Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2014., 13:22   #81
Nakon House of cards i True detective pogledah ovu seriju......loše,kad usporediš s ove dvije prethodne serije loše,nekako amaterski.Cura skoči pod vlak i nitko ne pregleda snimak kamere...
amrlji is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 13:57   #82
Quote:
amrlji kaže: Pogledaj post
Nakon House of cards i True detective pogledah ovu seriju......loše,kad usporediš s ove dvije prethodne serije loše,nekako amaterski.Cura skoči pod vlak i nitko ne pregleda snimak kamere...
Kak nitko. Pa pogledali su, ali kasnije. BTW, ova serija ima lošiji i sporiji početak ali postaje odlična ubrzo. A glumica glavna je genijalna!
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2014., 00:46   #83
ORPHAN BLACK New Season 2 Trailer

pa ovo ce uskoro
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2014., 01:17   #84
Quote:
ellaria kaže: Pogledaj post
J si još uvijek razmišljam da li da pogledam paralelno s emitiranjem u Americi ili da pričekam da sve epizode budu uploadane i da ih pogledam u jednom šutu. The point is - napokon!
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2014., 14:44   #85
Vratili su se. Tatiana još uvijek rastura. Felix i Allison su me ubili u ovoj epizodi. Prvo Felix u onom outfitu , pa onda onaj mini razgovor s Allison.

"I'm doing a musical."
"Oh my God, not Cats."

Allison u mjuziklu - neprocjenjivo. Kraj me malo zateko.
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2014., 15:20   #86
Solidan početak; možda su ga malo pretjerali s tim vjerskim fanaticima i Uskrsnulom Helenom Bolje da se drže Rachel...

Inače, baš su mi nedostajale, sve tri Radujem se nastavcima
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2014., 20:42   #87
crkla sam na onu scenu kad pokusaju oteti allison
gun enthusiast ramon


helena
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2014., 22:10   #88
Quote:
ellaria kaže: Pogledaj post
crkla sam na onu scenu kad pokusaju oteti allison
gun enthusiast ramon


helena
Da ono s otimanjem Allison je bilo predobro
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 08:12   #89
Tatiana se vratila!

Uz njenu glumu, ono što izdvaja ovu seriju iznad prosjeka su atmosfera, soundtrack, fotografija i odmjerena doza humora.
__________________
2001 & Echoes
iggy888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 21:28   #90
Kako je genijalno počela nova sezona Sviđa mi se sve.

Tatiana je majstorica, naklon do poda

Alison sam se nasmijala do suza, ono sa sprejem i hrvanje s "otmičarima" isuseee crkla sam, defintivno je najzabavnija

I moram spomenuti Petera jerbo je i dalje dobar dobar
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2014., 14:16   #91
Sjajna druga epizoda.

Ja ne mogu vjerovat da filmaši/televizionari još nisu ugrabili tog malog Jordana Gavarisa, on je takvo osvježenje na mojem ekranu da to nisu istine. Dečko ima samo Orphan Black. Ništa film, ništa glavna uloga u seriji nekoj, ništa.

(Inače, počinjem gubiti konce. Helena je u nekoj sekti, ne? Što im je ona tamo? Abomination? Simbol? Izgubljena kći? ...? A osim te sekte, postoji i ta znanstvena banda koja pravi klonove, ne? I onda je tu ta Rachel, dobro, a tko je sad onaj lik sa šeširom? )
__________________
No Man's Land
darius-britt is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2014., 15:16   #92
Quote:
darius-britt kaže: Pogledaj post
(Inače, počinjem gubiti konce. Helena je u nekoj sekti, ne? Što im je ona tamo? Abomination? Simbol? Izgubljena kći? ...? A osim te sekte, postoji i ta znanstvena banda koja pravi klonove, ne? I onda je tu ta Rachel, dobro, a tko je sad onaj lik sa šeširom? )
helena je s tomasom od svoje 12.godine, on je prolethean što i nju čini proletankom(ako je to hrv.prijevod). ne vjerujem da je ona ikome simbol osim što je kao i sarah dragocjena neoncima i ovoj novoj sekti iz jučerašnje ep jer je vjerojatno plodna kao i sarah.

nadam se da će ih se u idućih par epizoda riješiti u svom stilu i da ćemo saznati priču iza miss s a i ne kužim ovog tomasa, zaš se onoliko brinuo za nju ako misli da je defektna itd? samo zato da i dalje ubija ostale klonove? pa valjda imaju i drugih ubojica na raspolaganju, ionako se čini da je u tim sektama ubojstvo ko dobro jutro
voldie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2014., 15:57   #93
Super druga epizoda iako nemam pojma gdje se ovi fanatici uklapaju... Isto tako baš me zanima tko stoji iza Rachel i da li je original (vjerojatno je) živ.

I ne znam zašto ali imam osjećaj da je Felix "monitor" od Sarah... Svako malo mi ima neko čudno "reagiranje" na situacije; kao što sada nije rekao za situaciju oko Alison a bilo je nekako realno da kaže Sarah...
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 05:16   #94
ovdje jebe lud zbunjenog. zasad ga samo kompliciraju. ovo sektaški mi se ne sviđa toliko. prelazi mi okvire SF-a.
__________________
You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.
Kavorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 10:22   #95
Quote:
Lex Luthor kaže: Pogledaj post
...ali imam osjećaj da je Felix "monitor" od Sarah...
Zanimljivo zapažanje.
__________________
2001 & Echoes
iggy888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 15:26   #96
Quote:
iggy888 kaže: Pogledaj post
Zanimljivo zapažanje.
Ako je, nije za ovu korporaciju.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 16:46   #97
Dobra epizoda Ovaj tata od Kire mi se čini dobra zamjena za bezličnog Paula, dobro stoji uz Sarah

Onaj lažni policajac što je pokupio Sarah je pretpostavljam čovjek od Rachel?!?

Baš mi žao Alison, ne bi volio da se raspadne sva, a kada smo kod toga, baš me zanima tko će prvi "otići" Kasima ili Alison. (Helena ima još cca 5 života)
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 17:23   #98
Quote:
Lex Luthor kaže: Pogledaj post
Onaj lažni policajac što je pokupio Sarah je pretpostavljam čovjek od Rachel?!?
ako se ne varam on je Rachelina desna ruka, već je bilo par scena s njim
voldie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 23:33   #99
moram primjetiti vec drugog SPN jahaca apokalipse u seriji

fino su zapetljali pricu
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2014., 17:12   #100
Malo sam ostao ovu epizodu Da li su oni fanatici zapravo oni znanstvenici s one fotografije?!? Mislim, tako mi ispada jer ne znam kako bi znali za klonove + onaj laboratorij...

Scena Helena i Sarah

Malo su ga pretjerali s Alison... "Jaka" je ženska pa je malo blesavo zašto se napokon ne suoči sa svojim monitorom tj. svojim mužem...
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:34.