Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2011., 16:36   #821
Ima li netko za preporučiti salon u kojem će mi frizer dobro napraviti trajnu ?
Pitam za Zagreb. I kolika je otprilike cijena minivala ?

Hvala
~Angelica~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 00:32   #822
Quote:
SwayOdd kaže: Pogledaj post
Da li je netko od vas stavljao minival na obojanu kosu, i kako je to izgledalo?
Stavljala sam prije minival i kosa mi se nije strašno uništila, dapače, čak je frizerka ostala iznenađena kako dobro izgleda. Ali nisam otkad farbam kosu pa...
Znam da u uputstvima za boju za kosu piše da se ne smije bojati 2 tjedna nakon minivala (zbog nejednolikog hvatanja).
Ja sam stavljala na obojenu, nije mi se ništa uništilo, jedino se malo slabije "ulovilo", što je zapravo meni bilo bolje, nisam htjela da bude presitno frčkavo.

Ovo je fotka iz vremena s tim minivalom, tu je već malo izrastao:
__________________
Another beautiful day - mutilated corpses with the chances of afternoon showers.
baby doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 00:55   #823
Hvala, baby doll!
Jako lijepo ti je ispao minival.
Meni je moja frizerka rekla da ipak ne bi bilo pametno napraviti ga jer još nije prošlo dovoljno vremena od zadnjeg a i kosa mi je oštećena od sušenja fenom, tako da će to ipak pričekati nekoliko mjeseci.
__________________
Put that cookie down!
SwayOdd is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 21:12   #824
Daklem, ovako - imam gadnu tanku ravnu kosu koju stvarno mrzim iz dubine duše i spremna sam prodati dušu vragu za lijepu bujnu grivu. No prije toga ipak bih pokušala s minivalom.

ne želim afro, nego onak, wavy hair, nešto kao Kata na slici:




I sad, lovu imam, viziju imam, sad samo trebam frizerku koju neću morati ubiti kad se pogledam u ogledalo nakon minivala. Molim preporuke frizeraja u Varaždinu ili Čakovcu (ili općenito Zagorje / Međimurje) gdje su sposobni takvo nešto izvesti na mojoj glavi. Cijena stvarno nije bitna jer sam očajna.
__________________
What if nothing exists and we're all in somebody's dream? Or what's worse, what if only that fat guy in the third row exists?

Woody Allen
White Russian is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 01:26   #825
Quote:
White Russian kaže: Pogledaj post
Daklem, ovako - imam gadnu tanku ravnu kosu koju stvarno mrzim iz dubine duše i spremna sam prodati dušu vragu za lijepu bujnu grivu. No prije toga ipak bih pokušala s minivalom.

ne želim afro, nego onak, wavy hair, nešto kao Kata na slici:




I sad, lovu imam, viziju imam, sad samo trebam frizerku koju neću morati ubiti kad se pogledam u ogledalo nakon minivala. Molim preporuke frizeraja u Varaždinu ili Čakovcu (ili općenito Zagorje / Međimurje) gdje su sposobni takvo nešto izvesti na mojoj glavi. Cijena stvarno nije bitna jer sam očajna.
Ovo, niti išta slično se ne može izvesti s minivalom. Tko god ti kaže drugačije, laže. To na Kati je figaro na bujnoj kosi (ili vjerojatnije ekstenzijama). Zato lovu radije uloži u par dobrih cipela, ludu torbicu i sl.
S trajnom ces izgledati ovak:
profesionalac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 11:58   #826
Baby doll kakav minival si to stavljala??? baš je lijep...ja kad sam stavljala prvi put ko ovca sam bila preeeefrčkavo,a htjela sam tako kao ti
dianna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 14:22   #827
Quote:
profesionalac kaže: Pogledaj post
Ovo, niti išta slično se ne može izvesti s minivalom. Tko god ti kaže drugačije, laže. To na Kati je figaro na bujnoj kosi (ili vjerojatnije ekstenzijama). Zato lovu radije uloži u par dobrih cipela, ludu torbicu i sl.
S trajnom ces izgledati ovak:
Oprosti, ali to su gluposti! Da, slažem se da su na Kati uvojci rađeni figarom, ali UOPĆE nije istina da će izgledati kao ova bakica na slici i nikako drugačije.
Betty Boop is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 21:28   #828
hej curke,pozdrav svima!!

vidim da se tu svasta piskara o minivalu, evo ja ga imam zadnjih...5 god.mislim.
e sad,ja se zazeljela ravne kose i zanima me ima li netko iskustva kako izaci iz minivala? znam da je vjerojatno jedino lijek cekati da mi kosa izraste, ali mozda ima koja tajna ?
lina1706 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 10:53   #829
Quote:
lina1706 kaže: Pogledaj post
hej curke,pozdrav svima!!

vidim da se tu svasta piskara o minivalu, evo ja ga imam zadnjih...5 god.mislim.
e sad,ja se zazeljela ravne kose i zanima me ima li netko iskustva kako izaci iz minivala? znam da je vjerojatno jedino lijek cekati da mi kosa izraste, ali mozda ima koja tajna ?
Nije jedini lijek čekati da kosa izraste.
evo dva linka, ali najbolje se raspitaj kod svoje frizerke, ili još bolje - kod više njih.
http://zadovoljna.hr/clanak/moda_i_l...anje-kose.html
http://www.nicole-nicole.hr/trajno_ravnanje_kose.asp
Betty Boop is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 14:24   #830
Quote:
profesionalac kaže: Pogledaj post
Ovo, niti išta slično se ne može izvesti s minivalom. Tko god ti kaže drugačije, laže. To na Kati je figaro na bujnoj kosi (ili vjerojatnije ekstenzijama). Zato lovu radije uloži u par dobrih cipela, ludu torbicu i sl.
S trajnom ces izgledati ovak:
takoder se slazem da minivalom ne mozes dobiti friz ko sto kate ima na slici, ali niti neces izgledati ko na drugoj slici osobito ako se brines o kosi kako spada.
imala sam minival 3 puta , 3 razlicita salona su mi ga radila, naravno uvijek sam naglasila da ne bi ovca stil minival, vec onak, valovitiju kosu, no nije islo. imaju viklere po velicini ali nema za velike kovrcce jer kako su mi objasnjavale frizerke, da (moja) kosa (cvrsta, teska ) ne bi primila tj drzala, tj da bi mi se nakon nekog vremena izravnao. u jednom , zadnjem, salonu sam dala na najvece viklere raditi i stvarno, pocelo se ravnati nakon par mj i izgledalo je uzas, nikada vise, zali boze para, a kosa mi se oporavlja jos dan danas (radila sam minival pred kojih 5 godina ja mislim). jos tome sto kosa stvarno zalosno izgleda kada pocne rast ravna a ostatak kovrcav i suh i spaljen.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 15:05   #831
Ja sam rekla već ovdje na forumu kako se mogu postić kovrdže kakve mnoge od vas vdje traže rirodno, bez minivala ali mnoge od vas su rekle da im nije uspjelo. Valjda moraš imati zahvalnu kosu za to, koja se da uvijati i koja je već prirodno blago valovita. Meni uspije to što radim i ovako izgleda i super mi je :

LightRain is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2011., 21:16   #832
Jel zna itko mogu li se napraviti ovakve kovrče? Ovo na slikama je pretpostavljam majka priroda dala,ali me zanima daju li se ikako napravit


http://fotistsatsisphoto-art.blogspo...-foureira.html
Nefertiti111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 10:31   #833
čitam jedan komentar pa odustanem od želje za minivalom, pročitam drugi pa opet pozitivna iskustva i opet sam za

frendica ima gustu tanku i ravnu kosu, tešku, sve joj se zaljepi uz glavu i lice...napravila je blagi minival (najveći vitleri i 20minuta držanja) i to izgleda minimalno valovito...kao da je jučer nakovrčala na figaro a danas joj je sve opušteno...u biti ne izgleda loše.
Ja imam dugu kosu, ravnu i elastičnu, kad ju u punđu smotam bježi, nema kopče i lastika koja ju može držat, a da bi ju malo nakovrčala moram cijeli dan nakon pranja ju držat nakovrčanu da bi idući dan bila jedno vrijeme kovrčava...pa sam za ljeto, kad ju neću morat vezat, razmišljala napravit neki minival, da dobijem velike blage kovrče, da odmaknem kosu od lica...ali kad vidim kako je njoj ispalo, onda mislim da bi ja dobila neke jadne valove koji bi mi samo još više tu kosu sljepili za lice i glavu

KOd koga je najbolje ići radit minival? Da li postoje seminari o tome tako da su i mlade frizerke educirane ili mi je bolje ići kod neke stare koja jedino što i radi su minivali bakicama
pljucpljuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 15:39   #834
Quote:
pljucpljuc kaže: Pogledaj post
čitam jedan komentar pa odustanem od želje za minivalom, pročitam drugi pa opet pozitivna iskustva i opet sam za
E, ali točno to!

Ja sam već radila minival prije dvije godine, ali biljni i onaj najširi i bila potpuno razočarana rezultatom, kosa mi je bila kao metla

Ali sad si razmišljam da bi možda stavila onaj afro minival, najsitniji. Ali ako mi opet upropaste kosu

Malo sam malo
zumbagirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 12:37   #835
Bok svima!
Da li je netko radio minival za volumen? Rade ga u Nicole-Nicole u Zagrebu i na njihovoj stranici sam pročitala da nije kovrčav kao obični minival, već je puno laganiji.
Mrs R is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 12:40   #836
Quote:
Mrs R kaže: Pogledaj post
Bok svima!
Da li je netko radio minival za volumen? Rade ga u Nicole-Nicole u Zagrebu i na njihovoj stranici sam pročitala da nije kovrčav kao obični minival, već je puno laganiji.
Tamo sam bila jednom- napravila minival.. spalila kosu.. i 2 god. cekala da mi se kosa oporavi...
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 13:27   #837
Quote:
BACARDI kaže: Pogledaj post
Tamo sam bila jednom- napravila minival.. spalila kosu.. i 2 god. cekala da mi se kosa oporavi...
uhh... a ja se poveselila da sam našla riješenje
Mrs R is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 12:39   #838
Quote:
Mrs R kaže: Pogledaj post
uhh... a ja se poveselila da sam našla riješenje
i ja sam mislila u nicole i nicole otići na minival za volumen, a sad hm...kud sad?
baby gotterdamerung is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 13:05   #839
Plizz trebam pomoć
kosa mi je do ramena i strašno gusta
željela bi stavit minival (sitni) na jesen
strah me da mi to uništi kosu
šta vi mislite???
-Nicolette- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 23:00   #840
Quote:
Lalena Lola kaže: Pogledaj post
Jel se može ovakva kosa dobiti ikakvim minivalom ili je to neka magija frizera?
i mene zanima dali je ovakvu kosu moguće dobiti sa minivalom,ak netko zna...
__________________
Sometimes you can't make it on your own...
lamija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:29.