Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2010., 16:38   #21
^ma misli se na 2011. vjerojatno su ovi na m portalu pogrišili... evo ti link čak in u naslovu stoji 2010... LOL. http://www.mportal.com.hr/Default.as...cat=44&id=4630
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 00:38   #22
Tipfeler, nije prvi put.
Ord Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 22:00   #23
Jedva čekam da krene RTL 2...mislim da će biti daleko bolji od Doma TV-a koji je uvrstio 2 x meksičke,tursku,talijansku i njemačku seriju od 13:00h do 18:00h a prije podne reprize istih (koje su sad na redu (kineske...???),a navečer film...

Volio bih da BIG BROTHER 6 ide na RTL-u 2...
nombre is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 22:43   #24
a kad če im proraditi njihova web stranica www.rtl2.hr (valjda bude ova)
nicky2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 22:47   #25
Quote:
nombre kaže: Pogledaj post
Volio bih da BIG BROTHER 6 ide na RTL-u 2...
To bi im taman dobro došlo da zadovolje zakon (minutažu) obavezne domaće/vlastite produkcije po danu.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 02:50   #26
e sad kolko je to domaca produkcija buduci da se snima u beogradu?
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 18:22   #27
Stigao je i promo video za RTL 2. Osobno mi je puno bolji od Doma TV-a i Ninine pjesme!

http://www.rtl.hr/rtl-2-video-10970

"Sada znam gdje pripadam, svaku noć i svaki dan"
RTL2 - SAMO ZABAVA!
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 18:40   #28
Da definitivno bolji promo... bas me zanima što su nam točno pripremili... vidim da domatv ima vec "program" a jedino sto bi moglo valjati je Opasna igra i Tudori (iz razlog što svi hvale, ja jebiga nisam jos stigao pogledati).... Ali bilo kako bilo, imati ce nesto zajedničko i s matičnim kucama, a to je očajni filmovi... Pozitivno ce biti sto cemo vjerojatno gledati serije u normalim terminima a ne da u 23h i kasnije pustaju serije tipa Lost ili 30 rock (televizijska posla) itd. (sto je karakteristično za NovuTV)...
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 18:43   #29
Ovo će bit sigurno bolje od Dome TV.... Sad samo treba čekat da krenu s emitiranjem...
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 19:01   #30
Da, definitivno će RTL 2 biti bolji jer je ipak Doma ženski kanal, koliko god se tu neki protivili. I sama Nova TV crew to priznaje... RTL 2 ima, ono, pet puta više najavljenih serija od Doma TV-a.
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 19:32   #31
Adriane puno hvala na videu...puno je bolji negoli od Doma TV,glazba sve živo čak i logo !!! Ovo je do jaja...glazba me podsjeća na onu našeg boy benda "Za nju" !!! RTL 2 BRAVO !!! Ipak se isplatilo čekati na Vašu reklamnu kampanju !!! DOMA TV žao mi je !!!
nombre is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 20:46   #32
Kao i u slučaju Dome TV, RTL 2 posudio je vizualni dizajn od "starijeg brata"...

Njemački RTL2: http://www.youtube.com/watch?v=NHmHj...eature=related
userNejm is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 20:50   #33
Fantastično. Naprosto sam oduševljen promom. Jedva čekam da krene RTL 2.
deni44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 20:53   #34
Nekako sam se nadao Gagi i LoveGame.
Al' i ovo je dobro. Ako se ne varam to pjevaju oni iz Kinokluba?
Blue Comet is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 20:55   #35
Nova je krenula prije sa najavon i sa ninon badrić sad su oni morali uzeti kinoklub kao odgvor novoj haha
zepina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 21:29   #36
Quote:
zepina kaže: Pogledaj post
Nova je krenula prije sa najavon i sa ninon badrić sad su oni morali uzeti kinoklub kao odgvor novoj haha
da... samo njihovo izgleda predobro i nemea veze što su uzeli promose sa njemačkog ˝brata˝ bilo bi još bolje da su ostavili broj 2 rimskim brojkama...
i da slobodno su mogli zavriti lady gagu... ono na njemačkom its fun je kod nas pretvoreno u samo zabava...
također, nadam se da onaj logo u desnom kutu nije konačan jer ima preoštre rubove.... isto tako i onaj natpis samo zabava ima preoštre rubove.

inače super su... i čini mi se da ću više gledati rtl dvojku naravno dok ne počnu reprizirati sve živo 465 puta...
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 21:52   #37
Ovo je logo RTL-a 2:

Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 22:22   #38
Rimska dvojka ljepše izgleda, ali moraju oni "pohrvatizirati".
Meni onaj logo u kuto izgleda kao elipsa, kao da je stisnut. Ne znam jel' to do mene ili je samo tako. xD
Također, natpis "samo zabava." su trebali staviti u onaj font u kojem je i u Njemačkoj, malo kvadratičistiji.
A za GaGu, tko zna, možda je i stave.
Blue Comet is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 22:27   #39
Quote:
Komet Blu kaže: Pogledaj post
Rimska dvojka ljepše izgleda, ali moraju oni "pohrvatizirati".
Meni onaj logo u kuto izgleda kao elipsa, kao da je stisnut. Ne znam jel' to do mene ili je samo tako. xD
Također, natpis "samo zabava." su trebali staviti u onaj font u kojem je i u Njemačkoj, malo kvadratičistiji.
A za GaGu, tko zna, možda je i stave.
fora sa elipsom je ta da je video produciran u formatu 16:9, a player na siteu im je u formatu 4:3 pa je zbog toga razvučeno i izgleda elipsasto (a interna konfiguracija playera im je postavljena u stilu [stretch:fit])...

To sam utvrdio tako da sam downloadao taj video i pogledao ga u normalnom playeru - i logo je okrugli, a video u formatu 16:9 što mi je drago, jer je naznaka da će RTL2 možda emitirati u 16:9 formatu...
userNejm is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 22:31   #40
Quote:
zepina kaže: Pogledaj post
Nova je krenula prije sa najavon i sa ninon badrić sad su oni morali uzeti kinoklub kao odgvor novoj haha
RTL kopira novu? Evo ti dokaza da nije tako.



Sramota je da takva televizija uopće ima koncesiju šta je počela izvoditi.
deni44 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:56.