Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2009., 19:28   #61
a dosad je valjda i sam skužio
__________________
And I heard a voice in the midst of the four beasts
And I looked and behold, a pale horse
And his name that sat on him was Death... And Hell followed with him.
^Jack^ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 14:12   #62
zdravo ljudi...!
stanujem u naselju jelkovec sesvete, kakao su vam iskustvo s btneto-om.
Bettazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2009., 21:26   #63
Od kada su mi spojili bnet signal za radio mi se skoro pa izgubio, nemam sliku kamere sa ulaznih vrata . Ima li kakve pomoći?? Inače živim u zgradi i imam priključak u sobi za televiziju i radio. Prije mi je radio savršeno funkcionirao a sada imam smetnje.
slatkica555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2009., 21:49   #64
Korisnici B.net kabelske televizije u sljedećim tjednima mogu očekivati novi, ekskluzivni Sci-Fi program SyFy koji će se postupno lokalizirati na hrvatski jezik. Tijekom 24 sata bit će moguće gledanje sadržaja znanstveno-fantastičnog žanra, kao što je Star Trek.

Ovu informaciju, kao i još neke druge otkrio nam je Adrian Ježina, predsjednik uprave tvrtke B.net Hrvatska, na današnjoj press konferenciji na kojoj su obznanjeni poslovni rezultati za financijsku 2009. godinu. Financijska godina je završila 30. rujna ove godine, a poslovni rezultati pokazuju da je B.net ostvario 153,3 milijuna kuna prihoda, što je 10,5 posto više od 138,7 milijuna kuna koliko je bilo planirano i predviđeno na početku godine. To je 33,9 posto više u odnosu na prihode u poslovnoj godini 2008., koji su iznosili 114,5 milijuna kuna. U ukupnim prihodima poslovni korisnici sudjeluju s oko 15 %.

B.net ima 105.000 korisnika i doseg do 254.000 kućanstava (u Zagrebu oko 150.000), a signal do korisnika putuje optičkom mrežom, točnije koristi se hibridno-optičko-koaksijalna mreža. U sljedećih nekoliko mjeseci korisnici kabelske televizije mogu očekivati još novih programa te nove, interaktivne usluge kao što su video na zahtjev, usluge snimanja programa, catch up Tv i timeshift.

U tijeku je testni period Eurodocsis 3.0 koji omogućava prijenos podataka brzinom do 400 Mb/s u downloadu i 120 Mb/s u uploadu. Iz tog se razloga backbone mreža diže na brzinu od 10 Gb/s.

Što se tiče fiksne telefonije, korisnici najviše pri prelasku iz jedne mreže u drugu odabiru B.net, a tjedno između 400 i 500 korisnika prenese svoj telefonski broj iz neke druge mreže. Broj korisnika telefonskih priključaka u ukupnoj korisničkoj bazi B.neta sada čini udio od 23 posto, što je povećanje od 145 posto u odnosu na prošlu godinu. Korisnici 2D/3D paketa sada čine više od 30 posto ukupne korisničke baze, što je povećanje od 163 posto u odnosu na prošlu godinu.

Izvor: VidiLab
__________________
Gle krušku poslije kiše, ja dođem s pilom, i nema je više.
skokan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2009., 19:58   #65
SciFi, SciFi, SciiiFiii

To sam si najviše željela za Božiiić..

Dajem otkaz i ostajem doma zauvijek...

Samo mi ide na nerve titl.. ono ABCDitd.. Mislim, prebacim ja na srpski pa mi bar ne stoji abeceda u dnu ekrana, al dobro bi došao Rvacki.. nije da ne razmem kaj pričaju, nego sam poslovično nagluha pa moram napičiti telku do ibera, a susedi i nisu pretjerano oduševljeni Worfovim arlaukanjem u pol dva ujutro..
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2009., 20:01   #66
Dolazi valjda i AXN početkom godine
fortaleza is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2009., 20:05   #67
Quote:
fortaleza kaže: Pogledaj post
Dolazi valjda i AXN početkom godine
Slap me silly!

http://mojtv.hr/kanal/tv-program/112/axn.aspx#

Jooooo, što volem Bnet.. još da platim račun, voljeli bi i oni mene..
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2009., 18:03   #68
Quote:
fortaleza kaže: Pogledaj post
Dolazi valjda i AXN početkom godine
Hmmm...ne znam za AXN, ali bilo bi mi jaaaaako drago
__________________
Gle krušku poslije kiše, ja dođem s pilom, i nema je više.
skokan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 16:13   #69
Quote:
skokan kaže: Pogledaj post
Korisnici B.net kabelske televizije u sljedećim tjednima mogu očekivati novi, ekskluzivni Sci-Fi program SyFy koji će se postupno lokalizirati na hrvatski jezik. Tijekom 24 sata bit će moguće gledanje sadržaja znanstveno-fantastičnog žanra, kao što je Star Trek.

Izvor: VidiLab
Hi, Skokane, izgleda da si 'insider'. Da li ima nešto novog oko digitalnog receivera u B-netu za drugi TV?
sagittarius_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 21:42   #70
Pa, nisam insider, samo sam malo virnuo na njihovu službenu stranicu.
Ali ti možeš uzeti prijamnik zasebno za 30 kn mjesečno ili odmah platiti 800 kn.
Ja imam 3 tv-a tako da mi to predstavlja veoma veliki trošak. Nadam se da će nam oni podijeliti još prijamnika.
__________________
Gle krušku poslije kiše, ja dođem s pilom, i nema je više.
skokan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2009., 09:38   #71
Quote:
skokan kaže: Pogledaj post
Pa, nisam insider, samo sam malo virnuo na njihovu službenu stranicu.
Ali ti možeš uzeti prijamnik zasebno za 30 kn mjesečno ili odmah platiti 800 kn.
Ja imam 3 tv-a tako da mi to predstavlja veoma veliki trošak. Nadam se da će nam oni podijeliti još prijamnika.
Sorry na 'insinuaciji'. ;-) I hvala na odgovoru. Mislio sam da se nešto promijenilo, ali očito nije. Zasad gledam na drugom TV-u preko analognog signala, dok ga ne ukinu, a poslije ćemo razmišljati. Možda se nađe neki drugi operater sa boljom politikom. U nadi je spas.
sagittarius_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2009., 13:07   #72
Quote:
sagittarius_zg kaže: Pogledaj post
Sorry na 'insinuaciji'. ;-) I hvala na odgovoru. Mislio sam da se nešto promijenilo, ali očito nije. Zasad gledam na drugom TV-u preko analognog signala, dok ga ne ukinu, a poslije ćemo razmišljati. Možda se nađe neki drugi operater sa boljom politikom. U nadi je spas.
Neće ukinuti analogni signal još barem godinu dana. A onda će vjerovatno nuditi prijamnike po nekoj maloj cijeni za kupnju. Ili će mo morati izdvojiti još veću sumu za pretplatu
__________________
Gle krušku poslije kiše, ja dođem s pilom, i nema je više.
skokan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 15:48   #73
Ima li itko iskustva u novije vrijeme sa BT netom?
GRF is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 22:53   #74
Iskustva su vrlo dobra.U 3D paketu imaš internet ,TV,telefon.Prvih 60 minuta na razgovora je besplatno(svaki mjesec) dok se za ostale naplaćaju uspostava poziva.Internet imaš neograničen promet.Dok s TV imaš oko 40 kanala u osnovnom paketu dok su ostali prvih mjesec dana besplatni.
Sve ostalo i dali je kod vas dosupan pogledajte na www.bnet.hr
Flipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 09:29   #75
Krivo si shvatio. Pitam za BTnet, a ne Bnet.
Bnet bih uzeo bez razmišljanja, ali mi nažalost nije dostupan.
BTnet mi je proveden u zgradi pa me interesira kakva su iskustva sa njima.
GRF is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 10:32   #76
Quote:
GRF kaže: Pogledaj post
Krivo si shvatio. Pitam za BTnet, a ne Bnet.
Bnet bih uzeo bez razmišljanja, ali mi nažalost nije dostupan.
BTnet mi je proveden u zgradi pa me interesira kakva su iskustva sa njima.
Sorry Nisam znao da postoji BTnet
Flipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 15:50   #77
Bježi od tih klošara
ja tarzan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2010., 15:07   #78
Bnet kabelska - pitanje

Imam onu kabelsku od Bneta (33 programa) i to je samo žica provedena bez ikakvog recievera i sad me zanima kad počne ovo pebacivanje na digitalni signal hoću li ja izgubiti sve programe?

Pretpostavljam da hoću, ali me onda zanima dali ću ih dobiti nazad kad kupim taj digitalni reciever ili ne?
www2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2010., 19:14   #79
Quote:
www2 kaže: Pogledaj post
Imam onu kabelsku od Bneta (33 programa) i to je samo žica provedena bez ikakvog recievera i sad me zanima kad počne ovo pebacivanje na digitalni signal hoću li ja izgubiti sve programe?

Pretpostavljam da hoću, ali me onda zanima dali ću ih dobiti nazad kad kupim taj digitalni reciever ili ne?
Preko tog kabela ako spojiš digitalni sada će ti hvatati ht1,htv2,rtl,novu.
Ako si na području Zagreba ima vremena do 10.mjeseca
Flipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2010., 20:54   #80
Neće ti trebati prijamnik jer je to kabelska
Flipi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:26.