Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2008., 21:42   #1
Škrinja se znoji

Zadnjih par dana škrinja se počela znojiti. Kajmi to hoće reći? Da se naradila? Mislim da ima oko 20 godina.
anita is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 21:52   #2
il je popustila guma na vratima, ili ju prečesto otvaraš i dugo ostavljaš otvorenom....
exAzriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 22:00   #3
pokušaj je okrenuti naopačke na oko par sati da se tzv pretumba i morala bu raditi i dalje. moja ima 17 god i napravio sam to i radi kao nova
__________________
Ja sam mali, al sam vrijedan i slušam radio 101
Masni is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2008., 15:22   #4
mislim da ovo s tumbanjem bas i nebu islo. jedini efekt koji budes postigo je da ti bude ulje iz kompresora uslo u kondenzator (onu mrezu cijevi iza skrinje). ak u kondenzatoru ima ulja i upalis skrinju kompresor bude potjerao ulje u cijeli sistem i onda si tek napravil sranje. zato ak si ve "tumbal" prije nek ponovo upalis skrinju pricekaj par sati da se ulje vrati u kompresor.
Inace ak ti skrinja dobro dihta na vratima (guma na vratima je ok) onda ti je vjerojatno otisla izolacija. To provjeris tak da popipas prstima po dnu skrinje na par mjesta. Moralo bi biti suho. ak nije onda nemas vise izolacije pa ti se voda kondenzira na vanjskim stjenkama zbog niske temperatur unutar skinje i (svaki dan sve) vise temperature vani.
__________________
...al inace sam dobro...
vixana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 13:07   #5
Isteko rok trajanja
__________________
Tko želi nešto učiniti, naći će načina, tko ne želi, naći će izliku.
************************************************** ************************
amelie7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:09.