Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2010., 23:49   #321
ne znam gdje da pitam
pa da probam ovdje

želim si nabaviti "ključ" za vrata, tj. onaj kao zasun, mislim da se to tak zove?
planiram otići do bauhausa, ali ne znam kako da to nađem tamo i jel ima raznih vrsta i kako odabrati pravi :/

žena sam
__________________
* youtube make-up channel * facebook:)
mladi_luk is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 16:05   #322
Preporučam Spačva vrata, od "domaćeg" drveta. Ima ih u svim mogućim bojama, a cijene su od 800 kn pa do 3.000 za eksluzivne modele. Svaka se mogu bojati u bijelo ili što god hoćete. Model Iva je predobar.
Elle Vk is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 16:12   #323
Quote:
mladi_luk kaže: Pogledaj post

želim si nabaviti "ključ" za vrata, tj. onaj kao zasun, mislim da se to tak zove?
planiram otići do bauhausa, ali ne znam kako da to nađem tamo i jel ima raznih vrsta i kako odabrati pravi :/

žena sam

onda nećeš imati problema......potraži tamo stričeka kojemu na majici piše Bauhaus i on će popričati s tobom i riješiti problemčić....
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2011., 11:11   #324
Sobna vrata u Rijeci i okolici

Gdje kupiti sobna vrata u Rijeci i okolici? Trebam ih 6 komada, obična, jednostavna, svijetla (npr. boja bukve, nikako bijela), bez otvora za stakla i i uzoraka. Bauhaus i takvo nešto ne dolazi u obzir jer štok mora biti 12 cm, odnosno 14 cm širine (nije novogradnja da su štokovi 10 cm široki).
Bili smo u Euromobili na Marinićima, čine nam se ok, ali neka dodatna ideja i preporuka nisu na odmet.
Ako netko zna ima li nešto u Gorskom kotru, može i to
__________________
26.4.2011. stigao mali zmaj
hopeless_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 20:24   #325
pozdrav

što točno mislite o sobnim vratima iz baumaxa za 239 kuna cijena za vratno krilo?
ok, znam da ćete reći da je smeće, ali me zanima konkretno, što se događa s tim vratima ili što im točno nedostaje, da li se mogu obojiti pa da bolje izgledaju i sl.?
mi bismo trebali neka vrata, jeftinija, jer već 1000 kn + dovratnik nam je trenutno preskupo
my baby is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 20:59   #326
Quote:
my baby kaže: Pogledaj post
pozdrav

što točno mislite o sobnim vratima iz baumaxa za 239 kuna cijena za vratno krilo?
Ja sam kupio jedna za nekih 600.00 kn krilo sa dovratnikom, prije 3.godine. To nam je bilo privremeno na vešeraju dok nisu stigla prava vrata koja smo naručili u Pleternici.
Vrata su ti ok, niš posebno, ali nisu baš ni teški šrot s obzirom koliko koštaju.
Što se tiče mogućnsoti bojanja, to ti je najbolje pitati njih izravno u baumaxu kao i svajet koju vrstu boje uzeti.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 21:23   #327
pozdrav svima!!
mi imamo prekrasna, bijela, drvena vrata i sad nam je problem jer treba završiti tu "priču" sa štok lajsnom ili čime već
gdje se to kupuje i na šta treba obratiti pažnju
miroslavsk is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 08:11   #328
Da li netko ima iskustva sa Classen vratima? Dizajn im je ok, al me malo kopka kvaliteta budući da mi se čine da su dosta jeftina...
__________________
I adore watching my irish red when he moves easily on the field... just as he plays with the wind...
Hermiona29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 10:39   #329
Quote:
miroslavsk kaže: Pogledaj post
pozdrav svima!!
mi imamo prekrasna, bijela, drvena vrata i sad nam je problem jer treba završiti tu "priču" sa štok lajsnom ili čime već
gdje se to kupuje i na šta treba obratiti pažnju
ja se baš ne kužim u te stvari, ali što je štok lajsna, pa zar za vrata nisu dovoljna krilo i dovratnik?
my baby is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 14:53   #330
Quote:
my baby kaže: Pogledaj post
ja se baš ne kužim u te stvari, ali što je štok lajsna, pa zar za vrata nisu dovoljna krilo i dovratnik?
ni ja se ne kužim u te stvari.... ali trebam te lajsne da se ne vidi "spoj" zida i dovratnila ili
miroslavsk is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 14:54   #331
Quote:
miroslavsk kaže: Pogledaj post
ni ja se ne kužim u te stvari.... ali trebam te lajsne da se ne vidi "spoj" zida i dovratnila ili
dovratnika
miroslavsk is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 22:16   #332
molim vas di kupiti u Splitu" kazetna klizna vrata"? googlala bez rezultata.
bababa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 22:32   #333
Quote:
bababa kaže: Pogledaj post
molim vas di kupiti u Splitu" kazetna klizna vrata"? googlala bez rezultata.
u Dujmovači ima, talijanska vrata, dosta su skupa
duonesquik is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 22:22   #334
Quote:
Hermiona29 kaže: Pogledaj post
Da li netko ima iskustva sa Classen vratima? Dizajn im je ok, al me malo kopka kvaliteta budući da mi se čine da su dosta jeftina...
Classen ???
jel to u md profilu, ta vrata, inače , tamo mi je dosta skupo, bar kad zbrojiš sve što ti treba za pristojna vrata. Jel ipak to se ne ugrađuje svaki dan, ali ipak dat toliko novaca...Kolko su takva vrata uopće,. recimo bijela klasična???=
tomislavzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 22:26   #335
Quote:
bababa kaže: Pogledaj post
molim vas di kupiti u Splitu" kazetna klizna vrata"? googlala bez rezultata.
eto i mene malo tu...ako smijem pitati jel moraju biti baš kazetna vrata?
jel idu u knauf ili?
tomislavzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 09:36   #336
Pozdrav svima,

jel je imao ko iskustva s firmom Tetra iz Zg-a, konkretno
vrata od lip-bleda CPL prešani laminat?
yanco is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 11:35   #337
Bababa u firmi Blindo.
mehrpreiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 14:15   #338
Kupite Spačva masivna domaća vrata za male novce

Quote:
tomislavzg kaže: Pogledaj post
Classen ???
jel to u md profilu, ta vrata, inače , tamo mi je dosta skupo, bar kad zbrojiš sve što ti treba za pristojna vrata. Jel ipak to se ne ugrađuje svaki dan, ali ipak dat toliko novaca...Kolko su takva vrata uopće,. recimo bijela klasična???=
Mi smo ih gledali i na kraju nismo ipak kupili. Cijena varira od tipa do tipa naravno od oko 300-500kn na više. Al to naravno nije sve, još toliko moraš dati i za štokoove, osim ako su ti svio štokovi doma 10cm širine. Jer to je njima standardni štok, a umetci za širi štok koštaju ko Svetog Petra K . Osim toga svi ti štokovi su vrlo tanki i koma kvalitete . Vrata kao vrata i nisu tako loša ako niste prezahtjevni.
končar33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 05:50   #339
Quote:
končar33 kaže: Pogledaj post
Mi smo ih gledali i na kraju nismo ipak kupili. Cijena varira od tipa do tipa naravno od oko 300-500kn na više. Al to naravno nije sve, još toliko moraš dati i za štokoove, osim ako su ti svio štokovi doma 10cm širine. Jer to je njima standardni štok, a umetci za širi štok koštaju ko Svetog Petra K . Osim toga svi ti štokovi su vrlo tanki i koma kvalitete . Vrata kao vrata i nisu tako loša ako niste prezahtjevni.
to je znači, recimo 500 kn za krilo, toliko za štok, neka ti skupi umetci budu i 200 kn, to kad se zbroji iznosi 1200 kn, bez ugradnje, ugradnja recimo 250 kn po komadu to ispadne 1450 kn za vrata lošije kvalitete. To mi se čini puno. Za tolike novce se daju nabaviti bolja vrata.....definitivno

ili se varam....
tomislavzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 07:32   #340
Quote:
tomislavzg kaže: Pogledaj post
to je znači, recimo 500 kn za krilo, toliko za štok, neka ti skupi umetci budu i 200 kn, to kad se zbroji iznosi 1200 kn, bez ugradnje, ugradnja recimo 250 kn po komadu to ispadne 1450 kn za vrata lošije kvalitete. To mi se čini puno. Za tolike novce se daju nabaviti bolja vrata.....definitivno

ili se varam....

Pa meni se svidio dizaj tih vratiju. Ona koja se meni sviđaju su oko 900 kn za krilo + štokovi....Da, moglo bi biti oko 1500 kn i iskreno, nismo našli nešto bolje za tu cijenu. Možda i ima nešto bolje kvalitete, al im je dizajn KATASTROFA... U tom slučaju bi radije ova malo lošije kvalitete pa lijepa...Evo link na proizvođača http://www.classen.pl/pl/stolarka-drzwiowa,10.html
Ja sam našla nekoliko koja su mi baš ok, a zbog kvalitete sam na forumu - ne znam procijeniti - zato pitam...Meni se ne čine preloše kvalitete - onak neka niža srednja klasa .Ima netko tko ih je ugradio???? Inače, mogu se kupiti i u Baumaxu...
__________________
I adore watching my irish red when he moves easily on the field... just as he plays with the wind...

Zadnje uređivanje Hermiona29 : 04.02.2011. at 07:43.
Hermiona29 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:49.