Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2013., 13:51   #3581
Što se tiče poštanskog prometa sa zemljama izvan EU, pravne osobe će međusobno ga moći koristiti bez PDV-a i carinske naknade ukoliko ne prelaze 22 eura vrijednosti, dok limit za fizičke osobe iznosi 45 eura.

po ovome što piše, čak ćemo i iz kine/amerike/australije moći naručivat iznose do 45 eura (mi fizičke osobe, jel) bez da kune platimo. sam dobro skužila?
gasolina is offline  
Old 17.06.2013., 14:05   #3582
gasolina, tako je. Ako vrijednost bude veća od 45 eur, a manja od 150 eur, plaćaš samo PDV.
__________________
Prodajem GHD Gold Classic Styler peglu za kosu!!!!
blacksabbath is offline  
Old 17.06.2013., 14:21   #3583
Ima li netko preporuku za maxi haljine? Kvaka je u tome da mi kineski brojevi baš ne odgovaraju, osim ako su dosta rastezljive jer sam prilično visoka i nosim cirka L-XL/16 veličinu, također, imam opseg grudi nešto malo preko 100cm, pa mi i to zna biti problem.

Bitno mi je da su što dulje, najkraće do koljena, no preferiram do poda. Bitno je da je rastezljiva i da uzorak nije baš neki turbo kričavi i prešaren. Do 20 USD.

Također tražim i maxi suknje, do poda, po mogućnosti neprozirne.

Znam pretraživati po eBayu, no tražim preporuku baš nekoga tko ima slične proporcije kao ja, pa da provjereno zna da je nešto baš kako piše u oglasu. Vidim da ti kineski XL-ovi znaju imati opseg grudi po 90, a bokova manje od 100, dakle, to definitivno realno nije ni L, a kamoli više.

Nešto ovoga tipa:




Hvala
Carla Marx is offline  
Old 17.06.2013., 15:36   #3584
imam problem pa molim savjet ako netko zna o čemu se radi; naručila sam prvi put s novom karticom i uzelo mi je 2 dolara kak to već ide,ali već dva dana mi piše da je plaćanje u procesu,kao da nisam platila,a skinuto mi je s računa. neobično mi je i što piše da je seller neregistriran,jel to znači da mulja?
plašljiva is offline  
Old 17.06.2013., 15:39   #3585
carla,od drugog četvrtka će ti biti maxi haljina u lidlu po 75 kn,plava i bijeloplava,i ja ih volim pa ću si pogledati tam
plašljiva is offline  
Old 17.06.2013., 15:58   #3586
Quote:
cLumSy:) kaže: Pogledaj post
naravno da neće, pa pretežno nije free ni ako naručuješ VB - VB (osim možda asos i tako neke stranice koje na taj način posluju)

jedino što će sad možda (nadam se) njihova pošta malo sniziti cijene prema nama pa će biti malo isplatljivije naročito za narudžbe od privatnih sellera s ebaya
znaci ostaje nam samo nada do 1.7
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 17.06.2013., 16:03   #3587
Quote:
plašljiva kaže: Pogledaj post
carla,od drugog četvrtka će ti biti maxi haljina u lidlu po 75 kn,plava i bijeloplava,i ja ih volim pa ću si pogledati tam
Hvala

Redovna sam tamo i već sam pikirala haljinu, samo što ne stignem prije posla, a dok dođem, rijetko kada nešto ostane. Poslat' ću dečka.
Carla Marx is offline  
Old 17.06.2013., 16:07   #3588
da,to je malo zeznuto,tko prvi,njegovo
plašljiva is offline  
Old 17.06.2013., 16:27   #3589
Jel itko vidio ista slicno od ovog dvoje na ebay-u? Hvala

http://www.zara.com/hr/en/trf/t-shir...4p1188045.html

http://www.zara.com/hr/en/woman/tops...4p1222519.html
divinica is offline  
Old 17.06.2013., 16:28   #3590
jedan maaaalecki off (admini najte zamjeriti )

pogledajte u spotu skoro svi badići sa ebaya, hehehehehe

http://www.youtube.com/watch?v=eUEr9HaryG0&sns=fb
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 17.06.2013., 16:37   #3591
Quote:
Carla Marx kaže: Pogledaj post
Ima li netko preporuku za maxi haljine? Kvaka je u tome da mi kineski brojevi baš ne odgovaraju, osim ako su dosta rastezljive jer sam prilično visoka i nosim cirka L-XL/16 veličinu, također, imam opseg grudi nešto malo preko 100cm, pa mi i to zna biti problem.

Bitno mi je da su što dulje, najkraće do koljena, no preferiram do poda. Bitno je da je rastezljiva i da uzorak nije baš neki turbo kričavi i prešaren. Do 20 USD.

Također tražim i maxi suknje, do poda, po mogućnosti neprozirne.

Znam pretraživati po eBayu, no tražim preporuku baš nekoga tko ima slične proporcije kao ja, pa da provjereno zna da je nešto baš kako piše u oglasu. Vidim da ti kineski XL-ovi znaju imati opseg grudi po 90, a bokova manje od 100, dakle, to definitivno realno nije ni L, a kamoli više.


Hvala
Ja sam uzimala ovu haljinu Link

I od tog sellera sam uzela i dvije duge suknje..

Inace nosim 42, i visoka sam 172cm, i skroz su mi do poda, uzela sam svoj broj, i taman su mi, dosta komotne stvari.
Nosim 85c ili d, ovisno o modelu.
Plavabarbie is offline  
Old 17.06.2013., 17:25   #3592
Puno ti hvala.

Ja sam 180cm visoka, nosim 42 gore, dolje 44 ili 46 (ako je manji model). I 90c. Valjda će mi biti ok, predobre su stvari, odličan seller.
Carla Marx is offline  
Old 17.06.2013., 17:51   #3593
Jel ima netko link na ovaj badić malo jeftiniji?

http://www.ebay.com/itm/Sexy-Beach-B...item58a09bedcb
peyton32 is offline  
Old 17.06.2013., 20:53   #3594
Quote:
gasolina kaže: Pogledaj post
Što se tiče poštanskog prometa sa zemljama izvan EU, pravne osobe će međusobno ga moći koristiti bez PDV-a i carinske naknade ukoliko ne prelaze 22 eura vrijednosti, dok limit za fizičke osobe iznosi 45 eura.

po ovome što piše, čak ćemo i iz kine/amerike/australije moći naručivat iznose do 45 eura (mi fizičke osobe, jel) bez da kune platimo. sam dobro skužila?
možda će ovako napisano svima biti jasnije

- iz EU se ništa ne plaća

- ako je pošiljka izvan EU carina se ne plaća ako je njena vrijednost 150 EUR-a, a PDV ako je 22 EUR-a i to je u svakom slučaju neovisno da li riječ o poklonu ili pošiljci koja se dostavlja kao posljedica kupoprodaje

- ako se radi o besplatnoj pošiljci od fizičke osobe izvan EU upućenoj fizičkoj osobi u RH tada se ne plaća ni carina niti PDV ako je njezina vrijednost 45 EUR-a
__________________
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Old 17.06.2013., 21:06   #3595
Quote:
Plavabarbie kaže: Pogledaj post
Ja sam uzimala ovu haljinu Link

I od tog sellera sam uzela i dvije duge suknje..

Inace nosim 42, i visoka sam 172cm, i skroz su mi do poda, uzela sam svoj broj, i taman su mi, dosta komotne stvari.
Nosim 85c ili d, ovisno o modelu.
kak si zadovoljna s haljinom i šosevima? ima lijepih maxi haljina,teško je odabrati samo jednu super je što je i širok raspon boja,možda si uzmem ovu;
http://www.ebay.com/itm/LADIES-LONG-...item84b81d7c78
plašljiva is offline  
Old 17.06.2013., 21:07   #3596
Za koliko su vam stizale narudjbe sa dresslink-a? Meni moje nema vec skoro 40 dana :/
__________________
unknown&unfound
SisterBlister is offline  
Old 17.06.2013., 21:29   #3597
Quote:
plašljiva kaže: Pogledaj post
kak si zadovoljna s haljinom i šosevima? ima lijepih maxi haljina,teško je odabrati samo jednu super je što je i širok raspon boja,možda si uzmem ovu;
http://www.ebay.com/itm/LADIES-LONG-...item84b81d7c78
Ja sam odusevljena.. Sve je pamucno, idealno za ljeto.. Jos proslo ljeto sam uzela suknje, nosila sam ih i u jesen, a haljinu sam uzela ove godine, sad ce doc na red posto su vrucine pocele.. Normalno ih perem, nije se nista razvuklo ili deformiralo.. Nisam ocekivala nesto posebno za tu cijenu, a sad i ja sam smisljam sto da novo narucim, pogotovo jer mi velicine odgovaraju..

Mozd uzmem ovo za jesen Blazer Ne znam jedino boju


I kod ovog sam nasla dobru haljinu, ima do 42 Link

Al kad odem na ostale predmete, nema ni ove haljine, samo nekakva majica.. U cem je stvar..? To mi se vec dogadjalo..
Plavabarbie is offline  
Old 17.06.2013., 21:34   #3598
može li tko ponoviti link sa ovakvim remenima, ali da je bio zadovoljan s kupljenim
http://www.ebay.com/itm/Fashion-Chic...item27d23eca54
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Old 17.06.2013., 21:43   #3599
Quote:
blacksabbath kaže: Pogledaj post
gasolina, tako je. Ako vrijednost bude veća od 45 eur, a manja od 150 eur, plaćaš samo PDV.
neobično, ali dobra stvar. kako to da eu dopušta stvari iz tipa kine za čak 45 eura?
gasolina is offline  
Old 17.06.2013., 21:47   #3600
Kome trebaju satovi, a strah ga je naruciti zbog carine, preporucam ovog lika http://www.facebook.com/satovisinisa?fref=ts Netko je prije bio stavio link od njega, ja sam tek sad sebi uzela jedan odmah dostupan. Malo je reci da sam zadovoljna. Ako nekome trebaju slike, neka se javi na pm!
-Littlecat- is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:36.