolko plaćam, radije ću pojest nekaj konkretno
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2006., 18:09   #22
meni to uopće ne opravdava cijenu. sendviči jesu fini, ali ništa turbo ekstra fino šta bi opravdalo 30 kn. kad sam prvi put išao tamo, očekivao sam doslovno savršenstvo za taj novac pa sam se jako razočarao. onda sam otišao drugi put misleći da mi prvi put nisu okusne bradavice baš radile dobro, pa sam se razočarao još više. apsolutno neisplativo.
Dijelim u svakom detalju mišljenje s Dorom K.
Old 01.04.2006., 18:37   #23
Quote:
verica kaže:
Ja ne jedem meso a ni sir pa za mene u Subwayu nema nekog izbora - svejedno, kako je moj muž davno u Japanu probao Subway sendviče i pričao mi bajke o njima, morala sam i ja probati nešto u Subwayu, pa sam si uzela sendvič samo s povrćem. Mogu vam reći da nije nešto
potvrdjujem.
Jimmy Jone's veggie club na whole wheat su bolji, ali i oni koriste mlijecne produkte.
Ti si vegan?
Old 01.04.2006., 21:57   #24
meni subway nis posebno

Odgovori s citatom
Old 01.04.2006., 22:25   #25
Quote:
Dora K kaže:
Bila sam samo jednom u Subwayu. Uzela sam CIJELI (jer mi pola nije dosta)sendvič (ono pecivo s parmezanom i origanom, pileća prsa, pizzaiola umak i crne i zelene masline) uz pepsi ak se dobro sjećam.
Bilo je jaaako fino, ali ne dovoljno fino da mi ne bude žao da za tu lovu nisam otišla par sto metara dalje na lignje sa žara i police od krumpira ili konkretnu pizzu ili do Mimice na dvije procije ribica i čašu crnjaka ili do prvog Konzuma po 10 deka pršuta, 10 deka Paškog sira i pol Kalničkog kruha

Hebeš, ak već tolko plaćam, radije ću pojest nekaj konkretno
Potpisujem
Za 40 kn možeš tolko toga boljeg maznut u gradu Recimo fine lazanje plus salata iz salad-bara u Din Donu
Ili otić u dućan i kupit namirnica da se i dečko i ja pošteno najedemo doma

U Subeayu sam jela jednom, onaj manji sendvič - neki plodovi mora s umakom, povrćem, čime već Nije bilo loše, ali nije da sam se nešto najela, niti je to najbolji sendvič koji sam probala
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2006., 23:39   #26
meni se svidja onaj terijaki sendvić; ali samo sam skupila foru, kupila terijaki i to radim doma.

preskup i premršav sendvić.
nije loše, a bome ni jako fino.
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2006., 23:42   #27
nisam probala

a cini mi se da i nechu
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2006., 18:51   #28
bijah valjda svega 1x ili 2x, ono, srednja zalost (barem tu u londonu). radije odem kod 'mog' talijana pa mi on fino slozi i jos dobijem 'ciao bella' spiku.
Old 02.04.2006., 19:56   #29
nisu losi, ali su preskupi za to sto nude.
Dustflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2006., 00:44   #30
Ja bio jednom. Ne planiram se vracat. Skupo je to za mene. Ali je dobro .

Dok je ixica u dzepu, kakav Subway.
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2006., 16:34   #31
pa sendvic sa piletinom (pola peciva) je 18 kuna, u pingvinu je 22 npr (ista velicina). nije toliko puno skupo.
Odgovori s citatom
Old 08.04.2006., 21:00   #32
Subway je jedan od onih lanaca koji nije uniformiran kao npr McDonalds. Pa svaki vlasnik stvarno jest vlasnik doticnog ducana, ali radi po principima lanca.

To prakticno znaci za nas koji jedemo: sendvic ce biti drugaciji ovisno gdje ga kupis. Jedan Subway u mom davnom susjedstvu je bio odlican, sa tonu povrca. Od onda nailazim na sve manje povrca, sve manje mesa.
Jedino je onaj prvi znao "trik" kako izrezati kruh u zdjelicu s poklopcem da moze uvaliti hrpu file, a da ne ispada van. Ovi svi drugi rezu kruh vodoravno, pa stede na fili ili da ustede ili da fila ne ispada dok jedes sendvic.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2006., 21:46   #33
Quote:
PrittPen kaže:
pa sendvic sa piletinom (pola peciva) je 18 kuna, u pingvinu je 22 npr (ista velicina). nije toliko puno skupo.
za jedan sendvič to je jako skupo. pardon, za pola sendviča.
Old 08.04.2006., 21:48   #34
Probala sam samo onaj veggie, povrće+sir+umak. Nije loše, a niti nešto posebno. S obzirom da jedem samo taj jedan, ne znam baš koliko sam uopće pozvana da kažem išta.

Moje je mišljenje da su preskupi. Imaju lošu dostavu (kod mene u uredu su se x puta bunili da nisu dobili što su naručili) i nije mi to sve skupa uopće nešto. Za usput, tu i tamo, ajde de, ali da imam želju češće konzumirat njihove sendivče, baš i nemam.
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2006., 22:04   #35
jednom sam jeo taj vegetarijanski, kad sam vidio da žena oće staviti samo 2 komada paradajza rekao sam joj "dede stavide još paradajza nemoj šparat!!"
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2006., 22:10   #36
Nisu rastrošni, stoji, iako se ne mogu sjetiti svih detalja, ali jedan sam upamtila.
Feferoni.
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 22:27   #37
Subway

Gdje je sad niknul novi Subway , posto vise nema onoga kod trga Jelačićevog ?? Jesu opet kojeg novog blizu trga otvorili jer nemam kam iti fino jest Dobro, tu jedem samo par puta godišnje i sviđa mi se. GDJE JE NESTAO?
weslose is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2007., 11:54   #38
Imaš na kraju pješačke zone u Tkalčićevoj..
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2007., 11:10   #39
To i mene zanima, ne kužim zašto su ih zatvorili, i taj u Gajevoj, i onaj kod Ciboninog tornja, super su poslovali, stalno je bila gužva i svi su bili zadovoljni. Mislio sam da se Subway potpuno povukao, al ostali su još ti u Tkalči, na Slavonskoj i u King Crossu.
wah is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2007., 11:13   #40
Quote:
wah kaže: Pogledaj post
onaj kod Ciboninog tornja
onaj kod cibone nije zatvoren, nego je premjesten - sad ti je unutar prolaza, blizu tramvajske stranice na Savskoj
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:44.