Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2010., 13:01   #1461
sprej Avamys

Koristim ga 3 dana i dišem normalno bez kapanja nosa!
Za ambroziju sam zaboravio!
Nova stvar na tržištu!
Košta 111 kn u ljekarni, a na recept 66 kn!
Evo link sa opisom;
http://www.almp.hr/upl/lijekovi/PIL/...-08-01-344.pdf

Zadnje uređivanje nugi : 03.09.2010. at 13:59.
nugi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 17:55   #1462
ulje crnog kima protiv alergije

Quote:
GoranKC kaže: Pogledaj post
ima pomoći...svako jutro popiti čajnu žličicu ulja crnog kima i već druge godine gotovo da se ne osjete alergije(ambrozija i slično)....za dvije godine više ništa...uz to trebalo bi piti 2000mg čistog vitamina c (recimo twinlab)..meni je pomoglo i klasično čišćenje organizma zatrovanog sa svim tabletama koje pijem već 10 godina i nakon toga sam krenuo sa vitaminima...ovo sada mi je prva godina bez tableta....kad me "guši" popijem žličicu sirupa od borovih grančica i za 2 minute već spavam bez smetnji...crvenilo u očima - sitnica nestane odmah. Samo za usporedbu prošle godine sam pio aerius od početka 8 mjeseca i išao na injekcije i nije mi bilo bolje.....
Ako ovo daje rezultate onda častim , napravit ćemo odmah plantaže crnog kima... Sve sam isprobao ali ništa ne djeluje a ovo mi djeluje privlačno, i što je najvažnije prirodno je. Vrijedi truda. Uglavnom lijek uvijek postoji u prirodi samo ga treba otkriti.
__________________
Nisu loša vremena, nego ljudi.
tamburaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 20:13   #1463
jel valja šta ovaj lectranal? mislim, počeo sam ga piti jučer i zanima me nakon koliko ću vremena osjetiti rezultate, plus šta neznam kada je točno sezona ambrozije jer cijelo ljeto nisam imao simptome do prije par dana.. (radi se o svrbežu oko očiju i neprestanom curenju nosa)
Euronymous is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 20:19   #1464
koristio sam lectranal tjedan dana - bez rezultata.
__________________
Svaki put kad pomislim da sa mnom možebit nije baš sve u redu dođem na forum i odmah mi je lakše :D (by Cats)
solar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 00:50   #1465
Quote:
nugi kaže: Pogledaj post
Koristim ga 3 dana i dišem normalno bez kapanja nosa!
Za ambroziju sam zaboravio!
Nova stvar na tržištu!
Košta 111 kn u ljekarni, a na recept 66 kn!
Evo link sa opisom;
http://www.almp.hr/upl/lijekovi/PIL/...-08-01-344.pdf
meni taj jedino i pomaže, a probala sam gotovo sve sprejeve za nos
__________________
*Ako si licem okrenut prema suncu, sve će sijenke biti iza tebe!*
lost_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 03:08   #1466
Ljudi jel vi imate simptome i tokom noći, u zatvorenom prostoru ??
Ja znam sjest vani na tarasu, na sunce, i ništa mi nije...baš mi paše. A recimo ovako navečer kad legnem i zaspem...znam se probudit koliko me svrbi grlo i nepce i ne mogu disat normalno, sve mi naotekne. Nakapam nos, ali bez nekog pretjeranog učinka..onako kratkotrajno. I onda kad ga ispuhujem, obavezno mi je krvava maramica. To me već stvarno počelo živcirat !!! Danas sam cijeli dan pospremala i brisala prašinu pa mi ništa nije smetalo, a i bio mi prozor otvoren cijelo vrijeme. Dok je po noći sasvim druga stvar, kao i ujutro kad se probudim sa tim simptomima. A počelo mi je i smetat dok jedem, imam osjećaj kao da nemam dovoljno zraka...nakapam nos, ali skoro ništa ne pomogne.
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 10:34   #1467
horor i ambrozija

meni je jučer (dosad) bio najgori dan. non-stop šmrcanje i kihanje. možda 2 sata bez. pijem claritine ujutro i niš. a kao 2 komada ne smiješ i imam sprej flixonase, imam osjećaj da od njega još više šmrčem.

jel netko kljuca 2 claritina dnevno, možda?
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 11:07   #1468
ni meni lectranal nije pomogao, isto sam ga tjedan dana pila..sad sam na Aeriusu i bolje je.

iako, i meni je noć paklena..gušim se i sve to..a po danu najnormalnije mogu popodne spavati. što doduše nije moguće dok radim, pa sam opet sva umorna i nikakva.

od danas ću počet upražnjavat i homeopatski lijek za alergiju..pa ću vidjet ako bude neke promjene.

budemo izdržali još malo, uskoro je ambrozija gotova
Myriad is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 12:21   #1469
ove godine uzimam ulje crnog kima i do danasnjeg dana sam bez klaritina i bilo kakve kemije ...inace, zadnje dvije godine mi je bila katastrofa u ovo vrijeme

dodatno jos jako dobro pomaze piti sirovo neprokuhano kozje mlijeko jer ima jaki antialergijski ucinak (prakticki cim ga popijem) te svjezi cijedjeni sok od mrkve i cikle

jos samo desetak dana pa je gotovo
Belfagor is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 00:10   #1470
Quote:
Belfagor kaže: Pogledaj post
ove godine uzimam ulje crnog kima i do danasnjeg dana sam bez klaritina i bilo kakve kemije ...inace, zadnje dvije godine mi je bila katastrofa u ovo vrijeme

dodatno jos jako dobro pomaze piti sirovo neprokuhano kozje mlijeko jer ima jaki antialergijski ucinak (prakticki cim ga popijem) te svjezi cijedjeni sok od mrkve i cikle

jos samo desetak dana pa je gotovo
Kad si počeo uzimat ulje?
dubrava74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 12:09   #1471
Question Dr. Klapan

Bok,

jel netko u zadnje vrijeme ima kakve info o dr. Klapanu i njegovog tretmana biolaserom??
http://www.poliklinika-klapan.com/index.php?menuID=128

Trudna sam i ništa ne smijem uzimat, pa ni to ulje od kima. A ludujem, po noći nemrem spavat, po danu sam koma... Razmišljam o ovome pa da čujem da li ima netko iskustva??


Puuuno hvala na pomoći
sju1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 14:25   #1472
Quote:
Myriad kaže: Pogledaj post
ni meni lectranal nije pomogao, isto sam ga tjedan dana pila..sad sam na Aeriusu i bolje je.

iako, i meni je noć paklena..gušim se i sve to..a po danu najnormalnije mogu popodne spavati. što doduše nije moguće dok radim, pa sam opet sva umorna i nikakva.

od danas ću počet upražnjavat i homeopatski lijek za alergiju..pa ću vidjet ako bude neke promjene.

budemo izdržali još malo, uskoro je ambrozija gotova
I ja sam odustao danas od lectranala, prva tri dana mi je bilo bolje, ali nakon toga nista. dao sam mu sansu jos 5-6 dana, ali nis..
maca maradona is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 14:28   #1473
Quote:
sju1 kaže: Pogledaj post
Bok,

jel netko u zadnje vrijeme ima kakve info o dr. Klapanu i njegovog tretmana biolaserom??
http://www.poliklinika-klapan.com/index.php?menuID=128

Trudna sam i ništa ne smijem uzimat, pa ni to ulje od kima. A ludujem, po noći nemrem spavat, po danu sam koma... Razmišljam o ovome pa da čujem da li ima netko iskustva??


Puuuno hvala na pomoći
Bio sam prije dvije sezone kod Klapana, ali tek na kraju sezone ambrozije, te mi je bilo bolje. Iduce sezone nisam isao jer je skup, pa sam kupio Medinose laser za nos, koji mi nije bio ucinkovit.
Moja iskustva i nisu bas..
maca maradona is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 11:02   #1474
Ja ne znam zašto, ali čim legnem počinje mi naoticat u nosu, i ne mogu normalno disat...a čim se malo podignem ili ustanem, je OK.
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 15:22   #1475
Quote:
0merta kaže: Pogledaj post
Ja ne znam zašto, ali čim legnem počinje mi naoticat u nosu, i ne mogu normalno disat...a čim se malo podignem ili ustanem, je OK.
Isti slučaj, probaj na boku.
Imaš Šljivin komentar na tu temu, listaj malo forum...
maca maradona is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 19:53   #1476
Quote:
0merta kaže: Pogledaj post
Ja ne znam zašto, ali čim legnem počinje mi naoticat u nosu, i ne mogu normalno disat...a čim se malo podignem ili ustanem, je OK.
Mijenja ti se krvni tlak u glavi, tj. kad legneš tlak poraste jer je više krvi u tijelu jednoliko raspoređeno kad ležiš.
Kad bi na stojećki istegnuo glavu još dva metra u zrak nos ti se valjda ne bi niti štopao. Ali bi bio na rubu nesvijesti, ako bi uopće mogao funkcionirati.
__________________
Slažemo se da se ne slažemo.
Sljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 19:56   #1477
Jedno pitanje za iskusne ambrozičare...
Kad pada kiša, koliko vam je lakše? Malo ili skroz?

Kod mene se sad prvi put javila alergija, vuče se već dva tjedna, najprije sam mislila da je neka prehlada jer ni ja ni itko iz obitelji nikad nismo bili alergični.
Ali baš u ponedjeljak mi je bilo apsolutno užasno kad je bilo kišno, a i jučer su mi oči bile crvene, nateknute i užasno iziritirane cijeli dan.
Inače od jučer pijem Telfast. Danas mi je bolje, ali ljudi oko mene mi kažu da bi kiša trebala biti "milina" za mene, a meni se stanje jako sporo poboljšava.

Inače, ova tema mi je bila od velike pomoći zadnjih nekoliko dana jer mi je liječnica u ponedjeljak samo dala te tablete i sprej, bez testiranja i bez uputa kako se nositi s alergijom, pa sam sve saznala ovdje i u člancima na internetu.
Ms Marvel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 22:50   #1478
Quote:
maca maradona kaže: Pogledaj post
Isti slučaj, probaj na boku.
Imaš Šljivin komentar na tu temu, listaj malo forum...
Većinom i jesam na boku...ali se okrećem dosta tokom noći pa vjerojatno završim i na leđima.
Quote:
Sljiva kaže: Pogledaj post
Mijenja ti se krvni tlak u glavi, tj. kad legneš tlak poraste jer je više krvi u tijelu jednoliko raspoređeno kad ležiš.
Kad bi na stojećki istegnuo glavu još dva metra u zrak nos ti se valjda ne bi niti štopao. Ali bi bio na rubu nesvijesti, ako bi uopće mogao funkcionirati.
Moguće....
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 23:35   #1479
slažem se sa svima o lectranalu! niš ne pomaže, a koristim ga oko tjedan dana. kupila ga stara (nju isto muči ambrozija) jer joj rekla doktorica kao najbolji je. danas mi je katastrofa dan , a još sam k tome sav nikakav moral proputovati busom Pu-Vž. sad sam si našprical nos z nekim Tafenom al svi ti sprejevi me jako škakljaju dok ih koristim, a to mi još samo pogorša situaciju, tak da mi se sve vidi da je ulje od kima najbolje rješenje... moral bum to početi konzumirati

e, da, neko je napisal da mu je puno bolje na otvorenom, pa moram reći da je i meni tak. u zatvorenom mi non-stop idu suze, curi nos, kišem, a vani je sve to nekak puno, puno blaže.... neznam zašt....

i da stvar bude gora, ostal sam bez maramica!!
__________________
They are unaware of you. You are everything, they are nothing.
Attila666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 00:04   #1480
Mislim da je vani bolje nego unutra jer se s vremenom nakupilo peluda u kućama pa treba vremena dok se to sve bude izluftalo. A vani je čišće od kiše.
__________________
Slažemo se da se ne slažemo.
Sljiva is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:36.