Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Nekretnine

Nekretnine Vlasništvo, posjed, gruntovnica, porezi i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2016., 01:46   #1
Smile ULAGANJE U NEKRETNINU

Pozdrav svima!
imam par pitanja za sve dobre ljude koji su spremni pomoci savjetom i iskustvom
naime veoma sam mlad (23g) a prema svemu sudeci nasljedit cu neke novce, cca 300 000e za koje sigurno ne zelim da trunu u banci a jos manje ih zelim potrositi u nekom kratkom vremenskom roku..e sad, posto sam totalno zelen i u nekretnine se razumijem ko i u nuklearnu fiziku trebalo bi mi par savjeta kako te novce uloziti a da godisnje opet imam neki povrat od toga..kupnja stana, apartmani, izgradnja kuce za odmor na nekom mirnom mjestu, hostel...? vec danima trazim informacije i savjete po internetu ali nista konkretno nisam saznao i stojim na mrtvoj tocki pa bi bio veoma zahvalan nekome ko je spreman podjeliti savjet/iskustvo i uvelike mi pomoc u odabiru

Hvala!
AlfaLord is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2016., 08:55   #2
Uloži u neki grad na našem plavom Jadranu i rentaj. Na tvome mjestu, kupio bi neki stan (više stanova?) npr. u jezgri Zadra ili u njezinoj neposrednoj blizini i uredio za iznajmljivanje. Preseli se tamo i živi od toga.
Edit: uzmi si sa sobom nekog ovlaštenika da ti procjeni što i kako, jer kako si zelen lako ti mogu uvalit neku ušminkanu ruinu. Plus pripazi na papire.
mack1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:31.