Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2014., 18:31   #2001
Quote:
Emmet kaže: Pogledaj post
Jel ima netko problema sa susjedima zbog skakutanja?
Ja zasad nemam ali nekako oprezno skacem a time i sporije radim vjezbe i to me zivcira... :P
optimistična-88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 23:04   #2002
danas prvi dan
brat i ja vježbamo zajedno
tata je rekao da ne smijemo zajedno jer se stakla tresu
pa smo onda malo manje skakali, ionako smo umrli - priznajem, meni je teško
nisam nikakav sportaš, nikad bila, nažalost, ali volim vježbati, pogotovo u društvu

nakon toga sam se istuširala i evo već sat i pol lice mi gori
ruke i tijelo su se već ohladili, ali lice... haha

...a trener je odličan.
ultramundane is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 00:09   #2003
Quote:
ultramundane kaže: Pogledaj post
danas prvi dan
brat i ja vježbamo zajedno
tata je rekao da ne smijemo zajedno jer se stakla tresu
pa smo onda malo manje skakali, ionako smo umrli - priznajem, meni je teško
nisam nikakav sportaš, nikad bila, nažalost, ali volim vježbati, pogotovo u društvu

nakon toga sam se istuširala i evo već sat i pol lice mi gori
ruke i tijelo su se već ohladili, ali lice... haha

...a trener je odličan.
bravo! tako i ja budem u licu ali ajde otiširam se i onda nekako prođe ali najgore mi je kad mi se kosa smoči od znoja a ja se već i otuširala i pojela i trebam van a ona još mokra
optimistična-88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 10:40   #2004
Quote:
optimistična-88 kaže: Pogledaj post
bravo! tako i ja budem u licu ali ajde otiširam se i onda nekako prođe ali najgore mi je kad mi se kosa smoči od znoja a ja se već i otuširala i pojela i trebam van a ona još mokra
nemaš fen?
lipakaja_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 11:32   #2005
Quote:
optimistična-88 kaže: Pogledaj post
bravo! tako i ja budem u licu ali ajde otiširam se i onda nekako prođe ali najgore mi je kad mi se kosa smoči od znoja a ja se već i otuširala i pojela i trebam van a ona još mokra
to mi baš smeta
ne znam što je bolje, vježbati ujutro pa prati kosu
ili ovako navečer pa ju pustit znojnu svezanu u rep preko noći
ne smeta meni što sam se oznojila nego mi je mokra kosa i puše mi pa mi bude zima
ne mogu ju prat svaki dan, jer je duga i velika i previše je to posla
valjda ću se naviknuti, uskoro će biti i toplije.
ultramundane is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 12:19   #2006
Pozdrav , ekipa

Pročitala sam sve ove stranice, oči su mi ispale Zanima me samo nešto, pregledala sam sve one kalendare i tako to i nije mi jasno piše jedan dio gamma hybrid. To je kao pomiješano sve ako sam dobro shvatila. A kad se taj dio vježba ? Jel to 4 po redu ili ?

I imam taj stretch video, nisam to skužila to se vikendom vježba ? Svaki tjedan ?
Lucile is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 12:53   #2007
Quote:
Lucile kaže: Pogledaj post
Pozdrav , ekipa

Pročitala sam sve ove stranice, oči su mi ispale Zanima me samo nešto, pregledala sam sve one kalendare i tako to i nije mi jasno piše jedan dio gamma hybrid. To je kao pomiješano sve ako sam dobro shvatila. A kad se taj dio vježba ? Jel to 4 po redu ili ?

I imam taj stretch video, nisam to skužila to se vikendom vježba ? Svaki tjedan ?
Zapravo nije Gamma Hybrid već Pure Strenght Hybrid. Obuhvaća vježbe iz Alfe, Bete i Game, a fokusirane su na snagu. Može se raditi bilo kada, mada je meni osobno najlogičnije to napraviti nakon što se prođe Alfu, Betu i Gamu. Ja sam tako radila.

Ovo ti je kalendar za to:



Što se tiče Stretcha, ako skineš kalendar za Alfu sve će ti biti jasno. U njemu piše da se Stretch uvijek radi nedjeljom. Inače, isti ti je Stretch za sve tri faze, i uvijek je nedjeljom.
Garbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 13:16   #2008
Quote:
Garbo kaže: Pogledaj post
Zapravo nije Gamma Hybrid već Pure Strenght Hybrid. Obuhvaća vježbe iz Alfe, Bete i Game, a fokusirane su na snagu. Može se raditi bilo kada, mada je meni osobno najlogičnije to napraviti nakon što se prođe Alfu, Betu i Gamu. Ja sam tako radila.

Ovo ti je kalendar za to:



Što se tiče Stretcha, ako skineš kalendar za Alfu sve će ti biti jasno. U njemu piše da se Stretch uvijek radi nedjeljom. Inače, isti ti je Stretch za sve tri faze, i uvijek je nedjeljom.
Zahvaljujem se
Lucile is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 13:18   #2009
Quote:
ultramundane kaže: Pogledaj post
to mi baš smeta
ne znam što je bolje, vježbati ujutro pa prati kosu
ili ovako navečer pa ju pustit znojnu svezanu u rep preko noći
ne smeta meni što sam se oznojila nego mi je mokra kosa i puše mi pa mi bude zima
ne mogu ju prat svaki dan, jer je duga i velika i previše je to posla
valjda ću se naviknuti, uskoro će biti i toplije.
Ma ja ne bi bas izasla sa mokrom kosom van.. a uvijek mislim pa osusit ce se dok se ja istusiram i pokrenen za van ali ne...
Bas to je i meni ne da mi ju se svaki dan prati,trudim se da bude svaki drugi barem! A ako ju idem susit fenom onda si mislim maaa mogla sam ju vec i oprat onda... a i nace mi se brzo masti pa budem neodlucna!
Kako vjezbam ujutro operem ju poslije vjezbanja, dr dan nakon jutarnjeg vjezbanja ju nosim zavezanu... i tako iz pocetka
optimistična-88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 17:09   #2010
Quote:
Zafrina kaže: Pogledaj post
Iako, Shaun u vise navrata istice da treba pravilno skakati, "meko" se docekati na prste i ne bi trebalo biti problema sa susjedima.
Ako mislis da se svejedno cuje/osjeti mozda je tatami dobro rjesenje. Ili nesto slicno..mozda samo neka gumirana podloga.
Sto se toga tice, mislim da je to nemoguce ako vjezbas bosa ili u carapama kao ja (ne hodam u tenisicama i cipelama po kuci), tenisice imaju gumirani dzon, pa ublazuju udarce. Glavno da ti se koljena micu u skoku, nesmiju biti kruta jer tako silujes zglobove.

@optimisticna: vidis da je Milbona odlicna, reko ja da to nema veze s okusom posnog sira

A evo ja odradio drugi tjedan alfe i ne da je lakse, nego kao da radim vec mjesec dana, onaj prvi tjedan me satro, ali je ovaj vec daleko laksi.
Cak se i manje uspusem, ali se i dalje znojim ko prasac

Najtezi su mi TBC i lower focus, zapravo su mi u njima teske jedna ili dvije vjezbe samo!

U TBC me ubijaju oni sklekovi u kojima koljenom dotaknes lakat, stenjem ko Monika Seleš kad ih radim

A u lower focusu ima ona kad cucis i samo pulsiras gore-dolje, kvad mi se doslovno uzari i ful pece kad to radim, ali nema odustajanja, no pain no gain

Opcenito me ubijaju vjezbe sa nogama, jer je ovo dosta fokusirano na noge i na trbusnjake, dok je u p90 koji sam vjezbao prije, naglasak na ledjima, bicepsima, tricepsima...

Ukratko, svidja mi se ovo i planiram odvjezbat sve 3 po 5 tjedana (gamma je samo 4 ) i onda i hibrid odradit, vremena ima, a i volje isto!
__________________
Ništa mi neće....
BudaletHina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 18:58   #2011
Quote:
BudaletHina kaže: Pogledaj post
Sto se toga tice, mislim da je to nemoguce ako vjezbas bosa ili u carapama kao ja (ne hodam u tenisicama i cipelama po kuci), tenisice imaju gumirani dzon, pa ublazuju udarce. Glavno da ti se koljena micu u skoku, nesmiju biti kruta jer tako silujes zglobove.

@optimisticna: vidis da je Milbona odlicna, reko ja da to nema veze s okusom posnog sira
jedan mali savjetić. obuci patike
ne znam kako možeš sve one skokove izvest, bez patika. nemoj me krivo shvatiti, nije pametovanje, ali kako i sam kažeš, patike ublažavaju udarac što je ovdje skoro pa nužno, s obzirom da ima puno skokova.

btw, milbona rules. danas radim integralni tart s milbonom i tikvicama.
volim čokoladu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 19:56   #2012
Quote:
volim čokoladu kaže: Pogledaj post
jedan mali savjetić. obuci patike
ne znam kako možeš sve one skokove izvest, bez patika. nemoj me krivo shvatiti, nije pametovanje, ali kako i sam kažeš, patike ublažavaju udarac što je ovdje skoro pa nužno, s obzirom da ima puno skokova.

btw, milbona rules. danas radim integralni tart s milbonom i tikvicama.
Složila bih se s čokoladom Iako tko sam ja da sudim, prvi dan mi je tek ovoga.

Danas sam bosa vježbala i osjetim da mi trebaju patike, dosta je veliko opterećenje zbog tih skokova i mislim da je bolje u njima.


Čist da vas pitam, jel i vama Tania ide na živce? Meni strahovito, kak se može stalno kesiti onak umjetno Dok mi je on baš simpić neki
Lucile is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 20:01   #2013
Quote:
BudaletHina kaže: Pogledaj post
Sto se toga tice, mislim da je to nemoguce ako vjezbas bosa ili u carapama kao ja (ne hodam u tenisicama i cipelama po kuci), tenisice imaju gumirani dzon, pa ublazuju udarce. Glavno da ti se koljena micu u skoku, nesmiju biti kruta jer tako silujes zglobove.

@optimisticna: vidis da je Milbona odlicna, reko ja da to nema veze s okusom posnog sira

A evo ja odradio drugi tjedan alfe i ne da je lakse, nego kao da radim vec mjesec dana, onaj prvi tjedan me satro, ali je ovaj vec daleko laksi.
Cak se i manje uspusem, ali se i dalje znojim ko prasac

Najtezi su mi TBC i lower focus, zapravo su mi u njima teske jedna ili dvije vjezbe samo!

U TBC me ubijaju oni sklekovi u kojima koljenom dotaknes lakat, stenjem ko Monika Seleš kad ih radim

A u lower focusu ima ona kad cucis i samo pulsiras gore-dolje, kvad mi se doslovno uzari i ful pece kad to radim, ali nema odustajanja, no pain no gain

Opcenito me ubijaju vjezbe sa nogama, jer je ovo dosta fokusirano na noge i na trbusnjake, dok je u p90 koji sam vjezbao prije, naglasak na ledjima, bicepsima, tricepsima...

Ukratko, svidja mi se ovo i planiram odvjezbat sve 3 po 5 tjedana (gamma je samo 4 ) i onda i hibrid odradit, vremena ima, a i volje isto!
Dugo čitam rekreaciju i nikako da pitam, a zbilja me zanima. Vas zbilja ne brine što jedete tu kemiju od milbone u tolikim količinama? Realno sir kojem je prošao rok na sobnoj temperaturi tjedan dana (jbg, zaboravila sam ga, a otišla na put) koji je ostao isti kao iz dućana po meni nije zdrav za jelo i odtada ga izbjegavam.
__________________
Moje stvari
lijepa alma is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 23:43   #2014
ja vježbam bosa na strunjači i uopće mi ne trebaju tenisice.
odradila tako i alfu i betu i gamu i planiram i hibrid, niš me ne boli i nemam nikakvih problema.
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 09:12   #2015
@lijepa alma: ma ionako sve sto jedemo je kemija, voce i povrce najvise, puno pesticida, ja se ne zamaram time, zivit cu kolko cu zivit i vozdra.
Kad to vec spominjes, Milbona ima i daleko daleko najduzi rok, nijedan posni nema tako dug rok
A sto bi tek rekla na whey, ili kreatin za koje hrpa ljudi misli da je isto sto i steroidi
Whey (protein sirutke), pijem nakon svakog treninga, a kreatin uzimam preko ljeta, btw ko zeli smrsavit nek ne uzima kreatin

@thonsee: vjezbas bosa na strunjaci, to bas i nije isto kao na parketu, p90 sam vjezbao skroz bos, bez carapa, t25 nemogu, bole me stopala, pa obucem carape.

A u tenama ne zelim vjezbat jer mi se cini da bi mi ostale crte od djona po parketu (onako crne crte od gume), a to mi se neda ribat
__________________
Ništa mi neće....
BudaletHina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 09:26   #2016
Ja vježbam bosa,tj.u čarapama na parketu.
Istina je da nije baš poželjno vježbati bos,ali meni je ovako lakše,a i manje
skačem donjem katu po glavi
Većina vas se danas isteže,a ja upravo odradila total body..to mi
je definitivno najteže,ali je osjećaj nakon vježbanja
nanna25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 15:34   #2017
kaj vam se ne skliže u čarapama na parketu??? ja danas moram duplić odradit joooj, cjeli ovaj tjedan mi je u banani
pikoslavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 00:10   #2018
Zacudo, ne sklize se u carapama - isprobano. Ali puno je bolje raditinu tenisicama. Ja sam nekako stabilnija i okretnija.

Ni ja nisam zadovoljna proslim tjednom al eto guram dalje.

Danas sam odradila Ab Intervals i Strech. Sutra 5. Tjedan alphe

Jedva cekam betu i nove vjezbe!
__________________
Da je bolje, ne bi valjalo.
Zafrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 00:47   #2019
Quote:
BudaletHina kaže: Pogledaj post
@lijepa alma: ma ionako sve sto jedemo je kemija, voce i povrce najvise, puno pesticida, ja se ne zamaram time, zivit cu kolko cu zivit i vozdra.
Kad to vec spominjes, Milbona ima i daleko daleko najduzi rok, nijedan posni nema tako dug rok
A sto bi tek rekla na whey, ili kreatin za koje hrpa ljudi misli da je isto sto i steroidi
Whey (protein sirutke), pijem nakon svakog treninga, a kreatin uzimam preko ljeta, btw ko zeli smrsavit nek ne uzima kreatin

@thonsee: vjezbas bosa na strunjaci, to bas i nije isto kao na parketu, p90 sam vjezbao skroz bos, bez carapa, t25 nemogu, bole me stopala, pa obucem carape.

A u tenama ne zelim vjezbat jer mi se cini da bi mi ostale crte od djona po parketu (onako crne crte od gume), a to mi se neda ribat
Ma znam, sve je zatrovano. I sama jedem hrpu smeća, ali eto polako proučavam što je sve smeće i izbacujem.
__________________
Moje stvari
lijepa alma is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 07:46   #2020
Quote:
pikoslavac kaže: Pogledaj post
kaj vam se ne skliže u čarapama na parketu??? ja danas moram duplić odradit joooj, cjeli ovaj tjedan mi je u banani

Meni ne smeta, bar u alfi nema neke vjezbe di mi smeta.
__________________
Ništa mi neće....
BudaletHina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:46.