Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2013., 19:34   #1
My Mad Fat Diary (2013-2015)

E4



My Mad Fat Diary is a six-part British television series that debuted on E4 on 14 January 2013. It is based on "My Fat, Mad Teenage Diary" written by Rae Earl.

Set in Lincolnshire in 1996, My Mad Fat Diary follows the story of 16 year old, 16 stone Rae, who has just left a psychiatric hospital, where she has spent four months. She begins to reconnect with her best friend, Chloe, who is unaware of Rae's mental health and body image problems, believing she was in Paris for the past four months. Rae attempts to keep this information from her while also trying to impress Chloe's friends Izzy, Archie, Chop and Finn.

Sharon Rooney as Rachel 'Rae' Earl
Ian Hart as Kester, Rae's therapist
Claire Rushbrook as Rae's mum.
Jodie Comer as Chloe, Rae's attractive, popular best friend.
Nico Mirallegro as Finn, a boy in Rae's new social group
Dan Cohen as Archie, a boy who Rae fancies
Jordan Murphy as Chop, the party animal of the group
Ciara Baxendale as Izzy, the ditzy girl in the group

Episode 1
Episode 2
Episode 3
Episode 4
Episode 5

*Epizode imaju engleski titl.


Do sada je emitovano pet epizoda. Pogledao sam svih 5 i mogu reći da je serija ODLIČNA! Rae je genijalna i veoma je dobar način kako njen lik reaguje na okruženje kad izađe iz bolnice. Ostali likovi isto komični i tragični. Nije tipična teen serija što je ogroman plus.

Neću ništa prepričavati, nadam se da će neko baciti pogled.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 22:01   #2
zvuči zanimljivo i super mi je što je glavna likuša bucka,to bome nećeš vidjeti u nijednoj američkoj teen seriji bacit ću pogled
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2013., 21:00   #3
pogledala prvu i odlično je kad je zapela u toboganu srce mi je stalo,osjećala sam kao da se to događa meni napokon serija koja realno prikazuje nesigurnost i strah tinejđera da ih nitko neće prihvatit...mislim da ne trebaš bit debeo da bi se poistovjetio s Rae..definitivno nastavljam
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2013., 00:18   #4
Bss mi je drago da ti se svidja. I ostale epke su odlicne, uostalom videces.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 21:56   #5
Obnovljena za drugu.

Dobra je bila poslednja epka. Rae opet u krizi, ali se dobro završilo.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 21:48   #6
Kako odlična serija
Sad sam na 4ep. Više obradit Izzy i Chopa.
__________________
samo guraj naprid, šta drugo moš.
Fanhp is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 22:16   #7
Evo još jedne koja gleda ovu seriju

Isti dan sam pogledala prvih 5 i jedva čekala 6.epizodu. Rae mi je fora, nekako mislim da se mnoge mogu poistovjetiti s njom (ne mislim samo na debljinu, nego mišljenje o sebi u tim godinama). Oni trenuci u kojima je Finn gleda kao da mu je stalo ali ne želi ništa reći, pa njihovo pisanje prstom po nozi...baš mi je bilo toplo oko srca. ne znam što ima toliko u seriji da me osvojila, ali jedva čekam 2.sezonu.
Ostatak ekipe je isto fora, njezina mama i Karim također...lijepo.
velika_mrvica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 08:04   #8
Quote:
shadowgirl kaže: Pogledaj post
zvuči zanimljivo i super mi je što je glavna likuša bucka,to bome nećeš vidjeti u nijednoj američkoj teen seriji bacit ću pogled
Ali u britanskim su mlade, a kamoli lijepe cure ipak rijetkost, po čemu je ovo novo?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 19:50   #9
zna li itko kako se zove pjesma koja je svirala na kraju druge epizode?
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 14:17   #10
Pogledala sam svih 6 epizoda...stvarno je super i osvježavajuće...stvarno toplo preporučujem

Rae&Finn
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 01:59   #11
Chop je najjači



Izzie I foking love ya

obnovljeni su za drugu sezonu
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2013., 16:26   #12
Druga sezona tek 2014-e.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 16:28   #13
Gledala sam ovo prije pola godine i jako mi se svidjelo. Hm, mogla bih rewatch-at dok nepočne 2. sezona (koju nestrpljivo iščekujem).
__________________
I kill pride, I hurt feelings.
Lorde is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2014., 17:47   #14
VRAĆA SE VEČERAS!!!
tmas is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2014., 18:09   #15
Hvala za vest!

Jao, već je prošlo godinu dana od kad je serija krenula.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2014., 14:12   #16
tek sam pogledala prvu, ali mislim da cu samo nastaviti dalje
nisam nista citala o seriji prije gledanja i na prvu mi se cinilo da biti manje ozbiljno i onda me ostave ovako

iskakanje iz vlastite koze (na pocetku 2.), doslovno
__________________
This time next year, we'll be Millionaires

Zadnje uređivanje ellaria : 17.02.2014. at 14:19.
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 15:24   #17
Itko gledao premijeru druge sezone? Jer baš je super bila.

Imam feeling da će sad nešto bit s Rae i onim tipom što je pušio iza škole i što dolazi na support group, čisto jer je "on za nju". I do NOT like this. Kad je Finnu pustila ruku u školi, tlak mi je skočio.

Btw. umirem i dalje na njene napaljene izjave.

His arse is so beautiful that sometimes I have to stop myself from crying when I look at it.

I want him to go down on me for so long that he has to evolve gills.

Jadni Archie na kampiranju i u šatoru s Chloe. Inače, čekam više da izađe iz ormara javno i nađe si momka da ih mogu gledat kako se ljube.



Više ljudi ovo treba gledat, bolje je od svih američkih teen gluposti (koje gledam, al ono...).

Edit: kako sam ovo i ovo mogla zaboravit?
__________________
”Everyone is a bad person if you dig deep enough.”
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 17:06   #18
Dal da gledam unaprijed ili ne? Hmm...
~*MiSs-AnDy*~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 02:06   #19
Ček, kako misliš unaprijed, nemoj ništa preskakat ako na to ciljaš, nee, uredno odgledat sve, ima samo sedam epizoda zasad, 'ajde.
__________________
”Everyone is a bad person if you dig deep enough.”
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 09:26   #20
Quote:
Miss Gavella kaže: Pogledaj post
Ček, kako misliš unaprijed, nemoj ništa preskakat ako na to ciljaš, nee, uredno odgledat sve, ima samo sedam epizoda zasad, 'ajde.
Ne, pogledala sam ja sve to već prije, govorim o drugoj sezoni. Na njihovoj stranici (E4) odsad stavljaju jednu epizodu unaprijed. Znači, odmah nakon emitirane epizode, stavljaju i sljedeću. Ali mislim da ću ipak "normalno" gledati zbog titlova.
~*MiSs-AnDy*~ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:49.