Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Pogledaj rezultate ankete: Tko je bolji?
Pele 233 37.28%
Maradona 392 62.72%
Glasovatelji: 625. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2008., 00:52   #81
vidim da je tema iz podruma došla oba su pederi
liedshow is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2008., 01:45   #82
svaki u svoje vrijeme dobar! ni jedan ni drugi ne bi bili ništa posebno da se u svojim najboljim godinama kroz vrijeme mogu recimo vratiti u današnji atomski nogomet!

zidane bi ih uništio
sly21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2008., 18:21   #83
RonaldoR9 bi ih uništio
Dr.Milkun is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2008., 18:25   #84
mali zeleni
__________________
"Fight and you may die. Run and you will live at least awhile. And dying in your bed many years from now,
would you be willing to trade all the days from this day to that for one chance, just one chance, to come back here as young men and tell our enemies that they may take our lives but they will never take our freedom!"
soulcrew is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2008., 22:51   #85
Pele je imao tehniku, "mekanu nogu", brzinu, šut, a Maradona se samo par puta nafiksao pa projurio ispremješajući obranu.
no, očito su opet narkošeme in čim on vodi, ili je to zato kaj je Maradona Istrian (kažu novine)
native is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2008., 23:32   #86
Quote:
soulcrew kaže: Pogledaj post
mali zeleni
Kaj tvoj k....?
Šalim se
__________________
Ofsajd je zakon!
Bornich is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2008., 09:52   #87
Quote:
bornich bad blue boy kaže: Pogledaj post
Kaj tvoj k....?
Šalim se
čitaj:volim Argentinu
Dr.Milkun is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2008., 19:30   #88
Pele
CF7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2008., 19:48   #89
definitivno Pele...
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 18:40   #90
maradona.uvik argentina isprid brazila
__________________
samo s tobom Šibeniče moj
exit12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 21:01   #91
mrzim pelea, ali ipak on...

samo zbog maradoninog dopingovanja...
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 23:17   #92
maradona!

prije bi stavio rukavinu u poll nego pelea
zecinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 10:12   #93
Quote:
Ono kaže: Pogledaj post
mrzim pelea, ali ipak on...

samo zbog maradoninog dopingovanja...
koji biseri...mislim da bi se trebala gledati igra na terenu,a ne što se radi izvan.inače brijem da bi sad bilo negdje 110-40 za maradonu.
__________________
'Problem je u našim duboko ukorijenjenim dinaroidnim kompleksima prema svemu što nije motika'
Passenger_57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 11:33   #94
Quote:
babarej kaže: Pogledaj post
Sad mene zanima jedna stvar.Kad ce se naci treci?Kad ce netko pitati:''tko je bolji: Maradona, Pele ili Ronaldo(Ronaldinho, Kaka, Zidane, Raul...).Kad ce se toj dvojici prikljuciti jos tko?Hoce li vise postojati igrac koji ce se toliko isticati od svih drugih?Da li je to u danasnjem nogometu moguce?Jer Ronaldinho je kao bio najbolji 2-3 godine.Isto tako i Zidane 3-4 godine.Ronaldo par godina.Ali nitko se ne istice kao sto se ovaj dvojac isticao
Evo ja sjedim i čekam da se netko pojavi. Ali ne, mislim da je stvar u tome da su ova dvojica "divinizirani" da ih nitko ne može dostići, ne u ovom vremenu, u ovim nogometnim i nenogometnim uvjetima. Danas top igrač nije samo igrač, on je prije svega celebrity. Evo, uzmite molim vas OI za primjer. Tamo su tisuće i tisuće sportaša, ljudi koji su obarali rekorde i rekorde, istinske legende u svojim sportovima, a nahrlili su na Ronaldinha čim se pojavio u selu. Baš jučer čitam kako igrači naprave oko njega krug kako bi ga zaštitili od ostalih sportaša i volontera koji traže fotku i autogram čim uđe u selo. Samo je prvi dan otišao u kantinu...i onda je sat vremena dijelio autograme, a svi njegovi su već jeli tako da ga je Dunga doslovce odvukao u sobu i od tada mu netko donosi hranu u sobu jer se uopće ne može "slobodno" kretati po selu. To ti je apsurd svega.
Danas igrači svakih par dana daju intervjue. Pa kolko su slikali C.Ronalda na moru ja sam komotno mogao kupiti album, dati tolke slike izraditi i poslati čovjeku da ima uspomenu s ljetovanja. Nekad ako si jednom mjesečno pričao s novinarom i to je bilo puno.
Danas postoje ekipe stručnjaka koji satima pročavaju kretanja top igrača, traže formulu kako ga zaustaviti. A tehnologija je toliko napredovala da se više nema što sakriti. Ma, i kada se odbace sva ta mjerenja koja se mogu vršiti računalom, već je i sama činjenica da postoji internet, da nema te utakmice koju ne možeš skinuti i pogledati, napredak u odnosu na Maradonino doba, a kamoli Peleovo doba.
I zašto se onda čudimo što nitko ne može opstati dulje na vrhu? Jednostavno spoj stresa jer te novinari stalno prate, sve defenzivnije orjentirana igra, tim stručnjaka koji proučavaju svaki tvoj pokret na terenu mora uzeti svoje. Ja sam još začuđen koliko je dugo Ronaldinho uspio biti broj jedan bez konkurencije. Jer evo, za Kaku to ne mogu reći jer nije ništa uspio u Seriji A, ali Ronaldinho je doslovce harao nogometom od 2003. do 2007. jer što je on činio protiv ekipa kao što su Real Madrid, Milan, Chelsea, Argentina teško da će netko ponoviti. Čovjek se jednostavno pojavio u svakoj velikoj utakmici. I bio nezaustavljiv za igračine kao što su Terry, Maldini, Nesta. Toliko odskakati od ostalih i toliko dugo u našem vremenu je velika stvar. Čak i pljesak Bernabea nas je malo vratio romantičnijem nogometu. Pa čak je i na poseban način izbacio Engleze sa SP-a kao nekad davno Maradona.
Ali jasno, nije trajao dovoljno dugo. Ali u ovim barbarskim uvjetima ja iskreno mislim da je izdržao i predugo. A čak još ima i šansu da se vrati.
Phronesis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 18:17   #95
teško je to uspoređivat jer je bila razlika u godinama pa tako i u nogometu,ali ajde reći ću i ja da je Maradona bolji.
__________________
Kada se kunem majkom možda lažem...ali kada kažem oca mi govorim istinu,majke mi!!!
Osječko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 18:53   #96
Quote:
Passenger_57 kaže: Pogledaj post
koji biseri...mislim da bi se trebala gledati igra na terenu,a ne što se radi izvan.inače brijem da bi sad bilo negdje 110-40 za maradonu.
biseri?
zašto ulazit u raspravu ako ništa ne znaš...


"Maradona was suspended for 15 months in 1991 after a failed doping test for cocaine in Italy, and then again for ephedrine during the 1994 World Cup in USA."
evidence

kokain
"It is both a stimulant of the central nervous system and an appetite suppressant."
klikni na stimulant i pogledaj malo

smatram da ti za efedrin ne moram pokaziva kakav učinak ima...to bi trebalo bit nekakvo opće znanje

znači dva puta je uhvaćen, a s obzirom da se na doping test ne ide svakih tjedan dana velike su šanse da je još masu puta igra pod dopingom...

iako mrzim pelea evo jedna njegova izjava za koju mu dam jer bi tako i trebalo bit
"Zbog čega bi Maradona bio iznimka kada su svim drugim sportašima koji su napravili i manje prekršaje od njega oduzimana odličja."

http://hr.nogonet.com/index.php?opti...4634&Itemid=43

Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 22:19   #97
hm,zanimljivo.ali svejedno sam skeptičan,da netko na kokainu može igrat cijelu utakmicu,što pretpostaljam da je maradona radio.i k tome,još ostati relativno normalan.
mislim da je to ipak daleko od dopinga kao takvog.
__________________
'Problem je u našim duboko ukorijenjenim dinaroidnim kompleksima prema svemu što nije motika'
Passenger_57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 22:25   #98
kokain te digne ka i svaki drugi stimulans...to šta ti sjebe glavu je druga stvar, a da bi ti je sjebalo treba ga dugo uzimat...

mislim, da nije tako nebi bia na listi zabranjenih sredstava
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 00:54   #99
Quote:
Phronesis kaže: Pogledaj post
...
sve to stoji,ali gdje ti je Ronaldo?
Dr.Milkun is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 02:52   #100
Quote:
Dr.Milkun kaže: Pogledaj post
sve to stoji,ali gdje ti je Ronaldo?
Ja još uvijek ne mogu prežaliti sve njegove ozljede...
Još mi je više žao kad čujem kako se o njemu priča kao da je u najmanju ruku cijelu karijeru proveo u nižim klubovima HNL. A čovjek je za moj pojam ravan Peleu i Maradoni.
Phronesis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:45.