Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2008., 23:58   #1
Rast grudi

Imam 16 god.
I nosim Jedinicu.
Htijala bih nositi 2

Visoka sam 172 i imam 55kg.
Znam da sa tezhinom rastu i grudi,ali ja se ne zhelim udebljati.
Soja pomazhe pri ratu , ali dobivas kilazu na svim dijelovima tijela.
Vjezbanjem ih oblikujes...

Pomoch?
pls
Mawa =D is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2008., 21:47   #2
Tebi je BMI ispod 19 sto znaci da si premrsava. Trebas se udebljati par kila, a grudi ti vjerojatno nece narasti jer imas takvu gradu. Ja bih ti dala svojih pola jer su mi vec sva leda iskrivile i jedva nadem grudnjak.
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 21:33   #3
Nonsense. Dojke se formiraju do 18-20 g. tako da imaš vrimena koliko hoćeš. Imat ćeš sigurno 2,5 Budi bez brige. I ja sam imala male cike kad sam bila tvojih godina, a tek sa 22 sam dobila lipu trojku.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 22:37   #4
Quote:
Piggy kaže: Pogledaj post
I ja sam imala male cike kad sam bila tvojih godina, a tek sa 22 sam dobila lipu trojku.
I ja isto tako

A u srednjoj ravna ko daska
nana_22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 22:44   #5
Meni su se grudi tek i pocele razvijati sa 16 godina i bila sam ocajna jer mi u tim godinama jos uvjek grudnjak nije bio potreban. Sada (26imam finu trojku. POgledaj grudi kod svoje mame, sestre i ti ces vjerovatno imati takve. CUla sam, ne znam koliko je to istinito (rekla kazala) da osobe koje piju puno soka od jakoda imaju velike grudi. Mislim smijesno mi je to, ali vrijedi pokusati. U ostalom grudi zene se razvijaju cijelo vrijeme njenog plodnog razdoblja, i mjenjaju se tokom ciklusa.
SSDM is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 13:31   #6
imaš 16 godina, pa tijelo će ti se još barem 5 godina razvijati, ne brini...
meni su rasle do neke 22. tako da...polako...
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 16:36   #7
Ima nas, ima!!!
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 10:25   #8
Quote:
SSDM kaže: Pogledaj post
Meni su se grudi tek i pocele razvijati sa 16 godina i bila sam ocajna jer mi u tim godinama jos uvjek grudnjak nije bio potreban. Sada (26imam finu trojku. POgledaj grudi kod svoje mame, sestre i ti ces vjerovatno imati takve. CUla sam, ne znam koliko je to istinito (rekla kazala) da osobe koje piju puno soka od jakoda imaju velike grudi. Mislim smijesno mi je to, ali vrijedi pokusati. U ostalom grudi zene se razvijaju cijelo vrijeme njenog plodnog razdoblja, i mjenjaju se tokom ciklusa.
Mama mi jedina u obitelji ima male,
Ali i obadvije smo jedine mrsave. Ostali su "dosta puniji".

Vec sad mozemo nositi isti grudnjak.
Nadam se da nisam na nju

Sok od jagoda kazes
Mawa =D is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 10:30   #9
meni su s 13 buknule cice i bili su kao baloni košarice D ili 4. joj kak me bilo sram.
kasnije su se malo ispuhale pa ostala 3.
eto kod svakog drugačije.
CosmaShiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 10:31   #10
Quote:
Piggy kaže: Pogledaj post
Nonsense. Dojke se formiraju do 18-20 g. tako da imaš vrimena koliko hoćeš. Imat ćeš sigurno 2,5 Budi bez brige. I ja sam imala male cike kad sam bila tvojih godina, a tek sa 22 sam dobila lipu trojku.
Onako gledam jednu curu od 14 god. Nosi 3, onak...
Strasno

Je li znate mozda neku hranu koja pomaze
_____
Cak mi i decko kaze da si "povecam" grudi.
To kaze iz zezancije.
Ali mi smeta
Mawa =D is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 16:47   #11
Dečko ti je blesav

Svake grudi su lijepe na svoj način.
nana_22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 02:06   #12
Quote:
Mawa =D kaže: Pogledaj post
Onako gledam jednu curu od 14 god. Nosi 3, onak...
Strasno

Je li znate mozda neku hranu koja pomaze
_____
Cak mi i decko kaze da si "povecam" grudi.
To kaze iz zezancije.
Ali mi smeta
Pa neće ti nikakva spiza napuvat cice
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 02:06   #13
Quote:
nana_22 kaže: Pogledaj post
Dečko ti je blesav

Svake grudi su lijepe na svoj način.
Bitno da su fine i čvrste
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 00:12   #14
aaa imam i ja 17 pa ravne brate ravne...nadam se da nece vake ostati...:0...evo djevojke ulite ste mi nadu
mikica17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 00:29   #15
znaci, vecina vas nosi 3 xD ja sam na 2,al ravna.... isto sam bila mrsava, pa sam se popunila,a ovo ljeto sam uspjela u 10dana dobit 7kg.. ko oce recept, jednostavan je.... al u mojoj obitelji niko nema velke, tak da sumnjam da cu do 3 doc a uostalom, samo strije dobivam (bez obzira na kremice, ulja, bla,bla...)
ledolinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 10:05   #16
Quote:
ledolinica kaže: Pogledaj post
znaci, vecina vas nosi 3 xD ja sam na 2,al ravna.... isto sam bila mrsava, pa sam se popunila,a ovo ljeto sam uspjela u 10dana dobit 7kg.. ko oce recept, jednostavan je.... al u mojoj obitelji niko nema velke, tak da sumnjam da cu do 3 doc a uostalom, samo strije dobivam (bez obzira na kremice, ulja, bla,bla...)
mene strasno zanima kak si dobila toliko kg u tako malo dana?
__________________
-U laži nema kompromisa -
TYANA is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 11:10   #17
vrlo jednostavno, ne prestajes jesti ni na sekundu i.. kile su tu ............ i nebi ponovila, vjeruj mi xD
ledolinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2010., 20:48   #18
i cure,prošle su dve godine..ima kakvih rezultata?? sad sam ja u toj fazi :S... imam 15 i po godina i neku jadnu 1 neznam ni sama jel srednja il punija jedinica il kaj al sve cure u školi imaju il lijepu dvojku il neš veće a ja skoro ko muško zar se stvarno to nemože potaknuti na rast :S? moja mama ima trojku, a sestra neku 5icu..jel moguće da ja budem na tatu po tom pitanju brr...i da,trebam se udebljati oko 5 kila,a sad ti si uspjela 7 kila u 10 dana kaak jesti stalno?kak jedeš dk nisi gladnaa??
__________________
I must have done whatever you accused me of
I stand up to hear your judgment
it's always guilty
(:kRafna? is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2010., 22:04   #19
Ovo selim sa Zdravlja na Žensko zdravlje. Tamo će znati bolje...
Termination is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2010., 13:37   #20
ja sam se počela dosta rano razvijati, s 11 god su mi već počele rasti grudi, i mislila sam da ću uskoro kupiti prvi grudnjak. međutim, nakon tog naglog rasta, grudi su mi jednostavno prestale rasti, tako da sam svoj prvi grudnjak, koji se nije puno razlikovao od topića koje sam do tad nosila, kupila tek sa 14.
kad sam krenula u srednju, počela sam kupovati jako podstavljene grudnjake vel. 1 da bi ta moja bijeda na neš ipak ličila, ali oni su bili više prazni nego puni. tek sad sa 19 godina mogu napuniti 1. i svjesna sam da se dalje od toga vjerojatno neću puno pomaknuti. s vremenom sam se naviknula i više mi nije toliki bed kaj su male, sad se šalim na njihov račun. a inače sam normalne kilaže, ali čudne građe, gornji dio tijela tanki, uska ramena, male grudi, uski struk, a dolje zaobljeni bokovi i guza. ali mislim da je veliki utjecaj imao i ples kojim se bavim od malih nogu, jer se ugl kod plesačice grudi ne razviju previše
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:59.