Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Zatvorena tema

Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2013., 11:48   #41
dobra je glavna pjesma, znam je otprije
a i svida mi se serija, mogla bih je gledati. samo stvarno, sta je leviju s kosom
Belle Ballerina is offline  
Old 19.10.2013., 16:29   #42
oho, evo Papasita kod nas!
ja cu se potrudit gledat, odgledala sam prvih 10ak online a dalje mi je bila tlaka, al ovak na TVu svaki dan u istom terminu ... bit ce lakse navuc se. mislim, Will je tu, i Ximena je prekrasno celjade, to je otprilike to, unatoc jako dobroj postavi, ipak je to na kraju Mejia bučkuris, makar ovo malo sto sam ja pogledala
Old 19.10.2013., 20:59   #43
ahh ta kosa.. istina, loša perika, loša frizura (nama se sviđala više kad je bila mokra ).. al nadam se da nećete samo to gledat. budete se navikle.. iako će malo trebat vremena za to. do tad uživajte u Ximeni barem. ona je prelijepa tiijekom cijele serije
ima, budući da je to Mejia&Abud suradnja, rolajz, ubijsepliz trenutaka, ali ima i super stvari. no. tolko o tome. sve u svoje vrijeme

čekamo 28. 10.
Old 20.10.2013., 00:46   #44
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Malo sam pogledala treiler i još jedan veliki minus ove serije je glavna glumica,glumi ,ako se to može nazvat glumom,blago rečeno očajno.Žalosno je da je dovoljno biti Mis Univers pa da te unajme za neku seriju.Mislila sam gledat zbog Ivana Sancheza ali kad sam vidjela nju i Levija sa onom krepanom mačkom na glavi i oronulim izgledom razmislila sam još jednom.Ja mislim da bi Levy trebao investirati u jednu dobru okoločnu kremicu ili plastičnu operaciju da bi ponovno bio in,jer ne izgleda dobro a šteta,dobar je glumac.
žalosno je zaključke donosit nakon jednog proma...ja mislim da je pogazila većinu glumaca, pa čak i iz ove serije , koji se kao nazivaju glumcima il šta već

xime samo naprijed

jel se može koja slika postaviti?

Zadnje uređivanje uckvondy : 20.10.2013. at 00:51.
uckvondy is offline  
Old 20.10.2013., 00:58   #45
eheheh, kako se brani naša LT
hmm, @uckvondy- radije pričekaj da serija krene il stavi sliku s mise ili tako čega
Old 20.10.2013., 04:16   #46
dakle napoon Oluja dolazi i na naše male ekrane!! lijepo...drago mi je što se je Doma odlučila se za kupovanje novih sapunica!! pohvalno!! iako ja volim i stare..ali lijepo je kad se nešto emitira u Cro skoro pa paralelno s Mx!! naslovna pjesma me ja odmah osvojila i mjesecima ju slušam!! Ximena i Willy su mi prekrasni zajedno!!! kad god stignem bacit ću pogled na ovu telenovelu!!
Old 20.10.2013., 11:05   #47
Definitivno se staje u obranu nase prelijepe protagonistice i apsolutno potpisujem kolegicu od dva posta iznad. . I vec afirmiranim glumcima treba nekoliko epizoda da se uzive u lik i postignu svoju neku razinu pa tako i njoj. No ona je to savladala puno brze nego sto je itko ocekivao i definitivno je pravo osvjezenje na ekranima. Prelijepa, karizmaticna i ne moze joj se osporiti talent. Mislim ruku na srce da nema talenta i da nije pokazala nesto na castingu ne bi joj ni ljepota pomogla. Ovdje je to samo jos bio dodatan plus.

Ja sam prva bila skepticna oko nje i na sta ce to izgledati ali razuvjerila me polako vec u prvom a u potpunosti vec nakon pet epizoda. Kvaliteta se osjeti i na "razlici"" lika" u kasnijij fazi serije. O tome ovdje valjda ne smijemo ali moja ekipa s teme zna na sta mislim (M)

Sve u svemu Ximena je jedna od svjetlijih rekla bih cak i u top 3 najsvjetlije tocke ove serije i veliko pozitivno iznenadjenje.
Mi s teme smo se jednoglasno oko toga slozile a svi znamo da se tesko oko nwcega ovdje jednoglasno sloziti.
Nata-SilvaFan is offline  
Old 20.10.2013., 15:22   #48
već su napravili drugi promo.
Benjamin Vladić is offline  
Old 20.10.2013., 21:16   #49
Ja ću samo potpisati post mojih dragih kolegica @Nate i @uckvondy u pogledu Ximene

Amix @plavuša, baš mi drago što ćeš baciti pogleda na LT, novi članovi su uvijek dobrodošli

@Benjamin, nisam uopće vidjela drugi promo, baš su brzi. Valjda im dosadio prvi Moram pažljivo gledati

Evo nekoliko naših članaka koji najavljuju seriju :
Ipak se pripremite na "Oluju u srcu"!
http://telenovelehr.blogspot.com/201...ja-u-srcu.html

Najiščekivanija telenovela godine 'Oluja u srcu' uskoro na Doma TV
http://www.blog.hr/print/id/16317053...tvu-i-oyo.html

Ova najava me najviše nasmijala
Koja žena se ne bi našla u njegovom zagrljaju – i sama J.Lo je bila!
http://dnevnik.hr/showbuzz/celebrity...---307682.html

Zadnje uređivanje marimar : 20.10.2013. at 21:21.
marimar is offline  
Old 20.10.2013., 21:42   #50
Drugi promo za "Oluju u srcu": http://youtu.be/LIrqfkBonFQ
latinac is offline  
Old 20.10.2013., 22:20   #51
Quote:
latinac kaže: Pogledaj post
Hvala, sviđa mi se i promo 2
Old 20.10.2013., 22:25   #52
Lajkam drugi promo

i naravno potpisujem Natu i ostale moje curke s teme u vezi Ximene

Sonja kokoško moja istina bučkuriš je ali slatki a gorko se brzo zaboravi

amix @plavušo samo se ti nama javi željno te iščekujemo

Zadnje uređivanje pipa : 20.10.2013. at 23:02.
pipa is offline  
Old 20.10.2013., 23:19   #53
Book ekipa Nadam se da ima mjesta i za mene :P
Pogledala sam prvih 5. epizoda serije, i ugodno sam iznenađena, redovno vas pratim na temi LT/spoileri
Jedva čekam da krene na TV-U
Baš dobro za one koji su završili s gledanjem na netu, ponovno mogu sve ispočetka gledat, neće im bit žao, heeh
LMDV-fan is offline  
Old 20.10.2013., 23:32   #54
Dobro nam došla @LMDV-fan, naravno da ima mjesta i za tebe, štoviše, upadaj u našu malu barku Ma presretne smo jer ćemo seriju ponovno gledati iz početka i utvrditi gradivo, ali i isto tako nadoknaditi neke propuste
Old 20.10.2013., 23:34   #55
Quote:
LMDV-fan kaže: Pogledaj post
Book ekipa Nadam se da ima mjesta i za mene :P
Pogledala sam prvih 5. epizoda serije, i ugodno sam iznenađena, redovno vas pratim na temi LT/spoileri
Jedva čekam da krene na TV-U
Baš dobro za one koji su završili s gledanjem na netu, ponovno mogu sve ispočetka gledat, neće im bit žao, heeh
Naravno svi su dobrodošli

hvala što nas pratiš nadam se da si zadovoljna pročitanim

a ovo na kraju neće nam uopće biti ni žao ni teško
gledati sve ispočetka
pipa is offline  
Old 21.10.2013., 13:49   #56
Prva epka će biti dostupna danas u 16h na Oyo
ezel00 is offline  
Old 21.10.2013., 14:09   #57
Quote:
latinac kaže: Pogledaj post
super je. uragan emocija

Quote:
LMDV-fan kaže: Pogledaj post
Book ekipa : D Nadam se da ima mjesta i za mene : P
Pogledala sam prvih 5. epizoda serije, i ugodno sam iznenađena, redovno vas pratim na temi LT/spoileri : )
naravno, što više to bolje.. tripulacion raste
sigurno ti je zabavno s nama

Quote:
marimar kaže: Pogledaj post
Ma presretne smo jer ćemo seriju ponovno gledati iz početka i utvrditi gradivo, ali i isto tako nadoknaditi neke propuste : D
propuste?
Old 21.10.2013., 19:00   #58
Jedva čekam prvu epizodu!!!
Old 21.10.2013., 20:02   #59
upravo vidjeh drugi promo i na telki
Old 21.10.2013., 21:32   #60
Quote:
chandlerbing kaže: Pogledaj post
propuste? : zubo:
Aha. Nisam pratila baš sve epizode od početka do kraja; neke sam gledala na preskokce, a par njih sam i propustila (uglavnom zbog ograničenog broja gigabajta), dok sam u 90% slučajeva preskakala scene Yazmin/Lazaro (uglavnom zato što su dosadni). Ima se tu šta nadoknaditi i ovaj put nema preskakanja, gleda se sve i komentira se apsolutno sve

Quote:
upravo vidjeh drugi promo i na telki
Kasniš

Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Jedva čekam prvu epizodu!!! : cheer: :c heer:
Lijepo, lijepo...brzo će to

Zadnje uređivanje marimar : 21.10.2013. at 22:23.
marimar is offline  
Zatvorena tema

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:00.