Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2017., 21:10   #2101
Hrana im nikad skuplja a još uvijek jeftinija nego ovdje.
Moji gastići su nekoć znali ovdje nakrcat auto špecerajem po povratku u Dojčland, sad već godinama ništa - kažu preskupo je ovdje.
Kupe dve-tri sitnice što nema unjih gore i to je to.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 11:07   #2102
__________________
eurosmijeh
€uro is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 11:08   #2103
__________________
eurosmijeh
€uro is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 15:13   #2104
__________________
eurosmijeh
€uro is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 13:20   #2105
__________________
eurosmijeh
€uro is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2018., 14:30   #2106
Danas dode u ducan i trazi kore za savijacu.dam joj i krece cudenje to su kore za strudlu?
Da.
Ali kod nas u minkenu su deblje.
E pa u hrvackoj su ovakve ak ti ne pase kupi si ih gore.tu ste dosli zahebavat i preseravat se.osobito ovi s dve njemacke penzije koji jedva krpaju kraj s krajem.
Vrhnje za kuhanje 3.99?! Majn got! Samo cekam da neko dozivi mozdani.

Zanima me i kak to mozes zivit 35 g.u dojcland a da ne znas beknut njemacki?
__________________
Kome se ne sviđam mora još poraditi na sebi.
Roly is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2018., 20:45   #2107
Jel moguće da je prošlo 10 godina od otvaranja teme? Time flies...

Što smo naučili u ovih 10 godina (kad je valjda još više ljudi otišlo van):

- frizure su novi zubi. for realz. znači svi čoporativno idu na frizure jer je kod najobičnijeg seoskog brijača u njemačkoj muško šišanje oko 20 eura. (i još te šiša turčin, što je naravno neoprostivo)

- bitno je samo da je hrvatska iskorijenila srbe i komuniste. doduše, jugoslavija je živa i zdrava i preselila se u offenbach obzirom da se ide susjedima na pravoslavni božić, slavu, bajram i ostalo. tako i tako svi živimo u istoj stambenoj jedinici pa zašto ne? pije se i jede za džabe.

- svi su užasnuti trendom nejedenja mesa. u njemačkoj sve niču vegetarijanski i veganski restorani i to je potpuno neprihatljivo. kako ćeš se najest od toga?

- "svi voze i kod vas ova skupa auta. ja nemam više novo ni skupo auto. ne treba mi, tako i tako svake godine izađe novi model. ma to ti ni švabo više ne kupuje često"

- "skini mi molim te XYZ torent. meni tamo dolazi inspekcija, znaš, ne smije se u njemačkoj to skidati, kršiš zakon"

- ponosno ističu činjenicu da djeca u školi uče hrvatski jer po zakonu moraju imati muteršprahe. problematično je samo kad ih stave u krivu grupu pa uče srpski ili bošnjački...
piacere_dfn is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2019., 11:34   #2108
Dobra stara izumiruća garda gastrabajtera. Šteta što su sada svi mladi otišli pa neće biti kućerina po pedeset katova sa betonskim lavovima na kapiji.
Alessio Rastani is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2019., 13:07   #2109
Cool Huso forever

https://youtu.be/bb6KcKaRjlc
Proxy1969 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2019., 15:59   #2110
Jeste primijetili nove gastarbajtere iz Irske? Počeli su dolaziti autima u Hrvatsku. Baš nisu nešto izdašni poput njemačkih, ovi dolaze s Fordovima i Toyotama, a znam jedne koji su s Dacijom putovali 5 dana u Hrvatsku. E sad to ne bi bilo ništa neobično da ne voze autocetom konstantno lijevom trakom. Jer tako se u Ajrland vozi, jel. :nuts: Sva sreća pa po državnim cestama ne voze (još) tako.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2019., 18:23   #2111
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
Jeste primijetili nove gastarbajtere iz Irske? Počeli su dolaziti autima u Hrvatsku. Baš nisu nešto izdašni poput njemačkih, ovi dolaze s Fordovima i Toyotama, a znam jedne koji su s Dacijom putovali 5 dana u Hrvatsku. E sad to ne bi bilo ništa neobično da ne voze autocetom konstantno lijevom trakom. Jer tako se u Ajrland vozi, jel. :nuts: Sva sreća pa po državnim cestama ne voze (još) tako.
vidio sam prvi auto sa irskim pločicama, crna dacia logan mcv.....

potpuno druga filozofija u odnosu na jugo-švabe
dk1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2019., 13:49   #2112
Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
vidio sam prvi auto sa irskim pločicama, crna dacia logan mcv.....
pa to onda negovori puno za irsku ako se sa Daciom vracaju kuci
da je barem mecka pa makar devesprvo godiste
Simunonuno is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2019., 16:04   #2113
Quote:
Simunonuno kaže: Pogledaj post
pa to onda negovori puno za irsku ako se sa Daciom vracaju kuci
da je barem mecka pa makar devesprvo godiste
A sta fali Daciji , Skodi ili Hyundaju npr??? Nisu svi seljackog razmisljanja da Yugosvaba ako nedojde sa Meckom ili Bemwyon, nije nista vredan i nije nista u belom svetu postigal!! Tako se gledalo na sirem Balkanu a i danas se gleda vidim, zalosno!!
Pablo Picasso is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2019., 16:23   #2114
Quote:
Pablo Picasso kaže: Pogledaj post
A sta fali Daciji , Skodi ili Hyundaju npr??? Nisu svi seljackog razmisljanja da Yugosvaba ako nedojde sa Meckom ili Bemwyon, nije nista vredan i nije nista u belom svetu postigal!! Tako se gledalo na sirem Balkanu a i danas se gleda vidim, zalosno!!
Kamen u glavi, kamen pod nogama i kameni Mercedes.
konjokradica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2019., 20:56   #2115
Quote:
Proxy1969 kaže: Pogledaj post
oplakah na ovo
najbolje kad mu "fuso" govori da tako vozi vec xy godina
Jo_Munja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2019., 09:31   #2116
Quote:
Pablo Picasso kaže: Pogledaj post
A sta fali Daciji , Skodi ili Hyundaju npr??? Nisu svi seljackog razmisljanja da Yugosvaba ako nedojde sa Meckom ili Bemwyon, nije nista vredan i nije nista u belom svetu postigal!! Tako se gledalo na sirem Balkanu a i danas se gleda vidim, zalosno!!
ne fali nista, i snjima mozes na cestu
Simunonuno is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2019., 10:00   #2117
Quote:
Pablo Picasso kaže: Pogledaj post
A sta fali Daciji , Skodi ili Hyundaju npr??? Nisu svi seljackog razmisljanja da Yugosvaba ako nedojde sa Meckom ili Bemwyon, nije nista vredan i nije nista u belom svetu postigal!! Tako se gledalo na sirem Balkanu a i danas se gleda vidim, zalosno!!
Dacia niti u kojem svemiru ne može ići u istu rečenicu sa Škodom i Hyundaijem jer se radi o rumunjskoj kanti na kotačima. Ako moraš iz Irske potegnut u Daciji, ne možeš me uvjeriti da si otišao na bolje.

Poslano sa mog EML-L29 koristeći Tapatalk
__________________
Koju posluku porati?
Đokamed is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2019., 11:15   #2118
Quote:
Đokamed kaže: Pogledaj post
Dacia niti u kojem svemiru ne može ići u istu rečenicu sa Škodom i Hyundaijem jer se radi o rumunjskoj kanti na kotačima. Ako moraš iz Irske potegnut u Daciji, ne možeš me uvjeriti da si otišao na bolje.

Poslano sa mog EML-L29 koristeći Tapatalk
fala bogu zato i odlaze van, kako bi tebe, autom kojim se vraćaju, uvjerili da im je bolje.
ujedno si dao i odgovor zašto se iz švabije uglavnom vraćaju sa klasom dvije preko mogućnosti, vraća se lesi da đoku uvjeri u prosperitet.
komunikaciju započinju sa de si đoko prdnem ti u oko, snimi mi dodatnu opremu.
ken li is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2019., 16:23   #2119
Vratio se nakon godinu dana arbajterski par s malom bebon iz Skandinavije u novom Audiu .

Prvo kurcenje i dizanje zivca komsiluku, par dana obilazenje kafana i prijatelja daveci sve oko sebe s buducom gradnjom apartmana na moru. Ostatak vremena auto parkiran u dvoristu, on veci dio vremena frlji narodnjake u njemu. I tako naredna tri tjedna.

Kasnije ih odrukalo da gore zive na socijali i porodiljnoj naknadi, njegovi starci (dugo arbajtisu gore) dali im lovu za rentanje auta kako bi se deca pokazala u domovini..

Oni nekadasnji arbajteri su amateri za ove danasnje
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2019., 13:09   #2120
Quote:
AndrejX kaže: Pogledaj post
Vratio se nakon godinu dana arbajterski par s malom bebon iz Skandinavije u novom Audiu .

Prvo kurcenje i dizanje zivca komsiluku, par dana obilazenje kafana i prijatelja daveci sve oko sebe s buducom gradnjom apartmana na moru. Ostatak vremena auto parkiran u dvoristu, on veci dio vremena frlji narodnjake u njemu. I tako naredna tri tjedna.

Kasnije ih odrukalo da gore zive na socijali i porodiljnoj naknadi, njegovi starci (dugo arbajtisu gore) dali im lovu za rentanje auta kako bi se deca pokazala u domovini..

Oni nekadasnji arbajteri su amateri za ove danasnje
a gle, svako kako moze i zeli. Ja sam prvo napravio kucu pa tek onda audija a sto se tice narodnjaka...pa time se lijecim kad mi padne secer.
necu valjda slusat djibonija ili onog mitraljeza.

ozbiljno sad, ljubomora je hebena stvar ali nebi ni ja mlatio masnom kobasicom gladnom coeku pred ocima
Simunonuno is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:45.