Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2012., 22:32   #1
I drugi su trosili novac na mene

Necu pisati knjigu, imam samo kratko pitanje, a trazim vase vidjenje ove izjave, kako i sta dalje da radim.

Kada vam zenska koju smatrate kao osoba s kojom bi si mogli zamisliti zivot (do sada), iako imate nesuglasica oko nekih stvari kaze -> "i drugi su trosili novac na mene", nakon sto ste joj rekli da malo uspori sa zeljama, da vase trenutno financijsko stanje i nije (u ovom trenu) najbolje.

Odnos je takav da od nje jos nisam "dobio nista" u ovih par mjeseci koje se poznajemo, niti ju namjeravam odvuci do kreveta stvarima i novcima, ali nakon ove izjave, 100 stvari mi je proslo kroz glavu.

Kako to da shvatim, da sutim i ignoriram, nastavim dalje ili da se okrenem i kod takvog tipa zenske, krenem svojim putem?
Sabrepulse is offline  
Old 01.09.2012., 22:35   #2
A kako si zaključio da je ona osoba s kojom bi mogao provesti život ako do sada između vas nije bilo ništa?
Paradisaea is offline  
Old 01.09.2012., 22:36   #3
Baš mi je žao da si naletio na takvu.

Kakve su to želje sa kojima treba usporavati?
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Old 01.09.2012., 22:38   #4
Quote:
Sabrepulse kaže: Pogledaj post

Kako to da shvatim, da sutim i ignoriram, nastavim dalje ili da se okrenem i kod takvog tipa zenske, krenem svojim putem?
A razgovor o tome što točno misli i kako bi ti to trebao shvatiti ne dolazi u obzir?
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Old 01.09.2012., 22:38   #5
A još je nisi "odvukao" do kreveta?

Izjava, ovako, bez pozadinske, malo šire priče kako je do te izjave došlo, ne zvuči naručito laskavo u njenu korist.
Apophis is offline  
Old 01.09.2012., 22:39   #6
ako je doista
Quote:
Sabrepulse kaže: Pogledaj post
... trenutno financijsko stanje i nije (u ovom trenu) najbolje.
onda bi trebalo

Quote:
Sabrepulse kaže: Pogledaj post
da se okrenem i kod takvog tipa zenske, krenem svojim putem
međutim. baš danas cijeli dan imam prekrasan show oko vađenja riječi van iz konteksta. ako izdvojiš jednu rečenicu van iz svega rečenog, tada i ikada, onda se doista svašta može svakako istumačiti. morat ćeš uzeti u obzir i što se tu namjeravalo. nije bila zezancija?

...
tanveer is offline  
Old 01.09.2012., 22:45   #7
pa rekao si da je ne namjeravaš odvlačit u krevet stvarima i novcima
onda ni nemoj
ne kužim di je problem
__________________
no brain , no pain .
glupodijete is offline  
Old 01.09.2012., 22:50   #8
Quote:
Sabrepulse kaže: Pogledaj post
Odnos je takav da od nje jos nisam "dobio nista" u ovih par mjeseci koje se poznajemo, niti ju namjeravam odvuci do kreveta stvarima i novcima, ali nakon ove izjave, 100 stvari mi je proslo kroz glavu.
Bit će da ste sličniji nego bi ti ikome volio priznati.

Njena izjava je glupa bila sponzoruša ili ne.

Al nije ni ova tvoja puno bolja. Reklo bi se - našli ste se.
darkić is offline  
Old 01.09.2012., 22:51   #9
Do sada se pokazala kao dobra zenska, dobra osoba, imala je neke svoje tajne, ali koja zenska ili recimo, tko ih nema?

Radi se o zeljama za krpice i to ne one iz h&m-a, new yorkera i slicnih, govorimo o malo "jacim" markama, gdje ispod 1000 kuna nema nista.

Da odgovorim i na jednu izjavu iznad, ja nisam osoba koja gleda da zensku sto prije odvuce u krevet, nisam narajcani balavac, gledam temeljito neke stvari, ali ova izjava me skroz makla.

Prijatelj mi je rekao onako sa strane, da sam joj opcenito prerano poceo kupovati poklone, da nije to za vezu od par mjeseci. Tu sam si sam kriv, ali kada sam joj dao do znanja da trenutno zbilja nisam u najboljoj financijskoj situaciji, ona se naljutila, pocela se kurciti i rekla mi ono sto je rekla.
Sabrepulse is offline  
Old 01.09.2012., 22:52   #10
Quote:
darkić kaže: Pogledaj post
Bit će da ste sličniji nego bi ti ikome volio priznati.

Njena izjava je glupa bila sponzoruša ili ne.

Al nije ni ova tvoja puno bolja. Reklo bi se - našli ste se.
Nisam dobio ni jedno pice, ni nikakav znak paznje opcenito.
Sabrepulse is offline  
Old 01.09.2012., 22:54   #11
Quote:
Sabrepulse kaže: Pogledaj post

Radi se o zeljama za krpice i to ne one iz h&m-a, new yorkera i slicnih, govorimo o malo "jacim" markama, gdje ispod 1000 kuna nema nista.

...

... kada sam joj dao do znanja da trenutno zbilja nisam u najboljoj financijskoj situaciji, ona se naljutila, pocela se kurciti i rekla mi ono sto je rekla.
Ne očekuj od sponzoruše razumijevanje za lošu financijsku situaciju. Cura te očito iskorištava.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Old 01.09.2012., 22:55   #12
Sorry ali butra je besramna i zašto bi uopće htio provodit život s njom?
mahunarka is offline  
Old 01.09.2012., 22:56   #13
Quote:
Sabrepulse kaže: Pogledaj post
Nisam dobio ni jedno pice, ni nikakav znak paznje opcenito.
Nice try dr. Sabrepulse

Zašto provodiš mjesece s osobom koja ti ne poklanja baš nikakvu pažnju?
darkić is offline  
Old 01.09.2012., 22:58   #14
Quote:
bliss kaže: Pogledaj post
Ne očekuj od sponzoruše razumijevanje za lošu financijsku situaciju. Cura te očito iskorištava.
Skroz sam izbediran i nije mi do niceg. Ona je svoje krpice spakirala, otisla i vise se nije javljala. Jos me je i podjebavala i tjerala me od sebe, zbog stvari, zbog obicnih stvari, meni je to nepojmljivo.

Meni to zvuci kao kurva, ruzno je reci i tesko mi je to reci, ali eto, rekao sam, jos onim tonom kojim mi je to rekla "znas sta xxx, i drugi su trosili novac na mene!"

Sta sam joj ja, izvor novca, samo to hoce od mene?
Sabrepulse is offline  
Old 01.09.2012., 22:59   #15
meni se činilo da ovo " nisam dobio ništa od nje " se odnosilo na to nije bilo sexa.
sad veliš da od nje nisi dobio ništa općenito . ili je oboje
ako je tak to čak nije ni sponzoruša-sponzor odnos , ti si najobičniji bankomat
__________________
no brain , no pain .
glupodijete is offline  
Old 01.09.2012., 23:02   #16
Quote:
darkić kaže: Pogledaj post
Nice try dr. Sabrepulse

Zašto provodiš mjesece s osobom koja ti ne poklanja baš nikakvu pažnju?
=> mahunarka: u ovom trenutku ja nemam odgovor na to pitanje, prije sam ga imao, ali je ta njezina izjava zasjenila sve i nisam u glavi trenutno najbolje.

=> darkic: Nije nice try, nego ja od nje nemam nista, ni najmanju sitnicu, nista, opcenito nista.
Sabrepulse is offline  
Old 01.09.2012., 23:05   #17
Quote:
glupodijete kaže: Pogledaj post
meni se činilo da ovo " nisam dobio ništa od nje " se odnosilo na to nije bilo sexa.
sad veliš da od nje nisi dobio ništa općenito . ili je oboje
ako je tak to čak nije ni sponzoruša-sponzor odnos , ti si najobičniji bankomat
I osjecam se kao bankomat trenutno, zalosno mi je ovo, nemogu vam opisati koliko. Gdje god odemo, ona samo odabere, a ja placam.

Tesko mi je sve ovo i mozda si nezelim priznati, nezelim nikako, ali da, osjecam se iskoristeno.
Sabrepulse is offline  
Old 01.09.2012., 23:06   #18
Quote:
Sabrepulse kaže: Pogledaj post
Meni to zvuci kao kurva, ruzno je reci i tesko mi je to reci, ali eto, rekao sam, jos onim tonom kojim mi je to rekla "znas sta xxx, i drugi su trosili novac na mene!"

Sta sam joj ja, izvor novca, samo to hoce od mene?
Ajde priznaj, jesi li ga mećao ili ne?
Ako jesi, što 'oćeš sad?
Ako nisi ->

Bem ti temu, sad bi tresnuo rakiju da je imam.
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Old 01.09.2012., 23:06   #19
ako ti je stalo do sponzoruše i da si joj drag samo kad si dobre finan.situacije,onda trči za njom.
__________________
tata sumo borca!
Sve što imam sam ukra,samo sam vozačku i diplomu kupia.
penzl is offline  
Old 01.09.2012., 23:07   #20
dobro si prošao. shvatiti da niste jedno za drugo u svega par mjeseci nije neki razlog za šok.

...
tanveer is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger