Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2008., 23:00   #1
Dokumentarni kanali (National Geographic, Discovery, Viasat..)

koje serije, dokumentarce volite pogledat na tim programima?

napišite kaj bi preporučili za pogledat; bacite neke komentare na serije koje pratite........ evo meni je npr. dobra serija dirty jobs; dobro ajd, nije uvijek dobra al to sve spasi odličan voditelj Mike Rowe koji je meni presmiješan.

Volim pogledat i serije tipa superveterinari i naravno nezaobilazne dokumentarce o lavovima i tigrovima o kojima valjda sad već sve znam, al su mi i dalje zanimljivi .
porš is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2008., 23:26   #2
Quote:
porš kaže: Pogledaj post
koje serije, dokumentarce volite pogledat na tim programima?

napišite kaj bi preporučili za pogledat; bacite neke komentare na serije koje pratite........ evo meni je npr. dobra serija dirty jobs; dobro ajd, nije uvijek dobra al to sve spasi odličan voditelj Mike Rowe koji je meni presmiješan.

Volim pogledat i serije tipa superveterinari i naravno nezaobilazne dokumentarce o lavovima i tigrovima o kojima valjda sad već sve znam, al su mi i dalje zanimljivi .
megagradjevine, je li to istina? i sekunde do katastrofe
volim pogledat i dokumentarce sa zivotinjama al toga na national geographicu nema bas puno, a na animal planet nemam bas obicaj okretat
castor8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2008., 23:42   #3
mythbusters
braniac
sve sa zivotinjama

i jednu englesku emisiju di bi nasli neku krntiju, kupili je, uredili i onda prodali
nemogu se sititi imena
__________________
If we hit that bullseye, the rest of the dominos will fall like a house of cards. Checkmate.
Sandokhan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2008., 03:05   #4
Gledam:
-Dirty Jobs by Mike Rowe, ono europsko izdanje sa Peterom Schmeichelom mi se ne svidja
-Ultimate survival (man vs wild) sa Bearom Grylsom
-Mythbusters
-Braniac
-Weaponology
-svi dokumentarci o morskim psima

Ne podnosim American Chopper jer su predosadni a i sve izgleda ko isti motor sa samo na drugu temu. Isto mrzim onu americku kad lik kupi neki stari zahrđali hot rod/muscle car pa ga restaurira i modernizira a na kraju proda na javnoj drazbi. Jednostavno mrzim tu seriju jer me vlasnik te radione zivcira, a i premalo se radi o autima nego non stop pozuruju izadu auta i zale se kak nemaju vremena. A najvise od svega zivciraju oni Indijci koji izrađuju svoje aute, uzmu neku krntiju odrezu pola pa naleme 3 tone metala i sloze neki wannabe auto.

@Sandokhan - ta britanska se zove Whealer Dealers
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2008., 12:45   #5
pogledo sam jednu tu epizodu ultimate survivora kad je gospon Bear u Zambiji jeo neke ličinke od koih je poslije dobio proljev pa se moro posrat na pol puta neke litice koja ide uz slap......, a on onak ozbiljno objašnjava kak se treba suzdržat jer bi izgubio puno vode ak ga potera prerano

uglavnom zanimljiva serija

nadam se da ću još koju epizodu ulovit

.... oke mi i ona nova The deadliest catch, ribari oni kaj love rakove; sam nisam baš skužil zakaj imaju ko neko vremensko ograničenje?
porš is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2008., 14:46   #6
Quote:
porš kaže: Pogledaj post
pogledo sam jednu tu epizodu ultimate survivora kad je gospon Bear u Zambiji jeo neke ličinke od koih je poslije dobio proljev pa se moro posrat na pol puta neke litice koja ide uz slap......, a on onak ozbiljno objašnjava kak se treba suzdržat jer bi izgubio puno vode ak ga potera prerano

uglavnom zanimljiva serija

nadam se da ću još koju epizodu ulovit

.... oke mi i ona nova The deadliest catch, ribari oni kaj love rakove; sam nisam baš skužil zakaj imaju ko neko vremensko ograničenje?
Mozda zato da ne izlove sve jer da mogu neograniceno u par godina bi sve opustosili. Taj posao koji rade mi se cini kao jedan od najtezih uopce, tezak je i fizicki i psihicki.
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 01:16   #7
kad ulovim maxtv kod cure, ovo se gleda od dokumentaraca:

How It's Made to bi mogao po cijele dane
Megagrađevine (zadnje šta sam vidio je kad je bilo o Rotterdamskoj luci)
na Travel Channelu o vinima... ustvari Travel Channel bilo šta
tu i tamo American Chopper
Mythbusters i Brainiac (premda sam čitao negdje da Brainiac namješta pokuse)
bilo kakva proizvodnja nečega
bilo kakva emisija gdje rade na autima, motorima itd.

one klasične dokumentarce sa životinjama ne gledam... ali mi je zato dobro bilo ono, mislim da su bili Dirty Jobs kad su prenosili zmije iz jednog kaveza u drugi... kakav posao, popiješ prvu jutarnju kavu i onda ideš čistit kavez sa jedno 30 čegrtuša
doktorinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 14:16   #8
Deadliest catch, najbolja serija na televiziji uopće..
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 12:30   #9
Pokusi u Brainiacu su mislim takvi da ih svatko od nas može raditi.
Od testiranja najboljeg ljeka protiv mamurluka, do toga jel ti vrijeme brže prolazi kada guliš krumpire ili kad igraš biljar sa zgodnom curom, preko onog testa sa percepcijom brzine u autu, do naravno pub science gdje frajer ispred tebe napravi pokus i naravno svevremenskog stavljanja stvari u mikrovalnu peć. Nema se tu šta namjestit, ali nije to point.
Ultimate Survival je sick! Bear lega raspori jak-a za 15 min i pojede sirovu jetru! SICK!
How It's Made odlično
Mythbusters
Dirty Jobs
Nova emisija Smash Lab
Sve u svemu najkvalitetniji program trenutno bilo gdje na našim kablovskim providerima
I ozbiljno da nema DC i NG, ja bi se ubio---
__________________
They say jump, you say how high? -You braindead...
Aaron_Turner is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 13:34   #10
Kako se zove ona emisija,mislim da je na Discovery,o ljudima s anomalijama?Mislim da je u jednoj epizodi bio čovjek drvo.
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 13:57   #11
MythBusters
How it's made
Animal cops
Wildlife SOS
Crocodile hunter - premda ga sad rijetko puštaju
° Daenerys ° is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 15:02   #12
Najvise gledam Animal Planet i Discovery Channel. Opcenito su mi najinteresantniji dokumentarci o zivotinjama, ali samo za nijansu.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 16:27   #13
Quote:
Aaron_Turner kaže: Pogledaj post
Pokusi u Brainiacu su mislim takvi da ih svatko od nas može raditi.
Od testiranja najboljeg ljeka protiv mamurluka, do toga jel ti vrijeme brže prolazi kada guliš krumpire ili kad igraš biljar sa zgodnom curom, preko onog testa sa percepcijom brzine u autu, do naravno pub science gdje frajer ispred tebe napravi pokus i naravno svevremenskog stavljanja stvari u mikrovalnu peć. Nema se tu šta namjestit, ali nije to point.
link

Nije ni bitno, ok je za pogledat.
doktorinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 16:31   #14
jel još uvijek ide brainiac?
__________________
POTPIS STOLJEĆA
M_and_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 22:47   #15
Deadliest catch,pa onda ovi sto prerađuju stare olupine od auta pa ih prodaju za bogatstvo,emisija o oružju,naznam kak se zove.sve u svemu ima dobrih emisija.
penzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 23:43   #16
Dirty Jobs with Mike Rowe
Deadliest Catch
Mythbusters
Maja32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 00:00   #17
Quote:
Kambe kaže: Pogledaj post
Gledam:

Ne podnosim American Chopper jer su predosadni a i sve izgleda ko isti motor sa samo na drugu temu. Isto mrzim onu americku kad lik kupi neki stari zahrđali hot rod/muscle car pa ga restaurira i modernizira a na kraju proda na javnoj drazbi. Jednostavno mrzim tu seriju jer me vlasnik te radione zivcira, a i premalo se radi o autima nego non stop pozuruju izadu auta i zale se kak nemaju vremena. A najvise od svega zivciraju oni Indijci koji izrađuju svoje aute, uzmu neku krntiju odrezu pola pa naleme 3 tone metala i sloze neki wannabe auto.

@Sandokhan - ta britanska se zove Whealer Dealers
tako je, Whealer Dealers
potpisujen ovo za American Chopper

takodjer na history tv ima dobrih dokumentaraca
__________________
If we hit that bullseye, the rest of the dominos will fall like a house of cards. Checkmate.
Sandokhan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 17:09   #18
najjači je Ultimate Survival ilitiga Man vs. Motel
__________________
And I heard a voice in the midst of the four beasts
And I looked and behold, a pale horse
And his name that sat on him was Death... And Hell followed with him.
^Jack^ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2008., 07:39   #19
Obavezno škicni Discovery travel & living...imaju sad od ovog tjedna odličnih novih serija a i novih epizoda starih...Ja volim kad ulovim pogledati Miami Ink, Body works, Grand design, Flip that house...
__________________
www.artmotiv.eu
Kikica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2008., 07:41   #20
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Kako se zove ona emisija,mislim da je na Discovery,o ljudima s anomalijama?Mislim da je u jednoj epizodi bio čovjek drvo.
My schoking story
__________________
www.artmotiv.eu
Kikica26 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:18.