Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2009., 12:40   #21
Quote:
pumpjer kaže: Pogledaj post
a šta te zanima? čime se želiš bavit? šta si po zanimanju?
uža specijalnost marketing, ali je otvoreno sve od turizma, marketinga, ekonomije općenito.. ono u čemu bi se brzo uklopila..
__________________
Girls just want to have fun!
Clarice is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 12:40   #22
Ma daj nemoj se ljutit pa i ja se sam financiram i guram od VŠS prema VSS, jedino što sam stvarno imao sreće da upadnem na faking dobar posao uz koji mogu rješavat i faks. U svakom slučaju imaš dobru struku, ako ćeš radit na kopnu malo je teže ali nađe se posla, ako ćeš na brod nađeš bez posao bez problema ali se zato ubiješ od rada. Ja se zasad nalazim negdje između te dvije opcije. Ništa, svrati ponekad na Pomorac.net portal i forum, dobra je ekipa, a da se dosta i informirat.
Kolpomorto is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 22:12   #23
registriran tamo već neko vrijeme.

ne ljutim se, zašto bi se ljutio, možda sam samo ostavio takav dojam
outrager is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 22:25   #24
Quote:
Clarice kaže: Pogledaj post
uža specijalnost marketing, ali je otvoreno sve od turizma, marketinga, ekonomije općenito.. ono u čemu bi se brzo uklopila..
zajebano. to ti u splitu godišnje završi 400 ljudi.

popis svih firmi u splitu

http://www.totalsplit.com/

možeš pogledat. ako ti treba neki privremeni posao u turizmu, ok plaćen, to možeš nać od 4 - 10 mjesaca. i to ne mislim da budeš konobarica ili tako nešto, nego konkretan posao.
 
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 12:57   #25
Isključivo konkretan posao
A to što ih 400 završi, nisu mi konkurencija, budući imam iza sebe nekoliko godina iskustva u reprezentativnim firmama.
Ono što mi je treba je da negdje iskrsne oglas koji nije rezerviran unaprijed
__________________
Girls just want to have fun!
Clarice is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 12:57   #26
e da.. hvala ti za link!
__________________
Girls just want to have fun!
Clarice is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 15:50   #27
Quote:
Clarice kaže: Pogledaj post
Isključivo konkretan posao
A to što ih 400 završi, nisu mi konkurencija, budući imam iza sebe nekoliko godina iskustva u reprezentativnim firmama.
Ono što mi je treba je da negdje iskrsne oglas koji nije rezerviran unaprijed
Pogledaj natječaje za hotel Marjan-Hilton. Oni ti sada traže puno ljudi svakakvih profila. Tu možeš radit u struci.

Zatim prati hotel Lav - Le Meriden. Oni ti znaju tražit kvalitetne ljude.

Sretno
 
Odgovori s citatom
Old 26.10.2009., 12:55   #28
Malo sam prosurfala na tu temu (hvala puno na informaciji!), a znaš li možda da li je to još uvijek aktualno, budući su oglasi bili prije par mjeseci...?
__________________
Girls just want to have fun!
Clarice is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2009., 17:39   #29
Tako se ne traži posao, jedino ako tebi nije hitno, onda OK, ali to se inače nazove i pita dali traže takav i takav profil djelatnika, ako da, dogovoriš se s njima i dođeš na razgovor, ako ne, zoveš dalje, a od ovakvog traženja posla preko foruma baš i nema neke sreće
outrager is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 11:00   #30
Nije mi pretjerano hitno, za početak skupljam informacije..
A i sve informacije preko foruma su dobrodošle
__________________
Girls just want to have fun!
Clarice is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 16:17   #31
Kojim danom su oglasi u Slobodnoj Dalmaciji?
__________________
Girls just want to have fun!
Clarice is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 16:25   #32
Quote:
Clarice kaže: Pogledaj post
Kojim danom su oglasi u Slobodnoj Dalmaciji?
ovo ti je njihov online oglasnik

http://www.kliknimo.hr/

tu ti je sve

a imaš i tu isto oglase iz SD

http://malioglasnik.slobodnadalmacij...Kategorija=242
 
Odgovori s citatom
Old 02.11.2009., 17:14   #33
hvala ti
mada sam više mislila na tiskane oglase "velikih formata". Znači ne za radna mjesta konobara, pekara, dostavljača i sl. Već one koji se objavljuju u samostalnim članicima.
U Večernjem i Jutarnjem su oni najviše subotom. Uzela sam Slobodnu u Splitu u subotu, ali nije bilo ni jednog. Da li oni uopće imaju praksu takvih oglasa?
__________________
Girls just want to have fun!
Clarice is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2009., 22:01   #34
Quote:
Clarice kaže: Pogledaj post
Isključivo konkretan posao
A to što ih 400 završi, nisu mi konkurencija, budući imam iza sebe nekoliko godina iskustva u reprezentativnim firmama.
Ono što mi je treba je da negdje iskrsne oglas koji nije rezerviran unaprijed
Opa što smoo bahati... Nisu ti, pretpostavljam, konkurencija ni oni što su nor. ostali bez posla a iza sebe imaju iskustvo od 10-ak godina po vrhunski reprezentativnim firmama?
Kako bilo, u Splitu je situacija s poslom katastrofa. Puno je sigurnih i velikih poslodavaca propalo, dosta je ljudi dobilo otkaze...
Umjesto da se bahatiš, prihvati sezonski posao kao i većina ljudi, pa se nadaj da će te zadržat na dulje...
__________________
Troubleseeking Blonde
Elle.Woods is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2009., 22:03   #35
Quote:
Clarice kaže: Pogledaj post
hvala ti
mada sam više mislila na tiskane oglase "velikih formata". Znači ne za radna mjesta konobara, pekara, dostavljača i sl. Već one koji se objavljuju u samostalnim članicima.
U Večernjem i Jutarnjem su oni najviše subotom. Uzela sam Slobodnu u Splitu u subotu, ali nije bilo ni jednog. Da li oni uopće imaju praksu takvih oglasa?
imaju. budu nekakvi natječaji za ozbiljne poslove. to ti nekad bude u slobodnoj, a nekad ne. ne znam jel imaju poseban dan. mislim čak da nemaju
 
Odgovori s citatom
Old 02.11.2009., 22:03   #36
Quote:
Clarice kaže: Pogledaj post
hvala ti
mada sam više mislila na tiskane oglase "velikih formata". Znači ne za radna mjesta konobara, pekara, dostavljača i sl. Već one koji se objavljuju u samostalnim članicima.
U Večernjem i Jutarnjem su oni najviše subotom. Uzela sam Slobodnu u Splitu u subotu, ali nije bilo ni jednog. Da li oni uopće imaju praksu takvih oglasa?
I da, naravno da imaju, ali ako redovno čitaš Jutarnji, Večernji i ostale novine primjetit ćeš da oni imaju praksu objavljivanja oglasa SVIH DANA U TJEDNU, tj. kad poslodavac preda oglas.
__________________
Troubleseeking Blonde
Elle.Woods is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 15:21   #37
uvik je ovaj dio godine loš sta se tice zaposljavanja.... ceka se prolice... pogotovo na ovu krizu svi kalkuliraju sa ulaganjima a pogotovo sa dodatnim zaposlavanjem....

a u splitu je jako mala fluktuacija zaposlenika.....


Clarice di si dosad radila.... mozda te mogu di preporucit.....
alabrale is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 15:26   #38
Quote:
Elle.Woods kaže: Pogledaj post
Opa što smoo bahati... Nisu ti, pretpostavljam, konkurencija ni oni što su nor. ostali bez posla a iza sebe imaju iskustvo od 10-ak godina po vrhunski reprezentativnim firmama?
Kako bilo, u Splitu je situacija s poslom katastrofa. Puno je sigurnih i velikih poslodavaca propalo, dosta je ljudi dobilo otkaze...
Umjesto da se bahatiš, prihvati sezonski posao kao i većina ljudi, pa se nadaj da će te zadržat na dulje...
bahata? ne.. samo sigurna u sebe!

pa pa!
__________________
Girls just want to have fun!
Clarice is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 15:28   #39
Quote:
alabrale kaže: Pogledaj post
uvik je ovaj dio godine loš sta se tice zaposljavanja.... ceka se prolice... pogotovo na ovu krizu svi kalkuliraju sa ulaganjima a pogotovo sa dodatnim zaposlavanjem....

a u splitu je jako mala fluktuacija zaposlenika.....


Clarice di si dosad radila.... mozda te mogu di preporucit.....
Još uvijek radim (u skoro pa najvećoj hr firmi) .. marketing. U principu me zanima sve od marketinga, prodaje, turizma.. ne ograničavam se samo u jednom području, prvenstveno jer znam da, kao što si rekla, nije bajna situacija za tražiti i naći nešto novo.. ni inače, a sad pogotovo..

Puno bi mi značilo imena par firmi pa ću probati i s otvorenim molbama.. budući nisam vremenski ograničena. Znači prvo posao pa onda selidba...
__________________
Girls just want to have fun!
Clarice is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 15:29   #40
Quote:
pumpjer kaže: Pogledaj post
imaju. budu nekakvi natječaji za ozbiljne poslove. to ti nekad bude u slobodnoj, a nekad ne. ne znam jel imaju poseban dan. mislim čak da nemaju
bit će da ih nema puno pa zato i nema neki određeni dan kada ih ima više..
hvala ti
__________________
Girls just want to have fun!
Clarice is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:56.