Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2006., 12:56   #41
Quote:
Kurdy Malloy kaže:
Najžalosnija i je činjenica da je on najbolji žuti košarkaš u zadnjih 5-6 godina.I ne laprdaj o ljubavi prema klubu, jer mislin da neki forumaši, uključujući i mene puno više istinski vole taj klub nego velika većina igrača koji su igrali ili još uvik igraju za taj klub.
MA STA VI VOLITE?
NITI VOLITE SPLIT NITI VOLITE SPLITSKU KOSARKU...
NEMATE VI VEZE SA SPLITOM A BOGAMI NI SA SPLITSKOM KOSARKOM!!!
 
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 13:52   #42
Quote:
Vanjushka kaže:
Da, Buco je kriv za propast Hajduka, Ukic za propast Splita

I onda tu treba ozbiljno raspravljati
Ako ciljaš na mene griješiš, Buco mi je drag, a to da je Ukić kriv za propast Splita nisan napisa nigdi, niti smatran da je on i najmanje odgovoran za sranja koja se Splitu dešavaju.
__________________
Orao pao!!!
Kurdy Malloy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 13:57   #43
Quote:
white boy kaže:
MA STA VI VOLITE?
NITI VOLITE SPLIT NITI VOLITE SPLITSKU KOSARKU...
NEMATE VI VEZE SA SPLITOM A BOGAMI NI SA SPLITSKOM KOSARKOM!!!
Gosparu, razgovaraš sa fetivin Splićaninon, kojem je barba(ujak) igra 10-ak sezona u klubu, i bija u momčadi koja je izborila prvu ligu, a u zlatno doba bija predsjednik kluba.Aj ti lipo navijaj za svoj Jug, sad imaš i košarkaše u prvoj ligi, pa se tamo deri.
__________________
Orao pao!!!
Kurdy Malloy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 15:00   #44
Ne ciljam na tebe vec na... ma nije bitno

Bitno da mi imamo Giriceka i njegovu famoznu karijeru
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 15:10   #45
Quote:
Kurdy Malloy kaže:
Gosparu, razgovaraš sa fetivin Splićaninon, kojem je barba(ujak) igra 10-ak sezona u klubu, i bija u momčadi koja je izborila prvu ligu, a u zlatno doba bija predsjednik kluba.Aj ti lipo navijaj za svoj Jug, sad imaš i košarkaše u prvoj ligi, pa se tamo deri.
a jeben si ti splicanin...pa zivis u zg
meni je stara fetiva splicanka rođena u varosu...
ako si fetivi splicanin-svaka cast bez obzira sto se neslazemo...
malo nas je ostalo...
ja ko polu-pravi splicanin vjerujem da vise volim taj grad i njegove manire nego 75% ljudi koji u splitu zive...meni je split ko i dubrovnik ako ne i vise...
jedino sto me u splitu smeta su vlaji koji su sa sobom doveli i svoje obicaje...
POZDRAV SVIM FETIVIM SPLICANIMA...
al jedno je sigurno...Ukic je igracina i tu cinjenicu mi niko ne moze pobit!
 
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 15:14   #46
i ne vjerujem da itko od vas uopce gleda kosarku kako treba...
ja sam tocno na Uskrs bio u zagrebu na utakmici gledo CEDEVITA-SPLIT CO...
iskreno, ne vjerujem da bi to itko od vas za Uskrs napravio, a sto se deranja tice ja cu se derat tamo gdje mi se dere i kad mi se dere!
 
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 16:09   #47
Quote:
white boy kaže:
i ne vjerujem da itko od vas uopce gleda kosarku kako treba...
ja sam tocno na Uskrs bio u zagrebu na utakmici gledo CEDEVITA-SPLIT CO...
iskreno, ne vjerujem da bi to itko od vas za Uskrs napravio, a sto se deranja tice ja cu se derat tamo gdje mi se dere i kad mi se dere!
1.Prosvitli nas.
2.Ma pravi si navijač.Ja to ne bi napravija ni na Uskrs, a ni na bilo koji drugi dan.
3.Možeš do prve pleske.

Aj živija ti meni, ne da mi se više.
__________________
Orao pao!!!
Kurdy Malloy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 16:34   #48
Nakon što je klupski menadžment Tau Ceramice u dogovoru s trenerom Velimirom Perasovićem doveo dvojicu igrača poziciji koju pokriva Roko Ukić, 22-godišnji Splićanin dobio je jasan signal. Valja tražiti novu sredinu...
Ukić je imao tešku sezonu u Tau Ceramici, sezonu u kojoj nije uspostavio najbolji kontakt sa svojim sugrađaninom i sunarodnjakom na klupi Velimirom Perasovićem. Iako se očekivalo da će baš dolaskom Perasovića za kormilo kluba iz Vitorije Ukić "eksplodirati", "Peras" je više vjerovao iskusnijim igračima na toj poziciji, posebno Argentincu Prigioniju.

Ovog ljeta, Tau Ceramica se na Ukićevom mjestu pojačala još dvojicom igrača, Slovencem Dragičem i Srbinom Rakočevićem. Bio je to jasan signal hrvatskom reprezentativcu da ga naredne sezone čeka još manje minuta na parketu.
Istog trena pojavio se u opticaju - Maccabi. Aktualni doprvak Europe ovog je ljeta sve svoje karte bacio na Hrvate, pa je uz produženje ugovora s Nikolom Vujčićem, za trenera doveden Neven Spahija. Sad su vrlo ozbiljno zagrizli i za Roka Ukića.

Dogovore li se Maccabi i Tau Ceramica oko odštete, Ukić će se preseliti kod svog bivšeg reprezentativnog izbornika i kapetana. Maccabi je već potjerao Williea Solomona, koji se prošle sezone loše uklopio u žutu momčad, a na poziciju razigravača vratio se Rokov vršnjak Yotam Halperin, s jednogodišnje posudbe u Olimpiji.

Treća opcija i jedini iskusniji igrač na ovoj poziciji, legenda kluba Derrick Sharp, zbog financija nije u idiličnim odnosima s Upravom. Problem za Maccabijev menadžment je i što bogati gazda Hapoela iz Jeruzalema jedva čeka preoteti nekog igrača Maccabiju, pa je 35-godišnjem Sharpu ponudio znatno bolje uvjete.
Hoće li se Neven Spahija odlučiti za dva prilično neiskusna razigravača, Halperina i Ukića? Teško, jer Maccabi zanima isključivo sadašnjost, pobjede, trofeji.

S druge strane, stanje na tržištu Spahiji ni ne nudi neke spektakularne opcije na toj poziciji, pa nije nerealno da jedan od najtalentiranijih hrvatskih igrača naredne sezone povede momčad Maccabija. Spahija i Maccabi su Ukiću svakako bolja opcija nego Perasović i Tau Ceramica.


Roko ako je pametan, maknuce se od djubreta sto dalje.
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 18:49   #49
Quote:
Kurdy Malloy kaže:
1.Prosvitli nas.
2.Ma pravi si navijač.Ja to ne bi napravija ni na Uskrs, a ni na bilo koji drugi dan.
3.Možeš do prve pleske.

Aj živija ti meni, ne da mi se više.
e pa kad u zg nisam dobio pestima onda je nigdje necu ni dobit!
 
Odgovori s citatom
Old 21.07.2006., 22:23   #50
Quote:
Vanjushka kaže:
Da, Buco je kriv za propast Hajduka, Ukic za propast Splita

I onda tu treba ozbiljno raspravljati
Buco je jedan od sudionika propasti Hajduka, a Ukić jedan od sudionika propasti Splita.

Glavni krivci za propast su oni koji su budućnost i rezultata kluba vezali uz ovu dvojicu i njima podredili sve.
Zbog Ukića su tjerali igrače iz kluba ...a ovaj im vratio debaklima protiv Igokee, Borca, -50 na Gripama protiv Olimpije i da ne nabrajam dalje.

E sada..zbog jednog takvog nazivati legendu Jugoplastike đubretom je fakat degutntno.
Kada Ukić bude 3 puta prvak Evrope onda i on možda postane đubre..do tada je gori od đubreta.
__________________
minirat Tunel Učku i poslati sve u PM
meat katie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2006., 23:56   #51
Quote:
meat katie kaže:
Buco je jedan od sudionika propasti Hajduka, a Ukić jedan od sudionika propasti Splita.

Glavni krivci za propast su oni koji su budućnost i rezultata kluba vezali uz ovu dvojicu i njima podredili sve.
Zbog Ukića su tjerali igrače iz kluba ...a ovaj im vratio debaklima protiv Igokee, Borca, -50 na Gripama protiv Olimpije i da ne nabrajam dalje.

E sada..zbog jednog takvog nazivati legendu Jugoplastike đubretom je fakat degutntno.
Kada Ukić bude 3 puta prvak Evrope onda i on možda postane đubre..do tada je gori od đubreta.
jao , dizes mi nerve!!!
neka ti bude jasno da je ukic jedini koji je valjao u propasti splita
 
Odgovori s citatom
Old 22.07.2006., 00:22   #52
Barcelona je dobila još jednog Hrvata u svojim redovima. Večeras je dogovor sa slavnim katalonskim klubom postigao hrvatski košarkaški reprezentativac Roko Ukić...

Roko Ukić proteklih je dana bio u pregovorima s Maccabijem iz Tel Aviva, no tijekom pregovora dogodio se veliki preobrat. 22-godišnji Splićanin dogovorio je sve s Barcelonom, u koju će preseliti iz Tau Ceramice.

Ukić će se tako pridružiti Mariju Kasunu, koji je nedavno potpisao ugovor s Barcelonom. Još postoje samo sitni detalji između dva kluba, no u principu je dogovor postignut i neugodnih iznenađenja ne bi trebalo biti.

Odšteta koju će Barca platiti Tau Ceramici je milijun dolara, a Roko bi već danas (subota) potpisati trogodišnji ugovor. Službeno predstavljanje javnosti i navijačima dogodit će se narednog tjedna.


Strasan promasaj od igraca.
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2006., 00:24   #53
Quote:
Vanjushka kaže:
Barcelona je dobila još jednog Hrvata u svojim redovima. Večeras je dogovor sa slavnim katalonskim klubom postigao hrvatski košarkaški reprezentativac Roko Ukić...

Roko Ukić proteklih je dana bio u pregovorima s Maccabijem iz Tel Aviva, no tijekom pregovora dogodio se veliki preobrat. 22-godišnji Splićanin dogovorio je sve s Barcelonom, u koju će preseliti iz Tau Ceramice.

Ukić će se tako pridružiti Mariju Kasunu, koji je nedavno potpisao ugovor s Barcelonom. Još postoje samo sitni detalji između dva kluba, no u principu je dogovor postignut i neugodnih iznenađenja ne bi trebalo biti.

Odšteta koju će Barca platiti Tau Ceramici je milijun dolara, a Roko bi već danas (subota) potpisati trogodišnji ugovor. Službeno predstavljanje javnosti i navijačima dogodit će se narednog tjedna.


Da da, samo citaj Boltone.
Leni
 
Odgovori s citatom
Old 22.07.2006., 00:26   #54
Promijeni moj kometar
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2006., 00:29   #55
 
Odgovori s citatom
Old 22.07.2006., 00:31   #56
Ma nista, salim se. Vidis da sam promijenio komentar u medjuvremenu
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2006., 00:34   #57
pa ne bih se bas slozio s tvojom promjenom , ali zato znam ko bi!!!
 
Odgovori s citatom
Old 22.07.2006., 20:19   #58
Da vidimo.

Basile
Vujanić
Lakovič
vjerojatno i Navarro
Ukić


Bravo Roko...sa 15 minuta na 5 minuta po utakmici.
Ode on u klub sa 4 beka koji su u svakom segmentu superiorni u odnosu na njega.


Ja ne znam čamu se ti raduješ Vanja?
Pa mali ide iz gorega u lošije za sebe. U TAU nije mogao pored Prigionija, a u Barceloni će uspjeti pored ovih gore.
Možeš mislit.
__________________
minirat Tunel Učku i poslati sve u PM
meat katie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2006., 20:23   #59
Quote:
white boy kaže:
jao , dizes mi nerve!!!
neka ti bude jasno da je ukic jedini koji je valjao u propasti splita
Boli me kita za tvoje nerve.

Samo se gnušam na tvoju i Vanjinu idolatriju prema balavcima čiji su tate i menadžeri plaćali novinare da pišu panegirike o njima kako bi tako napravili što više slijepaca poput tebe i Vanje.
__________________
minirat Tunel Učku i poslati sve u PM
meat katie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2006., 22:06   #60
svakako, placati ce ga 1.000.000 po sezoni da bi sjedio na klupi.

Daj se saberi, covjece. Pojesti ce te ta mrznja.

Ili se malo informiraj, Vujanic je OUT, Navarro najvjerovatnije ide OUT.
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:49.