Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2015., 20:03   #1
Stitchers (2015-2017)


Quote:
“Stitchers” is a procedural drama series written by Jeffrey A. Schechter (“Overruled!”).
Follows Kirsten Clark (Ishta), a young woman who is recruited into a secret government agency to be “stitched” into the minds of the recently deceased, using their memories to investigate murders and help solve mysteries, before they go to the grave. Working alongside Kirsten is passionate neuroscientist, Cameron (Harris); socially immature bioelectrical engineer and communications technician, Linus (Rajan); Maggie (Richardson-Whitfield), who heads the covert program; and Kirsten’s roommate, Camille (Scagliotti), a computer science graduate student who is recruited into the agency for her hacking skills.

Created and written by Jeffrey A. Schechter (“Overruled!”), who will executive produce alongside Jonathan Baruch and Rob Wolken, “Stitchers” stars newcomer Emma Ishta as Kirsten, Kyle Harris (“Carrie Diaries”) as Cameron, Ritesh Rajan (upcoming “Jungle Book” feature) as Linus, Salli Richardson-Whitfield (“Eureka,” “I Am Legend”) as Maggie, and Allison Scagliotti (“Warehouse 13”) as Camille.


IMDB
TRAKT
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.

Zadnje uređivanje lie : 07.06.2015. at 00:44. Reason: poster apdejt
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2015., 14:28   #2
Izasao je pilot. Moram priznat da mi nije bilo lose. Zanimljiv procedural.
JureT is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2015., 21:46   #3
Ja sam pogledala ima nekih tjedan dana i nisam ništa očekivala, ali čisto solidno je bilo.
Stavljam pretplatu na ovo, taman bi mi moglo dobro doći onako nešto novo i nešto lite za ljeto
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2015., 14:22   #4
Nije los pilot. Likovi su cisti klisej, pogotovo ona cimerica, pola dijaloga su citati iz drugih serija i predvidljivi (stara fora "you're the detective. detect" itd.), glavna likusa je zenski Sheldon s trackom humanosti, imamo sve, geeky frenda (Linus), love interest (onaj drugi), stroga sefica kojoj je izrazito stalo do projekta, ali ima serija svoj carm. Dobra je ideja, i gluma je vecinom solidna (jos uvijek cimericu ne mogu smisliti, ali svi ostali su u redu). Zenski Sheldon mi je zanimljiva. Dala bi seriji 6/10 i nastavit ću je gledati zasada.
__________________
mala zelena
Tenyari is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 21:18   #5
Preskačem, malo mi dosadno

Jedna manje
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 22:04   #6
Glavna likica mi je super, al umro sam od dosade na pilot.
Jay Bluebell is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 15:59   #7
Imamo black hoodie i u ovoj seriji. ABC Family

JureT is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2015., 01:54   #8
the little show that could

Stvarno najugodnije iznenadjenje ovog ljeta za mene. Kako je odmicalo postajalo je sve bolje. I kao slag na tortu je doslo odlicno finale.

Kirsten, Cameron, Linus, Maggie Svi su mi genijalni.

Misterija oko njezinog oca i projekta je isto bila dobra.

Inace, u finalu su dati neki odgovori, neki nisu, ali nema veze jer su obnovljeni za drugu sezonu. Stvarno bi mi bilo krivo da nisu.
JureT is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:39.