Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2016., 10:26   #1
Muška košulja na ženi

Što mislite o muškoj košulji na ženi?
Biste li ju ikada obukli i zašto?
Ako biste u kojoj/kojim prigodama?
zlakraljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 10:36   #2
ja obozavam muske kosulje
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 10:41   #3
Quote:
zlakraljica kaže: Pogledaj post
Što mislite o muškoj košulji na ženi?
Biste li ju ikada obukli i zašto?
Ako biste u kojoj/kojim prigodama?
ako nadje dobar kroj koji joj dobro stoji, divno
obukla bih ju kao i bilo koji drugi odjevni predmet koji mi se svidi, sa zenskog, djecjeg ili muskog odjela.
u bilo kojim prigodama, ovisi kakva je kosulja i kako mi stoji. mogu ju zamisliti na traperice i tene, na fine hlace i stikle, na pencil suknju i stikle, zavezanu u struku na siroku strukiranu suknju, na shorts i japanke.... stvarno ovisi o boji, kroju, materijalu, kako mi stoji...
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 20:18   #4
Meni su muške košulje na ženama totalno seksi i čak sam jednu muževu košulju potpuno prisvojila, a nosim ju u dnevnim i večernjim varijantama. Neke moje košulje, doduše kupljene na ženskom odjelu, su također 'muževnijeg' kroja, tj. nestrukirane i u njima se uvijek super osjećam. Ima mi nešto neodoljivo u 'muškoj' odjeći na ženama, pogotovo kad žena to zna nositi.
Košulje nosim najčešće na skinny traperice i broguesice po danu ili štikle ako je takva prigoda, a ljeti na kratke hlače i niske sandale. Neke nosim i na suknje. Uglavnom, idu na skoro sve.

Prva asocijacija na seksi ženu u muškoj košulji mi je Sharon Stone na Oscarima 1998. Odjenula je muževu Gap košulju i Vera Wang ljubičastu satensku dugu suknju. Pomela je sve tamo .
makyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 21:36   #5
Po cemu je to na Sharon Stone muska kosulja? Mogla je bit i zenska.
Ja sam ovo pitanje shvatila doslovno i onda kazem ne, jer su muske kosulje prevelike, obicno imaju malo krutu kragnu i od prekrutog materijala da bi funkcionirale tako prevelike.

Ako je i prave velicine tj. ako je to klasicna jednostavna zenska kosulja, nisam obozavatelj na sebi, nisam tip kojem to osobito dobro stoji.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 21:56   #6
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Po cemu je to na Sharon Stone muska kosulja? Mogla je bit i zenska.
Zato jer je to doslovno bila košulja njenog muža, samo ju je uvukla u suknju, podvrnula rukave i otkopčala par botuna pa izgleda ženstvenije.

Pod 'muška košulja' ja zamišljam nestrukiranu košulju, širih rukava i kroja, koja može biti sa muškog odjela ili pak ženskog, ali ne bi bilo čudno vidjeti ni da je muškarac odjene.
Ta košulja koju sam prisvojila od muža je baš pravo muška, dosta je široka i ima kruti ovratnik, ali da se isfurati. Dobro, ja inače oduvijek volim košulje i pola srednje škole sam provela u očevim košuljama iz mladosti.
makyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 22:07   #7
O muškim košuljama sve najbolje
Jako ih volim, često posuđujem iz ormara svoje lošije polovice, a nedavno mi je on baš poklonio jednu, odnosno kupio nam je iste, samo u drugim bojama. Imam široka ramena, pa mi često odgovaraju veći muški krojevi. Kad sam bila mlađa (i sitnija) vjerojatno su mi bolje stajale, ali ne odustajem

Što se materijala tiče, istina, neke su krute i pomalo neugodne, ali isto mi je i sa ženskim košuljama - zato najradije biram lanene, od mekog pamuka ili mješavine sa svilom, bilo da su muške ili ženske.
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2016., 02:02   #8
Quote:
makyca kaže: Pogledaj post
Ima mi nešto neodoljivo u 'muškoj' odjeći na ženama, pogotovo kad žena to zna nositi.
daa..
kada se radi o odličnom nošenju muške odjeće od strane žene, uvijek mi prva napamet padne cissy
sjećam se da kada sam gledala you rang m'lord, čekala bi cissy da vidim kaj ima obučeno i kako to dobro nosi..

što se teme tiče, da, opušteno i oversize seksi za po doma, za van bi ipak da je to ljepše ukomponirano, u suknju ili kako je već spomenuto, zavezanu u struku i slično..
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2016., 12:23   #9
Meni nema nista bolje od muskih kosulja na zenama ili barem kosulja muskog kroja, obozavam ih nositi i obozavam ih i vidjeti na drugima.
marina_sb_zd is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2016., 15:21   #10
Quote:
makyca kaže: Pogledaj post
Prva asocijacija na seksi ženu u muškoj košulji mi je Sharon Stone na Oscarima 1998. Odjenula je muževu Gap košulju i Vera Wang ljubičastu satensku dugu suknju. Pomela je sve tamo .
Košulja na njoj je presavršena ali isto tako suknja je živi horor

Prije nešto manje od godinu dana sam "posudila" iz ormara svoga dragog klasičnu bijelu mušku košulju (malo tvrđa kragna i manžete) i često ju znam nositi po kući ,a i ponekad se "počastim" pa ju odjenem za van ili pak za posao u kombinaciji sa pencil suknjom visokog struka,ili ženstvenim hlačama,također,visokog struka... No,najviše ju volim nositi po kući.
zlakraljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 17:52   #11
Ja imam ideju da na svadbu gdje smo kumovi obucem dugacku suknju i bijelu kosulju. S obzirom na to da mi se zenske bas ne svidaju, odnosno ne stoje kak si ja zamisljam, namjeravam baciti oko na muske. Kak vam se to cini? I imate kakav savjet na sto pripaziti, npr tip kragne i to? Gdje uopce kupiti da bude neka finija, laganija? Uopce se ne kuzim u musku robu :/
njanja6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2016., 12:12   #12
Quote:
njanja6 kaže: Pogledaj post
Ja imam ideju da na svadbu gdje smo kumovi obucem dugacku suknju i bijelu kosulju. S obzirom na to da mi se zenske bas ne svidaju, odnosno ne stoje kak si ja zamisljam, namjeravam baciti oko na muske. Kak vam se to cini? I imate kakav savjet na sto pripaziti, npr tip kragne i to? Gdje uopce kupiti da bude neka finija, laganija? Uopce se ne kuzim u musku robu :/
Ideja ti uopće nije loša. Sviđa mi se,premda ja to osobno najvjerojatnije ne bih napravila,mah,možda i bih,tko zna.

Moj prijedlog ti je na klasičnu bijelu mušku košulju (sa tvrđim manžetnama i kragnom. I traži košulju sa višom kragnom.) staviš crnu suknju do koljena visokog struka,ili tamnoplavu. I štikle sa petom NE manjom od 10 cm. Eventualno neki decentni nakit. (ja osobno na tu kombinaciju ne bih ništa stavljala,možda,možda neke fine decentne naušnice.) Mala pismo torbica. I to je to!

A što se tiče toga gdje kupiti košulju. Orljava,najpouzdanija ti je. Imaju sve modele,slim,fit,regular zaista sve. Boja mali milion. A i klasičnu bijelu mušku košulju ćeš,budimo iskrene,najprije pronaći u Orljavi. Po meni ti je bolja pamučna,nego svilena. Svilenih u Orljavi nema,a da ju i pronađeš negdje drugdje (govorim,naravno,o muškoj košulji) biti će mnogo,mnogo skuplja nego ova "obična". Vjeruj mi,znam što govorim.
Za dodatne upite slobodno se javi.
zlakraljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2016., 12:34   #13
Quote:
zlakraljica kaže: Pogledaj post
Što mislite o muškoj košulji na ženi?
Biste li ju ikada obukli i zašto?
Ako biste u kojoj/kojim prigodama?
Nadam se da se nećeš naljutiti da ja kao muško ovo prokomentiram:
Po meni je to GROZNO! Nije dosta da ste vi žene od nas muških prisvojile hlače i (većina) posve zanemarile nošenje suknji, a sada biste posve preuzele i muške košulje! Po meni - katastrofa! Zar nije bolje i ljepše vidjeti ženu u kakvoj lijepoj ženstvenoj bluzici, nego ovako?!
Forumas-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2016., 12:44   #14
Quote:
Forumas-zg kaže: Pogledaj post
Nadam se da se nećeš naljutiti da ja kao muško ovo prokomentiram:
Po meni je to GROZNO! Nije dosta da ste vi žene od nas muških prisvojile hlače i (većina) posve zanemarile nošenje suknji, a sada biste posve preuzele i muške košulje! Po meni - katastrofa! Zar nije bolje i ljepše vidjeti ženu u kakvoj lijepoj ženstvenoj bluzici, nego ovako?!

Zar nije tužno što su žene pred više od sto godina odbacile podjelu na mušku i žensku robu kao glupu i nepotrebnu što i jest, a muškarci se još dan danas opterećuju i paze da se slučajno ne bi pojavili u nečemu što bi se moglo okarakterizirati kao ženski komad robe, npr. nešto skandalozno kao roza majica?
Zamisli da usred ljeta šećeš po gradu bez sloja tkanine koja ti obavija noge, a lagani povjetarac ulazi ispod suknje i konstantno te hladi
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2016., 13:00   #15
Quote:
zlakraljica kaže: Pogledaj post

Moj prijedlog ti je na klasičnu bijelu mušku košulju (sa tvrđim manžetnama i kragnom. I traži košulju sa višom kragnom.) staviš crnu suknju do koljena visokog struka,ili tamnoplavu. I štikle sa petom NE manjom od 10 cm. Eventualno neki decentni nakit. (ja osobno na tu kombinaciju ne bih ništa stavljala,možda,možda neke fine decentne naušnice.) Mala pismo torbica. I to je to!
et voila, evo sexy sekretarice na svadbi.

suknja bi trebala biti od šljokica. duljina nebitna. ja moram na svadbu za par mjeseci i došla sam na istu ideju. crna muška košulja, crna šljokičasta suknja - da ne budem svakodnevna.

ako može Tonne, mogu i ja
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2016., 13:39   #16
Quote:
Forumas-zg kaže: Pogledaj post
Nadam se da se nećeš naljutiti da ja kao muško ovo prokomentiram:
Po meni je to GROZNO! Nije dosta da ste vi žene od nas muških prisvojile hlače i (većina) posve zanemarile nošenje suknji, a sada biste posve preuzele i muške košulje! Po meni - katastrofa! Zar nije bolje i ljepše vidjeti ženu u kakvoj lijepoj ženstvenoj bluzici, nego ovako?!
Naravno da se neću ljutiti. Zašto bih? Ti si napisao svoje mišljenje,a ja svoje i sve pet. Evo,sada ću ti najiskrenije napisati: Ja uopće nisam zanemarila nošenje suknji,jako često ih nosim,gotovo uvijek kada nemam mengu. Obožavam klasične suknje dužine do malo iznad koljena,naravno visokog struka. (Samo takve i nosim.) A što se bluza tiče - ja ih OBOŽAVAM i gotovo 90% svoga vremena sam u bluzama. Volim ženstvenost sa umjerenom dozom seksepila.
A što se muških košulja tiče,najčešće ju nosim po kući i to u izuzetnim prilikama I to na način da njome prekrijem sexy donje rublje.
zlakraljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2016., 13:41   #17
Quote:
Zamisli da usred ljeta šećeš po gradu bez sloja tkanine koja ti obavija noge, a lagani povjetarac ulazi ispod suknje i konstantno te hladi
Pa kuda ćeš bolju situaciju.
zlakraljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2016., 16:23   #18
Quote:
zlakraljica kaže: Pogledaj post
Ideja ti uopće nije loša. Sviđa mi se,premda ja to osobno najvjerojatnije ne bih napravila,mah,možda i bih,tko zna.

Moj prijedlog ti je na klasičnu bijelu mušku košulju (sa tvrđim manžetnama i kragnom. I traži košulju sa višom kragnom.) staviš crnu suknju do koljena visokog struka,ili tamnoplavu. I štikle sa petom NE manjom od 10 cm. Eventualno neki decentni nakit. (ja osobno na tu kombinaciju ne bih ništa stavljala,možda,možda neke fine decentne naušnice.) Mala pismo torbica. I to je to!

A što se tiče toga gdje kupiti košulju. Orljava,najpouzdanija ti je. Imaju sve modele,slim,fit,regular zaista sve. Boja mali milion. A i klasičnu bijelu mušku košulju ćeš,budimo iskrene,najprije pronaći u Orljavi. Po meni ti je bolja pamučna,nego svilena. Svilenih u Orljavi nema,a da ju i pronađeš negdje drugdje (govorim,naravno,o muškoj košulji) biti će mnogo,mnogo skuplja nego ova "obična". Vjeruj mi,znam što govorim.
Za dodatne upite slobodno se javi.
http://pin.it/NLPAbp0
Ja sam ciljala na ovako nesto. Svadba ce biti dosta raskosna, a opet mi se ne nose neke red carpet haljine pa mi je ovo neka prolazna opcija.
Hvala puno na savjetima!
njanja6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2016., 21:31   #19
Quote:
njanja6 kaže: Pogledaj post
http://pin.it/NLPAbp0
Ja sam ciljala na ovako nesto. Svadba ce biti dosta raskosna, a opet mi se ne nose neke red carpet haljine pa mi je ovo neka prolazna opcija.
Hvala puno na savjetima!
Pregledala sam i iskreno niti jedna ta suknja mi se ne sviđa. Nisu niti malo ženstvene (barem meni).
zlakraljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2016., 11:09   #20
Nedavno sam skužila da mi muške košulje više odgovaraju rukavi su duži, u poprsju su šire, dovoljno su duge.
Uzmem najmanji broj i nije mi prevelika a nije ni skroz uska uz tijelo.
Sad ima i skinny modela tako da se da naći.

Ženske su mi većinomružne (najčešće plava, roza i bijela boja), materijali mi se ne sviđaju, i teško mi naći da lijepo stoje, pogotovo one sa dugim rukavima (visoka i imam duge ruke )
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:12.