Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.11.2013., 01:43   #321
...nemojte mislit da je vama zenama samo tesko
Ima i nas muskih kojima nije naj bolje
Jednom sam imao E.C ,pio puno uvin caja i caj od koprive , i rjesio se
Medutim izgleda da me ponovno napala
Ali zanimljivo je ovo, da svaki put kad se ja i zena igramo ,da me nakon toga muci praznjenje mjehura ,i lagano peckanje
Svakih 6mj moram poslovno na put, i nema me skoro mj dana doma
I tad se sve smiri
Izgleda da je problem u zeni (moram je zamjeniti
Da cujem ,kaj vi mislite ,u cemu je problem
LION33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 00:25   #322
Thumbs up

Ja sam jednom imala jaku upalu mjehura, cak sam i krv mokrila. Tad me je spasao antibiotik, ali mi je mjehur ostao osjetljiv... tako da sam neko duze vrijeme poslije toga na svaku naznaku recidiva pribjegavala samo indijskom biljnom preparatu koji se zove CYSTON, i nicemu vise. Popijem 2x2 tablete 2-3 dana i gotovo. A kutija ima oko 100 tableta, tako da to traje i traje, uvijek prva pomoc kod takvih stanja. Nije reklama, ziva istina!
__________________
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Jedna Tanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 16:49   #323
Malo sam čitala napreskokce ovu temu - na žalost, evo i mene sa sličnim problemom... test mokraće (na onu trakicu) je pokazao krv u urinu, uz nešto malo leukocita - (napominjem da se ne vidi golim okom, tj. mokraća je prilično bistra bila...) što me na prvu šokiralo i odmah potaknulo na crne misli i sve moguće boleštine...
Simptomi su "klasični": pritisak u donjem dijelu trbuha, na WC svakih sat-dva, kod mokrenja boli (posebno na kraju).
Doktor me poslao na urinokulturu (antibiogram) - tako piše na uputnici, pretpostavljam da to otkriva bakteriju.
I dao mi je antibiotik (Nolicin) koji treba da počnem piti nakon što dam uzorak urina.

Ima netko iskustva...
Po iskustvima ovdje, mogla bi biti Escherichia coli - ili...?
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.

Zadnje uređivanje Lillyrosee : 05.03.2014. at 17:07.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2016., 04:02   #324
"zaostatci upale mjehura"

4 sata ujutro i ja sam budna. Razbudilo me trčkaranje u wc. Imam problem s učestalim mokrenjem i upitnik nad glavom...

Imala sam mali broj bakterija u mjehuru u 6.mj. (tj. broj koji doktori ne shvaćaju ozbiljno) , ali zbog čestog mokrenja doktorova dijagnoza je bila upala mjehura. Nagutala sam se antibiotika i čajeva u ovih 6 mjesci. Išla sam na svakakve preglede i jučer je na red došla cistoskopija. Doktor je rekao usput da imam zaostatke upale i na kraju je rekao da je mjehur ok i da se vidimo za 6 mjeseci na kontroli. Onda sam otišla kod doktorice opće medicine da mi objasni što je "zaostatak upale" i rekla je da je to promjena na sluznici mjehura nastala zbog upale i da pijem čaj od koprive. Pa me zanima šta ja još uvijek često mokrim zbog promjene na sluznici?
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:20.