Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2007., 10:19   #221
Quote:
Blue Racer kaže: Pogledaj post


Obavezno uzmite čarapice za bebu... meni je to bilo najsmješnije kupovati, onu najmanju veličinu
i one male kapice su preslatke.
__________________
... majke drže ruke svoje djece na trenutak, a njihova srca zauvijek....
sdbelanc is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 10:22   #222
Quote:
sdbelanc kaže: Pogledaj post
i one male kapice su preslatke.
E da, i to. Ja kupila jednu s pokrivalima za uha
Blue Racer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 10:24   #223
Inače hvala vam svima curke za ideje, puno znači, ovo nam je prvi susret sa trudnoćom u tako neposrednoj blizini pa dosta toga ni ne znamo, čitam malo po forumu, proučavam i poprilično sam isprepadan. A što se tiče frendice, to je dugogodišnja naša baš prava prijateljica na koju uvijek možemo računati, a i ona na nas. Inače ona sad muči se upisat 4. godinu, ima punu podršku roditelja i braće i sestara, i naravno prijatelja, svi se istinski veselimo, ali nažalost, otac djeteta, njezina ljubav, heh, pa ne sudjeluje u toj trudnoći, preveliki avanturist i još uvijek dječak, tako da mi na sve moguće načine pokušavamo mladoj trudnici uljepšati dane i pokazat joj da može računati na nas. Hvala vam trbuhićiii
edit--> nisam znao ovo za baby puder?? Koja je alternativa onda za to? Masne kremice ili...? Jer se sjećam bratića kako je bio mali i debeljuškasti, kao i svaka beba, pun preklopa na nogicama i rukicama, pa su ga uvijek dobro filali s puderom da mu se koža ne iritira [/QUOTE]

Jako lijepo od vas šta spremate iznenađenje za vašu prijateljicu, ideja vam je savršena i vjerujem da će biti oduševljena . Sreća njena šta ima tako dobre prijatelje koji joj pomažu da kroz sve to prođe sama, budući joj je dečko takav mulac. Pozdrav od mene
__________________
... majke drže ruke svoje djece na trenutak, a njihova srca zauvijek....
sdbelanc is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 10:32   #224
Quote:
neny26 kaže: Pogledaj post
da malo osvjezim temu....
kolegica s posla uskoro ce roditi drugo dijete - dakle, imaju sve vece stvari (kolica, krevetic, vrtic, prematalicu, hranilicu joj mi kupili za prvo dijete....). mi planiramo skupiti oko 1000-1500 kn za poklon, i svi bi htjeli da joj kupimo nesto vece, ali ona kaze da joj nista ne treba, jer ima sve. pitala sam ju sta bi htjela, sta joj treba - jos cekam odgovor. imate li vi kakvu ideju, a da nije lova?
bubašpara?
__________________
I,M i F ja sam na ovoj planeti da sretne Vas učinim......
Mijaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 10:36   #225
baš sam htjela napisat , bubašpara
iako se meni čini da ona baš želi lovu, možda joj treba, ako i dalje ne znate šta bi
svakako će joj trebat pelene i maramice za bebu, i ostale higijenske potrepštine
tu nečeš mašit, ja sam se radovala paketu pelena uvijek
__________________
što je moje moje je...a što nije bit će...
Leona is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 10:41   #226
puder zatvara pore, pa koža ne može disat
zato se ne preporuča, najbolja je pavlovićeva za te pregibiće i guzu
možeš i onu knjigu kao dnevnik rođenja, di će mama upisivati sve o bebi kad se
rodi, od kilaže do toga šta je dobio za koji ročkas, ima u knjižarama, ma jako je slatko
__________________
što je moje moje je...a što nije bit će...
Leona is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 10:42   #227
Quote:
neny26 kaže: Pogledaj post
da malo osvjezim temu....
kolegica s posla uskoro ce roditi drugo dijete - dakle, imaju sve vece stvari (kolica, krevetic, vrtic, prematalicu, hranilicu joj mi kupili za prvo dijete....). mi planiramo skupiti oko 1000-1500 kn za poklon, i svi bi htjeli da joj kupimo nesto vece, ali ona kaze da joj nista ne treba, jer ima sve. pitala sam ju sta bi htjela, sta joj treba - jos cekam odgovor. imate li vi kakvu ideju, a da nije lova?
budući ti je dala takav odgovor možda bolje da joj date novac i simbolično kupite jednu malu tuticu ili dekicu s imenom bebe-za uspomenu. Sigurno su se dosta istrošili i vjerujem da će oni naći na šta će potrošiti 1500kn
__________________
... majke drže ruke svoje djece na trenutak, a njihova srca zauvijek....
sdbelanc is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 10:52   #228
ma stvar je u tome da oni stvarno imaju love, nije da im treba. mislim, na kraju, ako ne dobijemo nikakvu dobru ideju, kupit cemo nesto od robice i dati lovu, ali to nam je zadnje. mi bismo htjeli nesto.....ne znam......
neny26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 11:38   #229
ja ne znam još niš o bebama jer mi je to još sve novo i nepoznato ali reći ću samo jedno: disleksičaru, zbilja je lijepo kad u životu čovjek ima ovakve prijatelje!!! svaka čast!
__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 12:26   #230
MEDEKI!!

Medeki i sve te male minijaturne stvarčice će ju oduševit i sva će se raspekmezit!


aj viš aj hed frends lajk ju!


Još jednom..odlična ideja!

Zadnje uređivanje putnica : 30.11.2007. at 17:51.
mala tirkizna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 12:42   #231
Mozda onu knjigu u koju se upisuju sve "prve" stvari koje je beba "napravila" tipa:
- narastao prvi zubic
- rekao/rekla mama
- pramen kose se zalijepi
- upoznala baku i dedu
- krstila se
- vozila se u kolicima
- kupala se...
moze se u nekim takvim knjigicama lijepiti i fotografije koje prate "dogadjaje".
avril is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 12:46   #232
mala dudica varalica
__________________
... majke drže ruke svoje djece na trenutak, a njihova srca zauvijek....
sdbelanc is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2007., 11:44   #233
Ma najbolji poklon su nočići, pa neka si mama i tata odluče što im treba i kako će ih potrošiti.

Ja ću svojoj kumici kupiti kolica (po mom izboru, ona samo hoće da boja bude unisex, a on da imaju malo veće kotače) i taakoo sam sretna zbog toga, jedva čekam da krenem u potragu za onim pravima i nije me briga koliko koštaju jer tu bebicu već sad volim do neba i natrag. Hi, hi...
maraleo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2007., 14:38   #234
ej bušice hvala vam puno, jako ste me razveselile svojim savjetima i idejama A to da ste blesaveee to stoji, no ja nigdje na internetu nisam naišao na toliko ljubavi i pozitivnosti po stranici, tako da ću definitivno frendici reći da se rega, njoj zaista dobro dođe svaka riječ podrške. (samo ću onda počet moljakat keksićku da zbriše moje postove ovdje da ne upropastim iznenađenje ) Ona je sad u drugom tromjesječju već, no zbog situacije kako se odvijala, bilo je to itekako mučno razdoblje, unatoč podršci obitelji i prijatelja, tako da je ona tek sad zaista istinski počela uživati u trudnoći
A draga i ja samo se manijakalno bacili u kupovanje svega minijaturnog na što naiđemo I danas sam došao na ideju, da zamolim prijateljicu fotografkinju, da nas usnimi na nekoj večeri, i našu trudnicu, onako neke lijepe, ugodne , umjetničke fotke, pa ih razvijemo na veće fomate da ima za uspomenu na svoju prvu trudnoću
Eto djeve bajne,javljat ću vam se dalje,a kad buduća mamica dođe na forum, pravit ćemo se svi skupa blesavi
__________________
You have to know the answer to this question! If you died right now, how would you feel about your life?

Zadnje uređivanje tough_cookie : 20.10.2007. at 23:21.
disleksicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2007., 14:46   #235
Quote:
disleksicar kaže: Pogledaj post
ej bušice hvala vam puno, jako ste me razveselile svojim savjetima i idejama A to da ste blesaveee to stoji, no ja nigdje na internetu nisam naišao na toliko ljubavi i pozitivnosti po stranici, tako da ću definitivno frendici reći da se rega, njoj zaista dobro dođe svaka riječ podrške. (samo ću onda počet moljakat keksićku da zbriše moje postove ovdje da ne upropastim iznenađenje ) Ona je sad u drugom tromjesječju već, no zbog situacije kako se odvijala, bilo je to itekako mučno razdoblje, unatoč podršci obitelji i prijatelja, tako da je ona tek sad zaista istinski počela uživati u trudnoći
A draga i ja samo se manijakalno bacili u kupovanje svega minijaturnog na što naiđemo I danas sam došao na ideju, da zamolim prijateljicu fotografkinju, da nas usnimi na nekoj večeri, i našu trudnicu, onako neke lijepe, ugodne , umjetničke fotke, pa ih razvijemo na veće fomate da ima za uspomenu na svoju prvu trudnoću
Eto djeve bajne,javljat ću vam se dalje,a kad buduća mamica dođe na forum, pravit ćemo se svi skupa blesavi


ej disleksičar, hoćeš li biti i moj prijatelj? pliz....
__________________
I,M i F ja sam na ovoj planeti da sretne Vas učinim......

Zadnje uređivanje tough_cookie : 20.10.2007. at 23:21.
Mijaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 12:57   #236
Dakle, dogovor je pao: preselili su se iz stana u kucu pa im za prvo dijete nije trebao baby alarm - tako da je rekla da moze to A onda cemo uz to jos nesto od robice i neku igrackicu i super! Hvala svima na pomoci!
neny26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 22:27   #237
recimo meni je jako lijepi poklon ona knjigica-radosnica u koju se biljeze bebina vaganja, lijepe slikice itd, zatim neka korisna didakticka igracka (plisanci su brezveze jer bebe ionako neznaju kaj bi sa njima)
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2007., 04:04   #238
Duda

Quote:
sdbelanc kaže: Pogledaj post
mala dudica varalica
Recimo ovu:
http://minishop.t-com.hr/bebuska/Pro...=25&pcurrpid=2
samo možda malo previše kunica za dudu!
__________________
Što želi propasti, treba pustiti da propadne.
Mag is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2007., 22:35   #239
Bit vam prijaaateeelj???? A ne,,nema šanse!!! Već vidim kako bi to završilo, morao bi štrikati dekice za vas Osim toga možete pojesti više od mene pa to dovodi u pitanje moju muškost
__________________
You have to know the answer to this question! If you died right now, how would you feel about your life?
disleksicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 10:41   #240
Smile Poklon za djevojčicu

Drage cure, žene, mame itd.... Ovako, od dečka malena mi danas slavi treći rođendan. Imam problem, ne znam šta da joj kupim? Ne želim joj kupit robicu, nego neku igračku... A ja ne znam sa čime se sada djeca te dobi vole igrati... Pa vas molim za pomoć ... Hvala, hvala
malenaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:38.